Hannah Pilsen Trail Krkavec
MÍSTO ZÁVODU
Bolevák Autokemp (Ostende)
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
13.11.2021
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adámek Jaromír | 11km | Muži 15-39 let | 289 | 289 | ||
Anděl Robert | KOS Plzeň | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 247 | 1 | |
Anděl Robin | KOS Plzeň | 1600m | Žáci 11-14 let | 331 | 2 | |
Andělová Viktorie | KOS Plzeň | 800m | Žačky 7-10 let | 322 | 3 | |
András Gudlin | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 48 | 4 | ||
Anna Dvořáková Grünová Michaela | Grünsport | 11km | Ženy 15-39 let | 245 | 5 | |
Arthur Tom | Chorlton Runners | 18km | Muži 15-39 let | 172 | 6 | |
Bachratá Michaela | 18km | Ženy 15-39 let | 122 | 7 | ||
Bálint Szabó | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 49 | 8 | ||
Bandžuch Martin | Kdyně | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 305 | 305 | |
Barnášová Kateřina | 42km | Ženy 15-39 let | 11 | 9 | ||
Baxa Radim | BKV Holýšov | 18km | Muži 15-39 let | 292 | 292 | |
Baxová Markéta | TJ Sokol Petřin SG | 800m | Žačky 7-10 let | 276 | 276 | |
Beňová Pavlína | 2B WINNER | 42km | Ženy 15-39 let | 67 | 10 | |
Beránek Zdenek | 18km | Muži 15-39 let | 115 | 11 | ||
Beránek Lukáš | Loko Beroun | 42km | Muži 15-39 let | 44 | 12 | |
Berger Anna | 18km | Ženy 15-39 let | 135 | 13 | ||
Berka Lukáš | Tj Sokol Vysoká Libyně | 42km | Muži 15-39 let | 27 | 14 | |
Beshir Ervin | SM Zdice | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 268 | 268 | |
Bičiště Kryštof | 800m | Žáci 7-10 let | 313 | 15 | ||
Bičiště Radim | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 149 | 16 | ||
Bičišťová Magdaléna | 800m | Žačky 7-10 let | 314 | 17 | ||
Bielková Věra | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 101 | 18 | ||
Bitman Jan | Plzeň | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 307 | 307 | |
Blöcher Johanna | 42km | Ženy 15-39 let | 3 | 19 | ||
Bohac Jan | 18km | Muži 15-39 let | 125 | 20 | ||
Bouda Oldřich | Rozběháme Klatovy | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 140 | 21 | |
Bouda Cyril | 11km | Muži 15-39 let | 242 | 22 | ||
Brožík Michael | Sologoat | 18km | Muži 15-39 let | 182 | 25 | |
Brych Kristián | 350m | Žáci do 6 let | 306 | 24 | ||
Brych Kristián | 350m | Žáci do 6 let | ||||
Brych Oliver | 800m | Žáci 7-10 let | 317 | 26 | ||
Buriánek Tomáš | Dalovice | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 58 | 27 | |
Buriánová Františka | 350m | Žačky do 6 let | 265 | 265 | ||
Burkart Věroslava | Rozběháme Plzeň | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 64 | 28 | |
colome Juliette | Na Vaclavce la street | 11km | Ženy 15-39 let | 223 | 32 | |
Čechalová Lucie | Rokycany | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 401 | 255 | |
Černý Jakub | 1600m | Žáci 11-14 let | 284 | 284 | ||
Černý Jakub | Tantrum Monstra | 18km | Muži 15-39 let | 107 | 29 | |
Černý Karel | RK Evropa Plzeň | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 228 | 30 | |
Červenka Milan | TJ Dynamo Pardubice | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 176 | 31 | |
Dědičová Tereza | Starý Plzenec | 18km | Ženy 15-39 let | 184 | 33 | |
Dietl Hynek | 350m | Žáci do 6 let | 275 | 275 | ||
Dietlová Veronika | 800m | Žačky 7-10 let | 274 | 274 | ||
Dolejšová Michaela | 18km | Ženy 15-39 let | 189 | 34 | ||
Doležal Tomáš | 42km | Muži 15-39 let | 50 | 35 | ||
Doucha Filip | Praha 11 | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 30 | 36 | |
