Detail závodu

Sezi Run 2021

Sezimovo Ústí

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

10.07.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

12 km - Červená

6 km - Modrá

4 km - Zelená

1 km - Žlutá

Pořadatel a kontakt

TJ Magla z.s.


sedlo88@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
ALEŠ Emanuel PLNEJ PUPEK CB 12 km - Červená Muži nad 40 let 1
Alešová Šárka PLNEJ PUPEK CB 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 151
Ardamica Centrun Bazalka 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 152
Ardamica David Centrum Bazalka 12 km - Červená Muži do 39 let 2
Azdamicová Radka Centrum Bazalka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 207
Bakule Petr 12 km - Červená Muži do 39 let 3
Baloun Richard 6 km - Modrá Muži do 39 let
Bauerová Alena Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 153
Bečák Lubomír Team Klet 12 km - Červená Muži do 39 let 82
Beňo Pavel 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Beňová Sofie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 351
Bezemek Martin 12 km - Červená Muži do 39 let
Bican Vladimir 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 227
Bican Vojtěch AC Kocourkač 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 226
Bicanová Kaeolína AC Kocourkač 4 km - Zelená Děti do 16 let
Bielek Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 219
Binder Václav taꓘleť 12 km - Červená Muži nad 40 let 89
Bodláková Kamila 12 km - Červená Ženy do 39 let
Broža Vojtěch 12 km - Červená Muži do 39 let 4
Brožová Veronika 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 301
Buchlovský Petr JKM-Prachatice 12 km - Červená Muži nad 40 let 5
Cimburek Ondrej Tabor46 6 km - Modrá Muži do 39 let 233
Císař Antonín nemám klub 6 km - Modrá Muži nad 56 let 154
Čápová Klára TJ Kocourkáč 12 km - Červená Ženy nad 40 let 6
Čech Matěj Fc MAS Táborsko 1 km - Žlutá Děti do 12 let 385
Černá Lenka SK Libníč 6 km - Modrá Ženy do 39 let 155
Černý Stanislav SK Libníč 12 km - Červená Muži nad 40 let 7
Čunát Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 156
David Tomáš #tymdejvid 12 km - Červená Muži do 39 let 8
Derulilová Ludmila tři bežci 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 234
Donner Adam ČBK 1 km - Žlutá Děti do 12 let 352
Donnerová Sofie ČBK 1 km - Žlutá Děti do 12 let 353
Drtina Tomáš SDM Ústrašice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 379
Drtinová Zuzana SDM Ústrašice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 378
Dubská Viktorie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 354
Dubský Petr 1 km - Žlutá Děti do 12 let 355
Dubský Viktor 6 km - Modrá Muži do 39 let 157
Dudová Klára #tymdejvid 6 km - Modrá Ženy do 39 let 158
Dušková Jitka Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 94
Filipová Petra 12 km - Červená Ženy do 39 let 91
Filková Nikola Strakonice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 159
Fořt Radek 12 km - Červená Muži do 39 let 9
Fořtová Klára 6 km - Modrá Ženy do 39 let 160
Gazda Martin Relax Běhny 12 km - Červená Muži nad 40 let 81
Gottwaldová Alena 12 km - Červená Ženy do 39 let 83
Gyürüsi Martin TJ Hraboš 12 km - Červená Muži do 39 let 10
Habara Jaromír Veselí nad Lužnicí 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let
Hanzlová Tereza 6 km - Modrá Ženy do 39 let 204
Hanžl Richard Psi Jaroměř 12 km - Červená Muži nad 40 let 78
Havel Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 356
Havel David 12 km - Červená Muži do 39 let 11
Havlíček Jan TJ Chyšky,z.s. 6 km - Modrá Muži do 39 let 161
Havlová Julie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 357
Hergesell Jiří Vračkovice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 213
Heřmánek Richard 12 km - Červená Muži do 39 let 96
Hladký Jan Musher klub JCC 6 km - Modrá Muži do 39 let
Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 209
Honsová Romana Bechyně 6 km - Modrá Ženy do 39 let 162
Horner Jakub Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 12
Hošeková Vanda Magura run, TJ Magla 12 km - Červená Ženy do 39 let 97
Houdek Vojtěch Sudoměřice u Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let 13
Houdková Adéla ASK Dipoli 1 km - Žlutá Děti do 12 let 358
