Detail závodu

MILADATLON 2022

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.08.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:00 žáci (mohou i ostatní) 11:00 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2

Triatlon short 0,25-12,7-2,8

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6

Triatlon long 1,5-33,6-8,4

Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6

Štafety middle: 0,5-28,3-5,6

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Balouch Martin Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 M triatlon long do 29 let
Bartůšek Josef Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Drexler Zdeněk Kalda triatlon team Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Hajn Michal ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L50+ M triatlon long 50+ let
Hána František Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Hánová Kristýna Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let
Hladík Jiří Chabařovice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Charvát Vít Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Jana Hornova Katerina Hopman Team Žatec Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Kališko Ondřej Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Láska Lukáš Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 M triatlon short do 29 let
Panchartek Petr Roudníky Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
Pilek Jakub Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let
Rakušan František Dubice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Štěpánek František Chobotix Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Tafat Ondřej NCC Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Válek Jirka Tlustokožec v topu Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Vožeh Ludvík Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50+ M triatlon short 50+ let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let 4
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let 3
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let 2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 M triatlon short do 29 let 1
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let 1
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L50+ M triatlon long 50+ let 1
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let 1
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 M triatlon long do 29 let 1
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50+ M triatlon short 50+ let 1
Celkem 19