Detail závodu

Zkus noční Kuks

Hospital Kuks

Noční běh/dětské běhy v podvečer

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.07.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

30.7.2016 nádvoří hospitalu Kuks 16:00-20:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

5 km

1,1km

380m

280m

180m

50m

Pořadatel a kontakt

ŠTEFAN PETRÁČEK – organizace sportovních aktivit

Labská louka 650
500 11 Hradec Králové

Tel.: +420 777 076 055
stefan@rungorun.cz
www.rungorun.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Všechny cesty vedou na Kuks. Rozběhněte se s námi v sobotu 30. července 2016 se startem ve 21:00 do prvního ročníku běžecké akce ZKUS noční KUKS. Proběhněte za svitu čelovky velkolepým barokním komplexem bývalých lázní s hospitalem a jeho okolím. Na trase 10km vás zavedeme z Kuksu do Braunova Betléma a přes Křížovou cestu 21. století zase zpět. Na trase 5km seběhnete z hospitalu k nočnímu Labi, minete Šporkův mlýn a pokračujete obnovenou hraběcí alejí stávající z 222 stromů ze Stanovic zpět do Kuksu.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Luběna 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 599
Aixner Jiří 10 km Běh Muži 40-49 let 202
Alena Pavlatová 5 km Běh Ženy 40-49 let 482
Alice Martinová 5 km Běh Ženy 40-49 let 489
Andrlová Petra 10 km Běh Ženy 15-39 let 7
Antonín Macnačka 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 529
Antoš Jan 10 km Běh Muži 40-49 let 305
Antošová Adéla SRTG Trutnov 5 km Běh Ženy 15-39 let 292
Augustin Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 252
Babák Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 364
Balcarová Šárka 5 km Běh Ženy 40-49 let 89
Balhar Jindřich 5 km Běh Muži 15-39 let 271
Bálik Štefan AC jedeme na sucho 10 km Běh Muži 15-39 let 67
Bára Kazdová 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 594
Barvířová Petra 5 km Běh Ženy 15-39 let 326
Beneš Daniel Černí koně 5 km Běh Muži 15-39 let 264
Benešová Anetka 10 km Běh Ženy 15-39 let 44
Beranová Zita 10 km Běh Ženy 15-39 let 376
Berná Eva Run4fun 5 km Běh Ženy 40-49 let 244
Bernardová Magda 5 km Běh Ženy 50 a více let 417
Bernardová Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 416
Berný Vladimír 5 km Běh Muži 15-39 let 306
Bezstarosti Petr 10 km Běh Muži 15-39 let 287
Bičišťová Karolína Rohoznice 10 km Běh Ženy 15-39 let 443
Bičišťová Veronika Rohoznice 10 km Běh Ženy 15-39 let 444
Bitnar Jaroslav 5 km Běh Muži 40-49 let 22
Bláha Jiří Houmr Coowa team 10 km Běh Muži 40-49 let 123
Bláhová Jitka 5 km Běh Ženy 15-39 let 124
Blažek Daniel 3k - centrum Trutnov 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 18
Blažek Daniel 3k-centrum Trutnov 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 9
Blažek Kamil Kami team 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 283
Blažek Kamil Kami team 10 km Běh Muži 15-39 let 280
Blažek Martin 3k - centrum Trutnov 10 km Běh Muži 40-49 let 232
Blažková Adéla Kami team 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 282
Blažková Petra Kami team 10 km Běh Ženy 15-39 let 281
Blehová Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 220
Boleslav Miroslav 5 km Běh Muži 40-49 let 321
Borovcová Alena 10 km Běh Ženy 40-49 let 47
Borovec Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 85
Brixi Lukáš 5 km Běh Muži 15-39 let 170
Brychtová Veronika 5 km Běh Ženy 15-39 let 82
Bucharová Soňa 5 km Běh Ženy 15-39 let 15
Bureš Vojtěch Gladiator Gym 10 km Běh Muži 15-39 let 237
Buroň Luboš Kondiční Box Trutnov 10 km Běh Muži 15-39 let 177
Buroň Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 262
Cyrankowska Martina 10 km Běh Ženy 15-39 let 139
Czyż Muriusz Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 435
Čejka Bořivoj KRB Chrudim 10 km Běh Muži 15-39 let 61
Čejpová Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 403
Čermák Radoslav 10 km Běh Muži 40-49 let 450
Čermáková zdena 5 km Běh Ženy 15-39 let 118
