Detail závodu

Běžíme na hrad - Točník

Točník

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.05.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Kryštof 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 88
Adam Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 148
Adamová Lenka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 147
Bartoš Filip 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 201
Bezrouková Anna 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 26
Blažková Amálie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 55
Blažková Helena 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 128
Blažková Lenka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 212
Boccou Etienne 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 91
Boccou Philippe 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 92
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 333
Brada Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 1
Bradová Marcela 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 222
Bula Adam 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 106
Cipra Jiří Forest Gump team 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 227
Ciprova Oldriska 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 226
Cuřínová Petra 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 228
Cycoň David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 80
Cycoň Dominik 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 81
Čapek Jan 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 231
Čapková Lucie 15km Ženy do 18 let (1998+) 230
Čepek Martin BONO 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 140
Dvorská Hanka BOOT CAMP 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 32
Erdinger Josef 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 189
Fran?k Emil BOOT CAMP 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 33
Frantová Andrea LOKO Beroun 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 181
Galanská Radka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 70
Galanský Jan 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 68
Galanský Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 69
Gregor Kevin TaCzech Runners 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 100
Gregor Radek TaCzech Runners 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 168
Gregor Tahmina TaCzech Runners 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 169
Gregovská Adéla Střela Žebrák 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 112
Gregovský Jakub Střela Žebrák 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 113
Hanák Michal 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 161
Hanáková Petra 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 160
Hanáková Viktorie 5km Ženy do 18 let (1998+) 159
Harvey Karel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 99
Harvey Madeleine 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 98
Hatinová Kateřina 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 31
Hatinová Magdalena 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 30
Henč Alexandr 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 115
Henčová Michaela 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 117
Henčová Romana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 116
Heřmanová Kristýna TJ Sázava 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 14
Hofmanová Adéla 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 67
Hofmanová Agáta 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 66
Holub Tomáš Hejdov 15km Muži 19-29let 235
Horáková Michaela 5km Ženy 19-29let 200
Horváthová Adriana Italcafe Hiořovice 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 240
Hossingerová Markéta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 27
Hoswedlová Markéta 5km Ženy 19-29let 214
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 74
Hrabík Karel Skiklub Žebrák 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 238
Hrach Vít 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 122
Hrachová Jitka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 123
Hruška David Jeřabinka 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 192
Hruška Filip Jeřabinka 5km Muži do 18 let (1998+) 190
Hruška Tomáš Jeřabinka 5km Muži do 18 let (1998+) 191
Huml Filip 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 77
Huml Jan 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 79
Humlová Eliška 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 78
Hurajt Marek 15km Muži 19-29let 216
Chodura Ondřej 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 225
Jelínek Pavel 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 150
Jelínk Václav 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 96
Jenýš Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 20
Jermářová Petra TJ Neratovice 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 211
Ježková Monika 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 188
Jirák Josef 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 184
Jirka Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 175
jirovy františek 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 146
jirovy jonas prezivaci 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 145
Joklíková Nela 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 86
Kábrt Tobiáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 83
Kacířová Svatoslava Loko Trutnov 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 223
Kafka Lukáš TK Zdice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 90
Kafka Michal TK Zdice 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 89
Kafková Lucie Zdice 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 170
Karel Kryštof 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 82
Karhanová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 176
Kašpar Břetislav 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 229
Keckstein Jiří SK Tlustice 15km Muži 19-29let 219
Kelemen Jiří 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 174
Kindl Marek 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 134
Konečná Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 196
Kořán Jiří 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 179
Kořínek Adam 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 154
Kořínek Adam 5km Muži do 18 let (1998+) 187
Kořínek Filip 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 155
Kořínková Vendula 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 153
Košťál Jan BK Žatec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 135
Košťálek Lukáš PonTifeX 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 143
Košťálová Ema BK Žatec 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 136
Koten Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 105
Kouba Radek BK Žatec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 232
Kover Michal Jeřabinka 5km Muži do 18 let (1998+) 193
Krátký Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 3
Kreisner Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 28
Kreisnerová Jana 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 29
Kropáček Jaroslav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 11
Kropáčková Daniela 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 13
Kropáčková Nela 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 12
Kropáčová Ivana Drozdov 15km Ženy 19-29let 239
Kruba Jaroslav 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 185
Křikavová Bohuslava 5km Ženy 19-29let 198
Kříž Antonín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 49
Kříž Radim Velký Újezd 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 51
Kříž Vojtěch 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 50
Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 16
Kučera Michal Maraton klub Kladno 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 237
Kučera Michal 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 15
Kudrnovská Eva Plzeň 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 215
Kuchař Petr 15km Muži 1956-, 60+ 75
Kuchařová Věra 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 76
Kulhavý Lukáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 208
Lang Norbert 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 224
Látal Marek Rafirunners 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 220
Lavička Martin 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 46
Lepič Jonáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 63
Machů Michal 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 7
Marek Ondřej 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 218
Matoušek Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 43
Matoušková Klára 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 42
Medřický Václav 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 152
Mentlík Pavel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 59
Mentlík Vašík 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 57
Mentlíková Eva 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 61
