Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Letkov

Letkov, vodní nádrž

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.05.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

42km

30km

20km

8,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Markéta Dočekalová Kladno 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 205
Argmannová Jana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 201
Argmannová Johanka 350m Žačky do 6 let 324
Argmanová Anastázie 1600m Žačky 11-14 let 359
Audes Marek Olympia Plzeň Team 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 360
Babák Josef Tantrum Monstra 20km Muži 15-39 let 124
Balajka Martin Black Sheep Horšice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 109
Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let 9
Baxa Jáchym TJ SOKOL PETŘÍN SG 1600m Žáci 11-14 let 305
Baxová Markéta TJ SOKOL PETŘÍN SG 800m Žačky 7-10 let 312
Bayer Natálie TJ Čechurov 350m Žačky do 6 let 391
Bayer Nela TJ Čechurov 800m Žačky 7-10 let 389
Bayer Tomáš TJ Čechurov 8,5km Muži 15-39 let 388
Bazochová Radka 800m Žačky 7-10 let 394
Benoni Roberto 20km Muži 15-39 let 103
Bielková Věra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 150
Bouda Cyril 20km Muži 15-39 let 100
Bouchal Radek KOS Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 350
Bouchal Vavřinec Pilsentrail.cz 350m Žáci do 6 let 330
Bouchal Vít Pilsentrail.cz 350m Žáci do 6 let 329
Brašnová Helena 800m Žačky 7-10 let 402
Brokeš Dominik Flik Flak 1600m Žáci 11-14 let 376
Brož Milan Kilpi Kome Klub 42km Muži 15-39 let 352
Brzobohatá Šárka 8,5km Ženy 15-39 let 207
Bursa Áron Sports4kids 800m Žáci 7-10 let 367
Čása Ladislav 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 148
da Silva Miguel Prague Wolfs 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 2
Dočekal Jakub Kladno 20km Muži 15-39 let 110
Dočekal František Maraton klub Kladno 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 56
Doležal Tomáš 30km Muži 15-39 let 62
Doucha Filip Praha 11 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 22
Drtinová Anežka 800m Žačky 7-10 let 357
Drtinová Lea 350m Žačky do 6 let 356
Dubský Dalibor 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 65
Dvořáčková Tereza STOPNITO 20km Ženy 15-39 let 117
Dvořak Tomaš Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 409
Dvořáková Zuzana Šneci v běhu 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 146
Eisner Tomáš Pilsenman Club 20km Muži 15-39 let 114
Fait František Gerontclub 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 123
Faltejsek Martin 20km Muži 15-39 let 130
Farkasova Darina Prague Wolfs 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 102
Feidak Olha 20km Ženy 15-39 let 108
Fiala Fili Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 379
Fiala Mx Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 378
Fiala Pavel 20km Muži 15-39 let 112
Fiala Rostislav 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 129
Freiberg Tomáš 800m Žáci 7-10 let 377
Fryček Jan SK Sanny Gang Plzeň 20km Muži 15-39 let 406
Gazdík Denis Sweep Factory Team 20km Muži 15-39 let 133
Gerych David Kupkolo.cz 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 354
Gerychová Michaela Kupkolo.cz 42km Ženy 15-39 let 353
Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let 23
Hálova Veronika TJ Sokol Maxičky 8,5km Ženy 15-39 let 407
Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 4
Hasnedlová Jaroslava LLM Kanci 42km Ženy 15-39 let 5
Hazdra Petr 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 61
Herradová Štěpánka 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 18
Himmel Štěpán 350m Žáci do 6 let 321
Hladík Josef Klánovice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 359
Hnojsky Vlasta 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 12
Hofhans Tomáš 30km Muži 15-39 let 59
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 30km Muži 15-39 let 63
Hupač Karel SK Petřin Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 395
Chmelíková Martina Šneci v běhu 42km Ženy 15-39 let 355
Jankovská Amálie 1600m Žačky 11-14 let 401
Jiráň Michal amatér 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 17
Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK 42km Muži 15-39 let 24
Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzeň 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 362
Kallehauge Jesper Praha 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 400
Kazík Vojtěch AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 404
