Detail závodu

BĚH NA ČESKOU CHALUPU

Liberec

Běh do vrchu

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

06.11.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m

Pořadatel a kontakt

Atletický klub AC Slovan Liberec a rodina Gräfova


atletika.lib@volny.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andrle Ales HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 2
Andrlová Nela AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Andrlová Nela AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1088
Anna Pechová Marie VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Antoš Jakub Husička se šesti HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Antoš Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 277
Badinková Nikola AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Balatková Jessica Rádlo DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Balatková Jessica Rádlo DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1150
Balatková Tina Rádlo DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1151
Balatková Tina Rádlo DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Barák Václav AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 52
Baráková Markéta SK kola Víšek HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987)
Baráková Markéta SK kola Víšek HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 260
Bašovský Emil DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Bašovský Emil DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1160
Bašovský Karol DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1161
Bašovský Karol DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Bašovský Titus DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Bašovský Titus DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1162
Benko Karolina AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1148
Benko Karolina AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Beránek Jiří Mladá Boleslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 143
Beránková Hana GLEDE Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 144
Bešťák Jonáš Dukla Libetec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 3
Bílek Martin Pilsner Urquell HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Bílek Martin Pilsner Ugquell HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 290
Bím Leoš JERGYM BÍM COMPANY HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 234
Blažejová Terezie Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 56
Brož Adam Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 57
Brož Matyáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 58
Brožek Miroslav T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 4
Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 5
Buchar Antonín Ambes Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Buchar Antonín AMBES Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 257
Bulířová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1082
Bulířová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1083
Bulušek Filip Wild Snails HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 126
Bulušková Julie Wild Snails HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 55
Buss Laura AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1134
BUSS LAURA AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
BUSS SÁRA AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Buss Sára AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1135
Caletka Kryštof Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 62
Cenefels Filip Ready2win HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 6
Cidlinský Jaroslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 145
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 109
Černá Magdalena AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1107
Černá Magdalena Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Černý ondřej Mír a lásku HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 146
Černý Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 7
Čížek Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 147
Daněk Tomáš Husaberg Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 283
Deimling Harry TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 235
Dohnal Vojtech HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 8
Dolejš Viktor Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 148
Donátová Rozálie TJ Slovan Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1080
Doubrava Vojtěch Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 60
Drozda Hynek Lokomotiva Liberec Kanoistika HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 216
Drozdová Johana Drozdí team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1159
Drozdová Julie Lokomotiva Liberec Kanoistika HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 217
Dudycha Jakub AC Vysoké Mýto HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 149
Dušková Kateřina Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 61
Dvorská Karolína Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 63
Endrych Matěj Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 64
Endrychová Denisa TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Endrychová Denisa TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 255
Endrychová Katerina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Endrychová Kateřina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1165
Endrychová Veronika TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 150
Fáková Michaela AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Farská Jana Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 236
Farská Tereza Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 237
Farský Jakub SG Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 238
Farský Pavel Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 239
Fiala Lukáš Pilsner Urquell HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 195
Fiedlerová Šárka KB Trefa HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 226
Filip feigl Quido HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Filip Feigl Quido HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 278
Fisenko Ondřej TJ Slovan Frýdlant HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 196
Fleiberková Andrea AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
František Hyška Ernest DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Frühbauer Ondřej Tj Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Frühbauer Ondřej Tj Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1132
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 9
Galáčová Karolína HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 269
Galandr Daniel CSG Tri Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Galandr Daniel CSG Tri team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 251
Galandr Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1089
Galandr Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Gänsel Benjamin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Gänsel Benjamin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1099
Gašek Matouš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 65
Gräf Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 10
Grasset Jean Ski Club Le Poizat HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 11
Gschwentner Michal AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 151
Habán Oliver Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 66
Hájek Tomáš TJ jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 114
Halama Jan TJ Sokol Skuhrov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 110
Halama Vojtěch TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Halama Vojtěch TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1001
Halamová Anežka TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1131
Halamová Anežka TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Hamr Jan DULI HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 111
Hanč Jakub Ski klub Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 205
Hančová Adéla Ski klub Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 206
Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 203
Hanel Miroslav AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 12
Hanzlík Václav bolavá noha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 221
Havlas Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 67
Havlasová Alžběta Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 68
Havlín Jonáš TJ Slavoj Český Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 152
Havlín Radovan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 153
Havlová Aneta TJ Slovan Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1079
Havránek Adam Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 69
Havránková Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 70
Heczko Erik AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 13
Heczková Emma Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Heczková Emma Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1168
Hejdová Andrea AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 14
Hellmich Jonáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 71
Hladíková Michaela TJ Jiskra atletika Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 197
Hnyk Vincent AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Hnyk Vincent AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1171
Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 15
Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 16
