Detail závodu

ELEVEN VELKOOSECKÁ PODZIMNÍ 12

Obec Velký Osek

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.10.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

2000 m

6000 m

12000 m

Pořadatel a kontakt

Petr Rypka


petr.rypka@volny.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Baran Richard Praha 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 179
Beck Zdeněk BK Jevany 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 2
Bělská Šarlota 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 160
Brzák Petr GP Kolín 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 3
Bubeník Jiří Volárna! 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 4
Bubeník Martin AFK Semice 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 5
Budka Tadeáš 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 6
Budková Jana 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 7
Buřičová Marcela GP Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 8
Bušová Jana 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 9
Byrtus Jan Pan a paní B 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 10
Calábek Petr 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 11
Čapek Josef Darmošlapové 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 12
Čapek Josef Darmošlapové 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 13
Černý Jan 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 14
Čiháková Zdeňka Jen tak 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 15
Čižinská Jiřina 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 169
Čižinská Marie 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 170
David Pavel Nymburk 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 16
Dobiášová Viktorie 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 17
Doktor Tomáš 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 18
Dovičín Pavel BBB Nymburk 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 19
Dovičín Michal Štefko running team 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 20
Dovičín Petr 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 21
Dušek Pavel Dušek kuchyně Brandýs 12000 m muži 60+ (1961 a starší) 22
Dvořáčková Tereza 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 184
Dvořák Jiří Neratovice 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 24
Endler Marek Česká Lípa 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 25
Endlerová Amélie Česká Lípa 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 26
Fagošová Dana 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 27
Filová Veronika 2000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 28
Flanderková Michaela 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 29
Formánková Marcela Pan a paní B 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 30
Frančík Filip 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 31
Frančíková Amálie 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 32
Frančíková Rozálie 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 33
Freivaldová Jana 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 34
Guňka Igor 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 35
Guňka Jakub PKHK 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 36
Guňka Lukáš PKHK 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 37
Habrdle Ladislav zadny 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 38
Hačecká Aneta Nymburk 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 39
Hálová Lucie 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 40
Hálová Sabina 6000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 41
Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 42
Hamplová Šárka 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 183
Hartmanová Kristýna SRTG Kolín 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 43
Hartmanová Romana SRTG Kolín 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 44
Herel Luboš Sokol Kolín atletika 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 45
Hladík Jakub 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 46
Holfeldovà Martina 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 47
Homanová Renáta 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 48
Hoppová Renata ZŠ Václava Havla 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 180
Horváth Adolf 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 173
Horváthová Sofie 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 174
Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 49
Hrabánková Kateřina Sokol Kolín - atletika 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 50
Hrabánková Kateřina Sokol Kolín - atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 51
Hrabánková Kristýna Sokol Kolín - atletika 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 52
Hrabánková Kristýna Sokol Kolín - atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 53
Hromádková Jana 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 185
Hromčík Karel 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 54
Hron Jiří 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 55
Hybš Marek SRTG Kolín 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 56
Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 1
Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 57
Chochol Michael Praha 9 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 58
Chocholová Jana Praha 9 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 59
Churaňová Radka TJ Lokomotiva Trutnov 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 60
Chwistek Libor GP Kolín 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 61
Javorská Anna 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 63
Javorský Václav 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 64
Javůrek Petr 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 65
Jezkova Martina 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 66
Josefína Vandasová Ester 12000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 182
Kalistová Žaneta 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 67
Karásková Darina Báječné ženy v běhu 6000 m ženy 60+ (1961 a starší) 68
Kašpar Michael Kolín 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 69
Kesner Radek 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 177
Kesnerová Natálie 6000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 178
Khailová Denisa 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 70
Klouda Miroslav SK Třebešice 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 71
Knapová Šárka 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 72
Knapová Václava 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 73
Koloc Tomáš 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 74
Kozák Miloslav SKP Nymburk 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 176
Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 75
Král Vítězslav Sokol Královské Vinohrady 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 76
Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 77
Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 78
Kratochvíl Martin 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 163
Kratochvílová Petra RK DRAGONS JABLONEC N/N 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 79
Krejčí Jaroslav Fk Velký Osek 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 159
Krejčí Pavel 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 80
Kroužilová Iva Atletika Kolín/ GP Kolín 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 81
Kršková Michaela Šneci v běhu 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 82
Křivánek Michal SoloRun Kolín 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 83
Kudrna David 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 84
Kudrna Zbyněk Enduraining 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 85
Kudrna Zbyněk Enduraining 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 86
