Detail závodu

Běh Nepomukem - 11.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1550m

5000m

10000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK s. r. o.


Tel.: 728757443
Iva.liskova@unibrick.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Kubice Jan 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 39
Bendová Aneta 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 12
Bendová Karolina 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 13
Beníšek Patrik 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 65
Beníšková Natálie 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 67
Berkovcová Amálka 1000m Dívky 0-4 let (do 2017)
Berkovcová Klára 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986)
Berkovec Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014)
Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 29
Bláhová Vendula Třebčice 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 167
Blažová Marie 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 169
Bouše Karel 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 88
Braumová Barbora 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 173
Braumová Eliška 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 134
Brož Filip Kramolínský rváči 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 35
Bulanová Anastazie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 127
Bursík František Adopce má smysl 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 121
Dietl Hynek 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 81
Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 82
Dietlová Veronika 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 80
Dušička Marek FK Nepomuk 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 36
Eva Vacovska 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014)
Fiala David 5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 71
Fiala Jonáš 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 72
Franc Štěpán staynegative 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 144
Halmeš David 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 114
Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 24
Hanzlíková Anna 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 22
Hanzlíková Veronika 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 20
Hašek Tomáš Plzeňská sportovní 5000m Muži 19-35 let (2002-1986)
Hataj Lukáš 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 116
Hec Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 3
Hecová Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 4
Heřman Ondřej 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 97
Hladíková Kapsová Andrea Třebčice 10000m Ženy 15 a více (2006 a více)
Hladíková Kapsová Andrea 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 168
Holík Šimon 5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 10
Holíková Izabela 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 8
Holíková Romana 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 9
Holmešová Andrea 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 113
Hrubý Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 106
Hruška David 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 5
Hýsek Tomáš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 11
Hýskova Nikola 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 14
Chaloupková Monika 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 118
Jáchim Zbyněk 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 133
Jiránek Tobiáš 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 87
Kajerová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007)
Kajerová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 129
Kalina Pavol 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 17
Kalinová Klaudie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 16
Kalinová Natalie 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 15
Kantor Jaroslav 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 46
Kantor Max 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 69
Kantor Max 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014)
Kapsová Barbora Třebčice 10000m Ženy 15 a více (2006 a více)
Kapsová Barbora 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 166
Klašterková Jana 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 111
Klášterková Laura 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 73
Kocourek Jan AK Prachatice 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 176
Kocourková Jana AK Prachatice 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 175
Končel Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 26
Končel Míša 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 25
Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 27
Koperdáková Ema 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 102
Kotěšovec David Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 49
Kotěšovec Matěj 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 50
Kotlan Milan Vrčeň 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 165
Kotlan Milan Vrčeň 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 77
Kotlanová Eliška 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 76
Kovanda Martin 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 172
kovář Dominik Fk nepomuk 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007)
Kovàř DOMINIK Fk nepomuk 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 64
KOVÁŘ JONÁŠ 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 30
Kovář Šimon Sokol Nepomuk 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 31
Kovářová Barbora 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 32
Kovářová Eliška žádný 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 6
Kuba Kryštof 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 101
Kuba Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 96
Kubal Vlastimil Brnířov 10000m Muži 15 a více let (2006 a více)
Kubíčková Sofie 5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 138
Kubík Petr 5000m Muži 36-44 let (1985-1977)
Kubíková Liliana 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 137
Kubíková Natálie 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 136
Kubová Zuzanka 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 100
Kučerová Jana 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 132
Langerová Kristýna 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 75
Liška Antonín 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 48
Lišková Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 47
Lukáš David 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 142
Machová Ivana 10000m Ženy 15 a více (2006 a více)
Markvart Vladislav 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 174
Mašková Markéta 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 61
Matějka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 146
Matějka Josef 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 147
Muchna Martin 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 124
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 44
Nademlejnský Pavel Střela Žebrák 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 43
Nademlejnský Petr Zdice 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 42
Navrátilová Barbora 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 104
Navrátilová Kateřina 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014)
Němcová Anežka 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 130
Němec Vojtěch 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 131
Nezbedová Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 112
Niměřický Vladimír 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 74
Nový Míra Plzeň 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 163
Palacká Vanda 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 41
Palacký Štěpán 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 40
Panuška Ladislav 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 86
Panuška Václav 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 83
Panušková Vendula 5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 84
Pavlíčková Justýna 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 109
Pavlíčková Sofie 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 110
Půček Filip 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 177
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců 5000m Muži 45 a více let (1976 a více)
Recman Albert 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 125
Recmanová Viktorie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 126
Růžička Ivo 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 39
Selmat Zdenek 10000m Muži 15 a více let (2006 a více)
Schmidt Pavel Prádlo 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 164
Schusterová Kristýna 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 122
Strejc Václav Rozběháme Nepomuk 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 170
Šálek Josef 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 171
Šašek Petr 5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 141
Šeflová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 45
Šelmát Zdeněk 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 178
Švarcová Viktorie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 107
Tichá Libuše Brnířov 10000m Ženy 15 a více (2006 a více)
Ticháčková Stella 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 89
Tomanová Jitka TJ Drahonice 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977)
Trhlík Luboš 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 108
Václavková Ema 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 1
Václavková Nikol 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 2
Vacovska Eva 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 68
Vachovcová Libuše 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 78
Vais Metoděj 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 7
Valachova Pavla 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 85
Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 60
Vaňková Karolína 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 115
Vavřička Jan 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 190
Veindl Lukáš ASK DĚČÍN 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 162
Veselá Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 18
Veselá Monika 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 21
Veselá Monika 5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 23
Veselý Petr 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 19
Viktora Michal 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 62
viktora Tobiaš 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 58
Viktorová Magdaléna 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 63
Vilhelm Erik Sporting Příbram 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 79
Vlasová Martina TJ Sokol Maxičky 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986)
Vobrouček Vojtěch 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 28
Vojta martin 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 33
Vokáč Pavel 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 161
Vokurka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2002-1986)
Vokurka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 105
Vrabec Jiří Fírové 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 70
Vyorálek Petr Sedlice 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 37
Vyorálková Marie Sedlice 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 38
Weimfurterová Klára 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 117
Weinfurter Jiří 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 103
Zahradník Martin 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 59
Zajíc Luboš 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 90
Zajícová Anežka 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 99
Zajícová Anežka 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 119
Zámečníková Mirka Klatovy 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 119

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 19
1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 17
10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 15
1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 14
1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 12
1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 10
10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 10
1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 9
5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 8
1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 8
5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 8
5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 7
5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 7
1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 6
5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 5
5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 4
5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 3
5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 3
Celkem 165