Detail závodu

3. ročník Běhu dobré vůle

Obora Hvězda (před letohrádkem) , Praha 6

Běh

Datum a registrace

DATUM ZÁVODU

15.09.2021

DATUM A ČAS REGISTRACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x2,5km

10km

5km

2,5km

1,5km

800m

400m

100m

VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, Kateřina Kubínová


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Již 3. ročník charitativního běžeckého závodu Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové proběhne opět v oboře Hvězda se zázemím před letohrádkem. Start závodu je v 18 hodin.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Tým / název štafety Trať Kategorie Startovní číslo Platba
"Pomalý" Cupal Pepa Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 102
Aldinová Diana 5km Ženy 53
Anýžová Stanislava 5km Ženy
B. Englund Terje Team Norway Štafeta 4x2,5km Štafeta 245
Babka Jan Knight Frank 10km Muži 262
Bárta Jiří 10km Muži
Bárta Jiří 10km Muži 179
Bartoníček Josef 10km Muži 103
Bašková Zdeňka TLS CZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 242
Bednarčíková Věra 10km Ženy 71
Beer David 400m Děti 4-6 let 301
Beer Timon 400m Děti 4-6 let 302
Bém Vladimír SSR Kunice 10km Muži 177
Beneš David 10km Muži 101
Beneš Marek Generali 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 220
Benešová Hana 5km Ženy 1
Benešová Renáta 10km Ženy 72
Bernardová Adéla 400m Děti 4-6 let 303
Bernardová Lucie 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 304
bez RIZIKA ROZKOŠ ROZKOŠ bez RIZIKA 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 250
Bezuchová Markéta 5km Ženy 61
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot Štafeta 4x2,5km Štafeta 215
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 216
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 217
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 4 Štafeta 4x2,5km Štafeta 218
Boháčová Kateřina Generali 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 221
Borč Samuel 400m Děti 4-6 let 341
Boška Michal 10km Muži
Bouda Šimon 400m Děti 4-6 let 305
Breyl Martin Sberbank 10km Muži 104
Bruthansová Anna 400m Děti 4-6 let 306
Bruthansová Eliška 400m Děti 4-6 let 307
Cabejšek Michal 10km Muži 105
Ciranová Milena 10km Ženy 73
Cozlová Anna 5km Ženy 2
Čada Jáchym 400m Děti 4-6 let 308
Čada Karel 10km Muži 106
Čadová Matylda 800m Děti 7-9 let
Čápová Monika mBlue 5km Ženy 3
Čelikovská Andrea 5km Ženy 4
Čelikovská Markéta 5km Ženy 5
Černá Radka Sberbank 10km Ženy 74
Červinková Ester 5km Ženy 6
Čížek Tomáš GOLDBECK Bau 10km Muži 107
Damborská Zuzana 400m Děti 4-6 let 309
David Hlinčík Sberbank 10km Muži 108
Dostál Filip 10km Muži
Dostál Ivo TRIsáci 10km Muži
Drexler Otto 10km Muži 109
Drozdíková Andrea Urban & Hejduk, s.r.o. 5km Ženy 7
Dubovský Petr 10km Muži 110
Duhanova Lola 400m Děti 4-6 let 310
Dvořáček Dominik Sberbank 10km Muži 111
Dvořáčková Tereza 5km Ženy 417
Elif Emiroglu Gizem 10km Ženy 75
Emiroglu Alican 10km Muži 112
Espinoza Shirly 5km Ženy 54
Exnar Petr bosoboty leguano 10km Muži 113
Fejfarova Ema 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 311
Fejfarova Viktorie 400m Děti 4-6 let 312
Fiedlerová Markéta VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Fiksová Petra 5km Ženy 8
Földeš Michal Sberbank 10km Muži 114
Fráňa Pavel 10km Muži 115
Frank Knight Frank Knight Štafeta 4x2,5km Štafeta 251
Fráňová Jana 10km Ženy 76
Gillarová Irena 5km Ženy 9
Gonzáles Másilková Veronika Sberbank 5km Ženy 10
Gottwald Miroslav 10km Muži 116
Granja Monika 5km Ženy 11
Havlová Kristýna 5km Ženy 12
Hejná Jana 5km Ženy 13
Herold Jáchym 400m Děti 4-6 let 313
Heroldová Marika 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 314
Heroldy Václav 10km Muži 271
Heřmánek Hynek Sloth 10km Muži 117
