Detail závodu

MILADATLON 2022

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.08.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:00 žáci (mohou i ostatní) 11:00 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2

Triatlon short 0,25-12,7-2,8

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6

Triatlon long 1,5-33,6-8,4

Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6

Štafety middle: 0,5-28,3-5,6

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antoš Radek Grady Run Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Arnold Jan Plavavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let
Babecová Denisa Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let
Balouch Martin Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 M triatlon long do 29 let
Bartůšek Josef Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Benda Ondřej LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Bernard Adam Gladiator race Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Bílá Pavla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Bílá Štěpánka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let
Brožová Veronika Triatlon Slaný Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 F triatlon short do 16 let
Břehovský Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Čadek Václav Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Černý Milan DĚKOVKA Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Červený Miloš Bike Team ČS Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L50+ M triatlon long 50+ let
Doležálek Lukáš Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Drexler Zdeněk Kalda triatlon team Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Duchoslav Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 M triatlon middle do 29 let
Dušek Jiří VK Rakovník Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Elisabeth Roháčková Anna TETANET Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Emilia Georgi Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 F triatlon middle do 29 let
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Fenclová Petra Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Fiala Aleš SK Slavia Praha Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L50+ M triatlon long 50+ let
Fílová Veronika Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 F triatlon middle do 29 let
Fiser Lukas Teplice Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let
Fojtová Zuzana Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let
Geltner Jakub Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 M triatlon middle do 29 let
Hajduk Jaroslav HajdukPool Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Hajn Michal ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L50+ M triatlon long 50+ let
Hána František Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Handl Ivo Bílinské Vosy Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50+ M triatlon short 50+ let
Hánová Kristýna Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let
Hanuš Martin Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L30-39 M triatlon long do 39 let
Havlíček Patrick Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 M triatlon long do 29 let
Havlíčková Denisa Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 F triatlon long do 29 let
Havlová Edita TRIO HAVEL s.r.o Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let
Havlová Viktorie TRIO HAVEL s.r.o Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let
Havlová Zlata TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 F triatlon short do 39 let
Hladík Jiří Chabařovice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Hodina Petr 1. CTK Netolice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 M triatlon short do 16 let
Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let
Hofta Marta Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 F triatlon long do 49 let
Hovorková Barbora SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let
Hromádková Dana TRIO HAVEL s.r.o. - tým 2 Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Hyťha Matěj Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Charvát Vít Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Jana Hornova Katerina Hopman Team Žatec Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Jarošová Ingrid DB Tragédky Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Jelínková Mirka Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Jelínková Veronika Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let
Ježek Vladimír Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M18-19 M triatlon middle do 19 let
Jiříková Lucie Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ F triatlon middle 50+ let
Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let
Kaliba Jiří Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Kališko Ondřej Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Kamírová Gabriela Lokomotiva Teplice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Katja Messner Berggiesshübel Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 F triatlon middle do 49 let
Kejřová Markéta LK Slovan Karlovy Vary Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let
Klas Adam TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 M triatlon middle do 29 let
Klimešová Veronika Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let
Klimošova Barbora Kilpi Kome Klub Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Kmoch Štěpán Triatlon Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let
Knajzlová Petra Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Koláčný Jiří Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Kopečná Kristýna Bike & Ride Libertas Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 F triatlon long do 29 let
Kovácsová Monika TRIO HAVEL s.r.o. - tým 1 Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Kovařík Pavel Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Krejčí Tomáš Sport team Brozany Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Kremsenko Vitalii Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Krenc Tomáš Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Kroupa Štěpán Café Racers Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 M triatlon short do 49 let
Kubát Martin SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let
Kubica Pavel Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Kučera Vít Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Kumžák Martin Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
Láska Lukáš Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 M triatlon short do 29 let
Los Antonín SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let
Losová Maya SKP SEVER Ústí nad Labem Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 F triatlon short do 16 let
Máček Milan HajdukPool Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Mácha Filip Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Malá Kateřina Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Malínský Bronislav Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Málková Emma SK Mosazný muž - Povrly Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let
Manhartová Denisa Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 F triatlon middle do 29 let
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Maresch Lukáš Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Merle Šimon KILPI KOME KLUB Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 M triatlon short do 16 let
Michel Landgraf Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Moravcsík Blanka Czexxx Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Moulisová Eva Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 F triatlon short do 39 let
Mrákotová Barbora TJ Spartak Třebíč Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let
Mrákotová Kateřina TJ Spartak Třebíč Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let
Mrhalová Natálie Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 F triatlon middle do 29 let
Novák Daniel Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 M triatlon long do 29 let