Houdková Barbora ASK Dipoli 1 km - Žlutá Děti do 12 let 359
hrnčíř Filip - 6 km - Modrá Muži do 39 let 223
Hronová Božena ŠuTri Prachatice 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 163
Hrubá Nikola Vřesce 12 km - Červená Ženy do 39 let 14
Hruška Václav FC Chýnov 12 km - Červená Muži do 39 let 76
Hubáček Ondřej 1 km - Žlutá Děti do 12 let 360
Hubáčková Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 15
Hubková Jitka 12 km - Červená Ženy nad 40 let 16
Hudec Tomas Inov-8 12 km - Červená Muži do 39 let 18
Huspeka Miroslav ADAM 6 km - Modrá Muži nad 56 let 164
Chalupa Tomáš Dva plus jedna 12 km - Červená Muži do 39 let 19
Chlupová Tereza #týmKleť 6 km - Modrá Ženy do 39 let 165
Chrt Tomáš Tj Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 377
Chrumko Adam TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 20
Chudý Ondřej TJ VS Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 85
Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička 12 km - Červená Muži nad 40 let 21
Janoušová Aneta 6 km - Modrá Ženy do 39 let 166
Janů Ema Mc Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 373
Jarolím Michal Vs Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 22
Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 228
Jindrová Lucie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 361
Jiroušová Kristýna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 362
Jiroušová Michaela 1 km - Žlutá Děti do 12 let 363
Jurečková Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let
Kabíčková Tereza Mladá Vožice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 167
Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 216
Kalab Petr Hluchý místa 6 km - Modrá Muži do 39 let 218
Kasík Konstantin Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 90
Kašpárková Martina Vlčice 12 km - Červená Ženy nad 40 let 24
Kincová Petra Triatlon Ladislav Tábor 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 168
Klečacká Helena TJ Kocourkáč 12 km - Červená Ženy nad 40 let 25
Klečacká Magdaléna TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 302
Klečacká Marie Rozběháme Soběslav 12 km - Červená Ženy nad 40 let 79
Klečacká Tereza Soběslav 1 km - Žlutá Děti do 12 let 383
Klečacký Dušan 12 km - Červená Muži nad 40 let 26
Klečacký Vojtěch TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 303
Klouda Vladimír CB Auto 6 km - Modrá Muži nad 56 let 206
Kocourek Jan Soběslav 12 km - Červená Muži do 39 let 102
Kohout Luděk Nová Ves 12 km - Červená Muži nad 40 let 27
Kohout Ondřej TJ Chyšky,z.s. 6 km - Modrá Muži do 39 let 169
Koktavá Šárka Musher klub JCC 6 km - Modrá Ženy do 39 let 170
Konášek Václav RASTY team ! 6 km - Modrá Muži do 39 let 210
Kostková Pavla 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 231
Koubová Eva 6 km - Modrá Ženy do 39 let 171
Králik Petr 6 km - Modrá Muži nad 56 let 224
Krčálová Olga Polná 12 km - Červená Ženy nad 40 let 29
Krejčí Amálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 304
Krejčí Josef TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 172
Krejčí Petr TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 173
Krejčí Rozálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 305
Krejčí Tomáš TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 306
Krejčík Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 30
Kubíčková Tereza SK Aktis Praha 12 km - Červená Ženy do 39 let 31
Kučera Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 382
Kučera Richard 6 km - Modrá Muži do 39 let 174
Küffnerová Nela 12 km - Červená Ženy do 39 let 75
Kuchař Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 32
Kuchařová Nea Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 33
Kuna Alois PK Vytrvalci RB 6 km - Modrá Muži do 39 let 175
Kůrka Tomáš Rohde & Schwarz 12 km - Červená Muži do 39 let 34
Kusbach Zbyněk 1 km - Žlutá Děti do 12 let 364
Kusbach Čeněk 1 km - Žlutá Děti do 12 let 365
Le Hana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 307
Leibl Petr TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Muži do 39 let 176
Lenochová Magda Běháme Levice, SR 12 km - Červená Ženy nad 40 let 92
Lešek Jirka Running Fox 2 Tabor 12 km - Červená Muži nad 40 let 35
