Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Krkavec

Bolevák Autokemp (Ostende)

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

13.11.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

42km

18km

11km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adámek Jaromír 11km Muži 15-39 let 289
Anděl Robert KOS Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 247
Anděl Robin KOS Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 331
Andělová Viktorie KOS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 322
András Gudlin 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 48
Anna Dvořáková Grünová Michaela Grünsport 11km Ženy 15-39 let 245
Arthur Tom Chorlton Runners 18km Muži 15-39 let 172
Bachratá Michaela 18km Ženy 15-39 let 122
Bálint Szabó 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 49
Bandžuch Martin Kdyně 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 305
Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let 11
Baxa Radim BKV Holýšov 18km Muži 15-39 let 292
Baxová Markéta TJ Sokol Petřin SG 800m Žačky 7-10 let 276
Beňová Pavlína 2B WINNER 42km Ženy 15-39 let 67
Beránek Zdenek 18km Muži 15-39 let 115
Beránek Lukáš Loko Beroun 42km Muži 15-39 let 44
Berger Anna 18km Ženy 15-39 let 135
Berka Lukáš Tj Sokol Vysoká Libyně 42km Muži 15-39 let 27
Beshir Ervin SM Zdice 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 268
Bičiště Kryštof 800m Žáci 7-10 let 313
Bičiště Radim 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 149
Bičišťová Magdaléna 800m Žačky 7-10 let 314
Bielková Věra 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 101
Bitman Jan Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 307
Blöcher Johanna 42km Ženy 15-39 let 3
Bohac Jan 18km Muži 15-39 let 125
Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 140
Bouda Cyril 11km Muži 15-39 let 242
Brožík Michael Sologoat 18km Muži 15-39 let 182
Brych Kristián 350m Žáci do 6 let 306
Brych Kristián 350m Žáci do 6 let
Brych Oliver 800m Žáci 7-10 let 317
Buriánek Tomáš Dalovice 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 58
Buriánová Františka 350m Žačky do 6 let 265
Burkart Věroslava Rozběháme Plzeň 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 64
colome Juliette Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 223
Čechalová Lucie Rokycany 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 401
Černý Jakub 1600m Žáci 11-14 let 284
Černý Jakub Tantrum Monstra 18km Muži 15-39 let 107
Černý Karel RK Evropa Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 228
Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 176
Dědičová Tereza Starý Plzenec 18km Ženy 15-39 let 184
Dietl Hynek 350m Žáci do 6 let 275
Dietlová Veronika 800m Žačky 7-10 let 274
Dolejšová Michaela 18km Ženy 15-39 let 189
Doležal Tomáš 42km Muži 15-39 let 50
Doucha Filip Praha 11 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 30
Drábek Lukáš Fénix Plzeň 42km Muži 15-39 let 72
Dufková Kateřina Na pohodu 18km Ženy 15-39 let 181
Dvořák Michal KOME KLUB KRASLICE 18km Muži 15-39 let 170
Dvořák Roman 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 185
Dvořák Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 218
EGERMAIER MARTIN Prazdroj Plzeň 18km Muži 15-39 let 188
Eisner Tomáš Pilsenman Club 18km Muži 15-39 let 127
Eisnerová Kristýna Runland Team 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 212
Fait Frantisek Černošice 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 147
feidak Olha PenFox 18km Ženy 15-39 let 119
Fiala Filip Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 310
Fiala Max Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 311
Fiala Michal AC-Heating 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 180
Fiala Rostislav 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 179
Fiala Tom 18km Muži 15-39 let 142
FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 35
Frauendienst Gerald 100 Marathon Club Austria 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 263
Friedl Tomáš 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 42
Frousová Anna 18km Ženy 15-39 let 159
Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 123
Gabriel Pavel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 259
Gadomska Katarzyna 42km Ženy 15-39 let 1
Gebhart Jan 18km Muži 15-39 let 160
Goulas Dana Beer 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 302
Grošek Jan Čochtan Horní Slavkov 42km Muži 15-39 let 23
Gruber Tobiáš Plzeň 350m Žáci do 6 let 304
Gruberová Natálie LK Škoda 800m Žačky 7-10 let 315
Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let 34
Hamák Ondřej 18km Muži 15-39 let 102
hanuš martin 11km Muži 15-39 let 238
Hart Radek Baroko Maraton 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 41
Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 33
