Detail závodu

Chomutovský půlmaraton 2021

Chomutov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.08.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21 km - Hlavní závod

7,5 km - Kamencový okruh

810 m

540 m

270 m

100 m

Pořadatel a kontakt

Nikola Formanová


nikola@cvbehy.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamova Ella 270 m Dívky 2016-2015
Andrea Joštová Okay Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Anežka Křížová + Libuše Křížová + Pavel Vodička TJ VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Arnold Josua 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Augusta Lopes Strommer Maria 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Bajer Josef SEA Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Balková Aneta STG Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Barbora Prchlikova + Jindřich Slunecko + Libor Tůma Benešovský běžecký klub 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Bartl Milan Krušnoborci 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952
Bartlová Šárka Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Bartoň Lukáš 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Bartoň, Alžběta Pospíšilová, Aleš Gartner Václav New Roll Runners 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Bartoš Miroslav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952
Basel Miroslav Nelahozeves 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Bendl Matyáš 540 m Chlapci 2012-2011
Blailová Bára KK Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Blailová Edita KK Chomutov 810 m Dívky 2010-2009
Blailová Jana KK Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Bluma Viktor 100 m Chlapci 2018 a mladší
Blumová Marie 100 m Dívky 2018 a mladší
Bohuňovský Lukáš Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Bondar Ivan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Borovský Martin Cobram team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Bořík Milan BLAŽIM 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Boříková Barbora Blažim 810 m Dívky 2008-2007
Boříková Monika Blažim 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Brožová Kateřina PROFFA 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Bulín Alex 100 m Chlapci 2018 a mladší
Buňatová Kateřina Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Bundzik Zdeněk Chomutov 2 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Bureš Jaroslav Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Bystřická Kamila 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Bystřický Jaroslav 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005
Carmen Wolf ATSV Gebirge 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Čaprndová Ella Baby Bolt 270 m Dívky 2017
Čečrlová + Miroslava Marková +Lukáš Fanta Lucie Cobram team 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Černý Antonín Mk Kladno 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Červenková Anna Krasobruslařský klub Chomutov 100 m Dívky 2018 a mladší
Červenková Kateřina Krasobruslařský klub Chomutov 810 m Dívky 2010-2009
Červený Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Čičkanová Petra 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Čmil Jan Most 270 m Chlapci 2017
Čmil Jan Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Dobiaš Vladimír 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Doležal Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Dolnakova Denisa Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Drozdková Nikol 270 m Dívky 2014-2013
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Dufková Ivana 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Ďurčo Filip 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Ďuricová Agnes Ďuri - team 100 m Dívky 2018 a mladší
Ďuricová Barbora Ďuri - team 100 m Dívky 2018 a mladší
Dušek Petr 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Dvořak Daniel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Dvořáková Gabriela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
DZI-DZI Bílinská (j)Elita 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Džambasov Filip 270 m Chlapci 2014-2013
Džambasov Jakub 270 m Chlapci 2016-2015
Ehert Jaroslav 270 m Chlapci 2016-2015
Eigl Košatová Naděžda 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Ella Maňáková Viktorie 270 m Dívky 2017
Faiglová Aneta PROFFA 270 m Dívky 2016-2015
Faiglová Nikol PROFFA 270 m Dívky 2014-2013
Faiglová Lenka Droužkovice 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Fiala Martin Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Fiala Roman Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Fialová Tereza Fialky 810 m Dívky 2010-2009
Ficker Alexandr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Filip Novák + Aleš Gelhof + Aléla Ferencová Jirkov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Filipová + Renata Kalčeva + Ondřej Fillip Barbora Chomutov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Filipová Olga 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Fišr Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Fojtík David 270 m Chlapci 2016-2015
Fojtíková Kristýna 100 m Dívky 2018 a mladší
Formanová Nikola K&P 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Frantová Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Fuková Iveta Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Gabriel Jaromír TEAM 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005
Gabrielová Petra TEAM 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Gálová Linda SK Kraso Bílina 540 m Dívky 2012-2011
Gálová Pavlína SK Kraso Bílina 810 m Dívky 2010-2009
Gaube Jitka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Gaudlová Katarína 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Gill Petr 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Grünes Adéla 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Háček Daniel 270 m Chlapci 2016-2015
Háčková Eva 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Hahn Hana Hahn Team 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Hanzlík Martin Droužkovice 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Hášová Lucie Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Hejduk Jan 270 m Chlapci 2014-2013
