Detail závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2021

Drhleny - Kemp

Triatlon + MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

31.07.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

MTB 8.30 - 9:30 Triatlon 11:00 - 12:30 (děti 11:00 - 11:30)

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

MTB - 40 km

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km

Pořadatel a kontakt

SDH Suhrovice


Tel.: 6066014777
miro.kvch@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
MTB - 40 km Muži 0-39 let
Adamovská Sara Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 9
Bárta Jan VSK MB MTB - 40 km Muži 0-39 let 93
Bartoň Ladislav SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 200
Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 170
Bejr Stanislav Progres run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 216
Bejrová Vladimíra Progres run team Liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 211
Beránek Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 167
Bílek Aleš Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 177
Blažek Martin Sokol Podlázky - Dalovice MTB - 40 km Muži 50+ let 101
Brtník Lukáš Rychlý šípy MTB - 40 km Muži 0-39 let 88
Březina Denis Ghost Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 54
Březina Martin BMV Bike Team MTB - 40 km Muži 50+ let 106
Březina Martin AEES cycling team MTB - 40 km Muži 0-39 let 112
Březina Pavel GHOST team MTB - 40 km Muži 40-49 let 53
Bubílek Michal KROSS BIKERANCH Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 69
Bušek Marek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 158
Čadil Josef Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 154
Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 152
Čápová Veronika Funny games Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 210
Čepelka Miloslav Zdrhl EN Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 218
Čermak Jan S-Sport Hronov MTB - 40 km Muži 40-49 let 95
Červenka Lukáš MTB - 40 km Muži 0-39 let 105
Daněk Michal Böllhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let 77
Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 185
Drahoňovský Radek Snow Sports Academy MTB - 40 km Muži 40-49 let 104
Dufek David Johator Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 190
Dvořák Tomáš Haven Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 199
Edr Daniel LAUF TEAM Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 171
Francke Michal Haven team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Funková Michaela Rychlý šípy MTB - 40 km Ženy
Grulichová Blanka Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 206
Halbich Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 207
Hartman Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 174
Hašlar Přemysl Vokolopole Tři Team Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 48
Havelková Daniela IronMan Sudoměř TEAM Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 173
Hnilička Jakub Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 11
Hnilička Martin Lauf TEAM Knežmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 195
Hnilička Tadeáš Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 12
Horáček Petr Dexter MTB - 40 km Muži 50+ let 98
Hoza Miroslav Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 197
Hybner Josef TJ Sokol Kněžmost Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let
Hybner Josef Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 43
Janas Adam TJ Sokol Holé Vrchy MTB - 40 km Muži 0-39 let 81
Janda Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 156
Jandera Petr TRI - CLUB Jablonec n. V. Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 166
Jiří Koblasa Carla.kupkolo.cz Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let
Kaňka David Kozojedy Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 168
Karban Štěpán AMOK reklama Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 179
Karbanová Marie TJ Nová Paka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 180
Kastner Libor Lauf Team Knezmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 222
Kaucký Tomáš Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let 100
Kaucký Tomáš Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 227
Kébl Karel Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 187
Klíma Jiří BMV team MTB - 40 km Muži 50+ let
Klípa Jaroslav MTB - 40 km Muži 40-49 let 58
Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 94
Kolín Jaroslav Vokolopole Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 208
Kollátor Aleš MTB - 40 km Muži 0-39 let
Kollátor Aleš MTB - 40 km Muži 0-39 let 79
Košek Roman MTB - 40 km Muži 40-49 let 60
Koťátko Ondřej Alfa Skvadra MTB - 40 km Muži 0-39 let 78
Kovařík Jan Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 90
Kubíček Martin Valdizer Bulldogs Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 169
Kužel Jiří Jedu hovno Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Kužel Jiří Jedu hovno MTB - 40 km Muži 40-49 let 67
Lehotský Jiří Prolog Bike MTB - 40 km Muži 40-49 let
Lisičan Petr Unlimited KD Trading CZ MTB - 40 km Muži 0-39 let 83
Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let 66
Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 50+ let 65
Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 229
Malý Miroslav GHOST Team MTB - 40 km Muži 40-49 let 51
Máršálek Adam Ghost Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 72
Mazůrek Roman WT MTB - 40 km Muži 40-49 let 75
Minařík Daniel Kautex Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 178
Mittner Jakub Vokolopole Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 220
Mittner Leoš SCP Pardubice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 219
Mlčoch Beldřich Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 183
Mužíček Jakub TJ Bižuterie Jablonec n.N. Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 7
Náhlovský Aleš MTB - 40 km Muži 50+ let 109
Nevole Vladimir MTB - 40 km Muži 0-39 let 80
Nikodem Libor Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let 97
Nikodem Ondřej Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 49
Nikodem Ondřej Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 45
