Detail závodu

STRABAG Rail MILADATLON 2021

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.08.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:15 žáci (mohou i ostatní) 10:50 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2

Triatlon short 0,25-12,7-2,8

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6

Triatlon long 1,5-33,6-8,4

Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6

Štafety middle: 0,5-28,3-5,6

Štafety kvadriatlon: 0,5-2-16,8-5,6

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Absolonová Beáta SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Absolonová Miluše Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Armando Regalado Lopez Edgar Fast & Furious Gang Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let
Arnold Jan Plavání Krupka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Bartůšek Josef Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Bauerová Jana Fast and Furious Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-F kvadriatlon 18+
Benák Karel ASPRA Europe Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Benda Ondřej LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Beránek Michal Je-Be-Ti, Aussig Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Bilík Jiří Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Bilík Vojtěch Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Blažek Jan Kerberos Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Blažek Martin RoRace Team Pyšely Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Blažek Matěj Kerberos Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Brant Luboš Koloshop.cz Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Brok Evžen Fast and Furious Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Brožek Vítek KILPI KOME Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-M triatlon long do 29 let
Burdík Hana eMSport Slaný Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Burdík Jan eMsport Slaný Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Burdik Stepan Slany Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-M triatlon long do 59 let
Čamek Quba Triatlon Kladno Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Čechová Valentina Fitness by Věra Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Černý Ladislav Hostín Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Děbnár Jan Kilpi Kome klub Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Děbnár Josef Kilpi Kome klub Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 TCA17-M triatlon middle do 17 let
Děbnárová Jana Kilpi Kome klub Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-F triatlon middle do 29 let
Dochvát Martin Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let
Doležálek Lukáš Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Dufek David Etriatlon Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Duchoslav Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Dušek jiří VK Rakovník Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Dvořák Jaroslav Neighbours 24 Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Emilia Georgi Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-F triatlon middle do 29 let
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Ferstel Nikola Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Fiser Lukas Teplice Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Fryčková Štěpánka Bezedna team Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-F triatlon middle 50+
Glumbík Karel SbK Teplice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Groulík Vít Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Grulichová Blanka Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Hajduk Jaroslav hajdukpool Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let
Hájek Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Hajn Michal ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Handl Ivo Bílinské Vosy Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+
Hanzl Vincent Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Hauf Patrik Moderní pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Haufová Sofia Moderní pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let
Havel Miroslav TRIO HAVEL, s. r. o. Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Havlíčková Denisa Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-F triatlon long do 29 let
Havlík Jiří Resuscitace netřeba Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Havlová Zlata TRIO HAVEL, s. r. o. Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Hejna Václav Řehlovice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S18-M triatlon short do 18 let
Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Holub Václav Velosport Valenta Team Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Hovorková Barbora SKP Úst nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let
Charvát Vít ACZ - Šrouby Štafety kvadriatlon: 0,5-2-16,8-5,6 KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví
Charvát Vít 36 Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Chytrá Anna MŠ Pohádka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let
Chytrý Vlastimil Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Jana Hornova Katerina Hopman Team Žatec Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-F triatlon long do 39 let
Janovský Jiří Jemný Posyp Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Jarošová Ingrid DB Tragédky Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-F triatlon middle do 39 let
Jelínek Jiří Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+
Jelínek Matyáš Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Jelínková Mirka Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+
Ježek Vladimír Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 TCA17-M triatlon middle do 17 let
Jiříková Lucie Most Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-F triatlon middle 50+
Kadlčík Matyáš Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Kaliba Jiří Krupka Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Kališko Ondřej Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Karhan Josef Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Katja Messner Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let
Kejřová Markéta Baník Osek Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Kevin Roth 57Wasser Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Knajzlová Petra Žitenice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Kokešová Kamila TRIO HAVEL, s. r. o. Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Kostelecký Josef Los Gigoalos Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Kotecká Lenka AK Malešice Running Freaks Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let
Kotrba Štěpán Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let
Kovács Jiri Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Krejčí Tomáš Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Kremsenko Vitalii Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Kroupa Štepán Café Racers Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Kubát Martin SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Kubíková Marcela DFC Panterky Čechtice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
KUČÁK TOMÁŠ Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Kukla Josef Praha Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Kuklová Květa Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-F triatlon long do 39 let
Kulišová Kristýna Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 TCA17-F triatlon middle do 17 let
Kumžák Martin Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Kusebauchová Taťána Chaba Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+
Láska Lukáš Krupka Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let
Lebeda Petr Triatlon team Astra Benešov Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Lhoták Luboš Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let
Löbl Adam Verva Litvínov Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Malá Kateřina Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Malínský Bronislav Soběslav Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Melena Lukáš Přetržený řeťez Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Merle Jakub KILPI KOME KLUB Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Merle Petr Kilpi Kome Club Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+
merle šimon KILPI KOME KLUB Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Mlnaříková Kateřina La plej bona Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Nápravník Martin Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Neupauer Peter Materialise Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Novák Jakub řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Novák Jan řetězy rozžhavené doběla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Nováková Olga Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+
