Detail závodu

RUN AUT 2021

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:30-17:30, start hlavního závodu 18:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8 km (2 okruhy)

4 km (1 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


runaut@auttalk.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 3.ročník běhu pro AutTalk, Nadační fond Kateřiny Sokolové, pomáhající rodinám s autistickými dětmi. Celý výtěžek akce je určen na podporu Fondu a jeho aktivit /
Third edition of a charity run for AutTalk, the charity organisation of Kateřina Sokolová, supporting families with autistic kids. All proceeds from the event will be donated to AutTalk.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
558 558 4 km (1 okruhy) Muži 558
Akdinová Diana 8 km (2 okruhy) Ženy 928
Anna Reicheltová Sofie ČEZ Dětský běh Děti
Antoš Petr 8 km (2 okruhy) Muži 801
Arscherl Jan 4 km (1 okruhy) Muži 552
Atha Robert 8 km (2 okruhy) Muži 802
Babouček Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 803
Bačkovská Petra Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 901
Balousová Kristina AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 401
Barák Kamil 8 km (2 okruhy) Muži 936
Baránek Luděk 4 km (1 okruhy) Muži 402
Baránková Iva 4 km (1 okruhy) Ženy 403
Bartošková Iveta nemám Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 804
Benediktová Beáta ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 508
Benediktová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 404
Benediktová Kristýna ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 509
Benešová Eva Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Berger Jiří e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 884
Bílá Simona Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 405
Birhanzlova Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 406
Blumentrittová Barbora AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 407
Bogos Lukas 8 km (2 okruhy) Muži
Boháčková Barbora 8 km (2 okruhy) Ženy 902
Borovičková Aneta AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 805
Borovičková Lenka AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 806
Borůvka František Mattoni fre 4 km (1 okruhy) Muži 539
Broukalová Zoe Dětský běh Děti
Brožová Kateřina Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 408
Bukvai Miloš Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 933
Buryan Jiří Havel Partners 8 km (2 okruhy) Muži 807
Buzek Ondřej Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 808
Capkova Helena 4 km (1 okruhy) Ženy 540
Cichra Pavel Vostry kluci Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
ȡizková Martina 8 km (2 okruhy) Ženy 934
Čápová Zdeňka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 409
Čáslavský Martin 8 km (2 okruhy) Muži 903
Černotová Helena ČEZ 8 km (2 okruhy) Ženy 885
Čížková Martina 8 km (2 okruhy) Ženy
Čížková Petra Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 410
Daubner Tobík Dětský běh Děti
Dittrichová Eliška Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 411
Dořáková Denisa VIP 4 km (1 okruhy) Ženy 412
Dosedlova Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 413
Dudová Lucie Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 414
Dušek Petr 4 km (1 okruhy) Muži 415
Dušková Miroslava 4 km (1 okruhy) Ženy 416
Dvořáková Sára Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 417
Ecaterina Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy
Fabčinová Katarína SUDOP PRAHA 8 km (2 okruhy) Ženy 809
Fasnerová Veronika AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 810
Fiala Vojtěch ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 886
Fischer Jan Vyskočil Krošlák 4 km (1 okruhy) Muži 562
Fischer Jan Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 811
Fischer Jan Vyskočil, Krošlák a partneři 8 km (2 okruhy) Muži 812
Flanderková Zdeňka Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 523
Flegrová Erika ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 510
Foučková Denisa Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 418
Franěk Jan Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 419
Frantova Andrea Lidl 8 km (2 okruhy) Ženy 813
Fráz Lukáš SK Babice 8 km (2 okruhy) Muži 929
Fričková Iveta Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 420
Frydrych Michal Kalokagathia Aliance 4 km (1 okruhy) Muži 421
Gábová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 525
Gábová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy 526
Garajová Elif 4 km (1 okruhy) Ženy 422
Gondík Dalibor VIP 8 km (2 okruhy) Muži 814
Gono Jiří Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 423
Göpfert Lukáš Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Göpfertová Rozálie Dětský běh Děti
Grandcourt Peter 4 km (1 okruhy) Muži 424
Grandcourtová Sophie 4 km (1 okruhy) Ženy 425
Gregor Luděk Vysočina 8 km (2 okruhy) Muži 815
Grund Thomas Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 426
Gurník Peter AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 816
Hadačová Pavla Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 817
Halaburt Jiří Havel Partners 8 km (2 okruhy) Muži 818
Hanley Emily ASK Dipoli 4 km (1 okruhy) Ženy 427
Hanley Eoin 8 km (2 okruhy) Muži 819
Hanley Natalie ASK Dipoli 4 km (1 okruhy) Ženy 428
Hanuš Pavel Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 429
Hanzelín Petr Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 820
Hárovníková Iva Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 430
Hebelka David 8 km (2 okruhy) Muži 922
