Detail závodu

Běžíme na hrad - Bouzov

Bouzov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.06.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Baďurová Amálie Rebelky Tovačov 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 254
Bálek Matouš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 271
Bálek Mikuláš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 270
Baráková Monika 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 462
Bartoň Karel Orel Veřovice 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 455
Bartoň Vít Orel Veřovice 5km Muži do 18 let (1998+) 454
Bartoš Jiří Mají Bagr 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 428
Bartošová Monika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 346
Bartošová Petra 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 427
Bendová Elen Mk Prostějov 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 330
Bendová Jitka Maratonsky klub Prostějov 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 331
Beneš Matěj Bašta team 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 242
Beneš Michal Bašta team 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 241
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 600
Brada Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 444
Brada Michal 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 555
Brettler Matyáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 294
Cablíková Michaela 5km Ženy 19-29let 393
Cink Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 445
Cycoň David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 247
Čampišová Natálie 15km Ženy do 18 let (1998+) 481
Čampišová Natálie 5km Ženy do 18 let (1998+) 382
Daňková Anna 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 411
Daňková Gabriela KloKamDa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 415
Daňková Marketa 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 410
Deutsch Aleš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 479
Divín Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 319
Divín Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 320
Dobešová Pavlína Moravská Slavia 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 282
Dobešová Petra Moravská Slavia 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 283
Dobešová Veronika Moravská Slavia 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 284
Esterka Jiří 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 373
Esterka Václav 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 347
Fiala Jindřich m 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 266
Fiala Tomáš m 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 267
Fialová Justina z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 268
Fialová Petra z 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 269
Fikera Michal Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 457
Frmlová Nikolka 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 389
Fröml Martin Mk Prostějov 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 423
Fromlová Elena 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 357
Galbavá Bára 5km Ženy do 18 let (1998+) 413
Galbavý Pavel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 414
Gorčák Jaroslav Hranice 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 467
Gorčák Martin Hranice 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 468
Grácová Eva 5km Ženy 19-29let 394
Gruss Zdeněk 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 324
Grussová Karolína 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 325
Handlířová Petra 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 463
Hedánková Petra 5km Ženy 19-29let 434
Hlavinková Eliška Rebelky Tovačov 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 253
Hopjan Vilém Tygřice 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 273
Hopjanová Adéla Tygřice 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 274
Hopjanová Bára Tygřice 5km Ženy do 18 let (1998+) 275
Hopjanová Jana Tygřice 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 276
Horníček Hubert 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 362
Horníček Mikuláš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 379
Horníček Vladimír 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 433
Horníčková Johanka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 344
Horníčková Tereza 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 432
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 431
Hrazdil Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 464
Hrazdilová Anna 5km Ženy do 18 let (1998+) 458
Hrazdilová Martina 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 465
Hubeňáková Hana 5km Ženy 19-29let 305
Hybš Marek SRTG Čelákovice 15km Muži 19-29let 441
Johanová Sára 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 281
Jurgová Kateřina 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 297
Jurošková Miluše 15km Ženy 1957 - 1966, 50-59 451
Jurošová Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 310
Jurošová Sabina 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 311
Kaláb Jan 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 291
Kaláb Martin 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 292
Kalabusová Anna z 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 263
Kalabusová Ema z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 262
Kalabusová Zuzana z 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 261
Kamenčák Marek KloKamDa 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 351
Kapl Daniel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 308
Kaplová Zuzana 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 318
Karasová Kamila 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 405
Kašpárková Hana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 255
Kepka Jiří Baskeťáci Vsetín 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 456
Klapil Štěpán 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 345
Klapilová Sára 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 353
Klobušická Ivana KloKamDa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 350
Klobušická Lucie KloKamDa 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 348
Klobušický Michal KloKamDa 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 349
Knápek Lubomír LK Šumperk 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 474
Kolář Jindřich 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 260
KOlařík Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 356
Kolařík Matěj 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 355
Koláříková Lucie 5km Ženy 19-29let 435
Kopotová Karolína 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 321
Košťálová Markéta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 366
Kovář David 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 420
Kovářová Barbora 5km Ženy do 18 let (1998+) 421
Kozák Jan 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 416
Kozák Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 337
Krčmářová Gabriela 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 471
Krečner Filip 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 352
Krejčí Barbora 5km Ženy 19-29let 447
Krikl Dalibor Techtherm Team 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 478
Krmelová Anna 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 279
Krmelová Anna 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 280
Kropáček Jaroslav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 401
Kropáčková Daniela 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 403
Kropáčková Nela 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 402
Krump Mikeš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 338
Kříž Antonín m 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 341
Kříž Radim m 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 425
Kříž Vojtěch m 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 340
Kučera Michal m 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 285
Kučera Michal m 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 287
Kučerová Kateřina z 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 286
Kuchař Petr Martón klub Kladno 15km Muži 1956-, 60+ 452
Kumiová Jana Tygřice 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 278
Kumiová Michaela Tygřice 5km Ženy do 18 let (1998+) 277
Kuncová Sabina 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 248
Kunčarová Alena Mattoni Freerun 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 453
Lacina Pavel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 388
Lacina Radim 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 354
Looseley Jakub 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 426
Marek Daniel 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 299
Marek David 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 300
Mareš Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 289
Mareš Vojtěch 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 290
Marková Eva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 298
Marková Valérie 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 301
Mašín Matouš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 385
Mašínová Magdalena 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 384
Mayer František 5km Muži do 18 let (1998+) 381
