Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 24 2022

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.01.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Honza Dušánek


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ablorh Titus JEDNOTLIVEC Muži 1
Almasy Michael JEDNOTLIVEC Muži 2
Babulík Marek DVOJICE Dvojice muži 201
Balšínková Marie JEDNOTLIVEC Ženy 91
Baráthová Barbora TÝMY Pětice mix 0
Beck Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži 4
Beznosková Andrea JEDNOTLIVEC Ženy 5
Bičík Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 6
Blabla Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži 7
Blaschkeová Lucie DVOJICE Dvojice mix 202
Brož Filip JEDNOTLIVEC Muži 8
Bulantová Hana JEDNOTLIVEC Ženy 9
Bušta Pavel RunBo Team Liberec TÝMY Čtverice mix 313
Conrathová Katka JEDNOTLIVEC Ženy 10
Dědková Šárka JEDNOTLIVEC Ženy 11
Divišková Pavlína JEDNOTLIVEC Ženy 12
Dlouhý Jakub TÝMY Čtverice muži 310
Dogaru Vasil JEDNOTLIVEC Muži 13
Doležal Radovan JEDNOTLIVEC Muži 84
Dopitová Simona TÝMY Pětice ženy 322
Drahokoupil Jakub JEDNOTLIVEC Muži 14
Dvořáková Lenka TÝMY Pětice ženy 322
Dvořáková Martina Columbia Montrail JEDNOTLIVEC Ženy 97
Fajfr Daniel JEDNOTLIVEC Muži 15
Fajgl Luboš JEDNOTLIVEC Muži 16
Faltus Jan DVOJICE Dvojice mix 203
Ferugová Vendula DVOJICE Dvojice ženy 204
Flašarová Lenka JEDNOTLIVEC Ženy 17
Fojtů Karolína TÝMY Čtverice mix 306
Gabriel Evžen JEDNOTLIVEC Muži 18
Goffin Anneleen JEDNOTLIVEC Ženy 19
Golová Barbora JEDNOTLIVEC Ženy 20
Habel Miroslav DVOJICE Dvojice mix 205
Halbich Česlav JEDNOTLIVEC Muži 90
Havlíková Lenka JEDNOTLIVEC Ženy 0
Heneberg Šimon JEDNOTLIVEC Muži 21
Herbs Václav JEDNOTLIVEC Muži 22
Hervertová Klára DVOJICE Dvojice ženy 206
Hoffmannová Klára Kuřice na útěku TÝMY Pětice mix 330
Honegr Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 23
Honzajk Jirka TÝMY Pětice mix 315
Horák Martin JEDNOTLIVEC Muži 24
Horáková Renata JEDNOTLIVEC Ženy 25
Hošeková Vanda JEDNOTLIVEC Ženy 26
Hrabalová Jitka Extra Brno TÝMY Pětice ženy 323
Hrabec JEDNOTLIVEC Muži 85
Hrbek Filip DVOJICE Dvojice muži 207
Hrdinková Monika DVOJICE Dvojice ženy 0
Janda Radomír JEDNOTLIVEC Muži 27
Jedlička Radek JEDNOTLIVEC Muži 28
Ježek Jakub CRTC DVOJICE Dvojice muži 209
Jírovec Martin JEDNOTLIVEC Muži 29
Jůzek Pavel DVOJICE Dvojice mix 210
Kadlas Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 30
Kala Jiří JEDNOTLIVEC Muži 88
Kaleta René JEDNOTLIVEC Muži 86
Kalusová Sabina JEDNOTLIVEC Ženy 31
Karásek Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 32
Klein Lucie DVOJICE Dvojice ženy 211
Klepáčová Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy 33
Klouček Filip URUZ RUN JEDNOTLIVEC Muži 87
Kobr Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži 89
Kolář David DVOJICE Dvojice muži 212
Kolomá Andrea JEDNOTLIVEC Ženy 0
Komárková Karolína JEDNOTLIVEC Ženy 98
Kostirova MIchaela DVOJICE Dvojice mix 213
Kotyk Jan JEDNOTLIVEC Muži 92
Kral Petr JEDNOTLIVEC Muži 35
Kraus Michal TÝMY Trojice muži 303
Krausová Karla JEDNOTLIVEC Ženy 36
Kremr Štěpán TÝMY Čtverice mix 307
Krobová Jindra JEDNOTLIVEC Ženy 37
Krumbholzová Ála JEDNOTLIVEC Ženy 38
Krúpa Matěj JEDNOTLIVEC Muži 39
Krůta Martin JEDNOTLIVEC Muži 40
Kuba Martin JEDNOTLIVEC Muži 41
Kubín Daniel DVOJICE Dvojice muži 214
Kubišta Petr JEDNOTLIVEC Muži 42
Laryšová Radka TÝMY Trojice ženy 304
