Detail závodu

Josyma běh

park Štěpánka tenisové kurty, Mladá Boleslav

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.09.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21km

10km

2x 5km

Pořadatel a kontakt

Dalibor Kolář


mbsauny@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec 21km Muži 40-49 let 22
Bedliva Andrea Nordic walking jede 10km Ženy 18-39 let 132
Blažek Martin 2x 5km Štafeta 205
Blažková Magdalena 2x 5km Štafeta 201
Bokomlášková Petra 2x 5km Štafeta 217
Bušek Jan 10km Muži 18-39 let 108
Ciglerová Kateřina Hobby Runners 21km Ženy 18-39 let 36
Čábelka Ondřej Škofit 2x 5km Štafeta 215
Čáslavský Petr Čáslíci 2x 5km Štafeta 212
Čepelková Lucie FTM Milovice 21km Ženy 40-49 let 25
Černá Linda 10km Ženy 18-39 let 118
Červený Michal Hadač design 10km Muži 40-49 let 107
Červinková Laďka 10km Ženy 40-49 let 114
Dargajová Alica roztoky u prahy 2x 5km Štafeta 208
Demidov Michal 10km Muži 18-39 let 164
Dlasková Barbora 10km Ženy 18-39 let 125
Domalípová Eva 10km Ženy 18-39 let 119
Dončevová Nikol 10km Ženy 40-49 let 139
Drobniaková Eva 10km Ženy 40-49 let 147
Ďurčekova Denisa 2x 5km Štafeta 203
Ďurovec Zbyněk 10km Muži 18-39 let 130
Elstner Lukáš Písková Lhota 10km Muži 18-39 let 123
Fiala Lukáš 21km Muži 18-39 let 11
Fiedler Martin TJ Sokol Podlázky Dalovice 21km Muži 18-39 let 30
Fikker Jaroslav KB Trefa 2x 5km Štafeta 213
Fikker Jaroslav 21km Muži 50-59 let 23
Fulínová Jana Český běžecký klub 21km Ženy 40-49 let 15
Grolmus Radek PRFA 21km Muži 40-49 let 16
Hadač Ondřej Hadacdesign 2x 5km Štafeta 233
Hájek Stanislav Ivar Author CS 21km Muži 50-59 let 33
Hana Kulinová 2x 5km Štafeta 224
Hendrychova Anežka 2x 5km Štafeta 220
Hladík Václav Provodín 2x 5km Štafeta 216
Hlaváč Vratislav 10km Muži 50-59 let 154
Hložek Jan 21km Muži 18-39 let 37
Hofman Tadeáš 10km Muži 18-39 let 129
Horák Petr 2x 5km Štafeta 230
Horn Ondřej 10km Muži 18-39 let 156
Horníček Tomáš FORT SMC 10km Muži 50-59 let 124
Horska Petra 10km Ženy 18-39 let 111
Huječek Adam 21km Muži 18-39 let 9
Chlouba František Loudavý samotář 21km Muži 60+ let 13
Chumlenová Barbora AC Mladá Boleslav 10km Ženy 18-39 let 133
Chytil Radek 21km Muži 40-49 let 18
Jerabkova Kristyna Trailpoint / RWTTC 21km Ženy 40-49 let 20
Jiránek Miran 10km Muži 50-59 let 172
Kadečka Marcel 2x 5km Štafeta 229
KAISER Ján club Běžec + 10km Muži 40-49 let 131
Kalesmirov Ivan 10km Muži 40-49 let 171
Kalesmirova Svetlana 10km Ženy 50+ let 170
Kaluha Jiří 2x 5km Štafeta 204
Kamler Jan Lidl Jablonec 10km Muži 50-59 let 169
Kaňka Jan JOSYMA MB 10km Muži 18-39 let 104
Kára Vladimir Patřín 21km Muži 50-59 let 29
Katolická Markéta Spartan training group Mladá Boleslav 21km Ženy 40-49 let 24
Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav (basketbal) 10km Muži 18-39 let 106
Klír Martin 2x 5km Štafeta 214
Klouček Matěj 21km Muži 18-39 let 2
Kolář Dalibor MB Sauny 21km Muži 50-59 let 7
Kolomazník Josef 10km Muži 40-49 let 110
Kopecká Lucie Josyma MB 10km Ženy 40-49 let 112
Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21km Muži 50-59 let 17
Kouba Martin Praha 21km Muži 18-39 let 3
Kovář Jan Vyskeř 21km Muži 18-39 let 14
Kovářová Radka 10km Ženy 18-39 let 140
Křížek Miloslav 21km Muži 50-59 let 5
Kubín Martin 10km Muži 50-59 let 134
Kučera Radek 10km Muži 18-39 let 148
Kučera Tomáš 21km Muži 18-39 let 19
Kulinová Klára 2x 5km Štafeta 219
