Detail závodu

STRABAG Rail MILADATLON 2021 dospělí

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.08.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:15 žáci (mohou i ostatní) 10:50 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SHORT

MIDDLE

LONG

KVADRIATLON

Štafety MIDDLE

Štafety KVADRIATLON

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Absolonová Miluše Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 406
Armando Regalado Lopez Edgar Fast & Furious Gang SHORT S39-M triatlon short do 39 let 836
Baráková Markéta SK Kola Víšek LONG Ženy TCA 20-29 let 5
Bartůšek Josef MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 239
Bauerová Jana Fast and Furious KVADRIATLON KSUP-F kvadriatlon 18+ 500
Benák Karel ASPRA Europe SHORT S49-M triatlon short do 49 let 842
Benda Ondřej LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 262
Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 248
Beránek Michal Je-Be-Ti, Aussig MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 273
Bilík Jiří LONG Muži TCA 30-39 let 19
Bilík Vojtěch MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 227
Blažek Martin RoRace Team Pyšely SHORT S49-M triatlon short do 49 let 841
Brant Luboš Koloshop.cz KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 505
Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 231
Brok Evžen Fast and Furious KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 506
Brož Milan KILPI KOME KLUB LONG Muži TCA 30-39 let 27
Brožek Vítek KILPI KOME LONG Muži TCA 20-29 let 11
Burdík Hana eMSport Slaný Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 410
Burdík Jan eMsport Slaný LONG Muži TCA 30-39 let 14
Burdik Stepan Slany LONG Muži TCA 30-39 let 15
Bušek Marek BTT Libochovice MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 268
Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. LONG Muži TCA 50-59 let 43
Čamek Quba Triatlon Kladno LONG Muži TCA 40-49 let 34
Čechová Valentina Fitness by Věra SHORT S49-F triatlon short do 49 let 806
Černý Ladislav Hostín MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 275
Děbnár Jan Kilpi Kome klub LONG Muži TCA 40-49 let 32
Děbnár Josef Kilpi Kome klub MIDDLE Muži TCA 16-17 let 280
Děbnárová Jana Kilpi Kome klub MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 203
Dochvát Martin SHORT S39-M triatlon short do 39 let 835
Doležálek Lukáš KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 502
Dufek David Etriatlon LONG Muži TCA 40-49 let 37
Duchoslav Petr MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 224
Dušek jiří VK Rakovník MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 249
Dvořák Jaroslav Neighbours 24 Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 405
Emilia Georgi MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 202
Fanturová Lenka VSK FTVS LONG Ženy TCA 40-49 let 8
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov LONG Muži TCA 40-49 let 35
Ferstel Nikola MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 233
Fiser Lukas Teplice KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 504
Flak David LONG Muži TCA 40-49 let 46
Fryčková Štěpánka Bezedna team MIDDLE M50-F triatlon middle 50+ 216
Gergel Jan AK Litvínov SHORT S18-M triatlon short do 18 let 821
Glumbík Karel SbK Teplice SHORT S49-M triatlon short do 49 let 843
Groulík Václav MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 285
Groulík Vít MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 222
Grulichová Blanka Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 413
Hajduk Jaroslav hajdukpool SHORT S39-M triatlon short do 39 let 833
Hájek Petr MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 228
Hajn Michal ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO LONG Muži TCA 40-49 let 38
Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary MIDDLE Muži TCA 16-17 let 282
Handl Ivo Bílinské Vosy SHORT S50-M triatlon short 50+ 856
Hanzl Vincent MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 217
Hauf Patrik Moderní pětiboj Kralupy nad Vltavou MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 261
Havel Miroslav TRIO HAVEL, s. r. o. MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 232
Havlíčková Denisa LONG Ženy TCA 20-29 let 3
Havlík Jiří Resuscitace netřeba Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 409
Havlová Zlata TRIO HAVEL, s. r. o. Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 402
Hejna Václav Řehlovice MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 270
Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching MIDDLE Muži TCA 16-17 let 283
Horská Kristýna PK Slavia VŠ Plzeň Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 416
Hrouda Milan MULTISPORT TEAM LONG Muži TCA 40-49 let 40
Charvát Vít ACZ - Šrouby Štafety KVADRIATLON KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 700
Charvát Vít 36 MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 235
Chytrý Vlastimil MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 236
Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec LONG Ženy TCA 30-39 let 7
Janovský Jiří Jemný Posyp Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 412
Jarošová Ingrid DB Tragédky MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 200
Jelínek Jiří SHORT S50-M triatlon short 50+ 854