Hodná Nekvapilová Dana 5km Ženy 66
Holub Matyáš 1,5km Děti 10-14 let 315
Holubová Lenka Chodci Štafeta 4x2,5km Štafeta 226
Holubová Lenka Stonožky Štafeta 4x2,5km Štafeta 241
Horák Milan Sberbank 10km Muži 118
Horká Lenka VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Ženy 14
Hošková Markéta 5km Ženy 68
Houštecký Petr Sberbank 10km Muži 119
Hrubá Šárka 10km Ženy 95
Hudcová Olga 800m Děti 7-9 let 344
Hufnagel Lukáš VF-Kopyta Štafeta 4x2,5km Štafeta 252
Hyndráková Andrea Burn Fighters 5km Ženy 15
Chromec David 400m Děti 4-6 let 316
Chromec Filip 800m Děti 7-9 let 317
Churavá Marie VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Churavý Martin Magistrátní vytrvalci Štafeta 4x2,5km Štafeta 227
Ihmová Alena Virtuální závod VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Ihmová Kristýna Virtuální závod VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Izing Miroslav tým Burnfighters 10km Muži 120
Jaksch Jakub Patron závodu - Miloš Škorpil 10km Muži 121
Jamieson Marie Axiell tým Štafeta 4x2,5km Štafeta 208
Jarkovský Marek GOLDBECK Bau 10km Muži 122
Jirásková Petra 10km Ženy 77
Jirkovský Josef 10km Muži 266
Jirovec Jakub Urban & Hejduk, s.r.o. 10km Muži 123
Jungbauerová Aneta BONA, o.p.s. management Štafeta 4x2,5km Štafeta 210
Jungbauerová Aneta BONA, o.p.s. teréňáci Štafeta 4x2,5km Štafeta 211
Kalašová Veronika 5km Ženy 57
Kaprová Agáta 400m Děti 4-6 let 318
Karas David DavidKarasTeam VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Karas Tomáš Sberbank 10km Muži 124
Karásková Dana Euro v Česku 10km Ženy 78
Kejvalova Gabi 5km Ženy
Keller Damien Blazing glory 1,5km Děti 10-14 let
Kinzel Martin Knight Frank 10km Muži 261
Klapačová Eva Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 247
Klapačová Eva Toskana friends Štafeta 4x2,5km Štafeta 246
Klapalová Zdenka Knight Frank 5km Ženy
Klapalová Zdeňka Knight Frank 5km Ženy 69
Klein Tomáš GOLDBECK Bau 10km Muži 125
Klíma Jiří 10km Muži 126
Klusoň Martin 10km Muži 173
Knopová Martina mBlue 10km Ženy 79
Kobylka Martin IMOS VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Kocian Ondra 1,5km Děti 10-14 let
Kocková Tereza mBlue 5km Ženy 65
Komárková Karolína 400m Děti 4-6 let 319
Kopytov Thomas 400m Děti 4-6 let 345
Kotík Adam Dětský závod 400m Děti 4-6 let 320
Kotrč Jan 2,5km Junioři 15-18 let 401
Kováříček Michal GOLDBECK Bau 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 224
Kozáková Jindřiška Total vital 10km Ženy 81
Král Michal GOLDBECK Bau 10km Muži 127
Králová Lenka 10km Ženy 82
Králová Lucie 5km Ženy 70
Králová Markéta GOLDBECK Bau 10km Ženy 83
Králová Markéta GOLDBECK Bau 5km Ženy 17
Kroupa Štěpán Café Racers 10km Muži 128
Krystian Radek 10km Muži 129
Kubálková Pavla 5km Ženy 18
Kubín Tomáš 1,5km Děti 10-14 let
Kubínová Kateřina Výbor dobré vůle 10km Ženy 84
Kubová Jana 5km Ženy
Kunzfeldová Alena VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Kunzfeldová Hana VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Kupec Ondrej 10km Muži
Langerová Barbora 5km Ženy 58
Laňka Jan Sberbank 10km Muži 130
Lenka Suchanová TLS CZ 5km Ženy 19
Lešner Jiří Knight Frank 10km Muži 183
Lukáš Filip GOLDBECK Bau 10km Muži 131
Mahovský Kamil mBlue 10km Muži 132
Marassová Věra 5km Ženy 20
Márová Klára runLABErun 5km Ženy 56
Martin 10km Muži 174
Martinková Terezie 10km Ženy 85
Maříková Viktorie 5km Ženy 67
Matha Jan Penta Štafeta 4x2,5km Štafeta 236
Matha Jan Penta 10km Muži 133
Med Milan GOLDBECK Bau 4 Štafeta 4x2,5km Štafeta 225
Měchura Albert PUNK tým 5km Ženy 21
Měchura Albert PUNK tým 1,5km Děti 10-14 let 321
Měchurová Dorota PUNK tým 800m Děti 7-9 let 322
Měchurová Zuzana PUNK tým 5km Ženy 22
Michálková Marie NETTO s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 229
