Detail závodu

Krušnoman Most

Most

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.07.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

HOBBY

ORIGINAL

ŠTAFETY

HANDY

Pořadatel a kontakt

KRUSNOMAN TRIATHLON TEAM LITVINOV, z. u.


tomas.langhammer@krusnoman.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bárta David SK Svárov ORIGINAL Muži TCA 30-39 let
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 1
Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks HOBBY Muži (40-49) 380
Beránek Michal Je-Be-Ti, Aussig HOBBY Muži (50-59) 367
Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 62
Bláha Petr Láca team ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 22
Boháč Bedřich Pardubice HOBBY Muži (40-49) 389
Borovský Martin Cobram team HOBBY Muži (40-49) 400
Borská Alexandra HANDY Handicap 69
Brož Pavel HOBBY Muži (30-39) 303
Brožek Vítek KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 20-29 let
Bublová Naďa Koloshop HOBBY Ženy (40-49) 356
Bušek Marek BTT Libochovice HOBBY Muži (40-49) 373
Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 65
Cmunt Ondřej Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 5
Cmunt Petr Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 63
Čuchal Petr MMB Třebenice ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 31
Čumpelík Marek CMC, z.s. ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 32
Děbnár Jan KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 45
Děbnár Josef KILPI KOME KLUB HOBBY Muži TCA 16-17 let 334
Děbnárová Jana KILPI KOME KLUB HOBBY Ženy (18-19) 333
Děrglová Eliška Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 4
Dočekal Miloš HOBBY Muži (50-59)
Dolanský Pavel Hobýci HOBBY Muži (50-59) 346
Dubcová Jana Individuální ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 23
Dufek David Etriatlon ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 17
Dušek Karel KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 20-29 let
Dvořák Jakub Hopman Team Žatec HOBBY Muži (20-29) 382
Dvořák Martin HOBBY Muži (30-39)
Dvořák Martin Hopman Team Žatec HOBBY Muži (40-49) 383
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži (60+) 392
Dvořák Stanislav HOBBY Muži (20-29) 316
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 57
Feix Ivo neplavci TP ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 39
Fiala Aleš SK Slavia Praha ORIGINAL Muži TCA 50-59 let
Francke Michal Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 30-39 let
Galbla Martin Iron People ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 2
Gary Novák Matyáš HOBBY Muži (18-19) 369
Gergel Jan HOBBY Muži TCA 16-17 let 378
Glebov Kirill ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 66
Hadrava Jiří AK Sokolov ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 20
Haišman Radek Hopman Team Žatec HOBBY Muži (20-29) 387
Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži TCA 16-17 let 338
Hašlar Oldřich KL Sport Most HOBBY Muži (40-49) 342
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou HOBBY Muži (40-49) 317
Havlíček Michal ACES TEAM KARLOVY VARY HOBBY Muži (50-59) 326
Hegedus Daniel HOBBY Muži (20-29) 339
Hellmich Jonáš Czech MultiSport Coaching HOBBY Muži TCA 16-17 let 324
Herren Barbora Multisport Team ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 25
Hertl Petr SK Brno Prašnice HOBBY Muži (30-39) 363
Hlaváček JIří Fakopa HOBBY Muži (40-49) 315
Hoffmann Martin Czech MultiSport Coaching HOBBY Muži (40-49)
Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HOBBY Muži TCA 16-17 let 304
HOCHMUT Jaroslav Haven team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 44
Holinková Zuzana BET ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 36
Houška Michal Individuální ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 8
Hromádka Ondřej L.O.L. TEAM JIHLAVA ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 24
Hudeček Ondřej Triatlon Klub Přibram HOBBY Muži (18-19) 344
Chavík Martin HOBBY Muži (20-29) 336
Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 38
Janovská Linda ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 55
Jelínek Martin HOBBY Muži (20-29)
Jeneš Jan HOBBY Muži (40-49) 308
Jindra Pavel Multisport team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 35
Jiří Janovský + Bedřich Mlčoch + Michal Suchý Jemný posyp ŠTAFETY Štafety (18-99) 377
