Detail závodu

StoneMAN

Kamenný rybník, Plzeň

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.08.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Muži 0,7km-21km-6km

Ženy 0,35km-14km-4,5km

Pořadatel a kontakt

sk321start


Tel.: 777612577
klajnak21@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bielková Věra   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 12
Bílý Bohumil Tempomakers Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 20
Bouzek Jiří 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 15
Dienstbier Oldřich Triatlon Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 23
Dvořák Vítězslav TTK Slavia Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 21
Hlinovský Tomáš Elán Zruč Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 27
Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 46
Chudacek Zdenek 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 19
Janoušek Petr LK Škoda Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 40
Jelínek Petr TTK Slavia Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 8
Kačírková Lucie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 4
Kadlec Michal Most Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 28
Kadlecová Zuzana Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 6
Kejik Miroslav PornoCzech team Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 18
Kofroň Radek 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 50
Kofroňová Kateřina 456CÍL Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 7
Korbel Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 29
Kosina Přemysl Úžasňáci Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 33
Kosinova Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 3
Kostruh David Bikeone Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 30
Kostruh Matěj   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 31
Kovanda Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 32
Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 13
Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 16
Kublák Filip Chicken Wings - CTU Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 34
kucik stefan Cyklodrak Stříbro Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 47
Kunc Jirka 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 26
Laudová Lenka Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 11
Lauer Martin Říčanská Jelita Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 48
Lukešová Lucie CK Šukačka Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 5
Mach Zbyněk Občov Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 51
Marek Daniel Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 52
Marek Matěj Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 44
Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 35
Novák Petr Tachov Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 17
Pašek Miloslav Lipovka Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 43
Pavlík Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 22
Pupík Franta PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 37
Pupík Jirka PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 38
Rada Michal Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 42
Řezanková Alena   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 2
Strejc Adam   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 39
Szabo Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 49
Šnytrová Romana za sebe Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 10
Šturmová Bára   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 1
Šůcha Jan 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 25
Švarc Pavel Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 41
Váňa Aleš Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 54
Vančurová Šárka   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 9
Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 24
Žid Marek Přední Pořičí Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 45

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 32
Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 7
Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 7
Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 5
Celkem 51