Kukal Jakub 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 161
Kyral Václav Easy Go Run 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 87
Kysilka Vratislav GP Kolín 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 88
Kysilko David 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 162
Legr Matěj 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 165
Legrová Kačka 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 166
Lhota Štěpán 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 89
Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 90
Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 91
Maršonová Iveta 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 92
Miler Václav Sokol Kolín atletika 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 93
Miler Jiří LAWI STARS 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 94
Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 12000 m muži 60+ (1961 a starší) 95
Musílek Roman Kutná Hora 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 96
Musílková Svetlana Kutná Hora 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 97
Naďová Alena SRTG Kolín 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 98
Nédellec Gwellaouen 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 100
Nedvěd Marek TJ Sokol Kolín atletika 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 101
Nedvědová Karolína TJ Sokol Kolín atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 102
Netíková Eliška Fit Pecky 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 103
Nezmeškal Matěj 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 104
Nezmeškal Petr 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 105
Nezmeškalová Kateřina 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 106
Nezmeškalová Martina 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 107
Nováková Hana 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 108
Novotná Renata 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 109
Novotný Radek Amelie 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 110
Pařík Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 111
Paříková Iveta Nejlepší manželky 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 112
Pavel Drahovzal Mgr. 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 113
Pazdera Michal Sudějov 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 171
Pazdera Roman Tj Sokol Kolín atletika 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 114
Pěcha Tomáš Poděbrady 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 115
Pícha Tomáš Sokol Kolín 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 116
Pilařová Jana 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 117
Plachá Kristýna Velký Osek 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 118
Pokorná Adriana Spartan Kids Kolín 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 120
Pokorný Michal STG Kolín 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 121
Prchal Pavel GP Kolín 12000 m muži 60+ (1961 a starší) 122
Ptáčková Marie 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 123
Půža Daniel STG Kolín 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 167
Půža Patrik STG Kolín 12000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 124
Radoměřský Jan 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 125
Raim Ladislav Hvězda Pardubice 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 126
Raim Ladislav Sokol Hradec Králové 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 99
Rauvolfová Nicole GP Kolín 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 127
Skála Radek JOSKATEL 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 128
Skalinová Kamila GP Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 129
Sova Jan MP Praha 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 130
Sršeň Stanislav Šneci v běhu 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 131
Starková Daniela 6000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 132
Strejček Pavel 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 175
Suchá Barbora 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 133
Suchánek David Klub Ben 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 134
Suchankova Lenka 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 135
Svinčák Adam TJ Sokol atletika Kolín 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 136
Svinčáková Dominika TJ Sokol atletika Kolín 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 137
Svobodová Ela Sokol Velký Osek 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 168
Svolinský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC N/N 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 138
Sychrovský Pavel Poděbrady 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 139
Šafranek Michal STG KOLÍN 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 140
Šťastný Zděnek Darmošlapové 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 141
Štěpánek František 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 181
Tázler Martin 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 142
Tesařova Iveta Top4Running 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 143
Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 144
Tůma Jan SKP Nymburk 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 145
Tyšer Jan 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 172
Vandas Martin AC Fimfárum 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 146
Veigertová Gabriela Poko_running team 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 147
Vejvoda Vaclav 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 148
Vejvodova Klara 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 149
Veselá Anita SDH Chloumek 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 150
Veselý Vladimír Mělník 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 151
Vích Jakub 2000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 152
Vinšová Michaela 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 153
Vít Tomáš 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 154
Vokál Jáchym Fotbalová škola Velký Osek 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 164
Vrablec Denis 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 155
Vrablec Radek 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 156
Zeman Vladimír Sokol Kolín 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 157
Zwesperová Monika Zabrušany 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 158

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 17
6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 15
12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 13
6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 13
6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 13
6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 13
12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 12
12000 m muži 50-59let (1962-1971) 12
12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 10
2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 7
2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 7
2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 7
6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 6
2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 6
6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 4
12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 4
6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 4
6000 m muži 50-59let (1962-1971) 4
6000 m muži 60+ (1961 a starší) 4
12000 m muži 60+ (1961 a starší) 3
6000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 2
6000 m ženy 60+ (1961 a starší) 1
2000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 1
2000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 1
6000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 1
12000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 1
12000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 1
Celkem 182