Hladová Marcela Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Hlavova + Martin Hlava + Simona Hlavová Lenka SPOŘICE 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Hlavová Kristýna 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Hodek Matouš 270 m Chlapci 2016-2015
Hodková Julie 540 m Dívky 2012-2011
Hodková Martina 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Holá Michaela 270 m Dívky 2016-2015
Holeček Jiří Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Holý Jan 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Holý Radek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Housková Jitka Aireye/Harmonelo 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Hrdinová Veronika 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Hrdličková Zdeňka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Hrebeniaková Anita 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Hricišin Eliáš 270 m Chlapci 2017
Hubínek Lukáš Reduktariáni 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Hudák Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Hudková Taťána Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Huňady Patrik 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Illiková Vanessa Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Iveta Matulová +Jakub Novák + Lucie Studničková 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Izakovič Michal EasyCamps 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Jakub Matušík + Barbora Nedvědová + Maxmilián Matušík 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Jancakova Tina 100 m Dívky 2018 a mladší
Jancakova Klara 270 m Dívky 2016-2015
Janeček Petr Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Janíková Petra Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Janošíková Marta 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Janoušek Petr 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005
Jánský + Ladislav Kala + Dušan Petrovič Přemysl DDM Chomutov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
jaroslav segl KL sport most 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Jech Dalibor SKP Hvězda Jirkov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Jech Matyáš 270 m Chlapci 2017
Jechová Elena 100 m Dívky 2018 a mladší
Jelínková Jana Báječné ženy v běhu 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
JÍLKOVÁ Eva 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Jírovcová Petra Kadaň 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Jiří Poprovský + Alice Fajčíková + Petra Tschochnerová Stopgaučink 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Josef Karhan + Jiří Šulc + Lukáš Bamburák 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Juppová + Jan Vlček + Bohdana Martincová Dagmar 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Kaisr Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Karhan Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Káš Maxim 270 m Chlapci 2017
Kejřová Markéta Litvínov 540 m Dívky 2012-2011
Kindlová Eva Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Kindlová Tereza Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Kirnová Leyla 270 m Dívky 2016-2015
Kirnová Vivienne 270 m Dívky 2014-2013
Klaus Pavel Vysoká Pec běží 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Klíma Jan 270 m Chlapci 2017
Klíma Michal 540 m Chlapci 2012-2011
Klíma Rostislav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Klímová Nina 270 m Dívky 2014-2013
Klímová Petra Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Kment Jakub 270 m Chlapci 2017
Kment Kryštof 270 m Chlapci 2014-2013
Kobík Martin Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Kochlöfl Martin 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Koller Daniel Běhám pro hospic Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Koller Milan BehamProHospicMost 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší
Kondrusová Michaela Šneci v běhu 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Konopásek Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Kopecký Aleš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Kordinová Andrea 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Kos Ladislav 100 m Chlapci 2018 a mladší
Kotěšovec Václav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Kottová Barbora Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962
Kovaŕíková Valerie 270 m Dívky 2017
Kovář Jakub Chomutov 270 m Chlapci 2016-2015
Krajcová Martina Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Krajčová Aneta 100 m Dívky 2018 a mladší
Králová Kateřina Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Krejčíková Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Krovská Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Křapek Matyáš 100 m Chlapci 2018 a mladší
Kubica Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Kučera Jiří 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Kučera Ladislav SEA Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Kučera Petr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Kučerová Šárka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Kudrna Pavel 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Kufová Madlen Sweepsport 270 m Dívky 2016-2015
Kuchařík Pavel Jirkov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Kundert Mattias Chomutov 1 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Kusala Svätopluk Šneci v běhu 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Kusek Robert 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Kůta Jan 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Lajtner Petr 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Lehrl Josef Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Libecajt Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Liebig Vilém 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Liebig Vojtěch 270 m Chlapci 2014-2013
Liebigová Radka 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Lily Husova Olivia Aireye 100 m Dívky 2018 a mladší
Lucie Robelová + Josef Tichý + Petra Tichá Yankee Candle 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Luxa Michal Běžci Chomutov - vodič 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Luxová Eliška Běžci Chomutov 270 m Dívky 2016-2015
Luxová Emma Běžci Chomutov 270 m Dívky 2016-2015