Černá Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 8
Černá Romana 10 km Běh Ženy 15-39 let 19
Černá Soňa 5 km Běh Ženy 15-39 let 146
Daniel Polák 10 km Běh Muži 15-39 let 493
Daniel Jára 10 km Běh Muži 15-39 let 628
Daniel Polák 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 612
David Michalčík 5 km Běh Muži 15-39 let 481
Diana Strahová 5 km Běh Ženy 15-39 let 484
Dostál Patrik 10 km Běh Muži 15-39 let 117
Doubek Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 143
Drápalová Hana 5 km Běh Ženy 15-39 let 314
Draštík Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 380
Drbohlav Jaroslav 5 km Běh Muži 15-39 let 423
Dubenecký Lukáš Prasklej řetěz Miletín 10 km Běh Muži 15-39 let 224
Dufek Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 254
Dušková Jana 5 km Běh Ženy 50 a více let 298
Dvořák Zdeněk 10 km Běh Muži 40-49 let 462
Dvořáková Daniela TJ sokol Jaroměř 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 12
Dvořáková Eva Spartak Slatiňany 5 km Běh Ženy 15-39 let 275
Dvořáková Šárka 5 km Běh Ženy 15-39 let 463
Dybiec Arkadiusz Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 431
Dybiec Radosław Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 15-39 let 432
Eliška Draštíková 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 608
Eliška Králová 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 600
Ema Leštínská 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 595
Epsteinová Andrea 5 km Běh Ženy 15-39 let 24
Erika Zoubková 10 km Běh Ženy 40-49 let 473
Erlebach Marcel 5 km Běh Muži 40-49 let 411
Erlebach Štěpán 5 km Běh Muži 15-39 let 410
Fähnrichová Nikola 10 km Běh Ženy 15-39 let 308
Fajfrová Elena Tiskárna Pratr, a.s. 10 km Běh Ženy 40-49 let 105
Faltusová Radka Atletika Jablonné 10 km Běh Ženy 40-49 let 167
Farbarová Anna 5 km Běh Ženy 15-39 let 92
Farský Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 201
Feix Petr - 5 km Běh Muži 40-49 let 74
Feixová Monika 5 km Běh Ženy 15-39 let 320
Felklová Kateřina 10 km Běh Ženy 15-39 let 401
Fetters Lezovičová Lucia 10 km Běh Ženy 15-39 let 307
Fiala Martin 1,1km Děti D (rok narození 2003-2004) 426
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10 km Běh Ženy 40-49 let 42
Filip Libor 10 km Běh Muži 40-49 let 174
Filip Orsál 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 601
Filípek Milan Říčany 10 km Běh Muži 40-49 let 158
Filípková Amelie Říčan 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 159
Filipová Ivana 5 km Běh Ženy 40-49 let 172
Filipová Tereza 5 km Běh Ženy 15-39 let 173
Flegl Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 43
Fléglová Blanka Běháme v Holicích a okolí 10 km Běh Ženy 15-39 let 318
Flégrová Eliška 10 km Běh Ženy 15-39 let 251
František Stárek 5 km Běh Muži 40-49 let 487
Frindtová Pavla 5 km Běh Ženy 15-39 let 103
Fügnerová Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 207
Gavlas Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 451
Gažková Adéla 5 km Běh Ženy 15-39 let 397
Glos Petr 5 km Běh Muži 15-39 let 93
Gloser Jiří 10 km Běh Muži 50 a více let 263
Gloserová Alena Holky z pohraničí 10 km Běh Ženy 40-49 let 270
Golová Tereza 10 km Běh Ženy 15-39 let 157
Golová Zuzana 10 km Běh Ženy 15-39 let 156
Gorbunovová Eva 5 km Běh Ženy 15-39 let 110
Götz Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 290
Götz Oliver 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 359
Götz Oliver 5 km Běh Muži 15-39 let 289
Gregárková Pavla 10 km Běh Ženy 15-39 let 96
Gurská Kateřina 10 km Běh Ženy 15-39 let 366
Haasová Monika 10 km Běh Ženy 40-49 let 293
Haková Anna TJ Sokol Jaroměř 5 km Běh Ženy 15-39 let 248
Halaj Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 3
Halamková Tereza HERO FACTORY 5 km Běh Ženy 15-39 let 456
Hálová Lucie 5 km Běh Ženy 15-39 let 187
Hálová Sabina 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 188
Hálová Sabina 5 km Běh Ženy 15-39 let 420
Haman Zdenĕk Seneta family 5 km Běh Muži 15-39 let 261
