Detail závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR - děti

Říčany

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

17.10.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1700 m

600 m

350 m

Pořadatel a kontakt

Běžecký klub Říčany


msmrcka@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Baudyšová Johana Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 222
Bělohlávková Klára Praha 3 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 230
Bělohrádek Filip SKV Florbal 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 231
Beneš Lukáš 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)
Beneš Tadeáš Atletický oddíl Praha 11 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 95
Berka Jakub RC Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 104
Bína Šimon Senohraby 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 242
Binová Viktorie Senohrady 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 243
Blechová Nela SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 133
Bohm František PLAF Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 125
Čadilová Barbora Atletika TJ Sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 98
David Espinoza Luiz Espinozas 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 89
Doležalová Aneta Atletika Jižní město 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 97
Dupraz Yann LBS Sport Team 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 146
Dvorská Adela Tj sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 165
Espinoza Samuel Espinozas 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 92
Hájek Kája Mnichovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 88
Hájek Vašek Mnichovice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 87
Hendrich Jáchym 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 128
Hendrich Matyáš 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 129
Hladká Barbora SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 148
Hnízdílová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 157
Hrunková Karolina Stouni vysoká Lhota 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 122
Hrusová Krystína SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 140
Jana Kuiper Simona TJ Slovan Praha Zdravotník 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 132
Janoušek Petr Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 249
Janoušková Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 251
Jetmar Theodor 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později)
Jirkovcová Barbora Pivoňky 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 96
Jirkovcová Veronika Pivoňky 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později)
Jonášová Tereza Sokol Nusle 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 149
Kalina Oskar SPORTICUS team 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)
Kalinová Ella SPORTICUS team 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009)
Kalinová Lisa SPORTICUS team 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011)
Karasová Miriam AO T.J.Sokol ŘaR 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 101
Kašparová Eliška AK Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007)
Kohout Ondřej 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)
Kohoutová Anežka 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později)
Kolková Adéla Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 156
Kótka Robert Sokol Říčany a Radošovice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007)
Kótka Tadeáš Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 134
Kottova Stella 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 93
Kričfaluši Matěj Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)
Kričfalušiová Lada Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 105
Kucera Jakub Slovan Zdravotnik Praha 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 130
Kucerova Katerina Slovan Zdravotnik Praha 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 131
Kuiper Nela Zdravotník 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 237
Kupčová Eliška TJ Sokolo Senohraby 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 126
Kykalová Eliška 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011)
Kykalová Eliška Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 221
Lacigová Antonie Slovan Praha Zdravotnik 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 114
Leiblová Eliška SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 121
Macinauerová Ella AK Říčany a Radošovice 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 150
Malinová Viola Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 168
Malovcová Edita Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 237
Marhoul Vojtěch Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 220
Masslova Antonie Sokol Ricany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 162
Masslova Julie Sokol Ricany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 161
Matějka Jakub SK Rover Praha 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 167
Matĕjka Jonáš SK Rover Praha 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 166
Matějková Adéla 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 169
Matulová Jolana Atletika Hostivař 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 236
Melichar Marian Mirošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 239
Melicharová Karolína Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 238
Míčková Karolína Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 139
Michaela Milec AO Sokol Ricany Radosovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011)
Míšová Alžběta Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 232
Míšová Viola Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 233
Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 159
Mrázová Lucie TJ Slovan Praha Zdravotník 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 160
Novotný Jindřich SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 135
Nykodým Dominik Březová 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 252
Nykodýmová A. Drezová 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 250
Outhier Teo Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 151
Palata Mikeš Ragby Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 145
Pavlík Šimon Atletický oddíl TJ Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 119
Pavlišče Štěpán Atipic 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 118
Pavliščová Anna Atipic 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 115
Pavliščová Josefína Atipic 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 117
Pavliščová Marie Atipic 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 116
Pecka Hugo Atletika Jižní Město 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 154
Pecka Quido Atletika Jižní Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 155
Pelant Jan TK Radošovice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 124
Petrasová Anežka Stouni vysoká Lhota 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 123
Poborský Jiří Praha 3 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 85
Podešva Alex Sokol Senohraby 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)
Podešva Patrik Sokol Senohraby 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011)
Polák Aleš Hasiči Úvaly 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 108
Prajs Honza 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011)
Prajs Ondra Školní sportovní klub Újezd nad Lesy 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 111
Rossler Kryštof LBS Sport 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009)
Rosslerova Mariana LBS Sport 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 120
Růžička Ondřej TJ Sokol Senohraby 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 109
Růžičková Lída TJ Sokol Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 110
Sajdlová Barbora Žižkovští Tygři 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 227
Sajdlová Veronika Žižkovští Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 228
Sedlák Jan 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 99
Sedláková Sára 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 100
Selinger Marek Sokol Říčany a Radošovice - atletický klub 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 112
Silvey Olivia Sokol Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 158
Sítník Maxmilian 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 94
Slavík Pavel DGP Praha 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 223
Slavíková Eliška Atletika Hostivař 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 143
Smetana Míša Espinozas 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 91
Smetana Pavlík Espinozas 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 90
Smrčka Mikuláš BK Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)
Sofia Dubová Sara SŠK Újezd nad lesy 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 141
Spáčilová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 127
Stárková Edita SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 137
Strnad Adam Atletika Říčany - T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 163
Strnadová Adéla Atletika Říčany - T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 164
Střecha Antonín Sokol Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 152
Střechová Lucie Sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 153
Suchý Marek FEL Praha 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 226
Suchý Ondřej FEL Praha 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 225
Šafránek Šimon 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 86
Šimek Klára Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 224
Šimková Tereza ZŠ Jeseniova 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007)
Šimunková Kateřina Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 240
Šimunková Lucie Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 241
Šindelová Dorota Sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 113
Šitnerová Anna 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 171
Šťovíček Vojtěch Rugby Babice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 170
Šťovíčková Vendula Atletika Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 246
Šulc Štěpán LBS 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 245
Šulcová Sára LBS 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 244
Trepková Alžběta SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 138
Trmalová Laura SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 136
Trnka David AtHos 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 144
Trundová Veronika Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 235
Urbanová Štěpánka 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 107
Urbanová Vendula 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 106
Vágnerová Alice Atletika Jižní Město 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 102
Vágnerová Viktorie 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 103
Vodák Viktor Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 229
Wolnová Zubana Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 248
Zdechovská Eliška SK Jeseniova 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 142
Zelená Viktorie ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 147
Zitko Jan SK Jeseniova 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 247

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 32
600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 20
350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 15
600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 14
350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 13
350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 12
1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 10
350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 9
350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 8
1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 6
Celkem 139