Maher Chris 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Malec Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Maňák Luboš Magistrát. města Mostu 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Marcela Repáčová + Pavel Gál + Jana Razakowská 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Marhold Jan 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Martin Kolomazník + Michal Zícha + Lukáš Kirn 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Masaryk Andrej 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Matušková Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Micáková Emma 270 m Dívky 2016-2015
Michaela Kindlová + Tomáš Kindl + Petr Janák K&P 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Michaela Kondrusová + Kateřina Krejčíková + Karel Krejčík 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Minařík Jan Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Mirka Hlaváčková + Jirka Hlaváček + Lucka Zlámalová Rozběháme Most/Teplice 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Mlýnková Johanka 270 m Dívky 2014-2013
Mojdl Viktor Reduktariáni 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Moll Jan 270 m Chlapci 2016-2015
Molnárová Markéta 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Moravcová Jana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Motejzík Václav Motejzíkovi 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Motejzíková Elen Motejzíkovi 100 m Dívky 2018 a mladší
Müllerová Soňa 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Musil + Blanka Kratochvílová + Martin Kubát Jiří 4fin 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Mydlář Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Mydlářová Amélie 270 m Dívky 2017
Nádaská Renata 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Němcová Michaela Jirkov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Němec Marek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Nesvadba Vladimír Zdravotní klaun 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Neugebauer Josef 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Nezbedova Anna 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Nezbedová Eliška 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Nikolič Marta 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962
Novotný Radim 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Odstrčilová Michaela 270 m Dívky 2014-2013
Ondra Titl + Petr Káš + Petr Káš Kášovci 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Ondřej Moutvička + Patrik Fričl + František Hejl Hunters Litvínov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Ostková Valérie 270 m Dívky 2016-2015
Ostková Magdaléna 100 m Dívky 2018 a mladší
Ouzký Ota Jirkov 270 m Chlapci 2016-2015
Pánková Jana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Papay Jindřich Nelahozeves 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Pašková Lucie 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Patera Miroslav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Pavel Ryzák + Jakub Patúc + Jiří Patík TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. (TJCHO) 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Pavla Hlavatá + Lucie Zíková + Ivana Klečková 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Pecháčková Veronika Jedničky a Nuly 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Pešta Michal Rockeři 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Peštová + Daniel Kareš + Jan Petržílka Monika Chomutov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Petr Kameník + Promovaní inženýři + Radek Herškovič Běžecký klub Unipetrol 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Petra Klímová + Jaroslava Hošková + Tomáš Vojtěchovský 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Petra Králíčková Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Pilík Stanislav Panský mlýn Rakovník 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší
Pitelová Michaela Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Pizová Eva TJ VTŽ CHOMUTOV 270 m Dívky 2014-2013
Podzimková Kamila Meziboří 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Pokryvka Radek 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Polanský Petr Most 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Pöplová Romana 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962
Pospíšilová Eliška 270 m Dívky 2014-2013
Potrebuješ Jan Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Procházka Erik 100 m Chlapci 2018 a mladší
Procházka Viktor Spacio 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Punčochář Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Radek Malecký + Jiří Grohol + Martin Kilik 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Radka Hodicová + Pavel Kment + Luděk Hodic 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Radka Charvátová + Jiří Charvát + Ivana Foltová Achilles Runners 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Rejzkova Pavlína 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Renata Kuchařová + Lukáš Kuchař + Alexandr Kuchař 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Rezkova Viktorie VTZ Chomutov 270 m Dívky 2014-2013
Ringlerová Mariana 270 m Dívky 2016-2015
Robelová + Josef Tichý + Petra Tichá Lucie Yankee Candle 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
rohla Daniel 270 m Chlapci 2017
Rohlová Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Roman Husák + Petra Husáková + Alexandr Husák Jirkov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Rosecký Jan TJ VTŽ Chomutov 540 m Chlapci 2012-2011
Rychtaříková Lívia 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Sabo Ján 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952
Sebastian Milička + Piráti Chomutov + Oliver Kharboutli Piráti Chomutov 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Sedlarová Michaela Dvoreček 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Segeč Karol Žatec 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Segeč Marek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Seidlová Pavla 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Sejval Michal SEA Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Shevanau Daniil 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Skála Lukáš 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Sládek Vladimír Stg Strupčice 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Sobotková Marie Mattoni FreeRun Most 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Sochor Marek Sweep ultimate gym 270 m Chlapci 2014-2013
