Detail závodu

BĚH NA ČESKOU CHALUPU

Liberec

Běh do vrchu

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

06.11.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m

Pořadatel a kontakt

Atletický klub AC Slovan Liberec a rodina Gräfova


atletika.lib@volny.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andrle Ales HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Anna Pechová Marie VLI HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.)
Anna Pechová Marie VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Badinková Nikola AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Bešťák Jonáš Dukla Libetec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Brožek Miroslav T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952)
Bulušek Filip Wild Snails HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003)
Bulušková Julie Wild Snails HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.)
Cenefels Filip Ready2win HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Cidlinský Jaroslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Černý Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Dohnal Vojtech HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Fáková Michaela AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Fleiberková Andrea AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Galandr Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Gänsel Benjamin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Gräf Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Halama Jan TJ Sokol Skuhrov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Halama Vojtěch TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Halamová Anežka TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Hanel Miroslav AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952)
Heczko Erik AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.)
Heczková Emma Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007)
Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.)
Hochmanová Lucie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Hruboň Marek Nyč sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Hruška Miloš MHUL HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Hrušková Sabina Klub biatlonu Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003)
Hudík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Hyška-Krawczyk Agnieszka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.)
Ihring Zdeněk rolling run Ruprechtice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Jakubíčková Barbora AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Jandík Matyáš T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Janďura Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Jaros Michal HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Kafka Jiří HS ČIMIČI HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Kalischová Sofie DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Karvayová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Kerda Jaroslav Kerda Sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Kerelová Kristýna TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Kerlehová Simona AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Klimeš Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Koucká Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Koželuhová Aneta AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Krátký Karel Decathlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Krejcarová Radka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.)
Krutská Kateřina Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.)
Krutský Tomáš AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 1
Křížek Petr HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Kudrnáč Jakub Kb Jilemnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003)
Lacinová Adéla HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Lajtkep Petr AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Lajtkepová Berenika AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007)
Landa František AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Landová Františka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Lhotáková Ema AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Loprais Luboš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Lovjannikova Kristýna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Maršík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Mečířová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Menc Jan FC Bronx HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Muchová Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Netolická Martina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Nováková Monika AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Nyč Radim Nyč Sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962)
Paclt Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Pavlišta Vít AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Pechová Alena VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Pešík Matouš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Pikl Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Podroužek Dušan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Poustevník Šimon Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Rázek Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Rexa Martin Kerda Sport Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972)
Rousova Andrea HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Sedláčková Jitka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Seifert Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Semerád Martin AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Schulhof Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Stádník Filip AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Stach Jan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Staněk Martin Tréninkový orgáč HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Sucharda Štěpán AK Lomnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982)
Suk Tadeáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.)
Suková Adéla DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Sviatko Sebastien AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Šeflová Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Šikýřová Aneta AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)
Šilberský Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011)
Šlapák David SNLIB HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003)
Štejfová Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Tůmová Kateřina AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Vích Daniel AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009)
Votava Vojta Slavia Orienteering Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.)
Zárybnická Anna Ski Janov Bedřichov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.)
Zárybnická Kateřina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977)
Zemanová Kamila AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009)
Zemanová Kristýna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 18
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 17
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 13
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 9
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 9
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 6
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 5
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 4
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 3
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 3
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 3
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 3
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 2
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 2
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 2
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 1
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 1
HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 1
Celkem 102