Detail závodu

3. ročník Běhu dobré vůle

Obora Hvězda (před letohrádkem) , Praha 6

Běh

Datum a registrace

DATUM ZÁVODU

15.09.2021

DATUM A ČAS REGISTRACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x2,5km

10km

5km

2,5km

1,5km

800m

400m

100m

VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, Kateřina Kubínová


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Již 3. ročník charitativního běžeckého závodu Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové proběhne opět v oboře Hvězda se zázemím před letohrádkem. Start závodu je v 18 hodin.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Tým / název štafety Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartoníček Josef 10km Muži
Beer David 400m Děti 4-6 let
Beer Timon 400m Děti 4-6 let
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 4 Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot Štafeta 4x2,5km Štafeta
Boška Michal 10km Muži
Breyl Martin Sberbank 10km Muži
Cozlová Anna 5km Ženy
Čada Jáchym 400m Děti 4-6 let
Čadová Matylda 800m Děti 7-9 let
Čápová Monika mBlue 5km Ženy
David Hlinčík Sberbank 10km Muži
Dostál Ivo TRIsáci 10km Muži
Drexler Otto 10km Muži
Dvořáček Dominik Sberbank 10km Muži
Földeš Michal Sberbank 10km Muži
Gonzáles Másilková Veronika Sberbank 5km Ženy
Granja Monika 5km Ženy
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Ženy
Houštecký Petr Sberbank 10km Muži
Churavá Marie VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Churavý Martin Magistrátní vytrvalci Štafeta 4x2,5km Štafeta
Jamieson Marie Axiell tým Štafeta 4x2,5km Štafeta
Karas David DavidKarasTeam VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Karas Tomáš Sberbank 10km Muži
Kejvalova Gabi 5km Ženy
Knopová Martina mBlue 10km Ženy
Kocková Tereza mBlue 10km Ženy
Kostihová Aneta mBlue 5km Ženy
Kozáková Jindřiška Total vital 10km Ženy
Králová Lenka 10km Ženy
Králová Lucie 5km Ženy
Kubálková Pavla 5km Ženy
Kubínová Kateřina Výbor dobré vůle 10km Ženy
Laňka Jan Sberbank 10km Muži
Mahovský Kamil mBlue 10km Muži
Matha Jan Penta Štafeta 4x2,5km Štafeta
Matha Jan Penta 10km Muži
Měchura Albert PUNK tým 1,5km Děti 10-14 let
Měchura Albert PUNK tým 5km Ženy
Měchurová Dorota PUNK tým 800m Děti 7-9 let
Měchurová Zuzana PUNK tým 5km Ženy
Michálková Marie Štafeta 4x2,5km Štafeta
Mikuláš Gabriel 400m Děti 4-6 let
Mikuláš Samuel 400m Děti 4-6 let
Mudrová Alžběta 10km Ženy
Navrátilová Jana VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
NEMČÍKOVÁ Zuzana Nemčíci 5km Ženy
Němec Vojtěch Penta 10km Muži
Němečková Radka 5km Ženy
Netopil Jiří Up ČR 10km Muži
Neumannová Eva 5km Ženy
Novák Marek Sbebank 10km Muži
Novak Ondrej ACZ 10km Muži
Orošová Alena 5km Ženy
Ostrýžová Kateřina mBlue 5km Ženy
Pásková Martina 10km Ženy
Pfortnerová Adéla VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Pisklák Tomáš Sberbank 10km Muži
Podaný Petr Sberbank 10km Muži
Pozlerová Kateřina 10km Ženy
Pucholt Vladimír Sberbank 10km Muži
Rác Jakub 10km Muži
Roušalová Blanka 10km Ženy
Savedchuk Roman Sberbank 10km Muži
Sedláková Lenka 5km Ženy
Sedláková Martina Sberbank 5km Ženy
Sichrovský Chananel Sberbank 10km Muži
Simandl Ondřej 10km Muži
Simandl Radek 10km Muži
Srbová Martina Biochemici v běhu Štafeta 4x2,5km Štafeta
Svoboda Lubor ARETE Štafeta 4x2,5km Štafeta
Šindelář Miroslav Sberbank 10km Muži
Šmolíková Sabina mBlue 5km Ženy
Šobrová Jana 5km Ženy
Šturmová Tereza ARETE and Friends Štafeta 4x2,5km Štafeta
Tesařík Ladislav Penta 10km Muži
Trantinová Šárka 10km Ženy
Valentková Klára Sberbank 5km Ženy
Vančo Ruben 10km Muži
Vávrová Veronika Sberbank Štafeta 4x2,5km Štafeta
Vávrová Veronika Sberbank Štafeta 4x2,5km Štafeta
Veniger Tomáš Penta 10km Muži
Veronika Vávrová Sberbank Štafeta 4x2,5km Štafeta
Vilikus Alvin 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky
Vilikus Oliver 400m Děti 4-6 let
vJirásková Petra 10km Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km Muži 29
5km Ženy 21
Štafeta 4x2,5km Štafeta 14
10km Ženy 11
400m Děti 4-6 let 6
VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné 4
800m Děti 7-9 let 2
100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 1
1,5km Děti 10-14 let 1
Celkem 89