Detail závodu

Krušnoman Most - KIDS

Most

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.07.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

namočení - 100m - 50m

50m - 100m - 50m

250m - 3km - 1km

400m - 7km - 3km

Pořadatel a kontakt

KRUSNOMAN TRIATHLON TEAM LITVINOV, z. u.


tomas.langhammer@krusnoman.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Benda Matěj Triatlet Karlovy Vary namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 515
Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 513
Bendová Anna Triatlet Karlovy Vary 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 514
Blažek Jan Kerberos 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 531
Blažek Matěj Kerberos 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 532
Děrgel Antonín TJ Radon Vysoká Pec 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 520
Dergel Václav TJ Radon Vysoká Pec namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 519
Dobiášová Rebeka CSG Triteam 400m - 7km - 3km Holky (12-13) 518
Doležal Hugo 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 506
Erbenova Marianna CMC, z.s. 250m - 3km - 1km Holky (10-11) 503
Gabla Daniel Iron People 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 523
Hašlar Oldřich KL Sport Most 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 502
Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 400m - 7km - 3km Holky (14-15) 547
Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 517
Houška Lukáš Individuální 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 562
Houška Matyáš Individuální 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 561
Jakubcová Veronika 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 563
Jenešová Laura 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 533
Kapounová Sofie namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 549
Kejřová Markéta Baník Osek 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 507
Koudelka Matyáš Elite Sport Boskovice 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 529
Koudelková Lucie Elite Sport Boskovice 400m - 7km - 3km Holky (12-13) 528
Kováč Tobiáš namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 1511
Kováč Tobiáš 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 511
Kovařiková Edita namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 501
Král Jan 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 542
Králová Kateřina 250m - 3km - 1km Holky (10-11) 541
Kunca David 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 537
Löbl Adam 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 521
Mařík Jakub TJ Sokol Senohraby 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 534
Mařík Vojtěch FK Soběhrdy 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 535
Nedvědová Nikol 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 509
Nedvědová Viktorie namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 510
Nováková Viktorie Triclub Česká Lípa 400m - 7km - 3km Holky (12-13) 522
Paukner Lukáš 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 524
Paukner Petr namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 525
Peřinová Eliška Individuální 400m - 7km - 3km Holky (14-15) 548
Pietrula Jakub Kerberosteam 400m - 7km - 3km Kluci (12-13) 538
Podzimková Natálie 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 566
Přikryl Karel SK Svárov 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 551
Přikryl Kristián SK Svárov 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 550
Přikrylová Kateřina SK Svárov 250m - 3km - 1km Holky (10-11) 552
Slavatová Tereza Hromová Parta namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 516
Straková Tereza namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 565
Student Tobias Krušnoman 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 543
Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 512
Sýkora Jakub 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 539
Sýkorová Zuzana 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 540
Šťastná Marie Šťastný tábor 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 536
Tichá Meda Ticháčci namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 546
Tichá Rozárka Ticháčci 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 544
Tichý Jan Ticháčci namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 545
Tučanová Julie 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 508
Uhlíř Daniel 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 564
Vágner Adam Lokomotiva Teplice namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 526
Vágner Ota Lokomotiva Teplice 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 527
Volná Laura Kilpi Kome Klub namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 504
Volný Oliver Kilpi Kome Klub 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 505
Zámečník Jiří 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 530
Zámečník Jiří namočení - 100m - 50m Kluci (0-5)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 10
50m - 100m - 50m Holky (6-7) 7
namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 7
namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 7
400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 6
50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 6
250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 4
250m - 3km - 1km Holky (8-9) 4
250m - 3km - 1km Holky (10-11) 3
400m - 7km - 3km Holky (12-13) 3
400m - 7km - 3km Holky (14-15) 2
400m - 7km - 3km Kluci (12-13) 1
Celkem 60