Hochmanová Lucie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Hochmanová Lucie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1094
Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering, z.s. HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 17
Honzík Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 154
Houda Víťa AMBES 1986 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 275
Hrouda Adam Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 72
Hrouda Tomáš TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 215
Hrouda Vilém TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Hrouda Vilém TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1154
Hruboň Marek Nyč sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 18
Hruška Miloš MHUL HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 19
Hrušková Sabina Klub biatlonu Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 20
Hudík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Huk Petr SWSL Lučany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 155
Hyška-Krawczyk Agnieszka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 21
Churavý František Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 73
Ihring Zdeněk rolling run Ruprechtice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 22
Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 127
Jakubíčková Barbora AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1012
Jakubíčková Barbora AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Jakubů Klára Spice Run HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 156
Janalík Dan Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 74
Jandík Matyáš T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 23
Janďura Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 24
Janecká Kristýna AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 157
Janouš Petr Harcov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 198
Janoušková Lucie Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 124
Janoušková Lucie Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1019
Jaros Michal HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 25
Jelínek Ondřej Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 75
Jiroutek Jakub Lok-O Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 220
Jiroutek Matěj Lok-O Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Jiroutek Matěj Lok-O Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1164
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 76
Kadlas Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Kadlas Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 281
Kafka Jiří HS ČIMIČI HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 26
Kaliba Štěpán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 244
Kaliba Štepán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 279
Kalischová Sofie DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Karl Christian HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 225
KARVAY Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 228
KARVAYOVÁ Kateřina AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 227
Karvayová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Karvayová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1024
Kavalír Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 77
Kavalírová Tereza Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 78
Kerda Jaroslav Kerda Sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 27
Kerlehová Simona AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Kerlehová Simona AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1022
Klimeš Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1005
Klimeš Ondřej AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 240
Klimeš Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Knězů Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Knězů Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1095
Kocumova Zuzana eD system Silvini team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 241
Kolář Jan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Kolář Vladimír AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 163
Korvasová Tereza Vnorovy v pohybu HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 229
Kosák Jirka Bratrstvo kočičí pracky HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 158
Koucká Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1014
Koucká Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Kovář Jáchym MIZUNO TEAM HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 242
Kovář Ondřej SPUKK HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 270
Koželuhová Aneta AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Králová Sofie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Králová Sofie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1139
Krátký Karel Decathlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 28
Krejcarová Radka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 29
Krutská Kateřina Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 30
Krutský Radomil Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 159
Krutský Tomáš AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 1
Křížek Petr HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 31
Kubišta Jan Dukla Masters HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 160
Kudrnáč Jakub Kb Jilemnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 1116
Kunrt Adam Ski team Harachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1017
Kunrt Kryštof Ski team Harachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1016
Kunrt Michal Ski team Harachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 252
Kuntrová Agáta Ski team Harachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1096
Lacinová Adéla HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 32
Lajtkep Petr AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 33
Lajtkepová Berenika AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 34
Landa František AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 35
Landová Františka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Landová Františka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1026
Lebduška Jan KSM HRÁDEK HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 36
Lelek Miroslav SKP Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 128
Lelková Denisa HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 161
Lenčová Jana AC TJ Jičín HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987)
Lenčová Jana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 267
Lhotáková Ema AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1011
Lhotáková Ema AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Likusová Barbora Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 210
Likusová Barbora Adrien elixír Team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1084
Likusová Dagmar Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 209
Linhart Anna Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1130
Linhart Čenek Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1129
Linhart Radek Kerda sport/ ski Lučany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 162
Linhart Václav Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1078
Linková Ivana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 261
Loprais Luboš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1108
Loprais Luboš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Louda Filip AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Louda Filip AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1144
Louda Jan Loudové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 231
Lovjannikova Kristýna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Maděra Jakub Slavia Lbc Orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1021
Maděrová Klára TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1155
Málek Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 256
Malík Tomáš Musher club Český ráj HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 125
Mandlová Marie Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 79
Marek Lukáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 224
Marie Pech Anna VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1104
Maršík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1007
Maršík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Masnica Filip Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 80
Mašík Štěpán Kanoistika Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 222
Matějů Josef Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Matějů Josef Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1169
Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 129
Matoušková Markéta BTK EUROBIKE Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 245
Matzner Martin Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 207
Mečíř Jakub DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1081
Mečířová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Mečířová Marie TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Mečířová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1156
Mejstříková Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1145
Mejstříková Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Menc Jan FC Bronx HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 37
Mikuš Martin Ski klub Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 232
Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 164
Mišutková Laura AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Mládková Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 81
