Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Brdy

Hospoda Žernová, Láz

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.04.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

42km

19km

11km

2km

750m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Audes Audes Marek Olympia Plzeň Team 42km Veteráni (40+ let)
Audes Audes Marek Olympia Plzeň Team 19km Veteráni (40+ let) 35
Aussenbergová Ivana Zen Trail 42km Ženy 15-39 let
Aussenbergová Ivana Zen Trail 42km Ženy 15-39 let 141
Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let 123
Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let
Batty Batulka Martin PunkTrail 42km Veteráni (40+ let)
Batty Batulka Martin PunkTrail 42km Veteráni (40+ let) 134
Bauer Vladimir 100dulky 42km Veteráni (40+ let) 109
Bauer Vladimir 100dulky 42km Veteráni (40+ let)
Baxová Irena LBE 42km Veteránky (40+ let)
Baxová Irena LBE 42km Veteránky (40+ let) 146
Benes Jan 19km Veteráni (40+ let)
Benes Jan 19km Veteráni (40+ let) 67
Beneš Jan 19km Veteráni (40+ let) 72
Beneš Zdeněk Beny company 42km Veteráni (40+ let)
Beneš Zdeněk Beny company 42km Veteráni (40+ let) 164
Beran Ladislav SK Čtyři Dvory České Budějovice 11km Muži 15-39 let 153
Beran Ladislav SK Čtyři Dvory České Budějovice 11km Muži 15-39 let
Bezouška Štěpán Láz 2km Žáci 11-14 let 10
Bezouška Martin Láz 11km Veteráni (40+ let ) 28
Bláha Karel iThinkBeer / Rebel Team Blovice 19km Veteráni (40+ let)
Bláha Karel iThinkBeer / Rebel Team Blovice 19km Veteráni (40+ let) 64
Bouchal Jiří PilsenTrail.cz 42km Muži 15-39 let 111
Bozděchová Lenka 11km Ženy 15-39 let
Bozděchová Lenka 11km Ženy 15-39 let 32
Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 19km Veteráni (40+ let)
Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 19km Veteráni (40+ let) 68
CALAJ JURAJ JZD Mníšek 42km Veteráni (40+ let)
CALAJ JURAJ JZD Mníšek 42km Veteráni (40+ let) 113
Čihák Olaf KČT LOKO Teplice / dalkovepochody.cz 42km Veteráni (40+ let) 152
Čihák Olaf KČT LOKO Teplice / dalkovepochody.cz 42km Veteráni (40+ let)
daika aneta 19km Ženy 15-39 let
daika aneta 19km Ženy 15-39 let 103
Dočekal František Maraton klub Kladno 42km Veteráni (40+ let) 99
Dočekal František Maraton klub Kladno 42km Veteráni (40+ let)
Dočekal Jakub Kladno 19km Muži 15-39 let
Dočekal Jakub Kladno 19km Muži 15-39 let 46
Dočekalová Markéta Kladno 11km Veteránky (40+ let)
Dočekalová Markéta Kladno 11km Veteránky (40+ let) 27
Doležal Tomáš 42km Muži 15-39 let
Doležal Tomáš 42km Muži 15-39 let 110
Dražan Michal Žárovka Vranovice 11km Veteráni (40+ let )
Dražan Michal Žárovka Vranovice 11km Veteráni (40+ let ) 12
Dvořák Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let
Dvořák Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 15
Fait František 19km Veteráni (40+ let)
Fait František 19km Veteráni (40+ let) 60
Faltejsek Martin 42km Muži 15-39 let
Faltejsek Martin 42km Muži 15-39 let 129
Feidak Olha Fox 19km Ženy 15-39 let
Feidak Olha Fox 19km Ženy 15-39 let 76
Fiala Michal AC Heating 19km Veteráni (40+ let)
Fiala Michal AC Heating 19km Veteráni (40+ let) 49
Fiala Rostislav 19km Veteráni (40+ let)
Fiala Rostislav 19km Veteráni (40+ let) 79
Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let
Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 16
Gren Filip 19km Muži 15-39 let
