Detail závodu

JEŠTĚDSKÁ VAKCÍNA 2021

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.05.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

LONG

HALF

SHORT

Běhejsepsem.cz LONG

Běhejsepsem.cz HALF

Běhejsepsem.cz SHORT

Pořadatel a kontakt

Honza Dušánek


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bahenská Veronika HALF Ženy 1
Barna Martin Ždimiators HALF Muži 2
Bartáková Jana Česká Lípa HALF Ženy 3
BARTOŠOVÁ Lenka Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 4
Bártová Hana Minutt for Minutt LONG Ženy 5
Bartušek Tomáš Běhejsepsem.cz SHORT Muži 225
Batulka Batty Martin PunkTrail Běhejsepsem.cz SHORT Muži 6
Bažantová Iveta #Gladiator Race Team SHORT Ženy 234
Beck Zdeněk Jevany LONG Muži 7
Bencs Josef Pomáháme pohybem LONG Muži 8
Bencsová Bohumila Pomáháme pohybem SHORT Ženy 9
Beránková Alžběta Jiskra Nový Bor SHORT Ženy 10
Beránková Veronika Jiskra Nový Bor SHORT Ženy 11
Beznoska Matěj Běhejsepsem.cz SHORT Muži 12
Beznosková Andrea Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 13
Bičík Tomáš ToBi Team/ČBK LONG Muži 14
Blahoutová Libuše Běhejsepsem.cz HALF Ženy 15
Blažková Lenka LONG Ženy 16
Blažková Petra BolkaDogRun Běhejsepsem.cz HALF Ženy 17
Bobysud Martin Pan Martin :-) HALF Muži 18
Bradáč Václav JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Muži 19
Bradáčová Jana JEŠTĚD SKYRACE TÝM HALF Ženy 20
Buchtova Tereza Běhejsepsem.cz LONG Ženy 21
Bulavová Zuzana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 22
Bušová Tereza HALF Ženy 23
Bušová Jana HALF Ženy 24
Cipro Šimon Běhejsepsem.cz Běhejsepsem.cz LONG Muži 25
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Ženy 26
Cruces Chamorro Victor Nemame LONG Muži 27
Cvrčková Ines KLSG Jablonec nad Nisou HALF Ženy 28
Cýrus Andrea HALF Ženy 29
Čepelková Zuzana Loudové HALF Ženy 30
Čermáková Klára ORUN RUNNING TEAM Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 31
Daďourková Helena RunBo Team Liberec LONG Ženy 32
Damašková Gabriela SHORT Ženy 33
Ďásek Jan Mushers klub Metuje Běhejsepsem.cz LONG Muži 34
Dědičová Daniela Rozběhnito.cz SHORT Ženy 35
Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým LONG Ženy 36
Dítě Martin Briard Team Běhejsepsem.cz HALF Muži 37
Doseděl Michal LONG Muži 38
Doubková Monika Běhej se psem Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 39
Drozdová Martina RunBo Team Liberec SHORT Ženy 40
Dubská Lucie KLSG Jablonec nad Nisou SHORT Ženy 41
Dufková Kateřina SHORT Ženy 42
Dvořáková Denisa TFRun HALF Ženy 43
Dvořáková Lenka HALF Ženy 44
Eckschlager Tomáš Běhej se psem Běhejsepsem.cz SHORT Muži 45
Fajgl Luboš Sokol Cítov Běhejsepsem.cz HALF Muži 46
Faltus Jan Horní Heřmanice LONG Muži 47
Fejtek Oto JAKOBY TEAM HALF Muži 48
Fichtnerová Adéla KLSG Jablonec n/ Nisou SHORT Ženy 49
Franců Tereza Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 50
Fraňková Alexandra Horoguru HALF Ženy 51
Fricová Anna Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 52
García Rivas Marta Běhejsepsem.cz LONG Ženy 53
Gono Michal SRTG KOLÍN HALF Muži 54
Granátová Andrea Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 55
Habel Miroslav RunBo Team Liberec SHORT Muži 56
Hampejsová Martina ŠNECI na MAX LONG Ženy 57
Hamplová Věra PlzeˇH HALF Ženy 58
Hančová Denisa LONG Ženy 59
Hanušová Dagmar SHORT Ženy 60
Hanušová Štěpánka Rychlé tlapky SHORT Ženy 61
Heneberg David DAYAL LONG Muži 230
Hladík Josef Klánovice LONG Muži 62
Holec Petr EW LONG Muži 63
Honsová Hana Runsport Team LONG Ženy 64
Horynová Eva Mýtina/ Dixi Severozápadní cesta Běhejsepsem.cz HALF Ženy 65
Horynová Jana Canicross Loučeň Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 66
Hozáková Martina BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 67
Hruboň Lukáš Valbek HALF Muži 68
Hruška Jakub Klub nejlepších muzikantů světa HALF Muži 69
Hruška Miloš MHUL HALF Muži 70
Hrušková Sabina KLSG Jablonec n/Nisou SHORT Ženy 71
Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem LONG Muži 72
Janalík Radek McHappy Team LONG Muži 74
Jančovič Tomáš LONG Muži 75
Janovská Markéta MC Kladno Běhejsepsem.cz HALF Ženy 76