Kazíková Kristýna AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 405
Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 54
Klabačka Daniel SLČR 800m Žáci 7-10 let 311
Klemsa Rostislav Barbus Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 118
Kosnarova Vendula Rozběháme Česko 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 211
Kotlan Milan 30km Muži 15-39 let 68
Kotlan Milan 350m Žáci do 6 let 328
Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let 327
Krameš Jaroslav Praha 5 - Lipence 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 14
Krauz Tomáš 20km Muži 15-39 let 139
Krochot Daniel 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 60
Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 8
Křížová Petra Musher klub Tlapky v tahu 20km Ženy 15-39 let 121
Kubal Vlastimil Brnířov 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 396
Kubín Jan 42km Muži 15-39 let 11
Kubín Jan 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 209
Kubínová Zuzana 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 10
Kučera Matěj RunningZone 30km Muži 15-39 let 57
Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 413
Lábr David 20km Muži 15-39 let 115
Laurent Jaumotte Uniqa 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 365
Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 26
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 408
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 16
Lyashko Kirill None 42km Muži 15-39 let 1
Mach David Ostrava 30km Muži 15-39 let 67
Mach Pavel 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 138
Malinký Ondřej 20km Muži 15-39 let 126
Málková Želechovská Jana 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 101
Mandrysz Marcel Harley-Davidson Strakonice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 113
Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let 19
Mastný Leonard TJ SG Petřin Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 398
Mašek Josef Zvíkovecké běhny 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 410
Mašek Michal 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 218
Mašková Sofie Flik Flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 375
Matějka Tomáš USK Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 210
Metlička Fabián Author Team Stupno 350m Žáci do 6 let 322
Metlička Jiří 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 208
Metlička Tobiáš Author Team Stupno 800m Žáci 7-10 let 310
Metličková Barbora Authorteam Stupno 1600m Žačky 11-14 let 366
Morávek David 30km Muži 15-39 let 358
Müller Zdeněk Medový Újezd 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 131
Müllerová Hana Medový Újezd 20km Ženy 15-39 let 132
Naxerová Jana USK CS Plzeň 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 143
Nejedlý Petr Praha 5 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 13
Nosilová Anna BKV Holýšov 20km Ženy 15-39 let 147
Nováček Bartoloměj Lokomotiva Plzeň 800m Žáci 7-10 let 371
Nováček Mikuláš Lokomotiva Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 372
Novák Václav ToBi Team 8,5km Muži 15-39 let 214
Nováková Dominika Sport club Plzeň 800m Žačky 7-10 let 369
Nový Míra Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 136
Pernikl Lukáš Mílaři Domažlice 42km Muži 15-39 let 25
Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 21
Pešír Roman Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z. ú. 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 119
Pešulová Alexandra Lokomotiva Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 370
Píclová Kristýna 800m Žačky 7-10 let 384
Pítek Jan 20km Muži 15-39 let 105
Poslední Jarmila Tehov 30km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 111
Přikrylová Johana BKV Holýšov 20km Ženy 15-39 let 145
Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 213
Rada Michal Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 116
Reiprich Daniel 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 142
Rubášová Lucia Hannah team 20km Ženy 15-39 let 120
Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 302
Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 304
Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 303
Ryba Filip 350m Žáci do 6 let 374
Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 212
Salzman Tomáš 800m Žáci 7-10 let 380
Salzmanová Tereza 1600m Žačky 11-14 let 381
Sarpong Michal Doosan Škoda Power 42km Muži 15-39 let 368
Schötze Ondřej Witte Bike Team 30km Muži 15-39 let 351