Jelínková Mirka SHORT S50-F triatlon short 50+ 815
Ježek Vladimír Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 407
Jindra Pavel Multisport team LONG Muži TCA 40-49 let 39
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov MIDDLE Muži TCA 16-17 let 281
Jiříková Lucie Most MIDDLE M50-F triatlon middle 50+ 215
Joukl Martin SHORT S49-M triatlon short do 49 let 850
Kadlčík Matyáš MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 219
Kaliba Jiří Krupka MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 254
Kalibová Renáta SHORT S49-F triatlon short do 49 let 812
Kalina Martin Praha 10 LONG Muži TCA 20-29 let 13
Kališko Ondřej MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 223
Karhan Josef MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 230
Katja Messner MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 213
Kevin Roth 57Wasser LONG Muži TCA 30-39 let 20
Klimošová Barbora Kilpi Kome Klub SHORT S39-F triatlon short do 39 let 861
Knajzlová Petra Žitenice SHORT S49-F triatlon short do 49 let 810
Kocík Vojtěch LONG Muži TCA 40-49 let 41
Kohout Jaromír KILPI KOME KLUB Kraslice SHORT S50-M triatlon short 50+ 857
Kokešová Kamila TRIO HAVEL, s. r. o. Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 401
Korbička Radek BTT Libochovice MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 243
Kostelecký Josef Los Gigoalos LONG Muži TCA 40-49 let 36
Kotecká Lenka AK Malešice Running Freaks MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 214
Kotrba Štěpán SHORT S29-M triatlon short do 29 let 829
Kovács Jiri Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 404
Krejčí Tomáš SHORT S39-M triatlon short do 39 let 830
Kremsenko Vitalii MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 250
Krištof Štěpán MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 229
Kroupa Štepán Café Racers SHORT S49-M triatlon short do 49 let 844
Kubíková Marcela DFC Panterky Čechtice SHORT S49-F triatlon short do 49 let 811
Kubín Jaromír Kilpi Kome klub Kraslice LONG Muži TCA 30-39 let 26
KUČÁK TOMÁŠ MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 241
Kukla Josef Praha LONG Muži TCA 30-39 let 22
Kuklová Květa LONG Ženy TCA 30-39 let 6
Kulišová Kristýna MIDDLE Ženy TCA 16-17 let 277
Kumžák Martin MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 269
Kuneš Michal Spartan Gym MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 244
Kusebauchová Taťána Chaba SHORT S50-F triatlon short 50+ 816
Lahoda Jakub SK Slavia Praha MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 226
Láska Lukáš Krupka SHORT S29-M triatlon short do 29 let 825
Lebeda Petr Triatlon team Astra Benešov LONG Muži TCA 40-49 let 31
Lhoták Luboš SHORT S29-M triatlon short do 29 let 828
Macák Miroslav LONG Muži TCA 30-39 let 25
Maják Condori Ramos Bertha Arequipa SHORT S49-F triatlon short do 49 let 860
Maják David Chomutov SHORT S49-M triatlon short do 49 let 859
Majtán Nikola MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 284
Malá Kateřina SHORT S49-F triatlon short do 49 let 809
Malínský Bronislav Soběslav SHORT S49-M triatlon short do 49 let 846
Manca Tomáš Aperam Štafety KVADRIATLON KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 701
Mandausová Vladimíra MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 210
Marek Jiří SPONA Teplice LONG Muži TCA 40-49 let 29
Maresch Lukáš SHORT S39-M triatlon short do 39 let 838
Melena Lukáš Přetržený řeťez Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 411
Merle Jakub KILPI KOME KLUB LONG Muži TCA 30-39 let 17
Merle Petr Kilpi Kome Club SHORT S50-M triatlon short 50+ 853
Mlnaříková Kateřina La plej bona Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 400
Moravcsík Blanka Okounov SHORT S39-F triatlon short do 39 let 804
Nápravník Martin LONG Muži TCA 30-39 let 16
Neupauer Peter Materialise MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 259
Novák Daniel Individuální LONG Muži TCA 20-29 let 12
Novák Jan řetězy rozžhavené doběla SHORT S49-M triatlon short do 49 let 840
Novák Radek SHORT S39-M triatlon short do 39 let 858
Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa MIDDLE Ženy TCA 16-17 let 279
Novotný Jan TTT MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 252
Nykl Karel KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 508
Obdržálek Aleš Claim system sport team SHORT S39-M triatlon short do 39 let 837
Obdržálek Filip Claim system sport team SHORT S49-M triatlon short do 49 let 848
Ondrůšek Radomír SHORT S50-M triatlon short 50+ 855
Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 234
Pavlík Ladislav LONG Muži TCA 30-39 let 23
Pazderová Renata 2B Winner LONG Ženy TCA 50-59 let 1
Pelíšek David SHORT S39-M triatlon short do 39 let 832
Peterka Marek Triade Decin MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 276
Pilek Jakub A&K SweetHome KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 501
Ploc Jaroslav LONG Muži TCA 30-39 let 4
Pokorná Klára SHORT S49-F triatlon short do 49 let 212
Polan Michal KC Kutná Hora MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 251
Polonska Michaela Fast & Furious Gang MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 208
Pořádek Patrik HC Biolit Děčín MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 237