Mikuláš Gabriel 400m Děti 4-6 let 323
Mikuláš Samuel 400m Děti 4-6 let 324
Mikyna Lukáš 10km Muži 134
Molda Milan #milanbezi 10km Muži 135
Mrázek Kryštof 1,5km Děti 10-14 let 351
Mrázková Anna 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 352
Mudrová Alžběta 10km Ženy 86
Mucha František 1,5km Děti 10-14 let 325
Muchová Anna 1,5km Děti 10-14 let 326
Muchová Helena VSQ 5km Ženy 23
Navrátilová Jana VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
NEMČÍKOVÁ Zuzana Nemčíci 5km Ženy 24
Němec Vojtěch Penta 10km Muži 136
Němečková Radka 5km Ženy 25
Nešporová Kristina GOLDBECK Bau 5km Ženy 26
Netopil Jiří Up ČR 10km Muži
Neumannová Eva 5km Ženy 27
Novák Marek Sberbank 10km Muži 137
Novak Ondrej ACZ 10km Muži 138
Novický Bronislav 10km Muži 175
Opriš Julianna Kiril Team VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Orošová Alena 5km Ženy 28
Ostrýžová Kateřina mBlue 5km Ženy 29
Ouedraogo Jasmine 400m Děti 4-6 let 327
Paclíková Petra volvo štafeta 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 243
Paclíková Petra volvo štafeta 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 244
Papežová Jitka ROZKOŠ bez RIZIKA Štafeta 4x2,5km Štafeta 237
Pascal Večeř Michael Euro v Česku 10km Muži 139
Paseka Jiří Patron závodu - Miloš Škorpil 10km Muži 140
Pásková Martina 10km Ženy 87
Pfortnerová Adéla VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Pisklák Tomáš Sberbank 10km Muži 141
Pisková Petra Knight Frank 5km Ženy 269
Pláničková Karolína Deník N I Štafeta 4x2,5km Štafeta 213
Pláničková Karolína Deník N II Štafeta 4x2,5km Štafeta 214
Plesník Ondřej GOLDBECK Bau 10km Muži 142
Plucarová Dana 5km Ženy 55
Podaný Petr Sberbank 10km Muži 143
Pojslová Ivana Nadace ČEZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 228
Pokorna Jana Arcadis 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 201
Pokorná Jana Arcadis 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 202
Pokorná Jana Arcadis 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 203
Pokorná Jana Arcadis 4 Štafeta 4x2,5km Štafeta 204
Pokorná Jana Arcadis 5 Štafeta 4x2,5km Štafeta 205
Pokorný Mirda SSR Kunice 10km Muži 176
Polášek Tomáš 400m Děti 4-6 let 328
Polišenská Alžběta 5km Ženy 30
Pozlerová Kateřina 10km Ženy 88
Prášek Radim GOLDBECK Bau 10km Muži 144
Procházková Jana Business Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 212
Procházková Jana Economy Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 219
Prokopová Klára 5km Ženy 31
Prouza Martin BT Severní ledovec 2000 10km Muži 145
Prouza Tomáš 1,5km Děti 10-14 let 347
Prouzová Barbora 800m Děti 7-9 let 348
Prouzová Jana BT Severní ledovec 2000 5km Ženy 32
Prouzová Kristýna BT Severní ledovec 2000 5km Ženy 33
Prouzová Lenka BT Severní ledovec 2000 5km Ženy 63
Ptáček Petr GOLDBECK Bau 10km Muži 146
Ptáčková Marie 5km Ženy 34
Pucholt Vladimír Sberbank 10km Muži 147
Pulicar Veronika GOLDBECK Bau 5km Ženy 35
Půtová Martina tým Burnfighters 5km Ženy 36
Rác Jakub 10km Muži 148
Radek Krystian 10km Muži
Rousová Vendula 5km Ženy 37
Roušalová Blanka 10km Ženy
Rovenská Nikol 400m Děti 4-6 let 340
Sajner Daniel Knight Frank 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 349
Sajner David Knight Frank 10km Muži
Sajnerová Viktorie Knight Frank 400m Děti 4-6 let 350
Savedchuk Roman Sberbank 10km Muži 149
Sedláková Lenka 5km Ženy 38
Sedláková Martina Sberbank 5km Ženy 39
Sergeenko Aleksandra Sberbank 5km Ženy 40
Scheerová Zuzana P3 Cifršpioni Štafeta 4x2,5km Štafeta 231
Scheerová Zuzana P3 Fried Chicks Štafeta 4x2,5km Štafeta 232
Scheerová Zuzana P3 Tým 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 233
Scheerová Zuzana P3 Tým 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 235
