Detail závodu

MILADATLON 2022 - žáci

Ústí nad Labem

Terénní triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.08.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 - 9:00 v zázemí závodů na louce u jezera Milada

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Žáci Z8, věková kategorie 6-8 let, mají povolené plavecké pomůcky a doprovod na všech distancích TRT včetně cyklo DEPA. Žáci Z11, věková kategorie 9-11 let, mají povoleny plavecké pomůcky bez doprovodu. Žáci Z14, věková kategorie 12-14 let dávají TRT shodně jako "dospěláci", tj. bez plaveckých pomůcek a doprovodu. Ve všech věkových kategoriích je povoleno užít neoprén za každého počasí.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Arnold Jan Plavavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 110
Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 114
Bendová Anna Triatlet Karlovy Vary Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 6
Bílá Štěpánka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 202
Břenek Hynek Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 215
Břenková Andělka Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 206
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 7
Černá Kristýna Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 108
Gergel Adam FŠ Litvinov Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 12
Glumbík Kryštof SbK Teplice Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 14
Havlová Edita TRIO HAVEL s.r.o Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 4
Havlová Viktorie TRIO HAVEL s.r.o Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 5
Hellier Bruce Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 216
Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 210
Hovorková Barbora SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 203
Chytrá Anna MŠ Pohádka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 8
Jelínková Veronika Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 3
Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 211
Karásek Jonáš TJ BIŽU Jablonec Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 116
Karásková Anna TJ BIŽU Jablonec Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 19
Kejřová Markéta LK Slovan Karlovy Vary Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 101
Kmoch Štěpán Triatlon Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 213
Kovařík Jakub Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 20
Kovařík Petr Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 117
Kovaříková Tereza Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 217
Kubát Martin SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 212
Litvesitr Oliver Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 115
Los Antonín SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 113
Málková Emma SK Mosazný muž - Povrly Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 200
Merle Emma KILPI KOME KLUB Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 1
Mráčková Magdaléna Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 17
Mráčková Mariana Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 18
Mrákotová Barbora TJ Spartak Třebíč Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 103
Mrákotová Kateřina TJ Spartak Třebíč Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 102
Novák Jakub Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 111
Nováková Kristýna Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 2
Obdržálek Matěj SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 112
Obdržálková Adéla SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 104
Pietrula Jakub ArtSport Team Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 209
Procházka Jonáš Za motýlky Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 16
Procházková Adéla Za motýlky Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 109
Prokop Josef Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 13
Přikrylová Kateřina SK Svárov Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 105
Roháček Matyáš Rozběháme Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 9
Sedláčková Stella Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 207
Smutná Adina SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 204
Stárková Kamila Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 107
SUROVCOVÁ ELLA SK EDIE TEAM VSETÍN Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 100
Škodová Denisa Sk Asc Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 208
Šťastný Jan Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 11
Štěpánek Jaromír Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 214
Tvrdík Matteo TT Banksia Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 10
Vetešníková Dana Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 106
Vršínský Antonín Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 21
Vyletová Natálie KILPI KOME KLUB Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 201
Weiss Eduard Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 15
Yaňez Sofía SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 205

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 F do 8 let 11
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 F do 14 let 10
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 F do 11 let 10
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z6-8 M do 8 let 10
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z12-14 M do 14 let 8
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z9-11 M do 11 let 8
Celkem 57