Hanzalová Alena 5 km Běh Ženy 15-39 let 330
Hanzlová Petra hecařky 5 km Běh Ženy 15-39 let 108
Havlíčková Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 369
Havlíčková Veronika 5 km Běh Ženy 15-39 let 91
Havrdová Monika Báječné ženy v běhu 10 km Běh Ženy 15-39 let 279
Hejna Aleš 5 km Běh Muži 15-39 let 363
Herzig Radek 4FUN 5 km Běh Muži 15-39 let 336
Heřman Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 200
Hindrakova Katerina 10 km Běh Ženy 15-39 let 467
Hirschová Zuzana 5 km Běh Ženy 15-39 let 333
Hlava Roman Běháme v Holicích a okolí 10 km Běh Muži 15-39 let 175
Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 176
Hlaváčková Andrea 5 km Běh Ženy 15-39 let 212
Hlavatá Karolína Rozběháme Hradec Králové a okolí 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 268
Hlavatá Veronika Rozběháme Hradec Králové a okolí 5 km Běh Ženy 40-49 let 266
Hlavatá Viktorie Rozběháme Hradec Králové a okolí 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 269
Hnisdiłów Sławek Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 50 a více let 430
Hofman Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 153
Holan Filip Královédvorsko.cz 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 391
Holan Matěj Královédvorsko.cz 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 390
Holanová Anežka Královédvorsko.cz 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 392
Holcová Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 90
Holubová Andrea ELEVEN RUN TEAM 10 km Běh Ženy 15-39 let 240
Honek Petr 10 km Běh Muži 15-39 let 205
Honková Helena 10 km Běh Ženy 15-39 let 213
Horáček Martin X8 10 km Běh Muži 15-39 let 59
Horáčková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 154
Horák Jakub Vyhulbanda FC 10 km Běh Muži 15-39 let 394
Horáková Anna Báječné ženy v běhu 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 73
Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 5 km Běh Ženy 40-49 let 72
Hossingerová Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 245
Hrbasová Monika 10 km Běh Ženy 15-39 let 129
Hrubá Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 142
Hrubý Martin 5 km Běh Muži 40-49 let 375
Hudeček Michal Hudečkovci 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 349
Hudečková Lucie Hudečkovci 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 348
Hůlková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 2
Chaloupková Karolína 10 km Běh Ženy 15-39 let 95
Chalupka Radovan AC jedeme na sucho 10 km Běh Muži 15-39 let 70
CHLANDA OLDŘICH ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km Běh Muži 40-49 let 372
Chmelíková Barbora 10 km Běh Ženy 15-39 let 45
irena Honková 5 km Běh Ženy 15-39 let 615
Ivana Fialkovská 10 km Běh Ženy 15-39 let 636
Jaklová Anička 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 528
Jaklová Vendulka 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 525
JAkub Stárek 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 560
Jakup Polák 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 610
Jan Feik 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 597
Jan Skořepa 10 km Běh Muži 15-39 let 498
Jan Zachoval 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 603
Janeckova Silvie 5 km Běh Ženy 15-39 let 102
Janečková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 16
Janouch Tomáš 5 km Běh Muži 15-39 let 304
Jánská Alena 10 km Běh Ženy 15-39 let 199
Jaracz Arkadiusz Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 433
Jarmila Lafková 5 km Běh Ženy 40-49 let 495
Jarolím Jan 5 km Běh Muži 40-49 let 465
Jarolím ml. Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 427
Jaromír Prajzler 5 km Běh Muži 40-49 let 492
Jaromír Šantrůček 5 km Běh Muži 15-39 let 614
Jasná Barbora 10 km Běh Ženy 15-39 let 66
Jelínková Pavlína 5 km Běh Ženy 15-39 let 204
Jelínková Soňa 5 km Běh Ženy 15-39 let 203
Ježková Petra 10 km Běh Ženy 15-39 let 6
jindřich Patzák 5 km Běh Muži 40-49 let 383