Prchal Karel AK Kudla MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 253
Procházková Lucie Za motýlky MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 209
Prusa Tomas Plasy LONG Muži TCA 30-39 let 18
Přikryl Tomáš SK Svárov MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 247
Přikrylová Lenka SK Svárov SHORT S49-F triatlon short do 49 let 808
Rakušan František Dubice MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 255
Richterova Nikol MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 207
Roháček Marek SHORT S29-M triatlon short do 29 let 826
Roztomilá Petra MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 211
Rudolf Tomáš Energy Team LONG Muži TCA 40-49 let 28
Růžička Pepa Houmr run Benešov LONG Muži TCA 30-39 let 24
Růžičková Eliška Kraslice Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 414
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov SHORT S29-M triatlon short do 29 let 827
Seiler Miroslav HC Biolit MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 257
Seiler Václav MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 272
Seilerová Eliška BK Děčín MIDDLE Ženy TCA 16-17 let 278
Schmieder Oto STG Strupčice SHORT S39-M triatlon short do 39 let 834
Schwarz Petr PKÚ SHORT S49-M triatlon short do 49 let 849
Slanina Marian STS Chvojkovice-Brod SHORT S49-M triatlon short do 49 let 847
Slavata Tomáš Krušnoman Team MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 267
Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem SHORT S18-F triatlon short do 18 let 800
Smutný Aleš Materialise Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 408
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov LONG Muži TCA 20-29 let 10
Stádník Jakub černošice MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 221
stádník martin černošice MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 271
Staníčková Barbora MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 204
Střelec Jindřich MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 246
Šedivý Radek MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 240
Šimon Kateřina SHORT S49-F triatlon short do 49 let 813
Šístková Kateřina SHORT S49-F triatlon short do 49 let 814
Škába Pavel TK Novis Praha MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 265
Škoda Milan TJ Háje a SK ASC Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 415
Škodová Irena SHORT S49-F triatlon short do 49 let 807
Škorpil Jaromír KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 509
Štajnc David ACS SHORT S39-M triatlon short do 39 let 839
Štampach Pavel Triatlon Slaný MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 274
Tilman Pfitzner Lok Pirna MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 218
Tonder Oliver RK Vesta LONG Muži TCA 20-29 let 9
Tondrová Veronika MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 206
Trnková Natálie LONG Ženy TCA 20-29 let 2
Trojan Lukáš SKP Ústí nad Labem SHORT S18-M triatlon short do 18 let 818
Tvrdik Pavel TT Banksia MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 256
Tyl Jiří KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 503
Urban Lukáš Fitness by Věra SHORT S39-M triatlon short do 39 let 831
Urbanová Renata Fitness by Věra SHORT S39-F triatlon short do 39 let 802
Vacek Vojtěch Dubí 2 MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 220
Vacková Pavla Koloshop SHORT S39-F triatlon short do 39 let 803
Vajnar Tomáš MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 225
Válek Jirka Tlustokožec v topu MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 245
Váňa Aleš - LONG Muži TCA 40-49 let 42
Vaněk Honza TTC Postřelná KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 507
Vážná Anna Župa Budečská SHORT S29-F triatlon short do 29 let 823
Vencálková Barbora BiJa - Bižuterie Jablonec nad Nisou SHORT S18-F triatlon short do 18 let 801
Veronika Fílová MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 205
Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 242
Vitoušková Pavla SHORT S49-F triatlon short do 49 let 805
Vokůrka Pavel HC Biolit MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 260
Volf Miroslav Běžci Chomutov SHORT S49-M triatlon short do 49 let 845
Vondráček Jiří Potraviny Duchoslav LONG Muži TCA 30-39 let 21
VOPAT Milan DELTA team SHORT S50-M triatlon short 50+ 852
Vostřelová Dana senior beginner SHORT S50-F triatlon short 50+ 817
Vostřelová Zuzana Reginald club SHORT S29-F triatlon short do 29 let 822
Votava Jan Bude guláš? SHORT S29-M triatlon short do 29 let 824
Vožeh Ludvík SHORT S50-M triatlon short 50+ 851
Vyleta Jakub Kilpi Kome klub SHORT S18-M triatlon short do 18 let 820
Vyleta Karel Kilpi Kome klub LONG Muži TCA 50-59 let 44
William Thomas Slackline Dresden MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 238
Zalabák Otakar STK Varnsdorf LONG Muži TCA 40-49 let 33
Zeman David KSM Hrádek LONG Muži TCA 20-29 let 45
Zeman Marek Bike@Ride Libertas Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 403
Zloský Ondřej Hostín Triatlon MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 264
Zloský Petr MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 263
Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 266
ŽOFKA Jan Dobříš KVADRIATLON KC1/K1-M kvadriatlon 18+ 600