Hasnedlová Jaroslava LLM Kanci 42km Ženy 15-39 let 32
Heitz Mathilde Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 220
Herradová Štěpánka Plzeň 3 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 21
Hlinovský Tomáš AK Škoda 18km Muži 15-39 let 152
Hlinovský Václav Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 214
Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček 42km Ženy 15-39 let 20
Hofhans Tomáš 18km Muži 15-39 let 158
Holub Michal Praha 6 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 47
Horák Jan 42km Muži 15-39 let 16
Hospr Tomáš 321 Start 18km Muži 15-39 let 403
Houfková Kateřina Forrest Gump Team 42km Ženy 15-39 let 71
Houška Václav Beer 18km Muži 15-39 let 303
Hrabík Tomáš Na pohodu 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 153
Hrda Lukáš IDDQD Runners 42km Muži 15-39 let 52
Hrdličková Lucie 800m Žačky 7-10 let 277
Hroch František Klokani 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 244
Hughes Lucy 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 203
Hula Josef 11km Muži 15-39 let 236
Chmelíková Martina Šneci v běhu 18km Ženy 15-39 let 304
Iserte-López Elisabet Midnight Runners 42km Ženy 15-39 let 6
Jáchim Zbyněk Plzeň 11km Muži 15-39 let 240
Jana Hocká 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 173
Jedlička Michal 11km Muži 15-39 let 200
Jelínek Petr LENDY CLUB 42km Muži 15-39 let 10
Jelínková Adéla 11km Ženy 15-39 let 248
Jeníček Martin Žižkovský tygři 18km Muži 15-39 let 186
Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK 42km Muži 15-39 let 24
Jůzek Pavel Mníšek Pod Brdy 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 19
Kadlecová Barbora LK Škoda Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 326
Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzeň 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 204
Kadlecová Žofie Sportclub Plzeń 1600m Žačky 11-14 let 325
Kamaryt Tomáš KOS Plzeň 18km Muži 15-39 let 177
Kanis Jakub 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 136
Karasová Ema TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800m Žačky 7-10 let 323
Kaše Vojtěch 18km Muži 15-39 let 169
Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 17
Kehart Pavel WARP^2 11km Muži 15-39 let 234
Kinská Kateřina 11km Ženy 15-39 let 280
Kiš Martin 11km Muži 15-39 let 267
Kišová Magdaléna 350m Žačky do 6 let 266
Klásková Zuzana Forrest gump 11km Ženy 15-39 let 206
Klemsa Rostislav Barbus Team 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 114
Klepšová Veronika Wolverine Zlín 18km Ženy 15-39 let 117
Kocourek Martin RunCat 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 66
Kodl Pavel 18km Muži 15-39 let 157
Kohoutová Martina Liska4dogs 11km Ženy 15-39 let 216
Kondrová Petra 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 62
Korecký Adam Jumbo-Visma 42km Muži 15-39 let 264
Korous Pavel 11km Muži 15-39 let 233
Kosaková Michaela 18km Ženy 15-39 let 190
Kotlan Milan Vrčeň 42km Muži 15-39 let 54
Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 121
Kotlářová Adéla Zvíkovecké běhny 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 207
Kotrla Lukáš Atrofované ruce 42km Muži 15-39 let 18
Kotzan Milan 350m Žáci do 6 let 270
Koudelka Drahomír Meixner 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 291
Kováčik Branislav Fénix Plzeň 11km Muži 15-39 let 237
Král Václav Rozběháme Česko 18km Muži 15-39 let 167
Krása Štěpán Javorná 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 273
Krása Vojta 1600m Žáci 11-14 let 272
Kraus Dan Cheznovice 11km Muži 15-39 let 205
Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 133
Krauz Tomáš 18km Muži 15-39 let 191
Krejčí Pavel Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 297
Krkošová Michaela 11km Ženy 15-39 let 202
Krocová Denisa LENDY CLUB 42km Ženy 15-39 let 9
Kroupa Jaroslav Chodová Planá 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 290
Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 15
Kříž Vít 18km Muži 15-39 let 112
Křížek Miroslav Šneci v běhu 11km Muži 15-39 let 285
Křížová Petra Pomalu ale jistě 42km Ženy 15-39 let 59
Kubíček Jaroslav Kiwi.com runners 18km Muži 15-39 let 106
KUCKO Miroslav Liberec 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 39
Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 18km Ženy 15-39 let 171
Kule Aleš BKČS 18km Muži 15-39 let 145
Kulmala Janne 100 Marathon Club Schweiz 42km Muži 15-39 let 25
Kupka Libor Plzeň 18km Muži 15-39 let 109
Kydlíček Tomáš TAP Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 283
Lábr David 18km Muži 15-39 let 144
Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 56
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 217
Lenfeldová Magdaléna 11km Ženy 15-39 let 201
Lohová Monika KOB Kladno 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 110