Jiří Sittek 10 km Běh Muži 40-49 let 477
Jiří Vysoký 5 km Běh Muži 50 a více let 497
Jitka Čápová 5 km Běh Ženy 15-39 let 619
Johanna Bartošová Alžběta KURO fighting 5 km Běh Ženy 15-39 let 234
Jonášová Dorotka T-BASS 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 527
JOsef Chmelík 10 km Běh Muži 15-39 let 476
Kacerovský Marian 10 km Běh Muži 40-49 let 68
Kadavá Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 40
Kalhous Matěj 5 km Běh Muži 15-39 let 327
Karel Machačka 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 530
Kateřina Finke 10 km Běh Ženy 15-39 let 499
Kekule Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 229
Klíma Ctibor 10 km Běh Muži 15-39 let 414
Klimešová Drahoslava TJ Benešov u Semil 10 km Běh Ženy 15-39 let 221
kmoch škodová linda 5 km Běh Ženy 15-39 let 276
Kmošková Tereza 5 km Běh Ženy 15-39 let 471
Kněžková Nikola 5 km Běh Ženy 15-39 let 112
Kobrlová Eliška 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 147
Kociánová​​ Ingrid 5 km Běh Ženy 15-39 let 267
Kociánová Gabriela Tiskárna Pratr, a.s. 10 km Běh Ženy 40-49 let 107
Kodet Tobias 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 69
Kohout Viktor 10 km Běh Muži 15-39 let 26
kolbe Daniel 5 km Běh Muži 15-39 let 361
kolbová Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 360
Kolomá Andrea Na pohodu s.r.o. 10 km Běh Ženy 15-39 let 164
Kopčilová Markéta Run4fun 10 km Běh Ženy 40-49 let 454
Kopecká Martina 10 km Běh Ženy 15-39 let 171
Kopecký Aleš Run4fun 5 km Běh Muži 15-39 let 302
Kopecký Karel 10 km Běh Muži 40-49 let 419
Kopecký Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 242
Koreň Martin 5 km Běh Muži 15-39 let 399
Koreňová Anna 5 km Běh Ženy 15-39 let 398
Korint Filip Korinťáci 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 350
Korint Josef Korinťáci 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 351
Kosová Kateřina 10 km Běh Ženy 15-39 let 441
Košťál Lukáš SRTG Trutnov 5 km Běh Muži 15-39 let 291
Košťál Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 30
Kotrbatý Petr 5 km Běh Muži 40-49 let 323
Kovanda Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 297
Kovandová Blanka 5 km Běh Ženy 15-39 let 296
Kovářová Tereza 10 km Běh Ženy 15-39 let 13
Krajbych Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 472
Kramperová Mirka 5 km Běh Ženy 40-49 let 214
Krátká Anna Hvězda Pardubice 5 km Běh Ženy 40-49 let 396
Krátký David Rozběháme Hradec Králové a okolí 10 km Běh Muži 15-39 let 415
Krátký Vojtěch 5 km Běh Muži 15-39 let 46
Krbálek Pavel Bítovany 10 km Běh Muži 15-39 let 469
Krebs Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 455
Krejčík Daniel 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 56
Krejčík Pavlík 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 55
Krejčíková Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 54
Krejska Roman 10 km Běh Muži 40-49 let 17
Kriegler Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 332
Krist Martin 5 km Běh Muži 15-39 let 418
Kružík Jan Kolín 5 km Běh Muži 40-49 let 409
Krykorková Petra 10 km Běh Ženy 15-39 let 227
Kryštof Sýkora 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 604
Křen Jakub ROB Pardubice 5 km Běh Muži 15-39 let 402
Křičková Romana 5 km Běh Ženy 15-39 let 436
Křivánková Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 461
Kubíček Jaroslav 10 km Běh Muži 15-39 let 440
Kubín Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 437
Kuchařová Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 165
Kuldová Renáta 5 km Běh Ženy 40-49 let 339
Kuneš Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 311
Kupková Slávka 10 km Běh Ženy 15-39 let 442
Kurfurstová Denisa 5 km Běh Ženy 15-39 let 21
Kuricová Pavla 5 km Běh Ženy 15-39 let 370
Kůtová Barbora 5 km Běh Ženy 15-39 let 352
Kvasnička Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 343
Lankaš David 10 km Běh Muži 15-39 let 295
Laštůvka Jakub 5 km Běh Muži 15-39 let 347