Hejná Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 431
Hercíková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 517
Hladíková Ivona Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 432
Hodný Lukáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 821
Holubová Linda Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 433
Honsová Soňa SRTG Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 904
Horáčková Martina Hagek 4 km (1 okruhy) Ženy 557
Horáková Alice ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 518
Hrobař Filip Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 434
Hrubá Eliška ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 519
Charvátová Anděla 4 km (1 okruhy) Ženy 435
Child Markéta Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 822
Child Markéta AKVK 4 km (1 okruhy) Ženy 560
Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 905
Chmelová Iva Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 524
Christov Daniel Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 554
Christov Daniel Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 823
Jančík Jakub Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 538
Jandová Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy
Janochová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 436
Janochová Adéla 4 km (1 okruhy) Ženy 437
Janochová Petra ŽvP 4 km (1 okruhy) Ženy 438
Jungová Kateřina Správa železnic 8 km (2 okruhy) Ženy 824
Kacvinská Anna Dětský běh Děti
Kadlec Jiri TJ Sokol Radostice 8 km (2 okruhy) Muži
Kampík Vladimír AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 825
Kaplická Barbora Dětský běh Děti
Kaplická Karolína 4 km (1 okruhy) Ženy 439
Kaplická Tereza Dětský běh Děti
Kaplický Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 826
Kardoš Ladislav Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 827
Kasa Petr Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 828
Kašpar Vojtěch Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 916
Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 440
Kerda Jakub 4 km (1 okruhy) Muži
Kerda Jakub 4 km (1 okruhy) Muži 565
Khun Jiří Česká Spořitelna 4 km (1 okruhy) Muži 441
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 829
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Klíma Jan 8 km (2 okruhy) Muži 830
Kocourek Ivan ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 887
Kollerová Kristýna ČEZ Dětský běh Děti
Kollerová Petra ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 520
Kopecká Aneta 4 km (1 okruhy) Ženy 442
Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 831
Korbel František Havel Partners 8 km (2 okruhy) Muži 832
Korcová Anna Havel Partners Dětský běh Děti
Korcová Pavla Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 833
Kousalová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 522
Koutecký Petr AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 443
Kovaříková Lucie Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 444
Koželská Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy 923
Král Zdeněk AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 834
Kremlík Vladimír SIRDO.eu 4 km (1 okruhy) Muži
Krickova Klara 8 km (2 okruhy) Ženy 835
Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 836
Kroupa Štepán Café Racers 4 km (1 okruhy) Muži 445
Krušinová Pavlína Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 837
Křivda Pavel Běženci 8 km (2 okruhy) Muži 906
Kubátová Šárka 8 km (2 okruhy) Ženy 838
Kubíčková Jitka 4 km (1 okruhy) Ženy 446
Kubík Tomáš Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Kubiszová Sára Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 447
Kučera Martin Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 839
Kudlík Michal AŽD Praha 8 km (2 okruhy) Muži 931
Kupcová Adéla Dětský běh Děti
Kutý Miroslav Mattoni FreeRun Hvězda 8 km (2 okruhy) Muži 908
Kutý Miroslav Run Labe Run 4 km (1 okruhy) Muži 553
Kváš Kuba Dětský běh Děti
Kvášová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 448
Kynzlová Eliška 4 km (1 okruhy) Ženy 527
Lebeda Michal 8 km (2 okruhy) Muži 840
Leiss David 8 km (2 okruhy) Muži 932
Leissova Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 925
Lekeš Marek FN Motol 4 km (1 okruhy) Muži 449
Lifka Radek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 912
Losmanová Gabriela Dětský běh Děti
Lukáč Martin Skipax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Muži 450
Lukešová Lenka Gymka Praha 4 km (1 okruhy) Ženy
Lukešová Lenka Gymka Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 550
Luňáčková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 541
Mahal Petr 8 km (2 okruhy) Muži 939
Marek Ondřej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 545
Marková Andrea Holky z plakátu 8 km (2 okruhy) Ženy 888
Márová Klára runLABErun 4 km (1 okruhy) Ženy 528
Mašek Daniel ČEZ 4 km (1 okruhy) Muži 512
Matějíček Lukáš Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Muži 451
Matolín Max 8 km (2 okruhy) Muži 907
Matoušek Martin Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 530
Matoušek Martin Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 529
Matoušek Radek 8 km (2 okruhy) Muži
Mazálek Petr KDP ČR 4 km (1 okruhy) Muži 452
Mazíni Iveta 4 km (1 okruhy) Ženy 531
McCollum Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 841
McCollumbová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 556
Medula Michal AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 453
Meduna Pavel Mattoni Freerun Praha Hvězda 8 km (2 okruhy) Muži 890