Gren Filip 19km Muži 15-39 let 40
Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let
Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let 131
Hasman Petr 19km Veteráni (40+ let) 81
Hasman Petr 19km Veteráni (40+ let)
Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let)
Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let) 107
Hasnedlová Jaroslava LLM Kanci 42km Ženy 15-39 let 130
Hasnedlová Jaroslava LLM Kanci 42km Ženy 15-39 let
Häusler Václav 42km Veteráni (40+ let)
Häusler Václav 42km Veteráni (40+ let) 136
Hofhans Tomáš 42km Muži 15-39 let 98
Hofhans Tomáš 42km Muži 15-39 let
Hofman Jiří 42km Veteráni (40+ let)
Hofman Jiří 42km Veteráni (40+ let) 150
Hofmanová Renáta 42km Veteránky (40+ let) 151
Hofmanová Renáta 42km Veteránky (40+ let)
Horský Jaromír 42km Muži 15-39 let
Horský Jaromír 42km Muži 15-39 let 100
Hradecký Jan Triathlon team Příbram 42km Muži 15-39 let 96
Hradecký Jan Triathlon team Příbram 42km Muži 15-39 let
Hromádka Ondřej D5 19km Veteráni (40+ let)
Hromádka Ondřej D5 19km Veteráni (40+ let) 38
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 19km Muži 15-39 let
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 19km Muži 15-39 let 155
Chmelíková Martina 42km Ženy 15-39 let 138
Chmelíková Martina 42km Ženy 15-39 let
Jaroš David 19km Muži 15-39 let
Jaroš David 19km Muži 15-39 let 39
Johan Jiří 42km Veteráni (40+ let)
Johan Jiří 42km Veteráni (40+ let) 149
Kadlecová Magda 19km Veteránky (40+ let)
Kadlecová Magda 19km Veteránky (40+ let) 69
Kalina Miroslav SPORTICUS team 11km Muži 15-39 let
Kalina Miroslav SPORTICUS team 11km Muži 15-39 let 13
Kalina Oskar SPORTICUS team 350m Žáci do 6 let
Kalina Oskar SPORTICUS team 350m Žáci do 6 let 6
Kalinová Ella SPORTICUS team 2km Žačky 11-14 let
Kalinová Ella SPORTICUS team 2km Žačky 11-14 let 9
Kalinová Lisa SPORTICUS team 750m Žačky 7-10 let
Kalinová Lisa SPORTICUS team 750m Žačky 7-10 let 3
Karban Jan Salomon/Suunto 42km Muži 15-39 let
Karban Jan Salomon/Suunto 42km Muži 15-39 let 95
Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 19km Veteráni (40+ let)
Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 19km Veteráni (40+ let) 80
Klemsa Rostislav Barbus Team 19km Veteráni (40+ let)
Klemsa Rostislav Barbus Team 19km Veteráni (40+ let) 61
Klouda Tomas Czech Skyrunning Association 42km Muži 15-39 let
Klouda Tomas Czech Skyrunning Association 42km Muži 15-39 let 143
Kočandrlová Adéla 19km Ženy 15-39 let 88
Kočandrlová Adéla 19km Ženy 15-39 let
Kočandrlová Petra 19km Veteránky (40+ let)
Kočandrlová Petra 19km Veteránky (40+ let) 91
Kohoutová Martina Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let
Kohoutová Martina Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 26
Koller Pavel Bezdědice 42km Veteráni (40+ let)
Koller Pavel Bezdědice 42km Veteráni (40+ let) 165
Konečný Ivan 19km Veteráni (40+ let) 89
Konečný Ivan 19km Veteráni (40+ let)
Konszká Eva 42km Ženy 15-39 let
Konszká Eva 42km Ženy 15-39 let 144
Korecký Adam Alpecin - Fenix Run Team 19km Muži 15-39 let 156
Korecký Adam Alpecin - Fenix Run Team 19km Muži 15-39 let
Kotlan Milan 19km Muži 15-39 let
Kotlan Milan 19km Muži 15-39 let 37
Kotlan Milánek 350m Žáci do 6 let
Kotlan Milánek 350m Žáci do 6 let 7
Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let
Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let 5
Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 19km Veteráni (40+ let)
Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 19km Veteráni (40+ let) 34
Kotlářová Adéla Zvíkovecké běhny 11km Veteránky (40+ let) 31
Kozák Jan iThinkBeer 42km Veteráni (40+ let)
Kozák Jan iThinkBeer 42km Veteráni (40+ let) 128
Krameš Jaroslav Praha 5 - Lipence 42km Veteráni (40+ let) 133
Krameš Jaroslav Praha 5 - Lipence 42km Veteráni (40+ let)
Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let
Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 17
Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let)
Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let) 119
Křížová Petra Musher klub tlapky v tahu 19km Ženy 15-39 let
Křížová Petra Musher klub tlapky v tahu 19km Ženy 15-39 let 65
Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 19km Muži 15-39 let
Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 19km Muži 15-39 let 50
Kunstmüller Jiří 19km Veteráni (40+ let)
Kunstmüller Jiří 19km Veteráni (40+ let) 82
Kůs Marek 42km Veteráni (40+ let) 145
Kůs Marek 42km Veteráni (40+ let)
Kvasničková Lucie 42km Ženy 15-39 let
Kvasničková Lucie 42km Ženy 15-39 let 140
Lábr David 19km Muži 15-39 let
Lábr David 19km Muži 15-39 let 56
Lalák Tomáš Radotín 19km Veteráni (40+ let) 54
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 25
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let)
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzwň 19km Veteráni (40+ let)
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzwň 19km Veteráni (40+ let) 157
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let) 105
Málek Ondřej 11km Veteráni (40+ let )
Málek Ondřej 11km Veteráni (40+ let ) 21
Malinký Ondřej Plzeň 19km Muži 15-39 let
Malinký Ondřej Plzeň 19km Muži 15-39 let 57
Málková Želechovská Jana 11km Veteránky (40+ let)
Málková Želechovská Jana 11km Veteránky (40+ let) 20
Mareš Martin Zruč-Senec 19km Veteráni (40+ let)
Mareš Martin Zruč Senec 11km Veteráni (40+ let ) 45
Mareš Martin Zruč-Senec 19km Veteráni (40+ let) 158
Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let 114
Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let
Martinez Paul 42km Veteráni (40+ let) 135
Mašek Josef Zvíkovecké běhny 11km Veteráni (40+ let )
Mašek Josef Zvíkovecké běhny 11km Veteráni (40+ let ) 30
Matějka Josef Park Cafe 42km Veteráni (40+ let)
Matějka Josef Park Cafe 42km Veteráni (40+ let) 132
Mazochová Lenka Canaries 19km Ženy 15-39 let
Mazochová Lenka Canaries 19km Ženy 15-39 let 75
Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let)
Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let) 108
Michaela Beštová 19km Veteránky (40+ let) 83
Michaela Beštová 19km Veteránky (40+ let)
Míková Kateřina 19km Ženy 15-39 let
Míková Kateřina 19km Ženy 15-39 let 85
Moravec Stanislav 19km Muži 15-39 let
Moravec Stanislav 19km Muži 15-39 let 77
Naxerová Jana USK CS Plzeň 19km Veteránky (40+ let)
Naxerová Jana USK CS Plzeň 19km Veteránky (40+ let) 74
Němcová Soňa Šneci v běhu 42km Veteránky (40+ let)
Němcová Soňa Šneci v běhu 42km Veteránky (40+ let) 137
Nešporová Kamila Šneci v běhu 19km Veteránky (40+ let) 84
Nešporová Kamila Šneci v běhu 19km Veteránky (40+ let)
Nohejl Fabian 750m Žáci 7-10 let 2
Nohejl Tomáš SK DNF Salming 19km Veteráni (40+ let) 41