Lebedínská Andrea 5 km Běh Ženy 15-39 let 325
Lebedínský Petr 5 km Běh Muži 15-39 let 337
Leško Daniel Gynekologie Leško s.r.o. 10 km Běh Muži 15-39 let 53
Lešková Mária zdravéúsměvy.cz 5 km Běh Ženy 15-39 let 178
Leštínský Lubomír 10 km Běh Muži 15-39 let 186
Ludvíková Marcela 10 km Běh Ženy 40-49 let 309
Lukáčová Eliška :-) 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 526
Lukáčová Šárka běhám rekreačně :-) 5 km Běh Ženy 15-39 let 115
Macák Jiří 10 km Běh Muži 15-39 let 184
Macáková Kristýna HERO FACTORY 5 km Běh Ženy 15-39 let 453
Machač Pavel Rozběháme Hradec Králové a okolí 10 km Běh Muži 15-39 let 405
Machačka Martin Rokytnice 10 km Běh Muži 40-49 let 449
Machačková Barbora Rokytnice 5 km Běh Ženy 15-39 let 447
Machačková Linková LUcie Rokytnice 5 km Běh Ženy 40-49 let 448
Machačová Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 355
Machková Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 342
Majorová Kateřina Mattoni Free Run Pardubice 5 km Běh Ženy 15-39 let 185
Malinský Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 356
Malovcová Adéla 5 km Běh Ženy 15-39 let 86
Manda Ondřej 5 km Běh Muži 15-39 let 371
Marek Štrekl 5 km Běh Muži 15-39 let 486
Marek Filip Čmuch team 5 km Běh Muži 15-39 let 379
Marta Šafaříková 5 km Běh Ženy 40-49 let 485
Martin Fiala 5 km Běh Muži 15-39 let 479
Martin Janíček 10 km Běh Muži 15-39 let 475
martin Patzák 5 km Běh Muži 15-39 let 382
Martincová Jana 10 km Běh Ženy 15-39 let 196
Matěj Souhrada 380m Děti D (rok narození 2003-2004) 593
Matějek Tomáš 5 km Běh Muži 15-39 let 64
Matuška Martin Ohnišov 10 km Běh Muži 15-39 let 250
Mayerhoferová Renata BK Powerslide Náchod 10 km Běh Ženy 40-49 let 25
Meloun Miroslav TJ sokol Jaromer 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 14
Mendřická Pavla 5 km Běh Ženy 15-39 let 148
Mešo Anton Los Nemehlos 10 km Běh Muži 50 a více let 301
Mešo Jana USK Provod Ústí nad Labem 10 km Běh Ženy 40-49 let 300
Michal Hloušek 380m Děti D (rok narození 2003-2004) 611
Michal Křivoklávek 5 km Běh Muži 15-39 let 500
Michalcová Markéta 10 km Běh Ženy 15-39 let 373
Michalčíková Dáša Báječné ženy v běhu 5 km Běh Ženy 15-39 let 166
Mikulec Michal 5 km Běh Muži 15-39 let 32
Miloslav Lenfeld 10 km Běh Muži 15-39 let 480
Miroslav Bahnír 10 km Běh Muži 50 a více let 620
Miroslav Holeček 5 km Běh Muži 40-49 let 494
Mlčáková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 149
Molitoris Andreas 10 km Běh Muži 15-39 let 400
Moravcová Dana Tornádo Horní 10 km Běh Ženy 40-49 let 52
Moravec David 10 km Běh Muži 15-39 let 238
Morávek Stanislav Gladiator Gym 10 km Běh Muži 15-39 let 125
Motlová Eva 5 km Běh Ženy 15-39 let 393
Mrzenová Eva 5 km Běh Ženy 15-39 let 121
Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 236
Nagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 274
Navrátilová Martina 5 km Běh Ženy 40-49 let 65
Necesana Veronika Jicin 5 km Běh Ženy 15-39 let 424
Nečesaná Šárka 5 km Běh Ženy 15-39 let 353
Nehyba Aleš 10 km Běh Muži 40-49 let 130
Nechanická Karin 5 km Běh Ženy 40-49 let 241
Němečková Gabriela 5 km Běh Ženy 40-49 let 285
Němečková Petra 5 km Běh Ženy 15-39 let 338
Nevlidová Radka 10 km Běh Ženy 15-39 let 58
Nosek Jaroslav Na Vinici 10 km Běh Muži 15-39 let 169
Novák David Easyrunners.cz 10 km Běh Muži 40-49 let 209
Nováková Eva 10 km Běh Ženy 40-49 let 210
Nováková Jana Snobka.cz 10 km Běh Ženy 15-39 let 412
Novotný Michal 5 km Běh Muži 15-39 let 249
Nydrlová Nikola hecařky 5 km Běh Ženy 15-39 let 109
Odrášková Monika 5 km Běh Ženy 15-39 let 23
Ondřej Dvořák 10 km Běh Muži 15-39 let 496
Oupic David 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 160
Oupic Martin - 5 km Běh Muži 40-49 let 134
Pácalt Josef 10 km Běh Muži 15-39 let 140
Pachutová Tereza Tlapky v suchu 5 km Běh Ženy 15-39 let 265
Pavel Záveský 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 607
Pavelková Lucie NaPohodu 10 km Běh Ženy 15-39 let 71
Pavla Vašatová 5 km Běh Ženy 40-49 let 483