Lunter Martin 11km Muži 15-39 let 269
Malý Jiří Praha 6 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 45
Malý Roman 18km Muži 15-39 let 174
Mareš Martin Zruč - Senec 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 154
Mareš Štěpán Rytíři 18km Muži 15-39 let 454
Martínková Věra Plzeň 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 131
Martz Cecilia Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 219
Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žáci 11-14 let 327
Matiášek Jan Base Camp Store 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 53
Mátl Štěpán Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 138
Maulis Ladislav Wolverine 18km Muži 15-39 let 301
Meller Petr 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 76
Menclová Luisa SCPL 1600m Žačky 11-14 let 282
Metlička Fabián Author Team Stupno 350m Žáci do 6 let 305
Metlička Tobiáš BK Elán Zruč 800m Žáci 7-10 let 316
Moudrý Ondřej 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 69
Müller Jan 11km Muži 15-39 let 230
Naxerová Jana USK CS Plzeň 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 132
Nedvědová Marie 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 261
Novák Martin 42km Muži 15-39 let 400
Novák Martin Zbůch 18km Muži 15-39 let 104
Novák Petr AC Nýřany 18km Muži 15-39 let 108
Nováková Ema AK Škoda 1600m Žačky 11-14 let 332
Nový Míra Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 143
Nový Petr 18km Muži 15-39 let 105
Ondrej Matus 2BWINNER 42km Muži 15-39 let 70
Oplt Michal Kilpi Kome Klub 42km Muži 15-39 let 65
Panuška Michal JBR Enduro Team 18km Muži 15-39 let 293
Paríšek Daniel 350m Žáci do 6 let 301
Paríšková Kristyna 350m Žačky do 6 let 300
Paríšková Veronika 800m Žačky 7-10 let 312
Pavlíček Richard 11km Muži 15-39 let 243
Pavlinská Jana Damice 42km Ženy 15-39 let 28
Pavlinská Miluše Damice 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 213
Pavlinský Vladimír Damice 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 29
Pazdiora Petr Nezmaři 11km Muži 15-39 let 287
Pažout Jaroslav 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 208
Pdgorska Maja 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 298
Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 46
Pešík Jiří 18km Muži 15-39 let 103
Pešír Roman Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit z. ú. 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 113
Peterka Pavel 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 406
Peteřík Dušan BKV Holýšov 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 295
Petřík Dušan 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 150
Philippe Creytens Midnight Runners 42km Muži 15-39 let 5
Plass Tomáš Cykloservex Chotěšov 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 288
Pluhařová Jana 11km Ženy 15-39 let 227
Podgorski Tomasz 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 129
Polívková Veronika 800m Žačky 7-10 let 281
Poslůední Jarmila 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 258
Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 221
Racek Martin 18km Muži 15-39 let 187
Rada Michal 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 151
Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 79
Rais Karel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 78
Reitspies Jiří 18km Muži 15-39 let 183
Reitspiesová Michaela 11km Ženy 15-39 let 241
Richter Dirk 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 12
Richter Tristan 42km Muži 15-39 let 13
Richter Tristan 42km Muži 15-39 let
Roe Martin 42km Muži 15-39 let 68
Roncka Jiri Čochtan Horní Slavkov 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 128
Rončková Petra Čochtan Horní Slavkov 11km Ženy 15-39 let 215
Roth Zdeněk Mattoni 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 126
Rubášová Lucia Bolevecký holky running 18km Ženy 15-39 let 162
Ruml Jiří 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 116
Rumlová Karolína AKŠkoda Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 324
Rustler Karin 18km Ženy 15-39 let 134
Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 328
Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 329
Řehůřková Silvia Jince 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 166
Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 139
Salis Romana 42km Ženy 15-39 let 2
Simmons Aaron 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 40
Sirotek Jakub 800m Žáci 7-10 let 262
Sizaret Alice Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 225
Skalinová Kamila GP Kolín 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 43
Sopr Martin Soprona 11km Muži 15-39 let 246
Stančík Tomáš 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 278
Staněk Jan Triatlon Plzeň 800m Žáci 7-10 let 318
Staněk Jiří Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 239
