Detail závodu

Spořická šestka

Spořice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.10.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Dívky 2100 m

Chlapci 2100 m

Ženy 6 km

Muži 6 km

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamec Jan Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 341
Adamová Klára FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 22
Andres Bronislav Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 229
Anežka Křížová TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 339
armstark Kvido Krusnohorci Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 63
Baierl Josef Žatec Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 43
Baierlová Aneta Žatec Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 42
Bajerová Marie CHOOL Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 329
Bardovcy Petr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 377
Bartl Milan Krušnoborci Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 274
Bartošová Lucie SRTG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 128
Bäumelt Karel COBRAM TEAM Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 212
Baumeltová Eva Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 213
Beck Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 171
Becková Martina Krušnohorský výšvih Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 172
Bednáriková Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 206
Bednáriková Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 205
Bejčková Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 278
Bělík Jaroslav Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 30
Bělíková Jaroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 29
Beljajev Petr JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 319
Beneš Petr Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 169
Beranová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 153
Bidmonová Eliška Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 236
Bilák Roman Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 398
Bížová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 264
Bodlák Jan JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 316
Böhm Miroslav M-Club Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 38
Bohuňovský Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 122
Borovský Martin Cobram team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 178
Bořková Aneta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 57
Brand Roman Sokol Spořice Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 161
Bronišová Denisa JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 315
Bujdáková Miluše Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 263
Bulant Radim Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 158
Buňatová Kateřina Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 67
Bureš Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 40
Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 104
Bystřická Kamila Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 8
Bžochová Kateřina Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 346
Camprová Tereza JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 320
Čápová Linda Jirkov Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 52
Čáslavská Denisa Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 199
Čečrlová Lucie Cobram team Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 177
Čech Jaroslav U5 Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 295
Čechová Sandra U5 Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 296
Černý Jan Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 388
Čičkanová Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 11
Čižinský Ladislav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 369
Čopová Markéta běhny Místo Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 275
Čutka Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 269
Denková Mirka Běhny Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 129
Dittrichová Kateřina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 25
Dittrichová Kateřina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 25
Dobiaš Vladimír La Vita Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 82
Domín Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 28
Dort Jan Dortaci Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 197
Dráb Filip NEVIX Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 306
Dráb Jiří NEVIX Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 307
Drahý Petr Chomutov Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 382
Drážďanská Valerie Sweet ultimate gym Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 144
Drdel Milan Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 301
Drdová Lucie Kadaň Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 64
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 304
Dufková Ivana Rozběháme Česko Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 347
Dvořáček Jiří TJ VTŽ Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 238
Dvořáková Ema VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 190
Dvořáková Pavlína Spořice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 108
Dvořáková Gabriela Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 196
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 203
Dvořáková Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 123
Dvořáková Rosemarie Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 227
Eigl Košatová Naděžda Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 352
Fajčíková Alice Stopgaučing Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 48
Fanta Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 146
Fara Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 215
Fara Petr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 140
Fau Monika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 240
Fauová Michaela Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 343
Fiala Roman Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 45
Fialka František Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 245
Fialková Eva Bĕhny Misto Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 241
Fialová Michaela Nedali jsme nic Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 236
Filipová Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 91
Filo Jan West Ham United Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 44
Firák Dominik Starostovi Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 262
Firák Bärtlová Petra Starostovi Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 261
Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 224
Folwarczná Eva JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 309
Forman Jiří Načetín Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 105
Forman Jiří Načetín Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 D62
Formanová Hana Načetín Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 107
Formanová Nikola K&P Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 217
Formanová Stanislava Načetín Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 106
Franc Jaroslav Jirkovan on the run Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 379
Francová Veronika Jirkova on the run Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 378
Frantová Petra Běhny Místo Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 272
Fučíková Adéla TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 96
Fučíková Amálie TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 98
Fučíková Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 97
Funková Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 243
Gál Pavel Rozběháme Most Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 293
Gaudl Matyáš Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 231
Gaudlová Katarína Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 230
Geierová Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 159
Giptner Jiří Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 7
Goyvaerts Ruben Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 119
Háčková Eva Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 300
Hagarová Lucie Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 101
Hahn Hana Hahn team Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 247
Hájková Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 350
Hanouskova Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 335
Hašek Michal Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 66
Hašková Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 65
Havlenová Božena Rozběháme Most Ženy 6 km Veteránky 6 km 1961 a st. 195
Havlín Václav Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 94
Havlinova Marie Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D58
Heligr Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 209
Heligrová Hana BBT Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 257
Hendrych Jiří HAMRun Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 198
Hennlichová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 71
Heřmánková Iveta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 154
Hladová Marcela Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 349
Hlava Martin SPOŘICE Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 3
Hlavova Lenka SPOŘICE Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 2
Hodic Luděk M-Club Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 37
Hodicová Radka M-Club Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 36
Holeček Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 137
Hollick Petr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 136
Hons Miloslav VTŽ Chomutov Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 332
Hošková Jaroslava Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 185
Hošková Kateřina Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 232
Housková Jitka Aireye / probiotics_jh Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 99
Hovorka Jakub Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 292
Hovorka Miroslav Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 265
Hovorková Michaela běžecký kroužek Luční Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 267
Hrdličková Růžena Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 294