Pavlásková Romana 10 km Běh Ženy 15-39 let 191
Pavlátová Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 310
Pavlík Jan SDH Třebeš 5 km Běh Muži 15-39 let 104
Pecháček Ondřej 10 km Běh Muži 15-39 let 464
Pejšek David EarthSurvivor 10 km Běh Muži 15-39 let 11
Pelc Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 457
Perla Černá 10 km Běh Muži 15-39 let 358
Pešková Barbora AC Jitrnice 5 km Běh Ženy 15-39 let 87
Pešková Šárka 10 km Běh Ženy 15-39 let 132
Peterková Alena 5 km Běh Ženy 15-39 let 334
Peterková Klára Gladiator Gym 10 km Běh Ženy 15-39 let 127
Petirová Lucie 5 km Běh Ženy 15-39 let 340
Petr Jan Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 77
Petr Jan Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 78
Petr Janíček 10 km Běh Muži 15-39 let 474
Petr Krdláček 10 km Běh Muži 15-39 let 616
Petra Mahrolová 5 km Běh Ženy 40-49 let 622
Petra Piškule 5 km Běh Ženy 15-39 let 613
Petráčková Adéla SVVAT 5 km Běh Ženy 15-39 let 365
Petráčková Žofie rungorun.cz 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 2014
Pilná Bára 5 km Běh Ženy 15-39 let 324
Písecká Barbora 5 km Běh Ženy 15-39 let 328
Piskáček Luboš 10 km Běh Muži 40-49 let 452
Pišl Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 239
Píšová Denisa 5 km Běh Ženy 15-39 let 272
Pišta Jan SDH Rožnov 5 km Běh Muži 15-39 let 10
Pivka Robert KURO fighting 5 km Běh Muži 15-39 let 235
Piwowarski Krzysztof KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA 10 km Běh Muži 15-39 let 434
Plašilová Alena 5 km Běh Ženy 40-49 let 404
Plch Dušan HO ALPIN HK 10 km Běh Muži 40-49 let 34
Plojhar Petr 10 km Běh Muži 15-39 let 299
Poklop Jaroslav 5 km Běh Muži 50 a více let 389
Poklopová Martina 5 km Běh Ženy 40-49 let 406
Pokorný Vladimír Vrchlabí 10 km Běh Muži 15-39 let 255
Polák Kamil 5 km Běh Muži 15-39 let 439
Polák Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 329
Polak Vlastislav 5 km Běh Muži 15-39 let 385
Popov Miroslav 10 km Běh Muži 15-39 let 626
Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka 10 km Běh Muži 15-39 let 39
Pospíšilová Jana 5 km Běh Ženy 50 a více let 313
Potoček Vojtěch TJ Sokol Jaroměř 1,1km Děti D (rok narození 2003-2004) 152
Poživilová Barbora 5 km Běh Ženy 15-39 let 387
Prášil Honza 24hodinová reinkarnace 10 km Běh Muži 50 a více let 346
Prochazka Jiri 5 km Běh Muži 15-39 let 135
Procházková Anita NaPohodu 10 km Běh Ženy 15-39 let 1
Procházková Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 62
Prokešová Milena 10 km Běh Ženy 15-39 let 468
Prosa Tomáš 10 km Běh Muži 40-49 let 80
Příhoda Jiří SK speedski CZ 5 km Běh Muži 40-49 let 322
Příhodová Pavlína 5 km Běh Ženy 15-39 let 319
Příhodová Petra 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 286
Příhodová Michaela TJ SOKOL Hradec Králové 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 288
Pulicarová Tereza SK Višňovka 10 km Běh Ženy 15-39 let 395
Renčínová Gražyna 5 km Běh Ženy 40-49 let 28
Rérych Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 79
Richter Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 228
Rimnacova Hedvika 5 km Běh Ženy 15-39 let 136
Rinn Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 273
Romana Davidová 5 km Běh Ženy 40-49 let 621
Rosůlek Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 128
Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod 10 km Běh Muži 40-49 let 278
Rudolová Marie 4FUN 5 km Běh Ženy 15-39 let 335
Rýdlová Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 331
Rychnová Markéta 10 km Běh Ženy 15-39 let 253
Rykr Martin 10 km Běh Muži 40-49 let 94
Rykrová Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 41
Řeháčková Barbora Čmuch team 5 km Běh Ženy 15-39 let 378
Řezníček Filip Running lizard 10 km Běh Muži 40-49 let 294
Říhová Markéta 5 km Běh Ženy 40-49 let 362
Říhová Zdeňka 10 km Běh Ženy 50 a více let 377
Řimnáč Radoslav 5 km Běh Muži 15-39 let 155
Řípová Kamila Run for rum 5 km Běh Ženy 15-39 let 119
Samek Ondřej Zdobín 10 km Běh Muži 15-39 let 316