Lindner Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži 69
Louda Jan Loudové JEDNOTLIVEC Muži 96
Lukeš Roman JEDNOTLIVEC Muži 43
Luxemburg Jan JEDNOTLIVEC Muži 44
Máj Karel JEDNOTLIVEC Muži 45
Malý Daniel JEDNOTLIVEC Muži 46
Malý Petr TÝMY Trojice mix 301
Mareš Pavel JEDNOTLIVEC Muži 47
Mastník Leoš JEDNOTLIVEC Muži 95
Matlasova Pavlina JEDNOTLIVEC Ženy 48
Melka Filip JEDNOTLIVEC Muži 49
Melková Šárka JEDNOTLIVEC Ženy 50
Morávek Michal JEDNOTLIVEC Muži 51
Neužil Václav JEDNOTLIVEC Muži 52
Olojo Miriam TÝMY Trojice ženy 304
Ondracek Hynek JEDNOTLIVEC Muži 53
Pavlíček Martin DVOJICE Dvojice muži 216
Pecka Luboš DVOJICE Dvojice muži 217
Petraková Adéla JEDNOTLIVEC Ženy 54
Petříková Tereza JEDNOTLIVEC Ženy 55
Phillips Monika TÝMY Pětice ženy 324
Pilát Lukáš DVOJICE Dvojice muži 218
Podzimková Markéta JEDNOTLIVEC Ženy 56
Poláčková Zuzana Shiby Liberec DVOJICE Dvojice ženy 219
Polach Marian JEDNOTLIVEC Muži 57
Polívka Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 58
Polonský Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 59
Primas Milan JEDNOTLIVEC Muži 60
Procházková Zuzana TÝMY Čtverice ženy 312
Pšenička Viktor DVOJICE Dvojice muži 220
Rada Martin JEDNOTLIVEC Muži 61
Randa Drahomír TÝMY Pětice muži 319
Reznicek David TÝMY Trojice mix 305
Rozínková Martina DVOJICE Dvojice ženy 221
Růžek Vojtěch TÝMY Čtverice mix 308
Říha Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 62
Sedlák Aleš DVOJICE Dvojice muži 222
Schandl Pavel DVOJICE Dvojice muži 223
Schick Jindra TÝMY Pětice muži 318
Skorunková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy 63
Smetana Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 3
Stejskal Luděk JEDNOTLIVEC Muži 64
Strassová Michala JEDNOTLIVEC Ženy 65
Strouhal Petr JEDNOTLIVEC Muži 66
Suchá Romana JEDNOTLIVEC Ženy 67
Svoboda Jiří TÝMY Čtverice muži 311
Svoboda Petr JEDNOTLIVEC Muži 68
Svobodová Jana JEDNOTLIVEC Ženy 70
Szonda Istvan DVOJICE Dvojice mix 224
Šálek David DVOJICE Dvojice muži 225
Šaliga Jan JEDNOTLIVEC Muži 83
Šeda Radek JEDNOTLIVEC Muži 0
Šimková Markéta DVOJICE Dvojice mix 215
Šlechtová Ester JEDNOTLIVEC Ženy 71
Šmejkalová Hana JEDNOTLIVEC Ženy 72
Štembera Jiří TÝMY Čtverice mix 309
Štěpánková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy 73
Štverák Tomáš DVOJICE Dvojice mix 226
Tandler Jan JEDNOTLIVEC Muži 74
Tarnóczy Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy 75
Tománková Denisa JEDNOTLIVEC Ženy 76
Tourková Jarmila TÝMY Pětice mix 317
Tryzna Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 34
Uhlíř Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži 77
Ujka Jan BEAST OCR team JEDNOTLIVEC Muži 78
Valenta Karel DVOJICE Dvojice muži 228
Vaněk Michal JEDNOTLIVEC Muži 79
Vaníček Jan TÝMY Trojice mix 327
Vaňková Klára TÝMY Pětice ženy 325
Vavrova Milena JEDNOTLIVEC Ženy 80
Venca Francke Jan JEDNOTLIVEC Muži 81
Veselý Petr TÝMY Pětice muži 321
Vlkanova Hana JEDNOTLIVEC Ženy 82
Vošahlík Martin TÝMY Trojice mix 302
Weinertová Magdaléna DVOJICE Dvojice mix 203
Wolf Jiří TÝMY Pětice muži 320
Wolfová Alena TÝMY Pětice ženy 326

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 63
JEDNOTLIVEC Ženy 36
DVOJICE Dvojice muži 13
DVOJICE Dvojice mix 9
DVOJICE Dvojice ženy 6
TÝMY Pětice ženy 6
TÝMY Čtverice mix 5
TÝMY Trojice mix 4
TÝMY Pětice mix 4
TÝMY Pětice muži 4
TÝMY Čtverice muži 2
TÝMY Trojice ženy 2
TÝMY Trojice muži 1
TÝMY Čtverice ženy 1
Celkem 156