Hrebeniaková Anita JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 317
Hrubý Miroslav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 166
Chalupecká Ilona Trifor Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 286
Chrpa Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 110
Chylová Hana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 115
Imr Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 214
Jamečná Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 299
Jana Tamášová Ing. Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 385
Janeček Petr Most Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 250
Janoušek Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 326
Janoušek Radek Cobram Team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 55
Jaroš Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 235
Jäschke Patrik Trifor Team Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 285
Jindrová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 142
Jirásková Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 249
Jungmann David Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 256
Juppová Dagmar Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 120
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ956 Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 80
Kaiserová Tereza Horny Warm wines & beer Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 113
Kala Ladislav Stella team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 138
Karda Matěj Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 114
Karhan Josef Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 357
Kejřová Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 221
Khýrová Alena Sweep ultimate gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 204
Kilik Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 331
Kilik Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 330
Kindlová Eva Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 75
Kindlová Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 76
Kinter Tomáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 180
Kirn Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 84
Klíma Josef Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 121
Klímová Petra Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 365
Kment Pavel Puls Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 188
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 253
Koderová Marcela JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 314
Kolaříková Zdenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 997
Kolínská Nikola Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 85
Kolomazník Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 100
Königová Natálie Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 200
Kopecký Aleš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 258
Kopecký Miloš HAHN TEAM Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 237
Kopřivová Zdeňka Rozběhejte Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 34
Kordaničová Pavla Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 153
Korol Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 168
Kostka Josef Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 380
Koutný Adam Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 356
Koutný Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 78
Kováč Jan Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 228
Kováčiková Gabriela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 325
Kovařík Adam Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 D130
Kovářová Zuzana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 373
Krejča Zdeněk Běhny Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 132
Krejča Zdeněk Běhny Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 131
Krejčová Mirka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 351
Kroutilová Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 222
Křížová Libuše TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 998
Křížová Anežka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 155
Křížová Libuše Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 141
Kubelková Kristýna Trifor Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 284
Kubeš Marek Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 254
Kubica Pavel Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 189
Kubicová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 12
Kubínková Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 322
Kubová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 397
Kubovič Daniel DUKLA Zátiší Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 259
Kubovič Daniel DUKLA Zátiší Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 260
Kučerová Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 50
Kufová Michala Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 157
Kuchařík Pavel Jirkov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 46
Kuchařík Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 374
Kuklová Zuzana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 313
Kunclová Lucie Sweep ultimate gym Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 143
Kupková Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 208
Kuruc Karel JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 321
Kůta Jan Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 87
Kutílková Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 46
Kyloušek Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 149
Langová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 127
Liebigová Radka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 201
Lipmannová Blanka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 246
Lišková Jana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 311
Lukeš Michal Droužkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 375
Lukešová Adéla VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 376
Macek Jiří VTZ Chomutov Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 207
Malcovská Adéla Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 5
Malý ml. Vojtěch Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 160
Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 19
Maňák Luboš Magistrát. města Mostu Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 89
Marková Miroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 15
Matoušek Luboš Mattoni Freerun Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 283
Matoušková Adéla sweep ultimate gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 145
Matusik Jakub Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 124
Matušková Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 31
Mayer Lubomír Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 33
Mičová Hanka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 360
Michanek Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 17
Michanek Jan Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 93
Mikulenčák Pavel STS Vojkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 342
Mikulková Natálie AK Most Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D12
Mirvaldová Klára TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 39
Mladý Adam Běhny Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 134
Mlejnková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 216
Modrová Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 234
Molnárová Markéta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 102
Moskutinová Lydie Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 51
Mrkáčková Jana Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 348
Mudrová Karla TJVS Kadaň Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D89
Mutlová Eva OCR MAŠINA Kadaň Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 23
Mydlář Josef Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 277
Nádaská Renata Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 193
Nádaský Matyáš TJ VTŽ Chomutov Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 D112
Nádaský Patrik Rychlý želvy Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 194
Námešná Darina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 58
Národová Jaroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 118
Nedvědová Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 125
Němcová Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 10
Nestler Miroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 73
Neugerbauer Josef Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 367
Nobst Pavel Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 179
Novák Miroslav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 152
Novák Pavel Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 56
Novák Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 302
Novák Vojtěch Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 303
Oravcová Miluše Běhny Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 133
Ostapiv Jindřiška Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 280
ouzky Stanislav Jirkov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 364
Pajer Luboš Drmaly Team Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 363
Palinčák Jan - Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 53
Palinčáková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 266
Palošová Natalie Trifor Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 288
Palubová Iva Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 268
Panitz Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 72
Pánková Jana Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 290
Pátek Tomáš Friday Team Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 69
Paterová Miroslava Stg Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 146
Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov (Kovářská) Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 334
Patroch Pavel HAHN TEAM Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 167
Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 211
Payerová Lenka běžecsamouk Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 90
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 279
Penk Ondřej Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 298
Penková Klára Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 270