Samek Ondřej 10 km Běh Muži 15-39 let 113
Samková Kateřina Zdobín 10 km Běh Ženy 15-39 let 317
Samková Lenka 10 km Běh Ženy 15-39 let 114
Sána Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 625
Sedláčková Jaroslava 5 km Běh Ženy 40-49 let 459
Sekyrková Kateřina Královédvorsko.cz 5 km Běh Ženy 40-49 let 388
Seneta Libor Seneta family 10 km Běh Muži 40-49 let 259
Senetová Barbora Seneta family 5 km Běh Ženy 15-39 let 260
Senetová Miluše Seneta family 5 km Běh Ženy 40-49 let 258
Schubert Kryštof SK NMMET 5 km Běh Muži 15-39 let 29
Schubertová Monika 5 km Běh Ženy 40-49 let 4
Simona Máslová 5 km Běh Ženy 15-39 let 488
skalicka marcela 10 km Běh Ženy 40-49 let 357
Sláma Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 219
Slezák Petr Gladiator Gym 10 km Běh Muži 15-39 let 126
Sobota Paweł Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 429
Soukupová Marie 5 km Běh Ženy 15-39 let 246
Stanovská Tereza 10 km Běh Ženy 15-39 let 222
Stejskal Adam Atletika Jablonné 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 168
Steven Buchta 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 592
Stojková Nicole 5 km Běh Ženy 15-39 let 83
Stojková Veronika 5 km Běh Ženy 15-39 let 84
Stuchlík Jiří TJ Ski Rudník 5 km Běh Muži 15-39 let 422
Susicka Veronika 10 km Běh Ženy 15-39 let 407
Svatáková Klára 5 km Běh Ženy 15-39 let 192
Sviastyn Alena 5 km Běh Ženy 15-39 let 446
Sviastyn Felix 5 km Běh Muži 40-49 let 445
Svobodová Anna Transformers42 10 km Běh Ženy 15-39 let 413
Svobodová Iva L + L Team 10 km Běh Ženy 15-39 let 111
Sýkorová Věra 5 km Běh Ženy 15-39 let 460
Synek Jakub My z konce světa 10 km Běh Muži 15-39 let 438
Syrovátková Lenka Zelený strom 5 km Běh Ženy 40-49 let 217
Sýsová Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 31
Šafránková Eliška 5 km Běh Ženy 15-39 let 226
Šárka Lokotová 5 km Běh Ženy 15-39 let 617
Šejirmanová Adéla 5 km Běh Ženy 15-39 let 368
Šibrava Josef 5 km Běh Muži 15-39 let 138
Šimek David 5 km Běh Muži 15-39 let 247
Šimek Jiří HTW 5 km Běh Muži 15-39 let 193
Šimek Josef HTW 5 km Běh Muži 15-39 let 256
Šimek Milan MěÚ Dvůr Králové nad Labem 10 km Běh Muži 15-39 let 33
Šimková Klára 5 km Běh Ženy 15-39 let 284
Šimon Leštínský 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 563
Škaloud Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 344
Šklíbová Jitka 10 km Běh Ženy 15-39 let 20
Škopová Denisa 5 km Běh Ženy 15-39 let 57
Škvrna Tobie 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 190
Šotola Petr 5 km Běh Muži 40-49 let 183
Špaček Tomáš 5 km Běh Muži 15-39 let 624
Šrůtková Gabriela Tiskárna Pratr, a.s. 10 km Běh Ženy 40-49 let 106
Štěpán Dominik 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 38
Štěpán Kristián 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 37
Štěpán Šimek 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 605
Štěpánová Barbora 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 36
Štěrbová Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 341
Šulcová Hana Rozběháme Hradec a okolí 5 km Běh Ženy 15-39 let 386
Šulcová Simona 10 km Běh Ženy 15-39 let 131
Švehlíková Klára 5 km Běh Ženy 15-39 let 303
Švorc Jakub 10 km Běh Muži 15-39 let 312
Švorc Jiří Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 75
Švorcová Marie TJ Jasenná 10 km Běh Ženy 15-39 let 63
Terbák Tibor Krejčovství Terbáková 5 km Běh Muži 40-49 let 5
Tereza Jaroumová 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 609
Tichá Eva 5 km Běh Ženy 15-39 let 101
Tikal Jan NAC Pardubice 10 km Běh Muži 15-39 let 133
Tomanová Kamila 5 km Běh Ženy 15-39 let 223
Tomáš Cerman 5 km Běh Muži 15-39 let 478
Tomáš Leštínský KOB Dobruška 10 km Běh Muži 15-39 let 345
Tomšík Zdeněk 10 km Běh Muži 15-39 let 421
Tomšíková Lenka Šneček team 10 km Běh Ženy 15-39 let 51
Trnka Jiří Transformers42 10 km Běh Muži 15-39 let 116
Trojanová Lucie Run for rum 5 km Běh Ženy 15-39 let 120
Trsková Nikol 5 km Běh Ženy 15-39 let 374
