Detail závodu

UP HILL RUN 2021

Jablonec nad Nisou

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

310m - dvojice

310m - štafeta

Pořadatel a kontakt

Skládačky z.s.


herget@avistrade.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Filip Skalický + Irena Skalická + Markéta Skalická + Ondřej Skalický Skaličáci 310m - štafeta Štafeta smíšená 414
Alena Chroustovska + Matěj Chroustovsky + Stela Chroustovska + Johan Chroustovsky Chroustaci 310m - štafeta Štafeta smíšená 401
Bártlová + Ivan Šenkýř Klára Starý mladá 310m - dvojice Dvojice smíšená 226
Blanka Filipová + Nikola Filipová Pajdavé ještěrky 310m - dvojice Dvojice Ženy
Daniela Tauchmanová + Michaela Šenkýřová + Leona Zákoucká + Jaroslav Senteš Rakušáci2021 310m - štafeta Štafeta smíšená 417
Denis Norba + Marek Dudek + Viktor Dudek + Maxmilián Zajíc Chlapáci 310m - štafeta Štafeta Muži 412
Domini Šdanský + Klára Tŕímnková Milovníci hor 310m - dvojice Dvojice smíšená 214
Eliška Hudcová + Lucie Nebuželská Chauwess team 310m - dvojice Dvojice Ženy 213
Eliška Hudcová + Lucie Nebuželská CHAUWESS team 310m - dvojice Dvojice Ženy
Filipová Blanka + Filipová Nikola Pajdavé ješterky 310m - dvojice Dvojice Ženy 207
Gabriela Chropůvková + Michal + Laura + Liliana Želvy 310m - štafeta Štafeta smíšená 420
Gabriela Chropůvková + Romana + David + Milan ChroŠtup 310m - štafeta Štafeta smíšená 418
Iva Jechova + Natálie Kovalová + Pavlína Jersáková + Alena Jastrabová Kočandy z Raymondu 310m - štafeta Štafeta Ženy 410
Iva Kondrasová + Petra Menclová Banua Team 310m - dvojice Dvojice Ženy 211
Jakub Zajíc + Patricie Svobodová + Hana Dudková + Rozálie Zajícová Růže a trní 310m - štafeta Štafeta smíšená 413
Jan Berka + Kristýna Berková Duhová pandí mimimka 310m - dvojice Dvojice smíšená 218
Jan Berka + Zbyšek Lhota No Stress 310m - dvojice Dvojice Muži 215
Jaroslav Přichystal + Jana Přichystalová My Dva 310m - dvojice Dvojice smíšená 216
Jiří Kučera + Marie Kučerová Unavení řidiči dvojkočárku 310m - dvojice Dvojice smíšená 217
Jonáš + Lenka + Verča + Ládík Kostičky 310m - štafeta Štafeta smíšená 408
Klára Kopalová + Radka Kopalová + Radek Kopal + Pavel Kopal Šutříci 310m - štafeta Štafeta smíšená
Klára Kopalová + Radka Kopalová + Radek Kopal + Pavel Kopal Šutříci 310m - štafeta Štafeta smíšená
Klára Rapčanová + Ladislav Rapčan Pajp tým 310m - dvojice Dvojice smíšená 219
Lenka Malá + Petr Malý + Ondra Malý + Petr Malý Malá štafeta 310m - štafeta Štafeta smíšená 402
Lenka Michálková + Víťa Ski School Filip Smržovka 310m - dvojice Dvojice smíšená
Lenka Sentešová + Simona Peštová Lenka a Simča 310m - dvojice Dvojice Ženy 206
Lucie Klusová + Filip Klus + Markéta Chroustovská + Anna Klusová Klusáci+Máďa 310m - štafeta Štafeta smíšená 411
Luděk Dobrý + Kateřina Dobrá + Bára Dobrá + Luděk Dobrý ml. Dobráci 310m - štafeta Štafeta smíšená 409
Lukáš Krámský + Vojtěch Krámský + Erika Veberová + Vendula Kamlerová Lenochodi 310m - štafeta Štafeta smíšená 403
Lukáš Pelda + Lukáš Pelda Poníci 310m - dvojice Dvojice Muži 203
Lukáš Pelda + Lukáš Pelda + Lukáš Pelda + Lukáš Pelda Gepardi 310m - štafeta Štafeta smíšená 407
Martin + Ondra Starej a mladej 310m - dvojice Dvojice Muži 222
Martin Hnyk + Radmila Hnyková + Filip Hnyk + Jakub Hnyk Freestyle 310m - štafeta Štafeta smíšená 406
Martin Šedek + Martin Šedek Junior a Senior 310m - dvojice Dvojice Muži 208
Martin Vinař + Pavla Kroupová + Petr Dráb + Nobody MOVE YOUR LIMITS 310m - štafeta Štafeta smíšená 419
Matyáš Doležel + Oskar Doležel Skořepáci 310m - dvojice Dvojice Muži 205
Michaela Pesserová + Dita Stejskalová + Sandra Popovičová + Melanie Mihalová Moneta kočky 310m - štafeta Štafeta Ženy 416
Michaela Pušová + Václav Puš Pušáci 310m - dvojice Dvojice smíšená 221
Milenka Michálková + Vita Balej Milena 310m - dvojice Dvojice smíšená 220
Pavla Ryjáčková + Martin Šedek Pat a Mat 310m - dvojice Dvojice smíšená 209
Pavlína Šiftova + Denisa Šiftova + Soňa Novakova + Bára Novaková Babovky 310m - štafeta Štafeta Ženy 415
Petra Čuříková + Tomáš Čuřík Čuříci 310m - dvojice Dvojice smíšená 223
Petra Šoukalová + Martina Vocelová Prda 310m - dvojice Dvojice Ženy 212
Simon Synovec + Lukáš Sourek + Jan Kacan + Marek Litera Simon Synovec 310m - štafeta Štafeta Muži 405
Sof Bienová + Lenka Bienová BIENEN 310m - dvojice Dvojice Ženy 202
Šárka Petračková + Hubert Petraček dítě Štafeta 310m - dvojice Dvojice smíšená 224
Štěpán Chroustoivský + Matěj Chroustovský Chrousťáci 310m - dvojice Dvojice Muži 225
Tomáš Trnka + Jana Trnková Banda z Háje 310m - dvojice Dvojice smíšená 201
Veronika Tomanová + Justyna Smialek květinářství Gracia 310m - dvojice Dvojice Ženy 210
Vladimír Harasimovič + Justyna Smialek květinářství Gracia 310m - dvojice Dvojice smíšená
Vladimír Lalák + Kateřina Doležalová E-lišky 310m - dvojice Dvojice smíšená 204
Zdenka Synovcova + Hochova Jitka + Drozenova Helena + Pusztaiova Dana Slunicko-Handi Zeny 310m - štafeta Štafeta Ženy 404

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
310m - štafeta Štafeta smíšená 16
310m - dvojice Dvojice smíšená 15
310m - dvojice Dvojice Ženy 9
310m - dvojice Dvojice Muži 6
310m - štafeta Štafeta Ženy 4
310m - štafeta Štafeta Muži 2
Celkem 52