Novák Libor 42km Muži 15-39 let
Novák Libor 42km Muži 15-39 let 148
Novák Miloš Nadějkov 11km Veteráni (40+ let )
Novák Miloš Nadějkov 11km Veteráni (40+ let ) 22
Nováková Lucie Nadějkov 11km Ženy 15-39 let
Nováková Lucie Nadějkov 11km Ženy 15-39 let 18
Nový Lukáš TT Tálík 11km Veteráni (40+ let ) 14
Olbert Michal 11km Muži 15-39 let
Olbert Michal 11km Muži 15-39 let 29
Orság Dominik 42km Muži 15-39 let
Orság Dominik 42km Muži 15-39 let 115
Pech Luboš náplava Bohutín 19km Veteráni (40+ let)
Pech Luboš náplava Bohutín 19km Veteráni (40+ let) 59
Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 42km Veteráni (40+ let)
Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 42km Veteráni (40+ let) 101
Pešička Tomáš 19km Veteráni (40+ let) 159
Pešička Tomáš 19km Veteráni (40+ let)
Pihrt Oskar 2km Žáci 11-14 let
Pihrt Oskar 2km Žáci 11-14 let 8
Pihrt Viktor 750m Žáci 7-10 let
Pihrt Viktor 750m Žáci 7-10 let 4
Pihrt Vojtech 11km Veteráni (40+ let )
Pihrt Vojtech 11km Veteráni (40+ let ) 24
Pilař Lukáš 42km Veteráni (40+ let)
Pilař Lukáš 42km Veteráni (40+ let) 112
Prušinovský Zdeněk 19km Veteráni (40+ let)
Prušinovský Zdeněk 19km Veteráni (40+ let) 58
Rada Michal 19km Veteráni (40+ let)
Rada Michal 19km Veteráni (40+ let) 43
Rais Karel 42km Veteráni (40+ let)
Rais Karel 42km Veteráni (40+ let) 142
Rössner Pavel 42km Veteráni (40+ let) 126
Rössner Pavel 42km Veteráni (40+ let)
Řezáč Martin 42km Veteráni (40+ let)
Řezáč Martin 42km Veteráni (40+ let) 102
Seidl Miroslav OB Říčany 42km Veteráni (40+ let) 104
Seidl Miroslav OB Říčany 42km Veteráni (40+ let)
Seifertová Lucie Blázni z Radimovky 19km Ženy 15-39 let
Seifertová Lucie Blázni z Radimovky 19km Ženy 15-39 let 92
Schütze Pavel EX WITTE Bike Team 42km Muži 15-39 let 122
Schütze Pavel EX WITTE Bike Team 42km Muži 15-39 let
Sládek Jakub Černošice 19km Muži 15-39 let
Sládek Jakub Černošice 19km Muži 15-39 let 33
Sládek Jaroslav Louda 11km Veteráni (40+ let )
Sládek Jaroslav Louda 11km Veteráni (40+ let ) 154
Slatkovský Marek Světlu vstříc 19km Muži 15-39 let
Slatkovský Marek Světlu vstříc 19km Muži 15-39 let 52
Solarová Danuše Nerozlučná dvojka 19km Ženy 15-39 let
Solarová Danuše Nerozlučná dvojka 19km Ženy 15-39 let 70
Sornasová Jana Rozběháme Plzeň 11km Veteránky (40+ let)
Sornasová Jana Rozběháme Plzeň 11km Veteránky (40+ let) 42
Srb Jindřich Nerozlučná dvojka 19km Muži 15-39 let
Srb Jindřich Nerozlučná dvojka 19km Muži 15-39 let 71
Stančo Ladislav Hory beraní hlavy 42km Veteráni (40+ let)
Stančo Ladislav Hory beraní hlavy 42km Veteráni (40+ let) 106
Stopková Jana H.O.R.A.L. 42km Veteránky (40+ let) 127
Stopková Jana H.O.R.A.L. 42km Veteránky (40+ let)
Svobodová Andrea 42km Ženy 15-39 let
Svobodová Andrea 42km Ženy 15-39 let 124
Sýba Tomáš 19km Veteráni (40+ let)
Sýba Tomáš 19km Veteráni (40+ let) 53
Šafandová Viktorie 19km Ženy 15-39 let
Šafandová Viktorie 19km Ženy 15-39 let
Šafandová Viktorie 19km Ženy 15-39 let 161
Šafandová Viktorie 19km Ženy 15-39 let 160
Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let) 121
Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let)
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 19km Veteránky (40+ let)
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 19km Veteránky (40+ let) 78
Šmahelová Radka 42km Veteránky (40+ let)