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 23
Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 17
MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 16
LONG Muži TCA 40-49 let 15
LONG Muži TCA 30-39 let 15
MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 13
SHORT S49-F triatlon short do 49 let 12
SHORT S49-M triatlon short do 49 let 12
SHORT S39-M triatlon short do 39 let 11
KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 9
MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 8
SHORT S50-M triatlon short 50+ 7
MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 6
SHORT S29-M triatlon short do 29 let 6
LONG Muži TCA 20-29 let 6
MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 5
SHORT S39-F triatlon short do 39 let 4
MIDDLE Muži TCA 16-17 let 4
MIDDLE Ženy TCA 16-17 let 3
SHORT S18-M triatlon short do 18 let 3
MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 3
SHORT S50-F triatlon short 50+ 3
LONG Ženy TCA 20-29 let 3
Štafety KVADRIATLON KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 2
SHORT S29-F triatlon short do 29 let 2
MIDDLE M50-F triatlon middle 50+ 2
SHORT S18-F triatlon short do 18 let 2
LONG Ženy TCA 30-39 let 2
LONG Muži TCA 50-59 let 2
LONG Ženy TCA 50-59 let 1
KVADRIATLON KC1/K1-M kvadriatlon 18+ 1
KVADRIATLON KSUP-F kvadriatlon 18+ 1
LONG Ženy TCA 40-49 let 1
Celkem 220