Novák Jakub Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let
Novák Jan Řetězy rozžhavené doběla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 M triatlon short do 49 let
Nováková Kristýna Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let
Obdržálek Filip SKP Ústí nad Labem Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let
Obdržálek Matěj SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let
Obdržálková Adéla SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let
Olland Andreas TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Olmrová Radka Grady Run Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Ovesný Mikoláš Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L30-39 M triatlon long do 39 let
Panchartek Petr Roudníky Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
Pánková Jana Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Pavel Lokomotiva Teplice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50+ M triatlon short 50+ let
Peksa Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Pelíšek David Trmice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Pietrula Jakub ArtSport Team Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let
Pikešová Ivona Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-F kvadriatlon 18+ let
Pilek Jakub Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let
Pleško Miroslav Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
Polan Michal KC Kutná Hora-CZexxx Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Ponrt Jan Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Pořádek Patrik HC Biolit Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Postl Jan TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Prchal Karel AC Kudla Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Procházková Lucie Za motýlky Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-F kvadriatlon 18+ let
Příhoda Vojtěch Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Přikryl Tomáš SK Svárov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Přikrylová Kateřina SK Svárov Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let
Přikrylová Lenka SK Svárov Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Ptáček Miroslav Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Rákosník Jiří Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L30-39 M triatlon long do 39 let
Rakušan František Dubice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Roháček Matyáš Rozběháme Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let
Roztomilá Petra Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 F triatlon middle do 49 let
Sadovský Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Sartorisová Martina Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let
Seidl Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Seiler Miroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
SEILER VÁCLAV Malšovice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
SEILEROVÁ ELIŠKA BK DĚČÍN Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M18-19 F triatlon middle do 19 let
Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 F triatlon short do 16 let
Smutná Adina SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let
SUROVCOVÁ ELLA SK EDIE TEAM VSETÍN Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let
Šimon Kateřina CZEXXX Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 F triatlon middle do 49 let
Škvára Vít Klub přátel Miloslava Pennera Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L30-39 M triatlon long do 39 let
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Štěpánek František Chobotix Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Tafat Ondřej NCC Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Tilman Pfitzner Lok Pirna Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 M triatlon middle do 29 let
Trnková Natálie Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 F triatlon long do 29 let
Tuan Nguyen Minh BKČS Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 M triatlon middle do 29 let
Tvrdík Matteo TT Banksia Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let
Tvrdík Pavel TT Banksia Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let
Tyl Jiří Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Václavková Petra Spartak Triatlon Trutnov Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Vaculík Tomáš Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Válek Jirka Tlustokožec v topu Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Vetešník Ladislav MunroSprint Cvikov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let
Vojvodík Roman Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let
Vokůrka Pavel HC Biolit Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let
Vožeh Ludvík Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50+ M triatlon short 50+ let
Zalabák Otakar STK Varnsdorf Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Zběhlík Petr Spartak Triatlon Trutnov Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let
Zeman Marek Bike & Ride Libertas Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 M triatlon short do 49 let
Zoul Martin Spolek přátel Miloslava Pennera Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let
Žofka Jan Vagus Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let
Žofka Martin Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let
Žofková Michaela Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 M triatlon middle do 49 let 22
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 M triatlon middle do 39 let 20
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 M triatlon short do 39 let 11
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 F triatlon short do 49 let 9
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 M triatlon long do 49 let 8
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ M triatlon middle 50+ let 6
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M30-39 F triatlon middle do 39 let 6
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 6
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ let 5
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 F triatlon short do 29 let 5
Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 5
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 5
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 M triatlon middle do 29 let 5
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 4
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L30-39 M triatlon long do 39 let 4
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 4
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M20-29 F triatlon middle do 29 let 4
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 4
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M40-49 F triatlon middle do 49 let 3
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 F triatlon long do 29 let 3
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50+ M triatlon short 50+ let 3
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L18-29 M triatlon long do 29 let 3
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 F triatlon short do 16 let 3
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S40-49 M triatlon short do 49 let 3
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L50+ M triatlon long 50+ let 3
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S15-16 M triatlon short do 16 let 2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S30-39 F triatlon short do 39 let 2
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 2
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-F kvadriatlon 18+ let 2
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M18-19 F triatlon middle do 19 let 1
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M18-19 M triatlon middle do 19 let 1
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50+ F triatlon middle 50+ let 1
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 L40-49 F triatlon long do 49 let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S19-29 M triatlon short do 29 let 1
Celkem 167