Lexa Jiří Rusty 12 km - Červená Muži nad 40 let 36
Libánský Vratislav SfhkKV Havlíčkův Brod 12 km - Červená Muži nad 40 let 37
Mach Karel ADAM 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 215
Makovicka Milan #runforfun 4 km - Zelená Děti do 16 let 317
Malknechtová Erika 6 km - Modrá Ženy do 39 let 177
Malý Jiří 12 km - Červená Muži nad 40 let 38
MAREK Miloš PE 12 km - Červená Muži do 39 let 39
Marešová Nina 1 km - Žlutá Děti do 12 let 366
Másílko Martin SK ZD Pojbuky 6 km - Modrá Muži do 39 let 178
Meisl Christine 1 km - Žlutá Děti do 12 let 367
Meisl Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let 40
Meisl Petra 6 km - Modrá Dívky do 18 let 222
Menhart Aleš 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 179
Metelec Miroslav 12 km - Červená Muži do 39 let 74
Mikešová Michaela #týmKleť 6 km - Modrá Dívky do 18 let 229
Návara Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 180
Nehasil Filip 6 km - Modrá Muži do 39 let 181
Nezbeda Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 43
Nová Miroslava Ski Sokol Stachy 4 km - Zelená Děti do 16 let 308
Novák Stanislav TJ Kocourkáč 12 km - Červená Muži nad 40 let 87
Novák Stanislav TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Muži do 39 let 211
Nováková Kristýna 6 km - Modrá Dívky do 18 let 221
Novotný Ondřej Za humny je drak 6 km - Modrá Muži do 39 let 182
Novotný Marek Star craft JH 12 km - Červená Muži do 39 let 84
Novotný Viktor 6 km - Modrá Muži do 39 let 214
Novozámský Milan #tymdejvid 12 km - Červená Muži do 39 let 44
Oravec Matej TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 45
Ozkul Ella #runforfun 1 km - Žlutá Děti do 12 let 368
Ozkul Sebastian #runforfun 1 km - Žlutá Děti do 12 let 369
Paleček Ondřej TJ Doudleby 1 km - Žlutá Děti do 12 let 370
Paleček Vladimir TJ Doudleby 12 km - Červená Muži nad 40 let 46
Papež Josef SK ZD Pojbuky 6 km - Modrá Muži do 39 let 183
Pech Roman Ski Vimperk 6 km - Modrá Muži nad 56 let 235
Pěchová Kateřina 12 km - Červená Ženy do 39 let 47
Pechová Petra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 184
Pešl Petr Tým KLET 12 km - Červená Muži do 39 let 88
Pinl Michal Rudolfov 12 km - Červená Muži nad 40 let
Podlaha Miroslav 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 322
Pospíšilová Natálie TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6 km - Modrá Dívky do 18 let
Pospíšilová Natálie TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 4 km - Zelená Děti do 16 let 309
Profant Štpán Týn n. Vltavou 4 km - Zelená Děti do 16 let 320
Profant Vladimír Týn nad Vltavou 12 km - Červená Muži nad 40 let 48
Rákosník Jonáš TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 185
Rejlek Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 49
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži nad 40 let 50
Rosol Jindřich 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 186
Rybolová Jana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 310
Rybolová Jana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Rytířova Jitka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 187
Sabovová Michaela TJ Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 205
Sedlák Mikuláš Tj Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 375
Sedláková Iveta TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 311
Sedláková Kateřina TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 312
Sedláková Liliána Tj Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 376
Sedláková Pavla TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 189
Sedláková Tereza TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 313
Schwarz Denis HC Tábor 4 km - Zelená Děti do 16 let 314
Schwarz Denis HC Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 371
Sikorová Adéla Zj Spartak Sezimovo ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 380
Sikorová Anna Tj Spartak mas SÚ 1 km - Žlutá Děti do 12 let 381
Skalka Pavel CBC Team 12 km - Červená Muži nad 40 let 51
Smažíková Alena PALMI Tábor 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 212
Smitka Lukáš Nová Ves u Chýnova 4 km - Zelená Děti do 16 let 318
Sokolová Loskotová Gabriela Český běžecký klub z. s. 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 191