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži TCA 16-17 let 341
Jiříková Lucie Trinity HOBBY Ženy (50-59) 340
Kadlečková Lucie Krušnoman TT Litvínov HOBBY Ženy (40-49) 372
Kahoun Filip VaguskiClassic ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 14
Kala Jiří ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 53
Kališko Ondřej Individuální HOBBY Muži (20-29) 311
Kapoun Tibor HOBBY Muži (30-39) 312
Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 28
Kaška Karel Slávie Chomutov HOBBY Muži TCA 16-17 let 357
Kesl Jiří USK Akademik Cheb ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 58
Knapová Gabriela HANDY Handicap 73
Knejzlík Marek Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 43
Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec HOBBY Ženy (50-59) 323
Kodras Ondřej K2 travel & tips ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 48
Korandová Petra 2BWINNER TEAM ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 42
Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži (40-49) 351
Kostelník Daniel HOBBY Muži (20-29) 328
Kotecka Lenka AK Malešice Running Freaks HOBBY Ženy (40-49) 381
Kotlín Matěj Individuální ORIGINAL Muži TCA 30-39 let
Kotrba Štěpán HOBBY Muži (20-29) 319
Kouba Radek Hopman Team Žatec HOBBY Muži (40-49) 352
Krištof Štěpán HOBBY Muži (20-29)
Krobová Eliška BTT Libochovice HOBBY Ženy (18-19) 358
Kroc Miloslav Brandýsek HOBBY Muži (50-59) 393
Kubín Jaromír KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 41
Kuchciak Robert SIENIAWKA TEAM HOBBY Muži (50-59)
Kukla Josef ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 54
Kvasničková Radka Road2Kona HOBBY Ženy (40-49) 350
Kvítek + Volný + Masopust Kilpi Kome Klub ŠTAFETY Štafety (18-99) 325
Kvítek Pavel KOVO Praha HOBBY Muži (30-39)
Langhammer + Foltyn + Košová Krušnoman ŠTAFETY Štafety (18-99) 343
Laube Michal BTT Libochovice ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 68
Laudová Lenka Plzeň ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 37
Lenka Dohnalová + Jan Dohnal + Jana Čihulová Hanzteam ŠTAFETY Štafety (18-99) 366
Lhoták Luboš HOBBY Muži (20-29) 354
Löbl Jakub HOBBY Muži (30-39) 306
Longauer Marek ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 52
Louda Zdeněk Surflife Team ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 71
Lužná Anna Individuální ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let
Lužný Ivo TTC Olomouc ORIGINAL Muži TCA 50-59 let
Macák Miroslav ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 59
Maňásek Lukáš Individuální ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 40
Mařík Michal BC Benešov HOBBY Muži (40-49) 371
Merle Jakub KILPI KOME KLUB HOBBY Muži (30-39) 301
Nádaská Renata HOBBY Ženy (40-49) 364
Nádaský Patrik HOBBY Muži (40-49) 365
Nedomlelová Lucie Czech Multisport Coaching ORIGINAL Ženy TCA 18-19 let 29
Novák Jakub Veslaři Bohemians ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 64
Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa HOBBY Ženy TCA 16-17 let 307
Novotný Jiří UNO Srch ORIGINAL Muži TCA 50-59 let
Ocelák Martin Hostavice HOBBY Muži (40-49) 337
Odl Jakub KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 51
Odlová Hana KILPI KOME KLUB ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 50
Olszewski Marek TriDivision ORIGINAL Muži TCA 30-39 let
Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži (30-39) 386
Pabišta Petr BKJ Most HOBBY Muži (50-59) 309
Pánková Jana HOBBY Ženy (30-39)
Pazderová Renata 2BWINNER TEAM ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 21
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih HOBBY Muži (40-49) 362
Peřinová Zuzana Individuální HOBBY Ženy TCA 16-17 let 313
Peterka Marek Individuální ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 47
Petržalová Jaroslava HANDY Handicap 7
Pilek Jakub HOBBY Muži (30-39) 329
Plhal Vít Hadronový kebule ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 11
Pokorný Marek 2BWINNER TEAM ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 16
Praská Vendulka KOME klub Kraslice ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 33
Pros Vladimír ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 61
Provazník Pavel Vrskmaň HOBBY Muži (40-49) 390
Přikryl Tomáš SK Svárov HOBBY Muži (40-49) 327