Morava František Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1158
Morava Tomáš Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 123
Motl Tomáš Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Motl Tomáš Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1076
Motl Václav Sokol Skuhrov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.)
Motl Václav Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1077
Muchová Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1010
Muchová Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1002
Nebusová Norika Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 82
Nepomucká Alice Sokol Libeň DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1140
Netolická Martina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 39
Nikl Adam Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 218
Nosková Anna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1166
Nosková Anna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Nováková Monika AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Nováková Monika AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1015
Novotný Dalibor Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 166
Novotný Jiří Kateřinský vánek HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 175
Nyč Radim Nyč Sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 40
Omová Michaela TJ OOB Turnov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 233
Opatřilová Alena HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 184
Paclt Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 41
Pávek Lukáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 83
Pávek Lukáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 214
Pávek Matyáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005)
Pávek Matyáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 213
Pávek Matyáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 84
Pavezka Roman Severní větry HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 230
Pavlíčková Vendula TJ JISKRA NOVÝ BOR HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 167
Pavlišta Vít AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 42
Pavlištová Lucie AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 271
Pecková Tereza AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 130
Pechová Alena VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1023
Pechová Alena VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Pejsar Vítězslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 189
Pěnkava Libor Česká chalupa penzion HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 51
Pešek Zdeněk ALIAZ HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 191
Pešík Matouš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1004
Pešík Matouš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Pešta David Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 85
Pikl Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Pikl Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1009
Piskáček Jan Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1126
Piskáček Petr Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1127
Piskáčková Anna Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1128
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 187
Plachá Eliška Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 86
Podroužek Dušan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 43
Pokorná Ema Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 87
Pokorný Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 88
Poustevník Šimon Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Prášil Vojtěch ELEVEN RUN TEAM HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 208
Príslupský Pavel Ambes Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Príslupský Pavel AMBES Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 258
Prokešová Tereza Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 89
Přinda Jan FC Slovan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 131
Přinda Lukáš VLI 7701 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 132
Přinda Oldřich VLI5101 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 133
Přinda Vojta FC Slovan Lbc HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 190
Přindová Sofie Horská 1234 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Přindová Sofie Horská 1234 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1167
Přistoupil František ZŠ Kunratická DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Přistoupil František ZŠ Kunratická DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1090
Přistoupilová Eliška Jergym DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Přistoupilová Eliška Jergym DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1003
Pšenková Eliška AC Mladá Boleslav z.s HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 165
Pšenková Tereza AC Mladá Boleslav z.s DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Pšenková Tereza AC Mladá Boleslav z.s DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1103
Půbal Matouš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 90
Pučelík Štěpán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 91
Puš Ondřej Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1147
Pušová Michaela SWSL Lucany nad Nisou HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 134
Pušová Veronika Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1146
Pyrchala Vojtěch AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1091
Pyrchala Vojtěch AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Rajnochová Barbora Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 92
Randáček Josef TJ Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 192
Rázek Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Regnerová Karolína Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1106
Rexa Martin Kerda Sport Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 44
Rousova Andrea HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Rozsypal Radim BT Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Rozsypal Radim BT Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1100
Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 121
Rozsypalová Linda SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Rozsypalová Linda SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1152
Sádecká Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Sádecká Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1138
Samšiňák Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1143
Samšiňák Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Samšiňák Přemysl Mattoni FreeRun: Liberec -přehrada HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 168
Savický Martin Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 93
Sedláčková Eliška AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 186
Sedláčková Jitka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1092
Sedláčková Jitka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Sedláčková Silvie HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 136
Seifert Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1013
Seifert Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Seifert Tomas FC Bronx HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 219
Seifert Vácav SPK Slavia Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Seifert Václav SPK Slavia Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 253
Seifertová Jana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Seifertová Jana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1153
Semerád Martin AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 45
Schaferová Magdaléna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 94
Schejbal Jan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 116
Schejbal Pavel AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 46
Schejbal Petr Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 115
Schröder Jan Skialp Ještěd HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 243
Schulhof Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 47
Schulze Steffen HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Schulze Steffen HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 259
Schveiger Vítek AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 273
Schveiger Vítek AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1149
Schveiger Vítek AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 272
Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1098
Simm Nicolas LIAZ Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007)
Skácel Jan Slavia Liberec orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.)
Skácel Jan Slavia Liberec Orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 276
Skramuský Antonín Můj HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Skrbek Břetislav TJ Tatran Jablenec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 282
Skrbek Matouš TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Skrbek Matouš TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1102
Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 137
Slavík Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 95
Smetanová Markéta SKP Kornspitz Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 172
Stádník Filip AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Stach Jan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 48
Staněk Martin Tréninkový orgáč HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 49