Morávek Jan 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 363
Morávek Michal 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 365
Morávek Tomáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 364
Navrátil David 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 437
Neumannová Lucie Praha 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 429
Niklová Šárka 5km Ženy 19-29let 304
Novotná Jana z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 317
Novotná Michaela z 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 391
Novotná Petra z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 399
Novotná Renata 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 314
Novotná Tereza 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 312
Novotný Eda m 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 316
Novotný Ondřej 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 313
Novotný Pepa m 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 315
Novotný Petr m 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 397
Novotný Petr m 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 398
Nytmanová Nicole 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 367
Ondráček Marcel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 303
Onteková Sophie 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 368
Ovečková Nela AC Prostějov 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 293
Pacák Jan 15km Muži 19-29let 472
Pacák Jiří 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 473
Pazdírek Marcus 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 412
Petr Jaroslav 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 296
Petrová Karolína 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 295
Petrová Magdalena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 446
Petrová Nina 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 360
Petrů Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 459
Petržela Jiří 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 442
Plšková Aneta 5km Ženy 19-29let 424
Povalová Eva 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 476
Prokeš Tomáš m 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 249
Prokešová Johana z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 251
Prokešová Kristýna z 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 250
Prokešová Lucie z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 252
Přichystalová Šárka 5km Ženy 19-29let 430
Přikryl Pavel m 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 376
Přikryl Vítek m 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 375
Přikrylová Leona z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 378
Přikrylová Zuzana z 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 377
Rašner Jiří TJ Šumperk 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 380
Rašner Patrik TriSK Olomouc 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 407
Rašner Tomáš TriSK Olomouc 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 408
Renská Lenka Náchod 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 461
Renský Michal Náchod 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 460
Rosta Václav 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 306
Rostová Eliška 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 307
Rostová Pavla 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 309
Rothröckel Matouš Hru155 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 264
Rothröckel Šimon Hru155 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 265
Růžička Matyáš AC Moravská Slavia Brno 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 371
Rysnarová Eva Magistraliter pharma 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 475
Sedlář Drahomír 5km Muži 1956-, 60+ 450
Sehnálková Kamila AK Olomouc 5km Ženy 19-29let 439
Sehnálková Lucie Lentilky na útěku 5km Ženy 19-29let 438
Selucká Blanka Kyjov 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 469
Selucký Jiří Kyjov 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 470
Sieskliková Elena 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 302
Simon Richard 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 409
Skalický Josef ACTIVITYLA ŽICHLÍNEK 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 436
Skopalíková Lucie 5km Ženy do 18 let (1998+) 422
Skoupý Karel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 444
Smolka Mikuláš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 336
Střelba Antonín 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 395
Střelbová Lenka JuuL 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 396
Suk Petr 5km Muži 1956-, 60+ 387
Ševčík Jan Nevidím a běhám 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 449
Škrabal Jakub 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 327
Škrabal David Dubicko 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 335
Škrabal Šimon 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 332
Škrabalová Hana 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 334
Škrabalová Vaneska 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 326
Šnajdr Jakub 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 342
Šnajdrová Nikol 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 343
Šnoblová Markéta Techtherm Team 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 477
Štegnerová Natále 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 383
Štěpánek Marek 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 245
Štěpánek Vladimír 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 244
Štěpánková Jana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 246
Štěpánková Zuzka 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 243
Štolcarová Marcela 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 419
Šuranský Tomáš atletico DK mont 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 448
Šuranský Tomáš atletico DK mont 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 448
Tejkal Fanda 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 288
Tejkl Antonín 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 339
Tesařík David 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 370
Tesaříková Karolína 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 369
Toman Igor m 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 256
Tomanová Lenka z 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 257
Tomanová Maja z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 259
Tomanová Stela z 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 258
Trojancová Iveta Orel vyškov 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 359
Trojancová Monika Orel Vyškov 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 358
Vandrovec Václav van Drack Klokan team 1905 5km Muži do 18 let (1998+) 443
Vařeka Pavel Orrero 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 404
Vašek Jakub 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 322
Vašek Libor 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 323
Vrba Lukáš SVVAT 5km Muži 19-29let 392
Vykydalová Eva Tygřice 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 272
Vytmanová Natalie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 361
Zábranská Sára 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 328
Zábranská Viktorie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 329
Zahradníčková Luvie 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 372
Zahradníčková Teraza 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 374
Zajdlik Filip Splaseni goroli 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 400
Zapletal Patrik 5km Muži do 18 let (1998+) 390
Záviška Václav Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 466
Zbožínek Pavel 5km Muži 19-29let 440
Žak Marek 15km Muži do 18 let (1998+) 418
Žak Robert 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 417
Žak Robert 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 480
Žak Vojtěch 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 386

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 19
100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 17
300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 17
15km Muži 1967 - 1976, 40-49 16
600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 15
5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 13
5km Muži 1977 - 1986, 30-39 12
5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 11
5km Muži 1967 - 1976, 40-49 11
5km Ženy 19-29let 11
600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 11
15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 9
100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 9
1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 8
600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 8
15km Muži 1977 - 1986, 30-39 8
5km Ženy do 18 let (1998+) 7
1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 7
600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 7
15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 5
15km Muži 1957 - 1966, 50-59 5
5km Muži do 18 let (1998+) 4
5km Muži 19-29let 2
1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 2
5km Muži 1956-, 60+ 2
15km Muži 19-29let 2
5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 1
15km Muži 1956-, 60+ 1
15km Ženy do 18 let (1998+) 1
15km Muži do 18 let (1998+) 1
15km Ženy 1957 - 1966, 50-59 1
Celkem 243