Detail závodu

Non-stop dogwear Dog Biatlon 2021

Stará Boleslav

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

ENDURO

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


info@behejsepsem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Roman Laky SPRINT SPRINT muži 83
Auředníková Zdeňka Betty Farma Turov SPRINT SPRINT ženy 194
Balcarová Alena Esep Ballarat SPRINT SPRINT ženy 37
Bambušek Tomáš Obi-WAN Malý Bysterec SPRINT SPRINT muži 150
Bartošová Šárka Black Orion Anděl noci SPRINT SPRINT ženy 86
Benešová Sára Preta ENDURO ENDURO ženy 162
Beutelhauserová Anna Vendelin SPRINT SPRINT ženy 75
Blažková Petra Gurp z Bolkovských kopců ENDURO ENDURO ženy 159
Böhmová Karen Argo ENDURO ENDURO ženy 12
Brejl Jaroslav Barthy SPRINT SPRINT muži 118
Brynychová Barbora Surri SPRINT SPRINT ženy 111
Březinová Monika Maggie ENDURO ENDURO ženy 2
Burdová Kateřina Cayenne Clever Fox SPRINT SPRINT ženy 145
Cipro Viktorie Loype SPRINT SPRINT ženy 193
Civínová Petra Emily SPRINT SPRINT ženy 14
Courtonová Pavlína Arminka od Štičího rybníka ENDURO ENDURO ženy 30
Česáková Kristina Ario Mon Miracle SPRINT SPRINT ženy 165
Dejdová Petra Irigo Fifth Element Qwandoya SPRINT SPRINT ženy 16
Doubek Miloslav Tim SPRINT SPRINT muži 135
Drahošová Michala Centa Nella Belavia/Ema SPRINT SPRINT ženy 78
Džurná Magdaléna Kaira SPRINT SPRINT ženy 184
Fajgl Luboš Bejly ENDURO ENDURO muži 39
Faltus Jakub Balzac Jambazi SPRINT SPRINT muži 9
Fantová Tereza Viky SPRINT SPRINT ženy 181
Fetrova Hana Fidora Voříšková SPRINT SPRINT ženy 128
Fialová Dana Nutti deabei SPRINT SPRINT ženy 52
Fialová Petra Abra Violet Rehabenátky SPRINT SPRINT ženy 113
Fröhlichová Nikol Kyra SPRINT SPRINT ženy 95
Fryč Vojtěch Trix ENDURO ENDURO muži 101
Fryšová Kristýna Ice Queen Qwandoya SPRINT SPRINT ženy 51
Gaubeová Eva Beppe Esuatty SPRINT SPRINT ženy 55
Gemelova Lenka Jim SPRINT SPRINT ženy 85
Gill Šárka Jodie SPRINT SPRINT ženy 99
Gofman Viktoria Dáša ENDURO ENDURO ženy 47
Golhová Monika Goofy SPRINT SPRINT ženy 41
Grim Martin Penny SPRINT SPRINT muži 146
Hájková Barbora Charlie SPRINT SPRINT ženy 15
Hájková Martina Ava Legendary Wind SPRINT SPRINT ženy 34
Hájková Veronika Tony SPRINT SPRINT ženy 49
Hanáčková Jana Ares SPRINT SPRINT ženy 98
Hanus Martin Lucky SPRINT SPRINT muži 164
Hatina Petr Ben SPRINT SPRINT muži 94
Háva Tomáš Zoe SPRINT SPRINT muži 68
Havelková Barbora Maja SPRINT SPRINT ženy 154
Hetzendorfová Šárka Blanche Valois Alnus Ostia SPRINT SPRINT ženy 127
Hladíková Jana Bella SPRINT SPRINT ženy 65
Hofmeister Tomáš SPRINT SPRINT muži 84
Hora Ondřej Becky SPRINT SPRINT muži 153
Horáčková Michaela Dixie SPRINT SPRINT ženy 148
Horáková Daniela Toko SPRINT SPRINT ženy 44
Horová Tereza Olivie z Labského přívozu SPRINT SPRINT ženy 25
Horynová Eva Alma ENDURO ENDURO ženy 5
Hozák Kamil Blue Moon SPRINT SPRINT muži 169
Hozáková Martina Aragorn SPRINT SPRINT ženy 56
Hradilová Vendula Hektor SPRINT SPRINT ženy 189
Hrachová Eliška Tony SPRINT SPRINT ženy 142
Hrbková Michaela Nanook SPRINT SPRINT ženy 54
Hrušová Natalie Dixi SPRINT SPRINT ženy 6
Hypešová Natálie Minie SPRINT SPRINT ženy 149
Hýsková Baru fly SPRINT SPRINT ženy 200
Hýsková Baru Zzuri SPRINT SPRINT ženy 199
Imramovská Tereza Atos SPRINT SPRINT ženy 77
Jastrzembská Alena SPRINT SPRINT ženy 160
Jašíčková Dáša Denny SPRINT SPRINT ženy 134
