Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 24 2022

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.01.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Honza Dušánek


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Almasy Michael JEDNOTLIVEC Muži
Babulík Marek DVOJICE Dvojice muži
Baráthová Barbora TÝMY Pětice mix
Barcal Petr JEDNOTLIVEC Muži
Bičík Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Blabla Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži
Bulantová Hana JEDNOTLIVEC Ženy
Bušta Pavel RunBo Team Liberec TÝMY Pětice mix
Conrathová Katka JEDNOTLIVEC Ženy
Dědková Šárka JEDNOTLIVEC Ženy
Divišková Pavlína JEDNOTLIVEC Ženy
Drahokoupil Jakub JEDNOTLIVEC Muži
DURYCH MARTIN TÝMY Pětice mix
Fajgl Luboš JEDNOTLIVEC Muži
Ferugová Vendula DVOJICE Dvojice ženy
Flašarová Lenka JEDNOTLIVEC Ženy
Gabriel Evžen JEDNOTLIVEC Muži
Habel Miroslav DVOJICE Dvojice mix
Havlíková Lenka JEDNOTLIVEC Ženy
Heneberg Šimon JEDNOTLIVEC Muži
Herbs Václav JEDNOTLIVEC Muži
Hervertová Klára DVOJICE Dvojice ženy
Horák Martin JEDNOTLIVEC Muži
Hrabalová Jitka TÝMY Pětice ženy
Jančík Petr TÝMY Pětice muži
Janda Radomír JEDNOTLIVEC Muži
Ježek Jakub CRTC DVOJICE Dvojice muži
Jírovec Martin JEDNOTLIVEC Muži
Kalusová Sabina JEDNOTLIVEC Ženy
Karásek Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Kolář David DVOJICE Dvojice muži
Kolomá Andrea JEDNOTLIVEC Ženy
Krausová Karla JEDNOTLIVEC Ženy
Krumbholzová Ála JEDNOTLIVEC Ženy
Krúpa Matěj JEDNOTLIVEC Muži
Krůta Martin JEDNOTLIVEC Muži
Křížová Petra DVOJICE Dvojice ženy
Kuba Martin JEDNOTLIVEC Muži
Kubišta Petr JEDNOTLIVEC Muži
Lukeš Roman JEDNOTLIVEC Muži
Luxemburg Jan JEDNOTLIVEC Muži
Machová Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Malý Petr TÝMY Trojice mix
Mareš Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Morávek Michal JEDNOTLIVEC Muži
Neužil Václav JEDNOTLIVEC Muži
Obšivač Matěj DVOJICE Dvojice mix
Ondracek Hynek JEDNOTLIVEC Muži
Pavlíček Martin DVOJICE Dvojice muži
Pecka Luboš JEDNOTLIVEC Muži
Petraková Adéla JEDNOTLIVEC Ženy
Phillips Monika TÝMY Pětice ženy
Pilát Lukáš DVOJICE Dvojice muži
Podzimková Markéta JEDNOTLIVEC Ženy
Poláčková Zuzana Shiby Liberec DVOJICE Dvojice ženy
Polonský Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Polonský Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Primas Milan JEDNOTLIVEC Muži
Rada Martin JEDNOTLIVEC Muži
Rozínková Martina DVOJICE Dvojice ženy
Růžek Vojtěch TÝMY Čtverice mix
Schandl Pavel DVOJICE Dvojice muži
Skorunková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Stejskal Luděk JEDNOTLIVEC Muži
Strassová Michala JEDNOTLIVEC Muži
Suchá Romana JEDNOTLIVEC Ženy
Szonda Istvan DVOJICE Dvojice mix
Šmejkalová Hana JEDNOTLIVEC Ženy
Štembera Jiří TÝMY Čtverice mix
Štěpánková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Tandler Jan JEDNOTLIVEC Muži
Tománková Denisa JEDNOTLIVEC Ženy
Valenta Karel DVOJICE Dvojice muži
Vaňková Klára TÝMY Čtverice ženy
Vavrova Milena JEDNOTLIVEC Ženy
Vošahlík Martin TÝMY Trojice mix
Wolf Jiří TÝMY Pětice muži
Wolfová Alena TÝMY Pětice ženy
Zima Matěj JEDNOTLIVEC Muži

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 32
JEDNOTLIVEC Ženy 19
DVOJICE Dvojice muži 7
DVOJICE Dvojice ženy 5
TÝMY Pětice ženy 3
TÝMY Pětice mix 3
DVOJICE Dvojice mix 3
TÝMY Trojice mix 2
TÝMY Pětice muži 2
TÝMY Čtverice mix 2
TÝMY Čtverice ženy 1
Celkem 79