Novák Michal TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 226
Novota Jan Team CykloTrener Varnsdorf MTB - 40 km Muži 40-49 let 76
Nový Lukáš TT Tálín Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let
Orlovská Miroslava Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 184
Paulů Roman MTB - 40 km Muži 0-39 let 59
Pěnička Robert TMB Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 155
Peroutka Martin KSM - Hrádek MTB - 40 km Muži 40-49 let 57
Petera Karel Rohozec Amulet Team MTB - 40 km Muži 40-49 let 113
Polesný Martin TRI-SPACE MTB - 40 km Muži 40-49 let
Polesný Martin TRI-SPACE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 157
Provazník Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 15
Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 50+ let 186
Raab Vojta MTB - 40 km Muži 0-39 let 96
Rufert Pavel Böllhoff MTB - 40 km Muži 50+ let 89
Rychtr Martin Boseň Team Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 13
Rychtr Ondřej Boseň Team Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 44
Řezáč Jiří Nymburk Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 151
Segl Vojtěch MTB - 40 km Muži 0-39 let 86
Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let
Skrbek Jan Czech Tall Boys MTB - 40 km Muži 0-39 let 68
Skrbek Matouš Sokol Žel. Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 14
Skrbek Sebastian Sokol Žel. Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 42
Skůček Petr Unlimited KD Trading CZ MTB - 40 km Muži 40-49 let 84
Slouka Matěj Severní Větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 181
Slouka Matěj Severní Větry MTB - 40 km Muži 0-39 let 114
Sofín Luděk Sófa MTB - 40 km Muži 50+ let 108
Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 225
Staňková Veronika TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 196
Strýček Tomáš Sobotka Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 159
Suchardová Justýna TJ Nová Paka Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let
Suchý Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 182
Suchý Petr Kalda team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 163
Svoboda Jan Progres Run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 217
Svoboda Miroslav CykloTrener.com Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 203
Svobodová Zuzana Progres Run Team Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 188
Šafra Pavel MTB - 40 km Muži 40-49 let 52
Šangala Jakub Čelákovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 164
Šcučka Radek MTB - 40 km Muži 50+ let 62
Šíma Karel Povltavští bajkeři MTB - 40 km Muži 50+ let 92
Šimáně Martin Bajkér z Loukovce MTB - 40 km Muži 0-39 let 102
Šimánů Martin Bajkér z Loukovice MTB - 40 km Muži 40-49 let 9999
Šindlářová Hana Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 202
Šlégl Jiří TJ sokol podlazky MTB - 40 km Muži 0-39 let 110
Šlégl Jiří TJ sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 224
Šlégl Martin Sokol Podlázky MTB - 40 km Muži 50+ let 107
Šlégl Martin Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 194
Šmejda Radek Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 99
Šorm Jiří MTB - 40 km Muži 0-39 let 50
Šrajer Petr KSMHrádek MTB - 40 km Muži 40-49 let 56
Šťastný Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 153
Štěpánek Libor TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 193
Štěpánková Karolína TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 192
Štych Jan Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 165
Ungerman Antonín TJ SOKOL PODLÁZKY Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 198
Vacek Lukáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 46
Vacek Štěpán Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 8
Valášek Milan BMV bike team MTB - 40 km Muži 50+ let 103
Varga Daniel MTB - 40 km Muži 40-49 let 87
Vavřich Petr Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 47
Vedral Max ČED bike tým MTB - 40 km Muži 0-39 let 74
Vedral Miloš Bikeparts.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 73
Veselý Jan Projekt Cycling for life MTB - 40 km Muži 0-39 let 85
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 0-39 let 64
Vlková Petra MTB - 40 km Ženy 63
Vokál Jiří Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 221
Vokrouhlecká Sára Vokolopole Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 10
Volf Štěpán VOKOLOPOLE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 189
Volf Václav Old man and kids Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 209
Volfová Valentýna Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 6
Wachtl Vojtěch Snowsports Academy Špindlerův Mlýn MTB - 40 km Muži 0-39 let 111
Zajíc Josef Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 91
Zakouřil Miroslav Rohozec amulet MTB - 40 km Muži 0-39 let
ZDENĚK Richard KBELY CYCLING TEAM MTB - 40 km Muži 50+ let 55
Zdrha Matyáš Bike Ranch Kross Junior Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 71
Zdrha Pavel MTB - 40 km Muži 40-49 let 70
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK MTB - 40 km Muži 40-49 let 61
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 230
Zeman David KSM Hrádek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 175
Zemanová Jitka Bakov N.J. Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 50+ let 191
Zuska Jaroslav Pedro MTB - 40 km Muži 40-49 let
Zvolánková Petra HO Škrovád Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 172
Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav MTB - 40 km Muži 40-49 let 82
Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 228

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
MTB - 40 km Muži 0-39 let 32
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 29
MTB - 40 km Muži 40-49 let 26
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 18
MTB - 40 km Muži 50+ let 15
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 9
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 8
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 8
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 7
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 7
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 4
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 50+ let 2
MTB - 40 km Ženy 2
Celkem 167