Jechová Pavla Angel Railey Rehabenátky SPRINT SPRINT ženy 69
Jelínková Adéla Barney SPRINT SPRINT ženy 80
Jetmarova Lucie Kokos SPRINT SPRINT ženy 64
Jindrová Petra Agáta SPRINT SPRINT ženy 147
Jirásek Jakub Kyra SPRINT SPRINT muži 122
Jírová Kateřina Brighton Schay County ENDURO ENDURO ženy 82
Kandrová Tereza Tesi SPRINT SPRINT ženy 48
Keltnerová Marie Max SPRINT SPRINT ženy 139
Kemrová Eliška Cedrus Guapo SPRINT SPRINT ženy 163
Kielbová Renata Samiya ENDURO ENDURO ženy 158
Kliment Libor Colin SPRINT SPRINT muži 176
Kocourková Alžběta Arnika SPRINT SPRINT ženy 8
Kocourkova Marcela Balu, Argo, Zamunda SPRINT SPRINT ženy 104
Koch Ondřej Rufka SPRINT SPRINT muži 91
Kochová Roubíčková Anna Anchovy Monocle Blank Knights SPRINT SPRINT ženy 90
Koktavá Šárka Maggie SPRINT SPRINT ženy 24
Konečný Josef Arwen Amoris VerTimo SPRINT SPRINT muži 129
Kopáčková Michaela Aireen ENDURO ENDURO ženy 76
Kopicová Denisa Damian SPRINT SPRINT ženy 120
Kotil Martin BeeVerry ENDURO ENDURO muži 3
Koukal David Daniels SPRINT SPRINT muži 27
Krekulová Veronika Brownie SPRINT SPRINT ženy 187
Kročilová Kateřina Cézar SPRINT SPRINT ženy 72
Kroupová Monika Lilly SPRINT SPRINT ženy 87
Kubecova Dana Riko SPRINT SPRINT ženy 107
Kučírková Anna Syndy SPRINT SPRINT ženy 196
Kudelková Alžběta Mia SPRINT SPRINT ženy 20
Kuříková Václava Arapiraca Gitigaro ENDURO ENDURO ženy 108
LAJBNER Erik Diamond White Alaska SPRINT SPRINT muži 130
LAJBNEROVÁ Miroslava FROZEN OTBB ENDURO ENDURO ženy 131
LAJBNEROVÁ Natálie VENDETTA Od Bijelih Andela SPRINT SPRINT ženy 132
Landovska Katerina King of Magic Blataj SPRINT SPRINT ženy 166
Langová Jana Tera SPRINT SPRINT ženy 140
Láznička Vojtěch Tonda ENDURO ENDURO muži 178
Lebeda Michal Amaya Jaina Black Velvet Grania SPRINT SPRINT muži 93
Lehká Zorka SPRINT SPRINT ženy 123
Listopadová Karolína Bruce Na Skalském kopci SPRINT SPRINT ženy 35
Litová Eliška Loki SPRINT SPRINT ženy 40
Macounová Veronika Aiden z Dřínovské smečky ENDURO ENDURO ženy 62
Mach Stephanie Antaios SPRINT SPRINT ženy 50
Macháčková Barbora HARTIE SPRINT SPRINT ženy 38
Macháčková Eliška Bublina ENDURO ENDURO ženy 61
Machková Lucie Čiko SPRINT SPRINT ženy 138
Machková Nikola Konnor Grand Forjana SPRINT SPRINT ženy 126
Machová Diana Renda SPRINT SPRINT ženy 105
Marie Janstová Lucie Hirta Amicus Hirtus SPRINT SPRINT ženy 136
Maroušková Alžběta Rory SPRINT SPRINT ženy 28
Masná Anežka Dux SPRINT SPRINT ženy 125
Maštálka Daniel Maya ENDURO ENDURO muži 57
Matula Richard Atreju SPRINT SPRINT muži 175
Matulová Tereza Ari Cassiopeia SPRINT SPRINT ženy 174
Melicharová Jana Eimy SPRINT SPRINT ženy 106
Metelková Lucie Sirius SPRINT SPRINT ženy 66
Míka Miloslav Sauron SPRINT SPRINT muži 188
Mikulecká Irena Kofila SPRINT SPRINT ženy 167
Mišove Pavel Aisha Legendary Wind SPRINT SPRINT muži 190
Müllerová Karolina Babú SPRINT SPRINT ženy 59
Myšík Libor Aiša ENDURO ENDURO muži 73
Náměstková Eliška Bella SPRINT SPRINT ženy 172
Navrátilová Petra Kenny SPRINT SPRINT ženy 46
Němcová Nikola Enny SPRINT SPRINT ženy 186
Neumannová Petra Belgie SPRINT SPRINT ženy 191
Nigošová Tereza Belami ENDURO ENDURO ženy 198
Novák Martin Bike SPRINT SPRINT muži 179
Nováková Karolína Molly SPRINT SPRINT ženy 152
Nýdrlová Nela Lucky SPRINT SPRINT ženy 11
Ošťádalová Eva Roxy ENDURO ENDURO ženy 42
Pencova Jitka Pretty ENDURO ENDURO ženy 124
Petráčková Adéla Aron SPRINT SPRINT ženy 170