Scheerová Zuzana P3 Tým 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 234
Scheerová Zuzana P3 - Míra Zanáška Štafeta 4x2,5km Štafeta 230
Sichrovský Chananel Sberbank 10km Muži 150
Simandl Ondřej 10km Muži 151
Simandl Radek 10km Muži 152
Smetana Michal 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 342
Smetana Pavlík 400m Děti 4-6 let 343
Spálený Vít Sberbank Alumni 10km Muži 182
Srbová Martina Biochemici v běhu Štafeta 4x2,5km Štafeta 209
Steiger Kamil Nučičtí běžci 10km Muži 153
Streblova Zdenka Bohyně 5km Ženy 59
Stryja Radovan GOLDBECK Bau 10km Muži 154
Střítežský Tomáš GOLDBECK Bau 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 222
Sudková Marie 5km Ženy 41
Svoboda Daniel 1,5km Děti 10-14 let 346
Svoboda Lubor ARETE Štafeta 4x2,5km Štafeta 206
Syrovátková Daniela 5km Ženy 42
Šeflová Petra GOLDBECK Bau 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 223
Šetlík Daniel 400m Děti 4-6 let 329
Šetlíková Sára 400m Děti 4-6 let 330
Šimčíková Klára 2,5km Juniorky 15-18 let 402
Šimůnek Dušan TLS CZ 10km Muži 155
Šindelář Miroslav Sberbank 10km Muži 156
Škorpil Miloš Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 157
Šmolíková Sabina mBlue 5km Ženy 43
Šnajder Andrej Urban & Hejduk, s.r.o. 10km Muži 158
Šnobl Oliver 2,5km Junioři 15-18 let 404
Šnobl Pavel 10km Muži 172
Šnoblová Adéla 2,5km Juniorky 15-18 let 403
Šnoblová Agáta 2,5km Juniorky 15-18 let 405
Šnoblová Klára 10km Ženy 94
Šobrová Jana 5km Ženy 44
Špale Jan ČVUT UCEEB 10km Muži 159
Šturmová Tereza ARETE and Friends Štafeta 4x2,5km Štafeta 207
Táglicht Libor TLS CZ 10km Muži 160
Teplík Martin GOLDBECK Bau 10km Muži 161
Tesařík Ladislav Penta 10km Muži 162
Tišťanová Blanka 5km Ženy 45
Tomeckova Josefina 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 331
Trantinová Šárka 10km Ženy 89
Trněná Anna 5km Ženy 46
Trněná Dana 5km Ženy 47
Trněná Jana 5km Ženy 48
Tselidis Kyriakos Řecko nás baví.cz 10km Muži 163
Tůma Daniel 10km Muži 164
Tůma Zdeněk 10km Muži 165
Uhrinová Bibiana mBlue 5km Ženy 16
Urbánková Alfery Hana @hanyrunlife 5km Ženy 49
Valentková Klára Sberbank 5km Ženy 50
Vančo Ruben 10km Muži 166
Vasilescu Marijana Sberbank 10km Ženy 90
Vávrová Veronika Sberbank 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 238
Vávrová Veronika Sberbank 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 240
Velehradský Petr 10km Muži 167
Veniger Tomáš Penta 10km Muži 168
Verner Jan 10km Muži 256
Veronika Vávrová Sberbank 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 239
VESELÁ Marcela VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Veverková Kateřina 5km Ženy 51
Vidlářová Lucie 10km Ženy
Vilikus Alvin 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 332
Vilikus Oliver 400m Děti 4-6 let 333
Vinšová Lenka 5km Ženy 52
Vítková Gabriela Knight Frank 5km Ženy
Vlasák Martin 10km Muži 185
Vlcek Adam 400m Děti 4-6 let 334
Vlček Tomáš 10km Muži 169
Vlčková Daňková Kristýna 10km Ženy 91
Vlčková Mařatková Martina 5km Ženy 64
Vodicka Eduard 400m Děti 4-6 let 335
Vojáčková Josefína 400m Děti 4-6 let 336
Vojáčková Josefína 100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 320
Vostrý Jakub 400m Děti 4-6 let 337
Vystrčilová Lucie 5km Ženy 60
Zápotocký Milan UltraSkorpil 10km Muži 170
Zděnek Bořivoj 400m Děti 4-6 let 338
Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 10km Muži 171
Zímová Lucie 5km Ženy 62
Zinek Jan 800m Děti 7-9 let 339
Zinková Slávka 10km Ženy 92

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km Muži 94
5km Ženy 77
Štafeta 4x2,5km Štafeta 50
400m Děti 4-6 let 32
10km Ženy 25
VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné 13
1,5km Děti 10-14 let 10
100m Děti do 3 let a rodiče s kočárky 9
800m Děti 7-9 let 6
2,5km Juniorky 15-18 let 3
2,5km Junioři 15-18 let 2
Celkem 321