Drábek Lukáš | Fénix Plzeň | 42km | Muži 15-39 let | 72 | 37 | |
Dufková Kateřina | Na pohodu | 18km | Ženy 15-39 let | 181 | 38 | |
Dvořák Michal | KOME KLUB KRASLICE | 18km | Muži 15-39 let | 170 | 39 | |
Dvořák Roman | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 185 | 40 | ||
Dvořák Tomáš | Sunny Gang Plzeň | 11km | Muži 15-39 let | 218 | 41 | |
EGERMAIER MARTIN | Prazdroj Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 188 | 42 | |
Eisner Tomáš | Pilsenman Club | 18km | Muži 15-39 let | 127 | 43 | |
Eisnerová Kristýna | Runland Team | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 212 | 44 | |
Fait Frantisek | Černošice | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 147 | 45 | |
feidak Olha | PenFox | 18km | Ženy 15-39 let | 119 | 46 | |
Fiala Filip | Flik Flak Plzeň | 800m | Žáci 7-10 let | 310 | 47 | |
Fiala Max | Flik Flak Plzeň | 800m | Žáci 7-10 let | 311 | 48 | |
Fiala Michal | AC-Heating | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 180 | 49 | |
Fiala Rostislav | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 179 | 50 | ||
Fiala Tom | 18km | Muži 15-39 let | 142 | 51 | ||
FILINGER Zbyněk | SK MAXTRI LIBEREC | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 35 | 52 | |
Frauendienst Gerald | 100 Marathon Club Austria | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 263 | 263 | |
Friedl Tomáš | 321start | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 42 | 53 | |
Frousová Anna | 18km | Ženy 15-39 let | 159 | 54 | ||
Fryček Jan | Sunny Gang Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 123 | 55 | |
Gabriel Pavel | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 259 | 259 | ||
Gadomska Katarzyna | 42km | Ženy 15-39 let | 1 | 56 | ||
Gebhart Jan | 18km | Muži 15-39 let | 160 | 57 | ||
Goulas Dana | Beer | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 302 | 302 | |
Grošek Jan | Čochtan Horní Slavkov | 42km | Muži 15-39 let | 23 | 58 | |
Gruber Tobiáš | Plzeň | 350m | Žáci do 6 let | 304 | 59 | |
Gruberová Natálie | LK Škoda | 800m | Žačky 7-10 let | 315 | 60 | |
Grusz Filip | Podej mi pivo | 42km | Muži 15-39 let | 34 | 61 | |
Hamák Ondřej | 18km | Muži 15-39 let | 102 | 62 | ||
hanuš martin | 11km | Muži 15-39 let | 238 | 63 | ||
Hart Radek | Baroko Maraton | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 41 | 64 | |
Hasnedl Dan | LLM Kanci | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 33 | 65 | |
Hasnedlová Jaroslava | LLM Kanci | 42km | Ženy 15-39 let | 32 | 66 | |
Heitz Mathilde | Na Vaclavce la street | 11km | Ženy 15-39 let | 220 | 67 | |
Herradová Štěpánka | Plzeň 3 | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 21 | 68 | |
Hlinovský Tomáš | AK Škoda | 18km | Muži 15-39 let | 152 | 69 | |
Hlinovský Václav | Plzeň | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 214 | 70 | |
Hnízdilová Lenka | Za Hezčí Zadeček | 42km | Ženy 15-39 let | 20 | 71 | |
Hofhans Tomáš | 18km | Muži 15-39 let | 158 | 72 | ||
Holub Michal | Praha 6 | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 47 | 73 | |
Horák Jan | 42km | Muži 15-39 let | 16 | 74 | ||
Hospr Tomáš | 321 Start | 18km | Muži 15-39 let | 403 | 257 | |
Houfková Kateřina | Forrest Gump Team | 42km | Ženy 15-39 let | 71 | 75 | |
Houška Václav | Beer | 18km | Muži 15-39 let | 303 | 303 | |
Hrabík Tomáš | Na pohodu | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 153 | 76 | |
Hrda Lukáš | IDDQD Runners | 42km | Muži 15-39 let | 52 | 77 | |