Sochor Josef Sweep ultimate gym 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Soukupová Kamila 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Spodniaková Jana 270 m Dívky 2016-2015
Stacho Erik STG Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Steckerova Barbora VTŽ Chomutov 540 m Dívky 2012-2011
Steinerová Gábina Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Stejskal Jakub Kadaň 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Stoklásek Miroslav 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Straková Hana 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Sulanska Ilona Vysoká Pec 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Svačina Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Svobodová Simona Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 810 m Dívky 2008-2007
Svobodová Eliška 270 m Dívky 2016-2015
Svobodová Martina Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962
Šámal Václav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Šidlochová Eliška Florbal Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Šindelář Jiřík 270 m Chlapci 2014-2013
Šmeráková Petra Hopman Team Žatec 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Šotek Jiří Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Šrámek Samuel 270 m Chlapci 2017
Šťastný Jaroslav Maraton klub Kladno 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952
Šteidlová Petra 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Štěnička Ondřej 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Štěrba Michal 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší
Šťovíček Petr 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
TAPŠÍK Tomáš Bílinská (j)Elita 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005
TAPŠÍK Zdeněk Bílinská (j)Elita 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Tilcer Daniel TJ Slávie Chomutov, z.s. 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Toman + Jiřina Tomanová + Toman Jaroslav Jaroslav Karlovy Vary 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Tomšů Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Toth Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Trousilová Nikola 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Tržická Tereza Běžci Chomutov 810 m Dívky 2008-2007
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Tržický Tomáš Běžci Chomutov 540 m Chlapci 2012-2011
Týr Tedik 270 m Chlapci 2017
Týr Tobik 270 m Chlapci 2016-2015
Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Ullmann Rico SG 47 Wolkenstein 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Váchová Kateřina Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Vaněk Jan RD Vinařice - Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952
Varga Roman 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Vávrová Lucie Klášterec nad Ohří 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Vávrová Zuzana Vysoká Pec běží! 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov 270 m Chlapci 2016-2015
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov 270 m Chlapci 2016-2015
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Vávrů Liliana TJ VTŽ Chomutov 100 m Dívky 2018 a mladší
Večeřa František VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší
Veit + Michal Veit + Tomáš Veit Petr 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
VEITOVÁ TATIANA 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Veronika Dvořáková + Tereza Klímová + Anna Stellnerova 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Veselý Martin SEA Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Vik + Tomáš Vik + Lukáš Šantora Roman 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let
Vilímská Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
Vimr Jiří 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Vincze Kryštof 810 m Chlapci 2010-2009
Vitvar Pavel Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Vlastimil Jiřiště + Miroslav Jiriste + Petra Bóriková 21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let
Vodrážková Petra 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Vodvárka Roman 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Volínová Puchalik Barbara 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Vondráček Ladislav BK Pesvice 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Vondráčková Laďka Prostě běž! 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší
vondraškova Karolina 270 m Dívky 2014-2013
Voštová Dita Vošťáci 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982
Voštová Nikol 100 m Dívky 2018 a mladší
Votava Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Vrbová Petra 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972
Zajac Michal 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962
Zbuzek Michal Unipetrol 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982
Zralíková Sára 100 m Dívky 2018 a mladší
Zumr Petr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km do 120 let 75
21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 48
21 km - Hlavní závod Štafeta 3x7 km nad 120 let 42
7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 39
21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 38
21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 27
21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 25
7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 20
100 m Dívky 2018 a mladší 14
270 m Dívky 2016-2015 13
21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 13
270 m Chlapci 2016-2015 11
270 m Dívky 2014-2013 11
270 m Chlapci 2017 9
540 m Dívky 2012-2011 7
270 m Chlapci 2014-2013 6
21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 5
100 m Chlapci 2018 a mladší 5
270 m Dívky 2017 4
810 m Dívky 2010-2009 4
21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 4
7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 4
540 m Chlapci 2012-2011 4
21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 3
810 m Dívky 2008-2007 3
810 m Chlapci 2010-2009 1
Celkem 435