Trunec Vladimír Sokol 5 km Běh Muži 15-39 let 181
Truněčková Pavlína 5 km Běh Ženy 15-39 let 233
Tschöpová Daniela 5 km Běh Ženy 15-39 let 367
Tylšová Jana 10 km Běh Ženy 40-49 let 99
Uherková Jaroslava Báječné ženy v běhu 10 km Běh Ženy 15-39 let 145
UNGVÁRI Jozef loner wolf 10 km Běh Muži 40-49 let 225
Urbanova Petra 5 km Běh Ženy 15-39 let 277
Vacek Josef 5 km Běh Muži 50 a více let 27
Vacková Renata 5 km Běh Ženy 50 a více let 98
Václav Kašpar Jan Opengym Training 5 km Běh Muži 15-39 let 384
Valešová Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 206
Vaněčková Nina 5 km Běh Ženy 15-39 let 60
Vašatová Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 425
Vendulka Kubečková 380m Děti D (rok narození 2003-2004) 598
veronika Henychová 280m Děti B (rok narození 2007-2009) 602
Veronika Valašková 5 km Běh Ženy 15-39 let 618
Veronika Wfnerová 5 km Běh Ženy 15-39 let 490
Vicha Jirka Skripkov run 10 km Běh Muži 15-39 let 458
Vít Michal 5 km Běh Muži 15-39 let 189
Vladimíra Odrobiňáková 5 km Běh Ženy 40-49 let 491
Vlasák Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 198
Vlasák Martin Klub veselých studentů :) 5 km Běh Muži 15-39 let 194
Vlasák Miroslav 10 km Běh Muži 50 a více let 197
Vlasáková Andrea Klub veselých studentů :) 5 km Běh Ženy 15-39 let 195
Vlková Iva 10 km Běh Ženy 40-49 let 231
Vodová Jana 5 km Běh Ženy 50 a více let 627
Vodvárková Jana Báječné ženy v běhu 10 km Běh Ženy 15-39 let 470
Vohralíková Radka 10 km Běh Ženy 15-39 let 315
Vojáček Václav 5 km Běh Muži 15-39 let 381
Vokurka Radek TOP-Running Club 10 km Běh Muži 15-39 let 141
Vopršalová Miroslava 5 km Běh Ženy 15-39 let 81
Vostoupal Richard Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 76
Vošoustová Bára 10 km Běh Ženy 15-39 let 144
Voženílková Daniela 1,1km Děti D (rok narození 2003-2004) 122
Všetečka Roman 5 km Běh Muži 15-39 let 150
Všetečková Tereza 5 km Běh Ženy 15-39 let 151
Vysoká Hana DIVOČÁCI LÚ 10 km Běh Ženy 40-49 let 208
Witwicki Paweł Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 428
Wróblová Alena AC Jitrnice 5 km Běh Ženy 15-39 let 88
Zahradniková Radka 5 km Běh Ženy 15-39 let 211
Zajíček Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 97
Zákravská Miroslava Krčínští borci 5 km Běh Ženy 40-49 let 216
ZÁKRAVSKÝ PETR Krčínští borci 10 km Běh Muži 50 a více let 215
Zákravský Tomáš Krčínští borci 10 km Běh Muži 15-39 let 218
Zámečník Roman 10 km Běh Muži 40-49 let 137
Zaoral Dominik 280m Děti C (rok narození 2005-2006) 257
Záruba Martin MěÚ DKNL 10 km Běh Muži 40-49 let 243
Záveský Patrik 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 606
Závišková Kristýna 10 km Běh Ženy 15-39 let 230
Zbranek Mikuláš 50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 162
Zbranková Viktorie 180m Děti A (rok narození 2010-2011) 161
Zdeněk Cerman 5 km Běh Muži 50 a více let 623
Zdeňková Petra 10 km Běh Ženy 40-49 let 163
Zeisková Markéta 10 km Běh Ženy 15-39 let 49
Zeisková Radka 10 km Běh Ženy 15-39 let 48
Zeman Daniel zdravéúsměvy.cz 10 km Běh Muži 15-39 let 179
Zeman Kyselová Monika zdravéúsměvy.cz 5 km Běh Ženy 15-39 let 180
Zierisová Radomíra 10 km Běh Ženy 40-49 let 100
Zítková Irena 10 km Běh Ženy 15-39 let 182
Židová Ivana - 5 km Běh Ženy 15-39 let 354

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Běh Ženy 15-39 let 134
10 km Běh Muži 15-39 let 98
10 km Běh Ženy 15-39 let 66
5 km Běh Muži 15-39 let 59
10 km Běh Muži 40-49 let 31
5 km Běh Ženy 40-49 let 30
10 km Běh Ženy 40-49 let 21
280m Děti B (rok narození 2007-2009) 19
5 km Běh Muži 40-49 let 17
50m Bobíci a Bobice (rok narození 2012 a mladší) 17
180m Děti A (rok narození 2010-2011) 14
280m Děti C (rok narození 2005-2006) 8
10 km Běh Muži 50 a více let 7
1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 5
5 km Běh Ženy 50 a více let 5
5 km Běh Muži 50 a více let 4
380m Děti D (rok narození 2003-2004) 3
1,1km Děti D (rok narození 2003-2004) 3
10 km Běh Ženy 50 a více let 1
Celkem 542