Hrdličková Lucie | 800m | Žačky 7-10 let | 277 | 277 | ||
Hroch František | Klokani | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 244 | 78 | |
Hughes Lucy | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 203 | 79 | ||
Hula Josef | 11km | Muži 15-39 let | 236 | 80 | ||
Chmelíková Martina | Šneci v běhu | 18km | Ženy 15-39 let | 304 | 304 | |
Iserte-López Elisabet | Midnight Runners | 42km | Ženy 15-39 let | 6 | 81 | |
Jáchim Zbyněk | Plzeň | 11km | Muži 15-39 let | 240 | 82 | |
Jana Hocká | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 173 | 83 | ||
Jedlička Michal | 11km | Muži 15-39 let | 200 | 84 | ||
Jelínek Petr | LENDY CLUB | 42km | Muži 15-39 let | 10 | 85 | |
Jelínková Adéla | 11km | Ženy 15-39 let | 248 | 86 | ||
Jeníček Martin | Žižkovský tygři | 18km | Muži 15-39 let | 186 | 87 | |
Jirkal Tomáš | Běžecký tým ZZSKVK | 42km | Muži 15-39 let | 24 | 88 | |
Jůzek Pavel | Mníšek Pod Brdy | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 19 | 89 | |
Kadlecová Barbora | LK Škoda Plzeň | 1600m | Žačky 11-14 let | 326 | 90 | |
Kadlecová Zuzana | USK Outdoor Plzeň | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 204 | 92 | |
Kadlecová Žofie | Sportclub Plzeń | 1600m | Žačky 11-14 let | 325 | 91 | |
Kamaryt Tomáš | KOS Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 177 | 93 | |
Kanis Jakub | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 136 | 94 | ||
Karasová Ema | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 800m | Žačky 7-10 let | 323 | 95 | |
Kaše Vojtěch | 18km | Muži 15-39 let | 169 | 96 | ||
Kéhar Ota | Rozběháme Plzeň | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 17 | 97 | |
Kehart Pavel | WARP^2 | 11km | Muži 15-39 let | 234 | 98 | |
Kinská Kateřina | 11km | Ženy 15-39 let | 280 | 280 | ||
Kiš Martin | 11km | Muži 15-39 let | 267 | 267 | ||
Kišová Magdaléna | 350m | Žačky do 6 let | 266 | 266 | ||
Klásková Zuzana | Forrest gump | 11km | Ženy 15-39 let | 206 | 99 | |
Klemsa Rostislav | Barbus Team | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 114 | 100 | |
Klepšová Veronika | Wolverine Zlín | 18km | Ženy 15-39 let | 117 | 101 | |
Kocourek Martin | RunCat | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 66 | 102 | |
Kodl Pavel | 18km | Muži 15-39 let | 157 | 103 | ||
Kohoutová Martina | Liska4dogs | 11km | Ženy 15-39 let | 216 | 104 | |
Kondrová Petra | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 62 | 105 | ||
Korecký Adam | Jumbo-Visma | 42km | Muži 15-39 let | 264 | 264 | |
Korous Pavel | 11km | Muži 15-39 let | 233 | 106 | ||
Kosaková Michaela | 18km | Ženy 15-39 let | 190 | 107 | ||
Kotlan Milan | Vrčeň | 42km | Muži 15-39 let | 54 | 108 | |
Kotlář Pavel | Zvíkovecké běhny | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 121 | 109 | |
Kotlářová Adéla | Zvíkovecké běhny | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 207 | 110 | |
Kotrla Lukáš | Atrofované ruce | 42km | Muži 15-39 let | 18 | 111 | |
Kotzan Milan | 350m | Žáci do 6 let | 270 | 270 | ||
Koudelka Drahomír | Meixner | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 291 | 291 | |
Kováčik Branislav | Fénix Plzeň | 11km | Muži 15-39 let | 237 | 112 | |
Král Václav | Rozběháme Česko | 18km | Muži 15-39 let | 167 | 113 | |
Krása Štěpán | Javorná | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 273 | 273 | |
Krása Vojta | 1600m | Žáci 11-14 let | 272 | 272 | ||
Kraus Dan | Cheznovice | 11km | Muži 15-39 let | 205 | 114 | |