Perglová Alena Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 62
Pešta Michal Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 251
Petrásková Lenka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 187
Petruk Oleksandr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 126
Petržílková Diana VTŽ Chomutov Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D95
Petříková Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 312
Pichlík Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 389
Pichlík Lukáš Ohřecká osmička Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 62
Pikalová Kristýna STG Strupčice Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 202
Pinkr Josef Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 59
Pinkrová Anna Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 60
Počta Martin Forrest Gump team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 184
Podlaha Milan Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 239
Polanský Petr Rozběháme Most Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 74
Poprovský Jiří Stopgaučink Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 1
Poprovský Petr Stopgaučink Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 41
Prager Michal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 135
Prokeš Dušan Chomutov Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 361
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 18
Prokešová Renata Chomutov Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 362
Průšová Anna JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 323
Přenosil Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 999
Přenosil Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 147
Puršová Simona Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 26
Raisrová Marcela Krušnohorci Ženy 6 km Veteránky 6 km 1961 a st. 359
Renata Kalčeva STG Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 95
Rychetský Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 233
Ryzáková Eliška VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 345
Řehoř Zdeněk STG Strupčice Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 225
Řezníček Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 20
Sadílková Kristýna Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 16
Saufflet Patrik Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 258
Senftová Michaela JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 310
Shevanau Dan Mattoni Freerun Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 181
Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 35
Schlehöfer Dominik Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 353
Schubert Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 297
Sirůčková Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 248
Skružná Veronika Žatec Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 13
Sládek Vladimír Stg Strupčice Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 81
Sladká Petra Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 358
Smělý Roman Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 289
Smolko Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 9
Sobek Miroslav Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 305
Sochor Josef Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 192
Sokol Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 226
Soukup Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 220
Soukupová Zdeňka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 219
Spoustová Michala Ondřejov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 223
Stanečková Michaela Alešovka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 183
Stanková Jitka Jirkov Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 88
Steckerová Iva Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 175
Steidlová Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 103
Steklá Jaroslava Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 116
Strmiska Jaroslav Horny Warm wines & beer Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 112
SUCHOPÁR Roman SPOŘICE Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 109
Sulanska Ilona Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 182
Sušický Ondřej MaximalAnimal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 83
Sýkora Libor Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 86
Sýkora Michal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 210
Sýkorová Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 24
Syrová Radka Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 381
Szücsová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 273
Šebesta Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 68
Šebesta Jakub FRKDN Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 21
Šefrová Karla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 352
Šidlochová Eliška Florbal Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 191
Šilhan Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 282
Šimanová Pavla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 170
Šimoňák Milan Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 368
Šimrová Aneta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 92
Šindelář Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 384
Šizling Petr Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 281
Škaloudová Petra Stg Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 244
Škodová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 4
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 291
Šlapák Zdeněk Team bike Perštejn Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 173
Šmejc ml Jan Hopman team Žatec Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 344
Šnábl Michal Trifor Team Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 287
Šolarová Anna Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 333
Špaček Jan JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 318
Špačková Petra Špáčata Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 354
Šrámek Václav Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 218
Šrámek Venca Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 996
Šroubová Hana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 271
Šroufková Lenka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 165
Štefanov Milan Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 111
Štětinová Květuše Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 47
Šturmova Romana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 151
Šulc Jiří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 252
Šultová Denisa Krajska zdravotni chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 14
Švihora Petr Madepe run Jirkov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 176
Tereza Tržická Běžci Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 327
Tichý Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 399
Tomeš Jindřich Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 366
Tomišincová Kateřina JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 324
Tonková Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 386
Trnková Štěpánka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 61
Trubačová Aneta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 117
Tržický Lukáš Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 337
Tučková Martina Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 139
Tvrdík Tomáš CHOOL Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 308
Uhlík Daniel Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 371
Uhlíková Denisa Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 370
Uhlíková Monika Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 372
Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 27
Ullmann Michal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 156
Urbánková Julie Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 387
Vaicová Kamila SRTG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 255
Vaníčková Markéta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 336
Vašková Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 355
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 32
Veselý Martin Sea Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 6
Vilímská Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 77
Vilímský Jan Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 186
Višová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 70
Vítková Zuzana Rozběháme Most Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 328
Víznerová Denisa Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 54
Vlčková Jitka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 174
Voda Václav Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 276
Vodička Pavel Rozběhame most Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 340
Vopat Milan Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 163
Vošahlíková Alena PROSTĚ BĚŽ Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 150
Vrbova Andrea STG CHOMUTOV Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 242
Vrbová Petra Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 164
Vršatová Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 383
Vysopalova Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 148
Weineltová Karolína Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D96
Zahálka František Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 49
Zahálková Michaela M klub Klasterec Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 162
Zenko Jana Puls Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 79

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 102
Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 85
Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 75
Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 57
Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 26
Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 15
Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 11
Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 10
Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 9
Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 5
Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 5
Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 5
Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 3
Ženy 6 km Veteránky 6 km 1961 a st. 2
Celkem 410