Pyskatý Jan HOBBY Muži (20-29) 318
Rež Adam Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži TCA 16-17 let 355
Richterová Nikol ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let
Roubalová Markéta SK Kola Víšek ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 30
Ruttner Jiří Iron People ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 3
Růžička Pepa Houmr run Benešov ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 49
Rybovič Martin ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 18
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži (20-29) 305
Serbus Alois HANDY Handicap 60
Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov HOBBY Ženy TCA 16-17 let 368
Skůrová Lucie HOBBY Ženy (30-39) 370
Slavata Tomáš Krušnoman HOBBY Muži (40-49) 321
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 9
Souček Filip TRI KLUB Příbram ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 15
Soukup Lukáš HOBBY Muži (20-29) 379
Soukup Radek Surflife Team ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 72
Staněk Marek Individuální HOBBY Muži (40-49) 349
Strnad Petr KSM Hrádek ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 19
Strnad Tomáš Individuální ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 34
Svačina Pavel HOBBY Muži (20-29) 330
Ševčíková Anežka Kilpi KOME klub HOBBY Ženy (20-29) 348
Šimánek Miroslav Otužilci Šťáhlavy HOBBY Muži (50-59) 314
Šneberger Jan TT Příbram, z. s. ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 27
Švec Michal Rozběhej Litvínov HOBBY Muži (30-39) 331
Teplý Ondřej Caferaracers ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 70
Tesařová + Václav Lauda + Karel Tesař Lenka Borci ŠTAFETY Štafety (18-99)
Tomáš Frolík + Vojtěch Frolík + Jakub Patzl eFka crew ŠTAFETY Štafety (18-99) 353
Tonder Oliver RK Vesta ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 46
Trčka Jan HOBBY Muži (50-59) 359
Trnková Natálie HOBBY Ženy (20-29) 360
Tupý Marek TT ASTRA Benešov - ŽS ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 12
Urban Filip Hopman Team Žatec HOBBY Muži (20-29) 347
Vacková Pavla Trinity HOBBY Ženy (30-39) 361
Vágner Jan Fitness Zimák Most HOBBY Muži (30-39) 320
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov HOBBY Ženy (40-49) 310
Vesecká Nicol TRI KLUB Příbram HOBBY Ženy TCA 16-17 let 375
Vesecká Renáta TRI KLUB Příbram HOBBY Ženy (40-49)
Vesecký Jiří TRI KLUB Příbram HOBBY Muži (40-49) 376
Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor HOBBY Muži (30-39) 335
Vobr Martin HOBBY Muži (40-49) 332
VOLF Jakub Hnízdil Team HOBBY Muži (20-29) 384
Volf Miroslav Individuální HOBBY Muži (40-49) 385
Volný + Brill + Růžičková Kilpi Kome Klub ŠTAFETY Štafety (18-99) 302
Vondra Vítězslav Veslařský klub BLESK ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 67
Vopat Milan DELTA TEAM TRIATLON ORIGINAL Muži TCA 60+ let 13
Vorlíčková Jana KILPI KOME KLUB ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 26
Vyleta Jakub KILPI KOME KLUB HOBBY Muži TCA 16-17 let 345
Vyleta Karel KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 56
Zámečník Ondřej ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 6
Zbuzek Michal Unipetrol HOBBY Muži (30-39) 322
Zeman David KSM Hrádek ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 10
Zvorník Martin HOBBY Muži (40-49) 374
Žatecký Václav Hopman team Žatec HOBBY Muži (20-29) 388

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
HOBBY Muži (40-49) 24
ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 19
ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 19
HOBBY Muži (20-29) 18
HOBBY Muži (30-39) 13
ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 12
ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 10
HOBBY Muži (50-59) 9
HOBBY Muži TCA 16-17 let 9
ŠTAFETY Štafety (18-99) 7
HOBBY Ženy (40-49) 7
ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 6
ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 6
HOBBY Ženy TCA 16-17 let 4
HANDY Handicap 4
HOBBY Ženy (30-39) 3
ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 3
HOBBY Ženy (20-29) 2
HOBBY Ženy (50-59) 2
HOBBY Ženy (18-19) 2
ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 2
ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 2
HOBBY Muži (18-19) 2
ORIGINAL Ženy TCA 18-19 let 1
ORIGINAL Muži TCA 60+ let 1
HOBBY Muži (60+) 1
Celkem 188