Plášková Hana Arisa SPRINT SPRINT ženy 96
Pokorná Veronika Brendy SPRINT SPRINT ženy 115
Primas Hana Frosty ENDURO ENDURO ženy 168
Procházková Klára Sven ENDURO ENDURO ženy 151
Prokopcová Kristýna Jack ENDURO ENDURO ženy 10
Provinská Tereza Bailey SPRINT SPRINT ženy 7
Rousková Blanka Kira SPRINT SPRINT ženy 114
Runkas Martin Cash ENDURO ENDURO muži 177
Siekelová Kateřina Merlin SPRINT SPRINT ženy 36
Skalická Daniela Balera SPRINT SPRINT ženy 58
Sklenářová Petra Forrest ENDURO ENDURO ženy 63
Slabá Sandra Hennessy Holly Black Bubble SPRINT SPRINT ženy 70
Slívková Hana Penny SPRINT SPRINT ženy 79
Spudilová Adéla Šiška SPRINT SPRINT ženy 32
Storchi Sofia Annie ENDURO ENDURO ženy 157
Sůrová Veronika Mickey SPRINT SPRINT ženy 26
Svobodová Jasmína Andy SPRINT SPRINT ženy 197
Syrovátková Kristýna Bianka z Dřínovské smečky SPRINT SPRINT ženy 92
Šikýřová Marie Toffi SPRINT SPRINT ženy 29
Šimánek Miroslav Sven ENDURO ENDURO muži 173
Šimková Tereza Ený SPRINT SPRINT ženy 103
Škodová Barča Zoey SPRINT SPRINT ženy 31
Škodová Marcela Maya SPRINT SPRINT ženy 117
Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT SPRINT ženy 155
Štoková Kateřina Lucky SPRINT SPRINT ženy 133
Štrofová Vendula Tessa SPRINT SPRINT ženy 100
Šuster David Navi SPRINT SPRINT muži 45
Švecová Adriana Molly SPRINT SPRINT ženy 71
Táborská Petra Ada SPRINT SPRINT ženy 18
Thiel Pavel Aslan Like an Angel Royal Setter SPRINT SPRINT muži 144
Thiel Veronika All All All Artegerd SPRINT SPRINT ženy 143
Tlačil Jan Flash ENDURO ENDURO muži 33
Tocekova Lucie Ruby SPRINT SPRINT ženy 22
Tocekova Lucie Matupiri SPRINT SPRINT ženy 23
Točeková Martina Balú SPRINT SPRINT ženy 21
Trávníčková Karolína Bella Rosa z Jarošova vrchu SPRINT SPRINT ženy 13
Trávníčková Veronika Angee Shaggy Freedom SPRINT SPRINT ženy 17
Turek Michael Gigi SPRINT SPRINT muži 180
Turnerová Lenka Sarah Turbo SPRINT SPRINT ženy 185
Tvarohová Michaela Goldie SPRINT SPRINT ženy 141
Uriková Gabriela Bessie of Bohemian Paradise SPRINT SPRINT ženy 67
Vachková Rita Pupík ENDURO ENDURO ženy 4
Valentová Lenka Roxy SPRINT SPRINT ženy 116
Vavřičková Gabriela Hildegarda Shigeru SPRINT SPRINT ženy 43
Vidímová Tereza Mia ENDURO ENDURO ženy 112
Vítková Julie Kiba SPRINT SPRINT ženy 121
Vízner Tomáš Sára ENDURO ENDURO muži 1
Vodňanská Klára Lola SPRINT SPRINT ženy 89
Vojtová Markéta Ghabi Srdcerváč SPRINT SPRINT ženy 81
Vokrouhlík Michal Rodger ENDURO ENDURO muži 110
Vokrouhlík Michal Roky SPRINT SPRINT muži 109
Volfová Aneta Brok od Sluneční stěny SPRINT SPRINT ženy 97
Vondráková Zuzana Kira ENDURO ENDURO ženy 74
Vopatová Pavlína Fruko Cofi Capito SPRINT SPRINT ženy 119
Vraj Pavel Kendy SPRINT SPRINT muži 161
Vršníková Šárka Guinness SPRINT SPRINT ženy 195
Vrublovská Radka Muffin SPRINT SPRINT ženy 192
vybíral jan Sam SPRINT SPRINT muži 102
Vytinová Monika Sofie ENDURO ENDURO ženy 60
Vytinová Veronika "Megg" Afra Sulíkovská stráň SPRINT SPRINT ženy 171
Woronycz Petr Ephelia (Erža) SPRINT SPRINT muži 88
Zdychynec Jan Lola SPRINT SPRINT muži 137
Zelenková Pavlína Barney ENDURO ENDURO ženy 53
Zemancová Jana Dafne Black Adder Bohemia SPRINT SPRINT ženy 156
Zoubková Baru Jasmína SPRINT SPRINT ženy 182
Zoubková Baru Invicta SPRINT SPRINT ženy 183

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT SPRINT ženy 130
SPRINT SPRINT muži 31
ENDURO ENDURO ženy 27
ENDURO ENDURO muži 11
Celkem 199