Mentlíková Terezka 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60
Miclíková Kristýna Atletika Jižní město 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 85
Michálek Adam 5km Muži 19-29let 210
Míková Barbora 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 121
Mikovec Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 38
Mikovec Tomáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 37
Mikula Štěpán 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 120
Minha Jaroslav Forest Gump team 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 234
Mrázek Zdeněk JC Sokol Hořovice 15km Muži do 18 let (1998+) 233
Mükschová Lucie 5km Ženy 19-29let 209
Muras Petr Ostrava!!! 15km Muži 19-29let 203
Nemeth Marek Mufloni Kunratice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 65
Nemethová Magdalénka Mufloni Kunratice 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 64
Nová Jana SK Volejbal Klatovy 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 204
Novák Josef NOVAKART.cz 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 58
Novotna Julia 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 157
Novotna Luisa 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 156
Novotná Petra 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 197
Ondráček Marcel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 4
Opatrná Ema 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 101
Parikh Tobias 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 21
Pereira Adnilson 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 164
Petrásek Anna Ski klub Šumava 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 6
Petrásek Ella Ski klub Šumava 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 5
Piksa David 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 104
Place Izabela 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 18
Place Michaela 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 17
Plachá Natálie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 34
Plšková Aneta A 9 5km Ženy 19-29let 207
Pospíšil Michal 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 22
Pospíšil Vladimír 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 23
Pospíšilová Anna 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 24
Prokešová Maxime 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 62
Rada Lukáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 35
Radilová Veronika BK Žatec 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 139
Radilová Veronika BK Žatec 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 138
Resch Jakub 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 131
Resch Ondřej 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 133
Resch Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 130
Resch Zdeněk 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 182
Reschová Pavla 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 132
Rock Jan Sokol Uhnošť 5km Muži 1956-, 60+ 171
Rosolová Ivana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 125
Rosolová Rozálie 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 124
Růžičková Šárka 5km Ženy 19-29let 202
Rychtář Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 40
Rychtář Hynek 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 39
Rychtářová Adéla 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 41
Řechtáčková Ema 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 56
Říha Vladimír 15km Muži 1956-, 60+ 180
Říman Petr SK Babice 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 162
Sadílková Anežka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 52
Sadílková Jana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 54
Sadílková Magdaléna 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 53
Seidl Marek Škvorec 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 72
Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 71
Seidlová Magdalena OB Říčany 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 73
Smetana Michal AFK Loděnice 5km Muži do 18 let (1998+) 166
Smetana Michal 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 167
Smetanová Aneta Loko Beroun 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 109
Smetanová Monika 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 165
Sticzay Teodor 5km Muži do 18 let (1998+) 178
Sticzay-Gromski Peter 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 177
Stoličný Luděk 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 173
Straková Eva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 172
Suchá Barbora 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 97
Suchá Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 151
Suk Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 186
Suk Petr 5km Muži 1956-, 60+ 84
Surová Veronika 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 144
Svobodova Martin 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 217
Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 206
Šála Ondřej 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 45
Šálová Tereza 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 44
Ševčík Martin BK Žatec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 141
Šik Jakub 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 102
Šiková Adéla 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 103
Šiková Adéla 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 137
Timo Čáp Matěj 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 119
Tóth Viktor 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 8
Trhlík Jiří Plzeň 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 205
Trnka Jiří 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 9
Trnková Marie 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 10
Tuláček Tomáš 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 149
Tuláčková Žaneta 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 95
Tuma Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 110
Tumová Dominika 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 108
Tumová SImona 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 107
Tuomas Čáp Sebastian 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 118
Tyle Tadeáš 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 47
Uxa Lucas 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 87
Valenta Lukáš 5km Muži 19-29let 213
Veselý Jan 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 183
Vilímec Petr 5km Muži 19-29let 48
Vlčková Natalie SC Radotin 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 36
Vlk Ivan 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 129
Vlk Matyáš 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 126
Vlková Barbora 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 127
Vondruška Sofia 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 25
Votoček Adam 5km Muži 19-29let 195
Votoček Josef 5km Muži 19-29let 194
Weis Michal Cerhovice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 236
Zarda Bedřich 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 199
Závadská Eva 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 158
Zikmund Matěj 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 114
Zimová Hana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 163
Zimová Kateřina 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 142
Žalud Miloš Spartak Sedlec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 221
Žežulka Michael 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 2
Žolko Kryštof Lhotka 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 93
Žolková Jana Lhotka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 94

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 20
100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 18
100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 16
5km Muži 1977 - 1986, 30-39 15
5km Muži 1967 - 1976, 40-49 14
5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 14
15km Muži 1967 - 1976, 40-49 13
300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 12
5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 12
600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 12
600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 11
15km Muži 1977 - 1986, 30-39 11
600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 8
5km Muži 1957 - 1966, 50-59 7
15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 7
5km Muži 19-29let 6
5km Muži do 18 let (1998+) 6
5km Ženy 19-29let 6
600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 6
15km Muži 19-29let 4
1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 3
1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 3
5km Muži 1956-, 60+ 2
15km Muži 1956-, 60+ 2
1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 2
5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 2
1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 2
15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1
5km Ženy do 18 let (1998+) 1
15km Ženy do 18 let (1998+) 1
15km Ženy 19-29let 1
15km Muži do 18 let (1998+) 1
Celkem 239