Kraus Tomáš | Sunny Gang Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 133 | 115 | |
Krauz Tomáš | 18km | Muži 15-39 let | 191 | 116 | ||
Krejčí Pavel | Sunny Gang Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 297 | 297 | |
Krkošová Michaela | 11km | Ženy 15-39 let | 202 | 119 | ||
Krocová Denisa | LENDY CLUB | 42km | Ženy 15-39 let | 9 | 120 | |
Kroupa Jaroslav | Chodová Planá | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 290 | 290 | |
Krůdl Jirka | WITTE Bike Team | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 15 | 121 | |
Kříž Vít | 18km | Muži 15-39 let | 112 | 117 | ||
Křížek Miroslav | Šneci v běhu | 11km | Muži 15-39 let | 285 | 285 | |
Křížová Petra | Pomalu ale jistě | 42km | Ženy 15-39 let | 59 | 118 | |
Kubíček Jaroslav | Kiwi.com runners | 18km | Muži 15-39 let | 106 | 122 | |
KUCKO Miroslav | Liberec | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 39 | 124 | |
Kučerová Jana | Rozběháme Klatovy | 18km | Ženy 15-39 let | 171 | 123 | |
Kule Aleš | BKČS | 18km | Muži 15-39 let | 145 | 125 | |
Kulmala Janne | 100 Marathon Club Schweiz | 42km | Muži 15-39 let | 25 | 126 | |
Kupka Libor | Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 109 | 127 | |
Kydlíček Tomáš | TAP Plzeň | 1600m | Žáci 11-14 let | 283 | 283 | |
Lábr David | 18km | Muži 15-39 let | 144 | 128 | ||
Ledererová Kamila | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 56 | 129 | ||
Ledvinová Lucie | Sunny Gang Plzeň | 11km | Ženy 15-39 let | 217 | 130 | |
Lenfeldová Magdaléna | 11km | Ženy 15-39 let | 201 | 131 | ||
Lohová Monika | KOB Kladno | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 110 | 132 | |
Lunter Martin | 11km | Muži 15-39 let | 269 | 269 | ||
Malý Jiří | Praha 6 | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 45 | 133 | |
Malý Roman | 18km | Muži 15-39 let | 174 | 134 | ||
Mareš Martin | Zruč - Senec | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 154 | 135 | |
Mareš Štěpán | Rytíři | 18km | Muži 15-39 let | 454 | 310 | |
Martínková Věra | Plzeň | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 131 | 136 | |
Martz Cecilia | Na Vaclavce la street | 11km | Ženy 15-39 let | 219 | 137 | |
Mastný Leonard | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | 1600m | Žáci 11-14 let | 327 | 138 | |
Matiášek Jan | Base Camp Store | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 53 | 139 | |
Mátl Štěpán | Plzeň | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 138 | 140 | |
Maulis Ladislav | Wolverine | 18km | Muži 15-39 let | 301 | 301 | |
Meller Petr | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 76 | 141 | ||
Menclová Luisa | SCPL | 1600m | Žačky 11-14 let | 282 | 282 | |
Metlička Fabián | Author Team Stupno | 350m | Žáci do 6 let | 305 | 142 | |
Metlička Tobiáš | BK Elán Zruč | 800m | Žáci 7-10 let | 316 | 143 | |
Moudrý Ondřej | 321start | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 69 | 144 | |
Müller Jan | 11km | Muži 15-39 let | 230 | 145 | ||
Naxerová Jana | USK CS Plzeň | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 132 | 146 | |
Nedvědová Marie | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 261 | 261 | ||
Novák Martin | 42km | Muži 15-39 let | 400 | 254 | ||
Novák Martin | Zbůch | 18km | Muži 15-39 let | 104 | 147 | |
Novák Petr | AC Nýřany | 18km | Muži 15-39 let | 108 | 148 | |
Nováková Ema | AK Škoda | 1600m | Žačky 11-14 let | 332 | 149 | |
Nový Míra | Plzeň | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 143 | 150 | |