Jelínek Marek LONG Muži 77
Ježek Adam Horský Pasři LONG Muži 78
Jirák Karel Tri club Česká Lípa HALF Muži 79
JÓkÚty Silvia Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 80
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy LONG Muži 111
Kadlas Tomáš LONG Muži 81
Kadleček David LONG Muži 82
Kadlečková Katerina MCČR Běhejsepsem.cz LONG Ženy 83
Kalusová Sabina Ty&Já HALF Ženy 84
Kéhar Ota Rozběháme Plzeň HALF Muži 85
Keka Ladislav LONG Muži 86
Kelbichová Vendula KL sport Most LONG Ženy 87
Klvaň Norbert Sokol Kolín atletika LONG Muži 88
Kocum Jan Ještěd Sky Race Team HALF Muži 248
Kocumova Zuzana TF run LONG Ženy 89
Kolumus Kryštof O.J.E.B. Run Revuca LONG Muži 229
Kopáčková Michaela BolkaDogRun Běhejsepsem.cz HALF Ženy 90
Kopřiva Martin Ještěd Sky Race /Trailpoint LONG Muži 91
Košíková Šárka Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 92
Kotil Martin Musher klub JCC Běhejsepsem.cz HALF Muži 93
Koudelka Daniel SHORT Muži 94
Král Daniel LONG Muži 95
Křenková Blanka SHORT Ženy 239
Křížková Petra SK DĚTI SEVERU Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 96
Kubelková Eva TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz LONG Ženy 97
Kubíčková Eliška LONG Ženy 98
Kubrt Matěj LONG Muži 99
Kučerová Iveta Vlajem za psem Běhejsepsem.cz HALF Ženy 100
Kuchař Pavel Sokol Výčapy HALF Muži 101
Kuchařová Jana TJ Spartak Třebíč LONG Ženy 102
Kunstátová Marie SHORT Ženy 103
Kůrová Petra Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 104
Kusala Svätopluk Šneci v běhu LONG Muži 105
Kvasnička Daniel HKNMPSM LONG Muži 106
Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec team LONG Muži 107
Kyselová Petra ZPcyklo PROOFY Corratec team SHORT Ženy 108
Lamačová Veronika Musherclub Český ráj Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 109
Lamanecova Radka bezimalebolezim LONG Ženy 110
Laryšová Radka LiveCross Neratovice LONG Ženy 112
Lebduška Jan KSM HRÁDEK SHORT Muži 113
Lindner Tomáš Ještěd SkyRace Tým LONG Muži 114
Linhart Václav LONG Muži 115
Louda Jan Loudové LONG Muži 116
Louda Ondřej LONG Muži 117
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM LONG Muži 118
Lukeš Roman JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Muži 119
Luňáková Adéla Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 120
Macounová Veronika BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 121
Mácha Zbyněk Pomáháme pohybem SHORT Muži 122
Machová Diana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 123
Máchová Miluše Pomáháme pohybem SHORT Ženy 124
Máchová Veronika Taekwon do Třeboň SHORT Ženy 125
Malík Tomáš Musher club Český ráj Běhejsepsem.cz SHORT Muži 126
Málkova Barbora Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 127
Malý Daniel BEAST-OCR team HALF Muži 130
Malý Martin LONG Muži 131
Maršíková Štěpánka Rumbo Team SHORT Ženy 233
Martinez Daniel LONG Muži 132
Masná Anežka CC Víska Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 133
Mastník Leoš onewayticket.team LONG Muži 134
Maturová Olga HALF Ženy 135
Mazochová Lenka Canaries LONG Ženy 232
Miksová Romana Šneci v běhu Běhejsepsem.cz LONG Ženy 227
Miletín Jakub HALF Muži 136
Mostník Leoš Rambajs Liaz Jablonec HALF Muži 73
Myšík Libor HALF Muži 137
Nedjalkov Lukáš HALF Muži 138
Němcová Jiřina HALF Ženy 139
Neumanová Jana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 140
Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKY RACE TEAM LONG Muži 141
Novotná Zdeňka HALF Ženy 228
Ondracek Hynek Já&ty SHORT Muži 142
Ošťádalová Eva TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz HALF Ženy 143
Paducha Jakub Horský Grifonci LONG Muži 144
Panochová Iveta ZPcyklo Proofy CORRATEC team SHORT Ženy 145
Pavezka Roman Severní větry HALF Muži 146
Pecháčková Jana SC. SPERANZA Běhejsepsem.cz HALF Ženy 147
Pencova Jitka Běhejsepsem.cz HALF Ženy 148
Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM Běhejsepsem.cz HALF Ženy 149
Petraková Adéla LONG Ženy 150
Petříková Tereza Zero DC Team SHORT Ženy 151
Popovičová Romana Šneci z Krče HALF Ženy 152
Prášek Tomáš Běhejsepsem.cz HALF Muži 249