Schütze Pavel EX WITTE Bike Team 42km Muži 15-39 let 6
Sirotek Jakub Runland 800m Žáci 7-10 let 399
Skalinová Kamila SK Babice 30km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 55
Skramusky Kamil TTT 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 206
Sládek Jakub 20km Muži 15-39 let 107
Sokol Martin Axon sport team 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 66
Sornasová Jana Rozběháme Plzeň 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 217
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 27
Straka Filip TJ Stodůlky 800m Žáci 7-10 let 390
Straka Jáchym TJ Stodůlky 350m Žáci do 6 let 392
Svobodová Eva Tantrum Monstra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 127
Sýba Tomáš 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 58
Sýkorová Alena 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 144
Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 7
Šilhánek Jaromír USK CS Plzeň 350m Žáci do 6 let 326
Šilhánková Barbora USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 325
Šimonovská Kačka 800m Žačky 7-10 let 383
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 135
Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 106
Šmákalová Zuzana AC Nýřany 1600m Žačky 11-14 let 301
Šťedronský Jan Šneci v běhu 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 403
Štěpánek Kamil RUN magazine team 20km Muži 15-39 let 149
Štiková Magdaléna 350m Žačky do 6 let 386
Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 15
Šustr Michal 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 140
Teska Ondřej Lesy ČR / Černá Řeka 8,5km Muži 15-39 let 215
Tesliuk Vasyl Run21 30km Muži 15-39 let 53
Tichá Libuše Brnířov 20km Ženy 15-39 let 397
Tjutčev Jakub Zvíkovecké běhny 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 412
Tlustý Matěj TJ Zvoleněves 350m Žáci do 6 let 320
Tlustý Tomáš Maraton klub Kladno 30km Muži 15-39 let 52
Toma Zdenek 20km Muži 15-39 let 134
Toman Robert 20km Muži 15-39 let 373
Tomko Marián Parta hic 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 363
Toušek Petr Salviaparadise-kupkolo 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 51
Troppová Nalka 800m Žačky 7-10 let 382
Turzynski Michael 100 Marathon Club 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 20
Valenta Radek 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 151
Vejskal Alexandr 800m Žáci 7-10 let 385
Vejskal Stanislav 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 202
Vejskalová Anežka 350m Žačky do 6 let 364
Vernerová Aneta Tantrum Monstra 20km Ženy 15-39 let 125
Vernerová Darina Vegan Sport Club Strakonice 20km Ženy 15-39 let 104
Veselá Andrea 800m Žačky 7-10 let 314
Veselá Monika 800m Žačky 7-10 let 313
Veselovský Miroslav 20km Muži 15-39 let 141
Veselý Petr 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 216
Vitíková Lea ROCK POINT RUNNING TEAM 350m Žačky do 6 let 323
Vlček Václav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 361
Vohradský Lukáš Tempo Makers 20km Muži 15-39 let 128
Vondráček Petr Zvíkovecké běhny 8,5km Muži 15-39 let 411
Vrána Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 3
Weinfurt Petr 20km Muži 15-39 let 137
Weissar Petr LPM 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 122
Wendler Viktor UWG Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 50
Zámečníková Mirka Rozběháme Klatovy 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 204
Zbroíková Barbora 350m Žačky do 6 let 387
Zelenková Jana 8,5km Ženy 15-39 let 200
Zýka Jan MSBA 800m Žáci 7-10 let 315
Zýka Jaroslav Sokol Letkov 8,5km Muži 15-39 let 203
Zýková Anna BK Elán Zruč 1600m Žačky 11-14 let 306
Žákovec Jiří BKPB Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 64

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
20km Muži 15-39 let 20
20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 17
42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 15
800m Žačky 7-10 let 13
30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 13
800m Žáci 7-10 let 13
8,5km Muži 15-39 let 10
20km Ženy 15-39 let 10
30km Muži 15-39 let 10
8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 10
1600m Žačky 11-14 let 10
350m Žačky do 6 let 9
42km Muži 15-39 let 9
20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 9
350m Žáci do 6 let 9
8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 6
42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 5
8,5km Ženy 15-39 let 5
1600m Žáci 11-14 let 5
42km Ženy 15-39 let 4
30km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 2
Celkem 204