Detail závodu

32. Glassman Triathlon 2021

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

11:00 - 12:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triathlon

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Triatlonový závod v úžasném prostředí a s rodinnou atmosférou.
To je Glassman Triathlon - plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km
Pro trénované triatlonisty, sportovní nadšence i laickou veřejnost.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barna Miloš KOA Triathlon Muži 1(do 44let) 29
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 25
Břachová Kateřina Triathlon Ženy 1 (do 44let) 53
Bublová Naďa Koloshop team Triathlon Ženy 2 (45-59let) 61
Čečrle Stanislav SK Štěpánov Triathlon Muži 2 (45-59let) 56
Dolanský Pavel Hobýci Most Triathlon Muži 2 (45-59let) 44
Dostálová Sabina 3FIT Praha Triathlon Ženy 1 (do 44let) 47
Drahomír Karvay + Cimermanová Daniela + Altschul Rudolf Koloshop team Triathlon Štafeta 3 členná 99
Dušan Oláh + Pavel Nový Nováčci Triathlon Štafeta 2 členná 90
Ehrmann Jan Kalda Team Triathlon Muži 1(do 44let) 24
Fajner Anton Acapulco team Praha Triathlon Muži 3 (nad 60let) 35
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 2 (45-59let) 12
Feix Ivo Neplavci TP Triathlon Muži 2 (45-59let) 21
Fišer Stanislav O-I Triathlon Muži 2 (45-59let) 63
Hantych Petr Triathlon Muži 2 (45-59let) 5
Hendrych Adam Profi sport Cheb Triathlon Muži 1(do 44let) 39
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 13
Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triathlon Muži 2 (45-59let) 26
Huněk Rudolf Triathlon Muži 1(do 44let) 6
Chott Jan Koloshop team Triathlon Muži 1(do 44let) 42
Jakeš Radovan Triathlon Muži 1(do 44let) 18
Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 17
Jana Hornová Katerina Hopman Team Žatec Triathlon Ženy 1 (do 44let) 20
Jana Urbanová +Jiřina Kalců + Tomáš Kalců Triathlon Štafeta 3 členná 100
Kadlečková Lucie Krušnoman TT Litvínov Triathlon Ženy 2 (45-59let) 8
Kateřina Huňková + Jana Urbanová Triathlon Štafeta 2 členná 93
Knapík Jan Tep 36 Triathlon Muži 1(do 44let) 28
Kocík Vojtěch Triathlon Muži 1(do 44let) 37
Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triathlon Muži 2 (45-59let) 1
Koupilek Jiří Kolovraty Triathlon Muži 2 (45-59let) 49
Krištof Štěpán Triathlon Muži 1(do 44let) 54
Krupička Tomáš Triathlon Muži 1(do 44let) 62
Kříž Miloš Fujikoki Louny Triathlon Muži 2 (45-59let) 4
Kříž Petr Triathlon Muži 1(do 44let) 40
Kubera Petr Pivní strejc Triathlon Muži 1(do 44let) 41
Lang Jaroslav FABRIKAMAN Triathlon Muži 2 (45-59let) 23
Lehrl Tomas Triathlon Muži 1(do 44let) 2
Lukáš Heřman + Lukáš Heřman Puštíci Triathlon Štafeta 2 členná 94
Mach David Ostrava Triathlon Muži 1(do 44let) 32
Marek Jiří SPONA Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 3
Marinkova Viktorie Profisport Cheb Triathlon Ženy 1 (do 44let) 58
Martin Galeta + Petra Kovtanova Triathlon Štafeta 2 členná 91
Martina Becková + Stanislav Bureš + Jitka Josefusová Krušnohorský výšvih Triathlon Štafeta 3 členná 97
Najman David Joskatel team Triathlon Muži 1(do 44let) 66
Oplatek Eduard KTP Tábor Triathlon Muži 2 (45-59let) 52
Pánková Jana Běžci Chomutov Triathlon Ženy 1 (do 44let) 43
Paterka Marek Děčín Triathlon Muži 2 (45-59let) 60
Pavel Vacek + Ondřej Hampejs + Petr Watzke SPONA Teplice Triathlon Štafeta 3 členná 95
Pavla Vacková + Lucie Jiříková + Michaela Sedlárová Koloshop team Triathlon Štafeta 3 členná 96
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 31
Petr Minařík + Simon Henton EGERFISH Triathlon Štafeta 2 členná 98
Pohl Petr Triathlon Muži 1(do 44let) 64
Prášek Jiří Triathlon Muži 2 (45-59let) 55
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 14
Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 3 (nad 60let) 27
Rež Adam Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 57
Rež Zdeněk SPONA Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 7
Rožánková Tereza Kilpi KOME klub Triathlon Ženy 1 (do 44let) 48
Řepa Vilém PROFI SPORT Cheb Triathlon Muži 1(do 44let) 50
Řezanková Alena Kilpi KOME Klub Triathlon Ženy 1 (do 44let) 45
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 10
Skřivánek Jan KOA Triathlon Muži 1(do 44let) 30
Ševčíková Anežka Kilpi KOME klub Triathlon Ženy 1 (do 44let) 16
Tajč Jan HH Smíchov Triathlon Muži 2 (45-59let) 46
Tonder Martin Děčín Triathlon Muži 2 (45-59let) 59
Urban Filip Hopman Team Žatec Triathlon Muži 1(do 44let) 15
Urban Jaroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 11
Urban Miroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 36
Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 22
Vít Jiří Fabrikaman Triathlon Muži 2 (45-59let) 19
Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 2 (45-59let) 65
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triathlon Muži 2 (45-59let) 9
Vopat Milan Milan z hor Triathlon Muži 3 (nad 60let) 51
Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Triathlon Ženy 2 (45-59let) 38
Zdeněk Šlapák + Karel Kaška Chomutov Triathlon Štafeta 2 členná 92
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triathlon Muži 3 (nad 60let) 34
Zouhar Filip Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 33

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triathlon Muži 2 (45-59let) 29
Triathlon Muži 1(do 44let) 22
Triathlon Ženy 1 (do 44let) 8
Triathlon Štafeta 2 členná 6
Triathlon Štafeta 3 členná 5
Triathlon Muži 3 (nad 60let) 4
Triathlon Ženy 2 (45-59let) 3
Celkem 77