Prchlikova Barbora Benešovský běžecký klub HALF Ženy 153
Prýl Jan BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Muži 154
Příborská Tereza VPmotorsport LONG Ženy 155
Pulda Štěpán LONG Muži 156
Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec HALF Ženy 157
Rambová Marcela AC GomangoHögner LONG Ženy 158
Rapčan Ladislav Pajp tým SHORT Muži 159
Rapčanová Klára Pajp tým SHORT Ženy 160
Raslová Marie HALF Ženy 161
Rexa Martin Kerda Sport Team LONG Muži 162
Reznicek David HALF Muži 163
Rusová Valerie Musher's klub Děčín Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 164
Rytířová Lucie TF RUN HALF Ženy 165
Řezáč Tomáš Běhejsepsem.cz SHORT Muži 166
Řídel Jakub LONG Muži 167
Sedláček Petr Tri-Space LONG Muži 168
Sedláková Jaroslava Slavia pojišťovna Sport team Běhejsepsem.cz LONG Ženy 169
Skořinská Kristýna Běhejsepsem.cz LONG Ženy 170
Skramuský Antonín HALF Muži 226
Slavíková Magdalena Jakoby Team SHORT Ženy 231
Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub - Nedělníci HALF Muži 171
Sornasová Jana Rozběháme Plzeň SHORT Ženy 172
Spudilová Adéla Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 173
STOŽICKÝ PETR Benešovský běžecký klub HALF Muži 174
Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou LONG Ženy 175
Strouhal Zdeněk Staněk Sport Turnov HALF Muži 183
Střižíková Jana V blbým věku HALF Ženy 176
Svatoš Roman FyzioSportTherapy Run team LONG Muži 177
SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC LONG Muži 178
Synek Jiří Rohozec Amulet Team HALF Muži 179
Šinkovský Roman GLADIATOR RACE TEAM LONG Muži 180
Šmejkalová Hana ACES K.Vary LONG Ženy 181
Šmolíková Michaela LONG Ženy 182
Šplíchalová Karolína MK Tlapky v tahu Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 184
Štěpánková Martina SK Děti severu Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 185
Štěpánková Veronika SRTG PRAHA LONG Ženy 186
Šudoma Martin LONG Muži 187
Šustr Michal HALF Muži 188
Švancara Jiří MALIRUN Běhejsepsem.cz LONG Muži 189
Tarnóczy Kateřina BEAST-OCR team HALF Ženy 190
Tarnóczy Markéta My2kemp HALF Ženy 191
Tarnóczy Miroslav My2kemp HALF Muži 192
Ticháček Kuba SC Jičín HALF Muži 193
Ticháček Radek SC Jičín LONG Muži 194
TOVSTUKHA ANTON Doctor Čechov HALF Muži 195
Tůma Libor Benešovský běžecký klub HALF Muži 196
Urban Lukáš TJ Sokol Ruprechtice LONG Muži 197
Vajnar Vladimír V&V Runners HALF Muži 198
Valenta Jakub HALF Muži 199
Valenta Petr Budyně Běhejsepsem.cz LONG Muži 200
Valoušková Kristýna V&V runners HALF Ženy 201
Vaníček Adam Vlajem za psem LONG Muži 202
Vepřek Martin OCR runners Šumperk LONG Muži 203
Veselý Pavel TFRUN LONG Muži 204
Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice LONG Muži 205
Veselý Petr TFRun LONG Muži 206
Vlach František SC Jičín HALF Muži 207
Vojtěch Bohumil LONG Muži 208
Vojtekova Michaela Power fitness Liberec SHORT Ženy 209
Vokrouhlík Michal Běhejsepsem.cz SHORT Muži 210
Volek Jakub SRTG Praha LONG Muži 211
Voždová Alena livecross LONG Ženy 212
Vytinová Monika Tj Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz HALF Ženy 213
Weinertová Magdaléna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz HALF Ženy 214
Wiesner Richard SK Livecross LONG Muži 215
Zapletalova Zuzana SRTG Praha LONG Ženy 216
Zasadilová Tereza MC Metuje Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 217
ZELENKA JIŘÍ Rock Point Runnig Team Běhejsepsem.cz LONG Muži 218
Zelenková Pavlína BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 219
Zemanová Mirka LONG Ženy 220
Zikmundová Veronika Běhej se psem Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 221
Zítko Tomáš Praha 8 HALF Muži 222
Zítková Kateřina Praha HALF Ženy 223
Zítková Drahomíra HALF Ženy 224
Ždímal Michal Ždimiators HALF Muži 250

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
LONG Muži 56
HALF Muži 33
Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 28
HALF Ženy 27
SHORT Ženy 25
LONG Ženy 25
Běhejsepsem.cz HALF Ženy 12
Běhejsepsem.cz SHORT Muži 8
Běhejsepsem.cz LONG Ženy 7
SHORT Muži 6
Běhejsepsem.cz LONG Muži 5
Běhejsepsem.cz HALF Muži 4
Celkem 236