Detail závodu

Tuchořické okruhy

Fotbalové hřiště TJ Tuchořice

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.06.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3 okruhy (71 km)

2 okruhy (48 km)

Pořadatel a kontakt

K-DAST s.r.o. Měcholupy


Tel.: 602140017
apkratky@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aisbrych Jiří TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 414
Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 2
Benedix DSC Radsport 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982
Beneš Petr 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 315
Beránek Milan Varta - TJ Sokol Králův Dvůr 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 378
Bílý David Cyklistický klub Litvínov 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 242
Bocian Pavel 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 425
Brusch Lubomír Sweep cycling ultimate 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 407
Bryxi Jan Rafkarna IDEA cycling team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 316
Cafourek Václav Dexter Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972
Cupl Thomas Team Max Hürzeler Swiss 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 4
Čermák Petr Kl Sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 203
Černý Antonín Šilhavý Kola 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 443
Čížek Vojtěch TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 5
Doležal Ladislav Hnízdil Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 335
Doležalová Hana AC Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 502
Dvořák Michal KILPI KOME KLUB 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 445
Endler Filip Lawi Stars 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 27
Fanderík Matyš 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 333
Fanderlik David UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 260
Foltin Jakub KL sport Most 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 503
Gänsel Petr UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 332
Greguš Michal SWEEP FACTORY TEAM 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 446
Halamka Jiří CK Kramolin 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 381
Halík Jaroslav Veloservis Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962
Hampl Ondřej Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 9
Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 257
Henych Jarda Kl sport Most 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952
Hezinová Daniela Tj Stadion Louny 2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 239
Holovej Jan SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 201
Horváth Miroslav Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 301
Hraběta Miroslav KCR Roudnice n.L 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 322
Hrbek Martin CK Floratex Chomutov 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 306
Hrin Ivan Advantage Cars 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 450
Hrubý Jaroslav KL Sport Most 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 411
Charvát Ondřej Tama Královice 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 60
Chlupáč Jan Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 254
Janas Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 350
Januška David 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 241
Jareš Josef Vetas 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 372
Jens Kunath Dresdner SC 1898 e.V. 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 429
Jindřich Pavel TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 341
Julius Fischer DSC 1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 23
Julius Fischer DSC1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší
Kafka Tomáš Malečov 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972
Kalabis Jiří Hnízdil Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 337
Kalauz Petr TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 340
Kára Jan - 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952
Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svjjany 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 533
KLEINER ROBERT S1W.CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 322
Kněžický Pavel K-trenink 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 301
Kočí Ivan UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 103
Kokoška Pavel Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 383
Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 508
Konopásek Tomáš SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 338
Kopecký Petr 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 238
Kopřiva Jan Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 256
Kopta Václav SK Favorit Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 404
Koudelka Filip Koustyle 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 447
Krajčík Josef DEXTER Cycling 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 503
Král David KL Sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 324
Král Josef Kbely cycling team 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 501
Krebs Václav AVZO Raná 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 308
Kronich Josef VELOSPORT Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 402
Krummer Radoslav Slavia Karlovy Vary 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 510
Krummer Radoslav Slavia Karlovy Vary 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952
Krupka Robert SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 213
Kubát Tomáš CK KOLOKRÁM 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 236
Kubelka Adam 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 421
Kubín Igor CSK MARKUS 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 530
KUDRNAČ MILOSLAV LOKOMOTIVA NYMBURK 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 250
Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 359
Kunath Toni Dresden 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 21
Lacina Petr CK Kramolín 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 426
Lindner Marek Dresden 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 428
Liška Pavel CKKV 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 328
Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952
Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 415
Malík Tomáš Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 253
Marcus Schreyer Dresdner SC 1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 22
Marek Jan KC Slavia Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší
Marek Jiří Kolokrám 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 408
Maroušek František Sparta 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 7
Marvan Vojtěch Hnízdil Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 336
Mazůrek Lukáš Lucky dog 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 54
Mikšovská Alena CSK Markus 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 507
Mikuláš Richard Úst. Centrum cyklistiky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 7
Miller Milan Tama Královice 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 3
Mirovský Petr LAWI Stars - GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 5
Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 405
Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 432
Nádvorník Jan CK Kolokrám 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 339
Nedvěd Radek KL sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 323
Nežerka Václav LAWI Stars - GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 349
Nováčková Barbora TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 423
Novák Jiří Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 334
Novák Vladimír Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 252
Ondráček David SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 19
Pacovský Tomáš Dexter 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 305
Papež Tomáš Messenger Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 248
Pavlík Petr UNLIMITED KM Trading CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 331
Pinkava František 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 441
Pokorný Zbyněk 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší
Pokorný Zbyněk 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 247
Pražák Petr Reynholm Industries 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 243
Primas Aron 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 249
Procházka Radek 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 442
Prošková Tereza Sportraces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 345
Rajniš Vlastimil CK Lovosice 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 384
Raková Jitka Cyklo Team Killi 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 237
Reichelt Rudolf Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 259
Rendl Jaroslav Dexter Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 303
Riedl Martin 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972
Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 532
Rusek Matěj Koloshop Team 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 246
Seeman Adam TJ stadion Louny 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 422
Semerád Josef Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 251
Schäfer Jan Sk Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 303
Schäferová Pavlína SK Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 431
Schreyer Marcus Dresdner Sportclub 1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982
Schreyer Marcus Dresdner Sportclub 1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982
Schubert Jan 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 448
Schühler Tomáš LAWI STARTS -GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 26
Skýba Jiří SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 25
Slámová Denisa Cyklotrenink 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 24
Slezakova Jana Hejvy team 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 348
Somr Michael LAWI Stars - GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 12
Stránský Jiří 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 427
Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 321
Stránský Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 111
Svoboda Jaromír Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 255
Šajner Libor Floratex Chomutov 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 317
Šejstal Ondra SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 346
Šejstal Vít KL Sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 347
Šidlo Zdeněk SKP MOST 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 316
Šilhán Jakub Koloshop Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 245
Šimek Pavel 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 338
Šindelár Ladislav Stark cycling team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 304
Šlajchrt Filip CK Kolokrám 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 101
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 304
Šrejma Jiří Axo Sport Team 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší
Štanc Milan 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 377
Štefan Jiří 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 342
Štěpánek Daniel Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 258
Štorek Martin Větrnik 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 343
ŠULC David Dexter Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 313
Šulc Vojtěch Dexter Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší
Švehla Zdeněk AVZO Raná 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 106
Tesař Martin 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 344
Thuma Miroslav SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 30
Trojan Tomas 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972
Trousil Jakub TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 244
Truhlář Václav sweep sport 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 302
Tserendorj Baasanbayar Vinohradske slapky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 314
Tváč David Lavi Junior team 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 444
Uhl Renne 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 430
Ulicny Vladimir Xeelo Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 302
Vasko Jiří Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 313
Vejmelka Marcel 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 424
Vejvoda Josef AC Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 306
Viktorin Tomáš SWEEP Factory Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 310
Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 318
Vlachovský Milan Kolofix 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 16
Vlček Miroslav SVK Vlček 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 207
Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 312
Vodák Martin Xeelo Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 51
Vyhnálek Michal Velosport Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 202
Wood Ian TJ Kovo 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 350
Zadáková Klára SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky
Zelenka Václav Cykloterm 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 240
Zhanal Pavel Bikeinvest Cycling Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 62
zof zdenek Cyklopoint most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 307
Zrůst Petr 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 449

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 36
3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 33
3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 29
3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 23
2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 17
3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 14
3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 10
2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 8
2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 3
Celkem 173