Nový Petr | 18km | Muži 15-39 let | 105 | 151 | ||
Ondrej Matus | 2BWINNER | 42km | Muži 15-39 let | 70 | 152 | |
Oplt Michal | Kilpi Kome Klub | 42km | Muži 15-39 let | 65 | 153 | |
Panuška Michal | JBR Enduro Team | 18km | Muži 15-39 let | 293 | 293 | |
Paríšek Daniel | 350m | Žáci do 6 let | 301 | 154 | ||
Paríšková Kristyna | 350m | Žačky do 6 let | 300 | 155 | ||
Paríšková Veronika | 800m | Žačky 7-10 let | 312 | 156 | ||
Pavlíček Richard | 11km | Muži 15-39 let | 243 | 157 | ||
Pavlinská Jana | Damice | 42km | Ženy 15-39 let | 28 | 158 | |
Pavlinská Miluše | Damice | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 213 | 159 | |
Pavlinský Vladimír | Damice | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 29 | 160 | |
Pazdiora Petr | Nezmaři | 11km | Muži 15-39 let | 287 | 287 | |
Pažout Jaroslav | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 208 | 161 | ||
Pdgorska Maja | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 298 | 298 | ||
Peroutka Tomáš | Forrest Gump Team | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 46 | 162 | |
Pešík Jiří | 18km | Muži 15-39 let | 103 | 163 | ||
Pešír Roman | Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit z. ú. | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 113 | 164 | |
Peterka Pavel | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 406 | 260 | ||
Peteřík Dušan | BKV Holýšov | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 295 | 295 | |
Petřík Dušan | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 150 | 165 | ||
Philippe Creytens | Midnight Runners | 42km | Muži 15-39 let | 5 | 166 | |
Plass Tomáš | Cykloservex Chotěšov | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 288 | 288 | |
Pluhařová Jana | 11km | Ženy 15-39 let | 227 | 167 | ||
Podgorski Tomasz | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 129 | 168 | ||
Polívková Veronika | 800m | Žačky 7-10 let | 281 | 281 | ||
Poslůední Jarmila | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 258 | 258 | ||
Puchrová Tereza | Sunny Gang Plzeň | 11km | Ženy 15-39 let | 221 | 169 | |
Racek Martin | 18km | Muži 15-39 let | 187 | 170 | ||
Rada Michal | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 151 | 171 | ||
Rada Stanislav | 42km | Muži 15-39 let | 79 | 172 | ||
Rais Karel | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 78 | 173 | ||
Reitspies Jiří | 18km | Muži 15-39 let | 183 | 175 | ||
Reitspiesová Michaela | 11km | Ženy 15-39 let | 241 | 176 | ||
Richter Dirk | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 12 | 178 | ||
Richter Tristan | 42km | Muži 15-39 let | 13 | 179 | ||
Richter Tristan | 42km | Muži 15-39 let | ||||
Roe Martin | 42km | Muži 15-39 let | 68 | 181 | ||
Roncka Jiri | Čochtan Horní Slavkov | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 128 | 182 | |
Rončková Petra | Čochtan Horní Slavkov | 11km | Ženy 15-39 let | 215 | 183 | |
Roth Zdeněk | Mattoni | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 126 | 184 | |
Rubášová Lucia | Bolevecký holky running | 18km | Ženy 15-39 let | 162 | 185 | |
Ruml Jiří | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 116 | 186 | ||
Rumlová Karolína | AKŠkoda Plzeň | 1600m | Žačky 11-14 let | 324 | 187 | |
Rustler Karin | 18km | Ženy 15-39 let | 134 | 188 | ||
Rutarová Kateřina | Triatlon Plzeň | 1600m | Žačky 11-14 let | 328 | 189 | |
Rutarová Magdalena | Triatlon Plzeň | 1600m | Žačky 11-14 let | 329 | 190 | |