Soukup Petr HLUCHÝ MÍSTA Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 52
Soušek Martin TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 53
Srb Ladislav 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 220
Stach Michal J.Hradec 12 km - Červená Muži do 39 let 54
Stejskal Pavel SK 4 Dvory, ČB 12 km - Červená Muži nad 40 let 93
Strnadová Tereza 12 km - Červená Ženy do 39 let 56
Sušková Lenka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 192
Svoboda Erik Atletika Písek 12 km - Červená Muži nad 40 let 95
Šafránek Petr Generation team 12 km - Červená Muži nad 40 let 57
Šatavová Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 58
Šimek Pavel Polná 12 km - Červená Muži nad 40 let 59
Šindelářová Veronika #tymDejvid 6 km - Modrá Ženy do 39 let 225
Šoustar Lubomír Proti větru 12 km - Červená Muži nad 40 let 100
Štaubert Milan Broučci Humpolec 12 km - Červená Muži nad 40 let 60
Štaubertová Vlaďka Broučci Humpolec 12 km - Červená Ženy nad 40 let 61
Šteflíček Martin TCV JH 12 km - Červená Muži nad 40 let 62
Štěpáník Pavel AK Škoda Plzeň 12 km - Červená Muži do 39 let 77
Štěpánková Eva 12 km - Červená Ženy do 39 let 63
Šustr Pavel Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 64
Švadlena Marek 12 km - Červená Muži do 39 let 65
Tomášková Lucie Štěpánovice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 193
Tuček Jiří SK Čtyři Dvory 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 194
Tučková Jana TriSK ČB 6 km - Modrá Ženy do 39 let 195
Tučková Tereza SK Čtyři Dvory 4 km - Zelená Děti do 16 let 315
Tůma Jan SKP Nymburk 6 km - Modrá Muži do 39 let 196
Tůma Michal Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 66
Tůma Pavel SK HLUBOČEPY 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let
Tůmová Dominika 1 km - Žlutá Děti do 12 let 384
Tybitancl Lukáš JH Cycling 12 km - Červená Muži do 39 let 67
Uhlířová Miroslava Triatlon team 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 197
Vaněk Jan TCV-JH 12 km - Červená Muži nad 40 let 68
Vašíček Petr Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 69
Vášová Lenká Kamenný Újezd 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 217
Vocílka Tomáš TSV Detag Wernberg 6 km - Modrá Muži do 39 let 198
Vojta Jan 6 km - Modrá Muži do 39 let 230
Vojtěchová Zuzana 12 km - Červená Ženy do 39 let 86
Vojtová Magdaléna Protivín 6 km - Modrá Ženy do 39 let 199
Vondráček Štěpán SK 4 Dvory, ČB 12 km - Červená Muži nad 40 let 80
Vorlíček Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 98
Vorlíčková Zuzana Musher klub JCC 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 321
Vorlová Dana Relax běhny 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 200
Vyorálek Petr Sedlice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 208
Vysušil Tomáš ASK Slavia Praha 12 km - Červená Muži do 39 let 70
Zadražil Karel 12 km - Červená Muži do 39 let 71
Zákostelecký František Mokré 12 km - Červená Muži nad 40 let 72
Zámiš Jaroslav Kombič Team 12 km - Červená Muži do 39 let 99
Zeman Jakub Mc Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 374
Zeman Ondřej FC Chýnov 1 km - Žlutá Děti do 12 let 372
Zíka Luděk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 201
Zíková Natálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 316
Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 73
Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 202
Žahour Pavel OO BP Kájov 12 km - Červená Muži nad 40 let 101
Žáková Michaela #tymdejvid 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 203

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
12 km - Červená Muži do 39 let 40
12 km - Červená Muži nad 40 let 36
1 km - Žlutá Děti do 12 let 35
6 km - Modrá Muži do 39 let 26
6 km - Modrá Ženy do 39 let 21
4 km - Zelená Děti do 16 let 15
12 km - Červená Ženy do 39 let 14
6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 14
6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 10
4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 9
12 km - Červená Ženy nad 40 let 9
6 km - Modrá Muži nad 56 let 6
6 km - Modrá Dívky do 18 let 5
6 km - Modrá Ženy nad 56 let 4
6 km - Modrá Chlapci do 18 let 2
Celkem 246