Kuniss Gary Fahrraddoktor Lugau 21km Muži 40-49 let 4
Kvaizarová Hana 21km Ženy 40-49 let 1
Lenc Michael 10km Muži 18-39 let 113
Lenzenhuber Aaron In Motion 10km Muži 18-39 let 159
Lenzenhuber Daniela In Motion 10km Ženy 40-49 let 160
Letko Zbyněk HSK Jičín 10km Muži 18-39 let 115
Macoun Jan 10km Muži 18-39 let 120
Majer Pavel Josyma MB 10km Muži 50-59 let 145
Majerová Radmila 2x 5km Štafeta 202
Martina Kulinová 2x 5km Štafeta 225
Mazánková Zuzana 10km Ženy 18-39 let 155
Menke Monika 2x 5km Štafeta 210
Menzelová Tereza Fox Club 2x 5km Štafeta 226
Miklánek Tomáš 21km Muži 18-39 let 27
Miler Jiří Lawi Stars 10km Muži 40-49 let 163
Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 10km Muži 60+ let 138
Mudroch Roman 2x 5km Štafeta 207
Müller Marek 2x 5km Štafeta 221
Nebeský Jakub Boleslavští Běžci 10km Muži 18-39 let 116
Nedvěd Ivan 10km Muži 60+ let 152
Nekovářová Magda M&M 10km Ženy 18-39 let 135
Odnoha David Přátelé Polánky 21km Muži 40-49 let 21
Palfi Stefan 10km Muži 18-39 let 122
Pivrnec Jan 10km Muži 18-39 let 103
Pleštilová Markéta 10km Ženy 18-39 let 167
Prkůpek Luděk TJ atletika Doksy 10km Muži 60+ let 161
Protivánek Ivan 10km Muži 50-59 let 141
Puldová Veronika 10km Ženy 18-39 let 142
Purkrábek Michal 10km Muži 40-49 let 143
Purkrábková Soňa 10km Ženy 40-49 let 144
Ráček Zdeněk 10km Muži 18-39 let 168
Rozsypal Štěpán 10km Muži 18-39 let 157
Rys Jiří 2x 5km Štafeta 228
Samešová Anna 2x 5km Štafeta 211
Sekerová Andrea 21km Ženy 40-49 let 10
sofín Luděk Sófa 10km Muži 50-59 let 101
Soukup Matěj MS 10km Muži 18-39 let 109
Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21km Muži 40-49 let 12
Stastny Jaroslav 21km Muži 40-49 let 28
Steinerová Marie M & M 10km Ženy 18-39 let 136
Stříbová Iva 10km Ženy 18-39 let 166
Svoboda Josef Sokol Kampa 21km Muži 60+ let 31
Svobodová Jaroslava 21km Ženy 40-49 let 6
Svobodová Kateřina 10km Ženy 18-39 let 117
Syrovátka Jakub Lawi Stars Giant 10km Muži 18-39 let 149
Šeflová Vendula 2x 5km Štafeta 222
Špáta Tomáš 10km Muži 18-39 let 150
Šukal Martin Tesařství, Pokrývačství MB 2x 5km Štafeta 206
Šulc Ladislav Amix 21km Muži 18-39 let 35
Šust Jiří Sadská 10km Muži 60+ let 165
Tesař Stanislav 2x 5km Štafeta 223
Trněná Lucie Novorozenci MB 2x 5km Štafeta 209
Ulman Jiří 10km Muži 40-49 let 162
Vajglová Tereza 10km Ženy 18-39 let 151
Videcký Jan AC Mladá Boleslav 21km Muži 18-39 let 8
Vichová Jana HSK Benecko 21km Ženy 40-49 let 34
Vinšová Michaela Benátky nad Jizerou 10km Ženy 18-39 let 153
Vitásek Aleš Spartan training group Mladá Boleslav 10km Muži 40-49 let 137
Vogl Jan Honánek 21km Muži 40-49 let 26
Voglová Tereza TerEl 2x 5km Štafeta 218
Vohanka Jiří Boleslavští běžci 10km Muži 18-39 let 126
Vohanková Alena Prostě běž! 10km Ženy 50+ let 102
Vokáč Tomáš www.DofE.cz 10km Muži 40-49 let 121
Vrabec Jiří 2x 5km Štafeta 232
Waldhauserová Monika 2x 5km Štafeta 231
Zedková Veronika 10km Ženy 18-39 let 146
Zvalo Zdeněk Dobrovice 10km Muži 18-39 let 127
Zvalová Ilona Dobrovice 10km Ženy 18-39 let 128
Zvěřinová Radka JOSYMA MB 10km Ženy 18-39 let 105

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
2x 5km Štafeta 32
10km Muži 18-39 let 23
10km Ženy 18-39 let 19
21km Muži 18-39 let 11
10km Muži 40-49 let 9
10km Muži 50-59 let 8
21km Ženy 40-49 let 8
21km Muži 40-49 let 8
21km Muži 50-59 let 6
10km Ženy 40-49 let 6
10km Muži 60+ let 4
10km Ženy 50+ let 2
21km Muži 60+ let 2
21km Ženy 18-39 let 1
Celkem 139