Řehůřková Silvia | Jince | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 166 | 174 | |
Řeřicha Jan | Sunny Gang Plzeň | 18km | Muži 15-39 let | 139 | 177 | |
Salis Romana | 42km | Ženy 15-39 let | 2 | 192 | ||
Simmons Aaron | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 40 | 197 | ||
Sirotek Jakub | 800m | Žáci 7-10 let | 262 | 262 | ||
Sizaret Alice | Na Vaclavce la street | 11km | Ženy 15-39 let | 225 | 199 | |
Skalinová Kamila | GP Kolín | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 43 | 200 | |
Sopr Martin | Soprona | 11km | Muži 15-39 let | 246 | 203 | |
Stančík Tomáš | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 278 | 278 | ||
Staněk Jan | Triatlon Plzeň | 800m | Žáci 7-10 let | 318 | 208 | |
Staněk Jiří | Plzeň | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 239 | 209 | |
Staňková Ella | Triatlon Plzeň | 350m | Žačky do 6 let | 308 | 211 | |
Stöckelmayer Lukáš | Plzeň | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 141 | 214 | |
Stocklemayerová Pavlína | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 224 | 215 | ||
Stopková Jana | H.O.R.A.L. Praha | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 60 | 216 | |
Stowasser Filip | Vochov | 18km | Muži 15-39 let | 120 | 217 | |
Strnadová Lucie | Profesionální svině | 42km | Ženy 15-39 let | 63 | 218 | |
Sulek Václav | dopíjímesudy.cz | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 161 | 222 | |
Sušánková Klára | Ready 2 win | 11km | Ženy 15-39 let | 296 | 296 | |
Svoboda Jiří | CK Team bike Březová | 18km | Muži 15-39 let | 156 | 224 | |
Sýkorová Alena | Nýřany | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 77 | 225 | |
Šaliga Jan | UltraŠála | 42km | Muži 15-39 let | 74 | 191 | |
Ševčík Svatobor | 11km | Muži 15-39 let | 232 | 193 | ||
Ševčíková Petra | Ostrov | 11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 222 | 194 | |
Šilhan Jiří | WITTE Bike Team | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 22 | 195 | |
Šimek Miroslav | TC Dvořák České Budějovice | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 57 | 196 | |
Šindelářová Blanka | Blovice | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 137 | 198 | |
Šlehůbr Iveta | Šneci v běhu | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 155 | 201 | |
Šlechtová Pavlína | SK Bambousek | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 402 | 256 | |
Šmákalová Petra | TJ Sokol SG Plzeň Petřín | 18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 165 | 202 | |
Špetová Patricie | AK Škoda Plzeň | 800m | Žačky 7-10 let | 319 | 204 | |
Špetová Viktorie | AK Škoda Plzeň | 800m | Žačky 7-10 let | 320 | 205 | |
Šrámková Denisa | Sunny Gang Plzeň | 11km | Ženy 15-39 let | 226 | 206 | |
Štajnerová Alice | 350m | Žáci do 6 let | 302 | 207 | ||
Štangl Josef | Happy Tucaroya | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 31 | 210 | |
Štědronský Jan | Šneci v běhu | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 146 | 212 | |
Štefl Miroslav | Baroko maraton | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 75 | 213 | |
Šturm Petr | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 350m | Žáci do 6 let | 309 | 219 | |
Šturmová Jana | Velosport Domažlice | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 61 | 220 | |
Šturmová Tereza | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 800m | Žačky 7-10 let | 321 | 221 | |
Šulc Alex | AC Škoda | 800m | Žáci 7-10 let | 279 | 279 | |