Staňková Ella Triatlon Plzeň 350m Žačky do 6 let 308
Stöckelmayer Lukáš Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 141
Stocklemayerová Pavlína 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 224
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 60
Stowasser Filip Vochov 18km Muži 15-39 let 120
Strnadová Lucie Profesionální svině 42km Ženy 15-39 let 63
Sulek Václav dopíjímesudy.cz 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 161
Sušánková Klára Ready 2 win 11km Ženy 15-39 let 296
Svoboda Jiří CK Team bike Březová 18km Muži 15-39 let 156
Sýkorová Alena Nýřany 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 77
Šaliga Jan UltraŠála 42km Muži 15-39 let 74
Ševčík Svatobor 11km Muži 15-39 let 232
Ševčíková Petra Ostrov 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 222
Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 22
Šimek Miroslav TC Dvořák České Budějovice 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 57
Šindelářová Blanka Blovice 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 137
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 155
Šlechtová Pavlína SK Bambousek 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 402
Šmákalová Petra TJ Sokol SG Plzeň Petřín 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 165
Špetová Patricie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 319
Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 320
Šrámková Denisa Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 226
Štajnerová Alice 350m Žáci do 6 let 302
Štangl Josef Happy Tucaroya 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 31
Štědronský Jan Šneci v běhu 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 146
Štefl Miroslav Baroko maraton 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 75
Šturm Petr TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 350m Žáci do 6 let 309
Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 61
Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800m Žačky 7-10 let 321
Šulc Alex AC Škoda 800m Žáci 7-10 let 279
Šváb Hubert 42km Muži 15-39 let 7
Tesliuk Vasyl Run21 18km Muži 15-39 let 130
Thomson Mark 42km Muži 15-39 let 4
TOPINKA KAREL Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 36
Tošner Michal KOS Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 235
Turzynski Michael 100 Marathon Club 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 8
Ulma Tomáš Praha 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 73
Ulman Radek 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 294
Ulrych Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 26
Urbánek Michal Čochtan Horní slavkov 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 168
Václavík Jan KOS Plzeň 42km Muži 15-39 let 55
Valenta Radek 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 100
Valentová Pavla 321start 18km Ženy 15-39 let 286
Vaňková Klára LK Jasan Aš 18km Ženy 15-39 let 164
Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 210
Vernerová Darina Vegan Sport Club 18km Ženy 15-39 let 118
Veselková Barbora 18km Ženy 15-39 let 111
Veselovský Jan Medici 11km Muži 15-39 let 300
Veselovský Miroslav Medici 18km Muži 15-39 let 299
Vintr Tomáš KVV Brno 42km Muži 15-39 let 51
Vitik Martin 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 229
Vitíková Lea Baby Yoda 350m Žačky do 6 let 303
Vohradský Lukáš Tempo Makers 18km Muži 15-39 let 175
Vochocová Gabriela 11km Ženy 15-39 let 231
Vondráček Petr Zvíkovecké běhny 18km Muži 15-39 let 124
Vondrák Martin Rockpoint 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 37
Vrabec Jiří Fírové 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 211
Wendler Jan TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žáci 11-14 let 330
Wendler Viktor UWG Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 178
Zedníček Jan RK Evropa 11km Muži 15-39 let 306
Zemanová Zdeňka Rozběháme Plzeň 18km Ženy 15-39 let 148
Zhao Yang 42km Ženy 15-39 let 38
Zýka Jan MSBA 800m Žáci 7-10 let 271
Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 163
Žárská Sofie 11km Ženy 15-39 let 209

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
18km Muži 15-39 let 47
18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 35
42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 34
42km Muži 15-39 let 27
11km Muži 15-39 let 21
11km Ženy 15-39 let 20
18km Ženy 15-39 let 18
42km Ženy 15-39 let 14
11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 14
18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 13
800m Žačky 7-10 let 12
800m Žáci 7-10 let 9
42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 9
350m Žáci do 6 let 9
11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 8
1600m Žačky 11-14 let 7
1600m Žáci 11-14 let 6
350m Žačky do 6 let 5
Celkem 308