Šmahelová Radka 42km Veteránky (40+ let) 166
Šnajperk Viktor shimpi_cz 42km Veteráni (40+ let) 147
Šnajperk Viktor shimpi_cz 42km Veteráni (40+ let)
Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let)
Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let) 139
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 42km Muži 15-39 let 97
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 19km Muži 15-39 let 162
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 42km Muži 15-39 let
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 19km Muži 15-39 let
Šustr Marek Pivní motory 42km Muži 15-39 let
Šustr Marek Pivní motory 42km Muži 15-39 let 120
Švojgr Karel 42km Veteráni (40+ let) 117
Švojgr Karel 42km Veteráni (40+ let)
Teplá Jana TTT 11km Veteránky (40+ let)
Teplá Jana TTT 11km Veteránky (40+ let) 19
Teplý Ondřej Café racers 19km Veteráni (40+ let)
Teplý Ondřej Café racers 19km Veteráni (40+ let) 51
Tesliuk Vasyl Run21 Ukraine 19km Muži 15-39 let
Tesliuk Vasyl Run21 Ukraine 19km Muži 15-39 let 44
Tomek Petr 19km Veteráni (40+ let)
Tomek Petr 19km Veteráni (40+ let) 47
Troníček Jan Blázni z Radimovky 19km Muži 15-39 let
Troníček Jan Blázni z Radimovky 19km Muži 15-39 let 93
Tyllner David T-team 19km Muži 15-39 let
Tyllner David T-team 19km Muži 15-39 let 73
Urbanec Tomáš JZD Mníšek 42km Veteráni (40+ let)
Urbanec Tomáš JZD Mníšek 42km Veteráni (40+ let) 116
Váňa Miloslav 19km Veteráni (40+ let)
Váňa Miloslav 19km Veteráni (40+ let) 62
Váňa Tomáš 19km Muži 15-39 let
Váňa Tomáš 19km Muži 15-39 let 87
Vaniš Miroslav 19km Veteráni (40+ let) 94
Vaniš Miroslav 19km Veteráni (40+ let)
Vernerová Darina Vegan Sport Club Strakonice 19km Ženy 15-39 let
Vernerová Darina Vegan Sport Club Strakonice 19km Ženy 15-39 let 90
Veselovský Miroslav 19km Muži 15-39 let
Veselovský Miroslav 19km Muži 15-39 let 63
Vitik Martin ROCK POINT RUNNING TEAM 19km Veteráni (40+ let)
Vitik Martin ROCK POINT RUNNING TEAM 19km Veteráni (40+ let) 66
Vohradský Lukáš Tempo Makers 19km Muži 15-39 let
Vohradský Lukáš Tempo Makers 19km Muži 15-39 let 55
Wendler Viktor UWG Plzeň 19km Veteráni (40+ let)
Wendler Viktor UWG Plzeň 19km Veteráni (40+ let) 36
Wiesner Konstantin Barokomaraton 42km Veteráni (40+ let)
Wiesner Konstantin Barokomaraton 42km Veteráni (40+ let) 118
Záhorová Věra 42km Ženy 15-39 let 125
Záhorová Věra 42km Ženy 15-39 let
Zahradník Jeremiáš Atletika SK Kazín 750m Žáci 7-10 let
Zahradník Jeremiáš Atletika SK Kazín 750m Žáci 7-10 let 1
Zahradník Jeroným LCC Radotín Meerkats 2km Žáci 11-14 let
Zahradník Jeroným LCC Radotín Meerkats 2km Žáci 11-14 let 11
Zahradník Michal Cardiolab 11km Veteráni (40+ let )
Zahradník Michal Cardiolab 11km Veteráni (40+ let ) 23
Zelenková Kateřina 19km Ženy 15-39 let
Zelenková Kateřina 19km Ženy 15-39 let 163
Zeman Petr 19km Muži 15-39 let 86
Zeman Petr 19km Muži 15-39 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
42km Veteráni (40+ let) 62
19km Veteráni (40+ let) 56
19km Muži 15-39 let 42
42km Muži 15-39 let 29
19km Ženy 15-39 let 24
11km Veteráni (40+ let ) 17
42km Ženy 15-39 let 16
42km Veteránky (40+ let) 12
11km Muži 15-39 let 12
19km Veteránky (40+ let) 12
11km Veteránky (40+ let) 9
11km Ženy 15-39 let 8
750m Žáci 7-10 let 5
2km Žáci 11-14 let 5
350m Žáci do 6 let 4
750m Žačky 7-10 let 2
2km Žačky 11-14 let 2
350m Žačky do 6 let 2
Celkem 319