Šváb Hubert | 42km | Muži 15-39 let | 7 | 223 | ||
Tesliuk Vasyl | Run21 | 18km | Muži 15-39 let | 130 | 226 | |
Thomson Mark | 42km | Muži 15-39 let | 4 | 227 | ||
TOPINKA KAREL | Plzeň | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 36 | 228 | |
Tošner Michal | KOS Plzeň | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 235 | 229 | |
Turzynski Michael | 100 Marathon Club | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 8 | 230 | |
Ulma Tomáš | Praha | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 73 | 231 | |
Ulman Radek | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 294 | 294 | ||
Ulrych Luděk | Vivobarefoot Plzeň | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 26 | 232 | |
Urbánek Michal | Čochtan Horní slavkov | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 168 | 233 | |
Václavík Jan | KOS Plzeň | 42km | Muži 15-39 let | 55 | 234 | |
Valenta Radek | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 100 | 235 | ||
Valentová Pavla | 321start | 18km | Ženy 15-39 let | 286 | 286 | |
Vaňková Klára | LK Jasan Aš | 18km | Ženy 15-39 let | 164 | 236 | |
Vávra Lukáš | MS BIKE ACADEMY racing | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 210 | 237 | |
Vernerová Darina | Vegan Sport Club | 18km | Ženy 15-39 let | 118 | 238 | |
Veselková Barbora | 18km | Ženy 15-39 let | 111 | 239 | ||
Veselovský Jan | Medici | 11km | Muži 15-39 let | 300 | 300 | |
Veselovský Miroslav | Medici | 18km | Muži 15-39 let | 299 | 299 | |
Vintr Tomáš | KVV Brno | 42km | Muži 15-39 let | 51 | 240 | |
Vitik Martin | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 229 | 241 | ||
Vitíková Lea | Baby Yoda | 350m | Žačky do 6 let | 303 | 242 | |
Vohradský Lukáš | Tempo Makers | 18km | Muži 15-39 let | 175 | 244 | |
Vochocová Gabriela | 11km | Ženy 15-39 let | 231 | 243 | ||
Vondráček Petr | Zvíkovecké běhny | 18km | Muži 15-39 let | 124 | 245 | |
Vondrák Martin | Rockpoint | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 37 | 246 | |
Vrabec Jiří | Fírové | 11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 211 | 247 | |
Wendler Jan | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | 1600m | Žáci 11-14 let | 330 | 248 | |
Wendler Viktor | UWG Plzeň | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 178 | 249 | |
Zedníček Jan | RK Evropa | 11km | Muži 15-39 let | 306 | 306 | |
Zemanová Zdeňka | Rozběháme Plzeň | 18km | Ženy 15-39 let | 148 | 252 | |
Zhao Yang | 42km | Ženy 15-39 let | 38 | 253 | ||
Zýka Jan | MSBA | 800m | Žáci 7-10 let | 271 | 271 | |
Žalud Ladislav | Triatlon Mladá Boleslav | 18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 163 | 250 | |
Žárská Sofie | 11km | Ženy 15-39 let | 209 | 251 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
18km | Muži 15-39 let | 47 |
18km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 35 |
42km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 34 |
42km | Muži 15-39 let | 27 |
11km | Muži 15-39 let | 21 |
11km | Ženy 15-39 let | 20 |
18km | Ženy 15-39 let | 18 |
42km | Ženy 15-39 let | 14 |
11km | Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) | 14 |
18km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 13 |
800m | Žačky 7-10 let | 12 |
800m | Žáci 7-10 let | 9 |
42km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 9 |
350m | Žáci do 6 let | 9 |
11km | Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) | 8 |
1600m | Žačky 11-14 let | 7 |
1600m | Žáci 11-14 let | 6 |
350m | Žačky do 6 let | 5 |
Celkem | 308 |