Detail závodu

StoneMAN

Kamenný rybník, Plzeň

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.08.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Muži 0,7km-21km-6km

Ženy 0,35km-14km-4,5km

Pořadatel a kontakt

sk321start


Tel.: 777612577
klajnak21@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Jelen TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 16
Korbel Martin Ferrum racing Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 30
Šmídová Anna Triatlon Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 5
Vančurová Šárka BKV Holýšov Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 45 + 10
Adam Bošek Markus 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 17
Bíba Jan Tap Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 50
Bílý Bohumil Tempo Makers Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 51
Bretšnajdr Jiří Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 56
Denk Ondra Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 19
Denk Standa Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 18
Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 20
Dubský Dalibor Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 21
Dvořák Vítězslav TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 22
Flak David CSG TRI TEAM Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 23
Havlíček David Osmaci.cz / Travel Free Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 24
Havlíková Tereza Nahoře bez Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 11
Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 + 44
Homolová Gabriela Žabouš Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 1
Hrabě Pavel Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 25
Chudáček Zdeněk 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 26
Janoušek Petr LK Škoda Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 27
Jelínek Petr Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 49
Jiránek Tomáš Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 28
Kadlec Michal Most Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 29
Kašová Markéta ready2win Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 2
Kofroň Radek 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 + 45
Kofroňová Kateřina 456CÍL Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 3
Kosina Přemysl Úžasňáci Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 31
Kosinová Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 4
Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 32
Kublák Filip Chicken Wings - CTU Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 33
Laudová Lenka Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 45 + 12
Lavička Josef Rapid Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 54
Mach František 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 34
Mach Zbyněk Občov Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 + 46
Marek Dan Tap Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 + 47
Marek Matěj Tap Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 35
Matějková Hana Mátoha Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 45 + 8
Minařík Petr SKP POKY Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 53
Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 36
Novák Petr Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 52
Papírková Lenka Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 45 + 9
Pašek Miloslav Lipovka Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 37
Pupík Franta PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 39
Pupík Jirka PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 38
Spálenka Petr 456cíl Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 40
Strejc Adam Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 41
Svoboda Roman R_TOP Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 42
Szabó Norbert TTK Slavia VŠ Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 + 48
Šturmová Bára Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 6
Tyrnerová Martina Lk Škoda Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 7
Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 43

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 35
Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 8
Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 + 5
Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 45 + 4
Celkem 52