Menclerová Renáta ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 511
Městecká Irena AK Rozmetadlo Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 534
Mesteková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 454
Miček Ivo 4 km (1 okruhy) Muži 551
Michajlov Juraj Vostry kluci 8 km (2 okruhy) Muži 842
Mikeš Roman Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 843
Mikešová Pavlína Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 455
Miroslav Fazekaš ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 891
Molitorová Dominika Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 456
Moravčíková Andrea Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 457
Moudrý Daniel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 458
Moulisova Jitka 8 km (2 okruhy) Ženy 895
Mráček Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 844
Mucha Marek Dětský běh Děti
Munzarová Irena Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 845
Musil Josef MuFa ( Musil Family) Dětský běh Děti
Musil Lubomír Mattoni FreeRun Praha-Hvězda 8 km (2 okruhy) Muži 846
Musil Lukáš VIP 8 km (2 okruhy) Muži 847
Muzikářová Lucie Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 459
Mužík Daniel 8 km (2 okruhy) Muži 897
Nádherný Martin AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 917
Nádherný Václav AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 910
Nagyová Nicole AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 848
Nahodilová Olga 8 km (2 okruhy) Ženy 924
Nálepová Marie 8 km (2 okruhy) Ženy
Nálepová Marie 8 km (2 okruhy) Ženy 926
Natourova Suzana 4 km (1 okruhy) Ženy 535
Nová Šárka Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Nováčková Jana Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 849
Novák Matěj ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 899
Nováková Pavlína Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 460
Novotný Václav AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 461
Onderka Alois 8 km (2 okruhy) Muži 937
Onykiienko Marharyta 4 km (1 okruhy) Ženy
Oriešková Stanislava 8 km (2 okruhy) Ženy 898
Ostřížová Radka Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 462
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Oulický Jakub AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 463
Pacner Tomáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 850
Pasiarová Věra KáOčka 4 km (1 okruhy) Ženy 464
Pátková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy
Patková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy 930
Pavlík Vladimír Pilulka.cz 4 km (1 okruhy) Muži 465
Pažoutová Petra Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 466
Pechar Michal Makrokoule 8 km (2 okruhy) Muži 900
Pelová MIlena AC Tepo Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 851
Pelová Nicole Skipax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Ženy 467
Pertová Mariana Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 468
Pešková Romana Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 918
Plachý Ladislav Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 920
Plesník Vladimír Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 469
Plesníková Emílie Hager Electro Dětský běh Děti
Plucarová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 542
Podpěrová Eva Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Pohanková Eliška Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 470
Pokorná Kateřina Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 471
Pokorná Iveta ČS bike team 8 km (2 okruhy) Ženy 919
POkorný Jiří ČS bike team 8 km (2 okruhy) Muži 909
Pola Tomáš Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 472
Polcar Miroslav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 473
Pollardová Barbora Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 474
Posekaný Jakub e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 889
Pospíšilová Martina 4 km (1 okruhy) Ženy 536
Poučenská Dominika Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 475
Povejšil Tomáš ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 896
prach Ondrej Dětský běh Děti
Procházková Alena Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 911
Procházková Anežka Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 476
Procházková Hana Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 477
Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži 852
Puršl Jiří Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 853
Radonský Petr Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 921
Raichl Šimon Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 478
Reschke David ASK Slavia Praha 4 km (1 okruhy) Muži 548
Reschke Oto 4 km (1 okruhy) Muži 547
Režná Petra Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 479
Roubík František AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 480
Růžička Jan AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 481
Růžička Pavel Běžec Team 8 km (2 okruhy) Muži 854
Růžička Rastislav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 482
Sádlo Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 855
Saliklis Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 532
Sardeli Sofia ČEZ Dětský běh Děti
Seemanová Jana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 483
Seidl Jan 8 km (2 okruhy) Muži 938
Sevryugin Anton AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 913
Schachl Miroslav Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 856
Schreier Martin ČEZ 4 km (1 okruhy) Muži 513