Stebel Adam DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1086
Stránská Veronika Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 139
Strašlipka Jáchym Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 176
Strnad Jiří Srnčí tlupa HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 263
Strnadová Katerina Cyklolive HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987)
Strnadová Kateřina HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 264
Střelečková Martina Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 96
Sucharda Štěpán AK Lomnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 50
Suk Tadeáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Suková Adéla DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Sulovský Jáchym TJ Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 199
Sůra Antonín TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 140
Sutanto Yudha - HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 180
Svatoš Filip Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 193
Svatoš Roman FyzioSportTherapy Run team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 181
Svatošová Barbora Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 194
Sviatko Sebastien AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1006
Sviatko Sebastien AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Synek Jiří Rohozec Amulet Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Synek Jiří Rohozec Amulet team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 254
Šámal Jan HS Čimiči HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 223
Šebelka Karel AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 268
Šebelka Matěj Slavie Liberec orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.)
Šebelka Matěj Slavie Liberec Orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 266
Šedina Martin Ještědská běžecká partička HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 204
Šeflová Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1018
Šeflová Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Šenk Matěj AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Šenk Matěj AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1025
Šenk Ondřej AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 169
Šikýřová Aneta AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Šikýřová Aneta AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1093
Šilberský Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Šilha Martin HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 138
Šimon Pavel Šerm liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 265
Šimon Pavel šerm Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Šimůnek Adam HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 141
Šíp Ladislav SCMT Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 179
Šípková Tereza Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 182
Šípková Veronika Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 122
Šírová Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 97
Šírová Jana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 177
Šírová Marie Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 98
Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 142
Šlapák David AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 113
Špernoga Petr Spice Run HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 185
Šritr Martin HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 200
Šťastný Radek Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 112
Štejfová Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Štencl Ondřej Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 99
Štencl Vojtěch Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 100
Tadeaš Hyška Vincent AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 183
Tafijčuková Veronika Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 211
Tafijčuková Veronika Adrien Elixír Team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1085
Tandlerová Johana Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 101
Tesař Michael Mattoni FreeRun Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 188
Trojanová Tereza AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Trojanová Tereza AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1087
Tryzna Martin eD system Silvini team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 38
Tůmová Kateřina AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Tuž Jiří Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 102
Týfa Daniel Slavia Orienteering Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 170
Týfová Ella Slavia Orienteering Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Týfová Ella Slavia Orienteering Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1105
Urban Jakub AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1136
Urban Jakub AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Urban Tomáš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Urban Tomáš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1137
Václavík Adam Jistím to zezadu HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 246
Valenta Martin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1097
Valenta Martin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Valoušek Matěj Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 103
Valoušek Mikoláš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 104
Valoušek Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 105
Valoušek Zbyněk Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 106
Valoušková Julie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1141
Valoušková Magdaléna TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1142
Vaněk Roman HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 135
Vaněk Štepán LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1101
Vaškovský Tomáš TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1163
Vavák Michal Club deportivo Kutná Hora HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Vavruška Matěj Jablonecké Paseky DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Vavruška Vít Jablonecké Paseky DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Vedral Marek TJ Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 274
Velecký Alexandr Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 107
Velecký Kryštof Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 108
Vencl Jiří NAC Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 171
Vencl Martin SKC Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 212
Venclová Marie AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 173
Veselá Nina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Veselý Libor ASB HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 202
Vích Daniel AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Vích Daniel AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1008
Vlček Jan USK HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Votava Vojta Slavia Orienteering Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 53
Votava Vojtěch Slavia Orienteering Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Votava Vojtěch Slavia Orienteering Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1170
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 178
Wolf Tomáš RunboTeam Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 174
Záhejský Miloš AMBES HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Zahová Júlia DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1157
Zahová Júlia DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Zárybnická Anna Ski Janov Bedřichov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Zárybnická Kateřina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 54
Závacká Aneta Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 120
Závacká Aneta Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1020
Závacká Jolana Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 119
Závacký Rostislav Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 118
Zemanová Kamila AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Zemanová Kristýna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Zerzánová Andrea HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 201
Zoubek Tadeáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1133
Župková Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1027
Župková Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 61
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 51
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 46
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 41
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 40
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 36
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 31
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 26
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 24
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 23
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 23
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 16
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 16
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 15
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 14
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 12
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 9
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 7
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 6
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 6
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 4
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 3
Celkem 510