Síbrová Holky z plakátu 4 km (1 okruhy) Ženy 533
Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži 857
Skalková Pavlína 8 km (2 okruhy) Ženy
Skopec Pavel Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 484
Skopurá Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 563
Skřivánková Michaela Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 485
Skřivanová Vladimíra ŽvP 4 km (1 okruhy) Ženy 486
Skyvová Zuzana Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Slavík Dominik Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 487
Sokolová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 488
Sperlich Marek Zatopek reloaded 4 km (1 okruhy) Muži 543
Spodniaková Miroslava Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 858
Spudilová Michala Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 859
Staněk Daniel Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 860
Stárková Magda Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 489
Steklý Jiří AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 490
Stojanov Dino Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 861
Strmenská Bianka 4 km (1 okruhy) Ženy
Strnadová Alexandra 4 km (1 okruhy) Ženy 549
Strnadová Aneta EPB 8 km (2 okruhy) Ženy 862
Strnadová Iveta 8 km (2 okruhy) Ženy 894
Strnadová Renata 8 km (2 okruhy) Ženy 863
Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 491
Suchánková Marie 4 km (1 okruhy) Ženy 546
Svoboda Tomáš Kalokagathia Aliance 8 km (2 okruhy) Muži 864
Swiatek Michal Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 492
Sýkorová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 521
Szlauerová Klotylda Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 493
Šimeček Jiří AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 494
Šimek Matěj Běžecký klub České spořitelny Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Šimonek Petr 8 km (2 okruhy) Muži
Šléglová Klára Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 865
Šnajdrová Hana 4 km (1 okruhy) Ženy 544
Štenko Tomáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 495
Štíbrová Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy
Teufelová Monika AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 866
Toman Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 867
Töröková Erika Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 868
Trčka Zdeněk Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Tureček Karel 8 km (2 okruhy) Muži 915
Uličná Lucie Hager Electro 4 km (1 okruhy) Ženy 496
Uličná Simona Hager Electro 4 km (1 okruhy) Ženy 497
Uličný Dominik Hager Electro Dětský běh Děti
Urbanová Markéta AŽD Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 555
Urx Martin Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 869
Utěšil Ivan 8 km (2 okruhy) Muži 892
Uzlová Květa Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 870
Vačajev Michail AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 498
Valentová Tereza EPB Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Valová Miroslava 4 km (1 okruhy) Ženy
Vamberská Monika Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Vaníčková Martina KáOčka 4 km (1 okruhy) Ženy 499
Vaníčková Martina Káočka 8 km (2 okruhy) Ženy 927
Vavrochová Michaela AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 500
Vavřínková Dana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 501
Vejvodová Klára EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 502
Vernerová Radka Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 503
Veverková Eliška Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 504
Vilímová Sabina Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Ženy 871
Vlček Filip Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 872
Vlček Patrik CRTC Dětský běh Děti
Vlček Petr 8 km (2 okruhy) Muži 873
Vlčková Barbara 4 km (1 okruhy) Ženy 505
Vlčková Elena CRTC 4 km (1 okruhy) Ženy
Vobora Pavel Rohozec Amulet Team 8 km (2 okruhy) Muži 874
Vojtovič Jakub AKVK 4 km (1 okruhy) Muži 561
Vojtovič Jakub Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 875
Vokřálová Niki Dětský běh Děti
Vokřálová Světla 8 km (2 okruhy) Ženy 876
Vokůrková Vladimíra 4Vokurky 8 km (2 okruhy) Ženy 877
Volejníková Šárka Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 506
Votava Martin AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 507
Vycpálek Jan 4 km (1 okruhy) Muži 537
Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 878
Vysušilová Kristýna Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Wachtl Michaela Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec
Wasserbauer Radek AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 914
Watzlova Elizaveta 8 km (2 okruhy) Ženy 879
Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 880
Weber Miroslav BKČS 4 km (1 okruhy) Muži 559
Zadražil Vojta 4 km (1 okruhy) Muži 516
Zadražilová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 515
Zaitsev Andrej 8 km (2 okruhy) Muži 935
Zámiš Lukáš Bežecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 881
Záruba Tomáš Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 882
Zehrerová Adéla 4 km (1 okruhy) Ženy 514
Zemánková Alice Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 883
Žáčková Martina e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Ženy 893

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4 km (1 okruhy) Ženy 112
8 km (2 okruhy) Muži 92
4 km (1 okruhy) Muži 60
8 km (2 okruhy) Ženy 57
Dětský běh Děti 20
Nepoběžím, ale zaplatím Nebežec 16
Celkem 357