Novotný Jan TTT Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Obdržálek Aleš Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Obdržálek Matěj SKP Úst nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Obdržálková Adéla SKP Úst nad Labem Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let
Ondrůšek Radomír Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+
Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Pavlík Ladislav Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Pazderová Renata 2B Winner Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-F triatlon long do 59 let
Pelíšek David Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let
Pietrula Jakub Kerberos Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Pilek Jakub A&K SweetHome Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Pokorná Klára Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let
Pokorná Linda Moderní Pětiboj Kralupy Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Pokorny Marek 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Pokorný Štěpán Moderní Pětiboj Kralupy Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Polan Michal KC Kutná Hora Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Polonska Michaela Fast & Furious Gang Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-F triatlon middle do 39 let
Pořádek Patrik HC Biolit Děčín Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Prchal Karel AK Kudla Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Prusa Tomas Plasy Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Přikryl Karel SK Svárov Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Přikryl Kristián SK Svárov Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Přikryl Tomáš SK Svárov Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Přikrylová Kateřina SK Svárov Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Přikrylová Lenka SK Svárov Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Rakušan František Dubice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Richterova Nikol Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-F triatlon middle do 39 let
Roháček Marek Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let
Roztomilá Petra Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let
Rudolf Tomáš Energy Team Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Růžička Pepa Houmr run Benešov Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Růžičková Eliška Kraslice Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let
Seiler Miroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Seiler Václav Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Seilerová Eliška BK Děčín Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 TCA17-F triatlon middle do 17 let
Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Schmieder Oto STG Strupčice Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let
Schmieder Tobias STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Slanina Marian STS Chvojkovice-Brod Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Smrž Zdeněk SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S18-F triatlon short do 18 let
Smutná Adina SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Smutná Stela SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let
Smutný Aleš Materialise Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-M triatlon long do 29 let
Stádník Jakub černošice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
stádník martin černošice Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Staníčková Barbora Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-F triatlon middle do 29 let
Střelec Jindřich Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Suchardová Justýna TJ Nová Paka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let
Šedivý Radek Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Šimon Kateřina Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Škoda Ludvík Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Škoda Milan TJ Háje Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let
Škodová Irena Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Škodová Marta Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Štampach Pavel Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+
Tabulka Štěpán Zvánovice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Tabulková Barbora Zvánovice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let
Tilman Pfitzner Lok Pirna Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Tonder Oliver RK Vesta Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-M triatlon long do 29 let
Trojan Lukáš SKP Ústí nad Labem Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S18-M triatlon short do 18 let
Tvrdik Pavel TT Banksia Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Tyl Jiří Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Urban Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let
Urbanová Renata Fitness by Věra Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-F triatlon short do 39 let
Vacek Vojtěch Dubí 2 Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Vacková Pavla Koloshop Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-F triatlon short do 39 let
Vajnar Tomáš Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Vážná Anna Župa Budečská Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-F triatlon short do 29 let
Veronika Fílová Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-F triatlon middle do 29 let
Veselá Anna Teplice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let
Veselý Vít Teplice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Vokůrka Pavel HC Biolit Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let
Vondráček Jiří Potraviny Duchoslav Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
VOPAT Milan DELTA team Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+
Vostřelová Dana senior beginner Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+
Vostřelová Zuzana Reginald club Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-F triatlon short do 29 let
Votava Jan Bude guláš? Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let
Vožeh Ludvík Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+
Vyleta Jakub Kilpi Kome klub Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S18-M triatlon short do 18 let
Vyleta Karel Kilpi Kome klub Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-M triatlon long do 59 let
William Thomas Slackline Dresden Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Yaněz Michal SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let
Zalabák Otakar STK Varnsdorf Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Zeman Marek Bike@Ride Libertas Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví
Zloský Ondřej Hostín Triatlon Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
Zloský Petr Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let
ŽOFKA Jan Dobříš Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KC1/K1-M kvadriatlon 18+

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-M triatlon middle do 49 let 19
Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 16
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let 14
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let 12
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let 11
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let 11
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 9
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let 9
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-M triatlon short do 49 let 8
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 7
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 7
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 7
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-M triatlon middle 50+ 7
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ 6
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+ 6
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-M triatlon short do 29 let 6
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-M triatlon short do 39 let 6
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 5
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let 4
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+ 4
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-F triatlon middle do 29 let 4
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let 3
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-M triatlon long do 29 let 3
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S18-M triatlon short do 18 let 3
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-F triatlon middle do 39 let 3
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S39-F triatlon short do 39 let 2
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-M triatlon long do 59 let 2
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-F triatlon long do 39 let 2
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M50-F triatlon middle 50+ 2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-F triatlon short do 29 let 2
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 TCA17-F triatlon middle do 17 let 2
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 TCA17-M triatlon middle do 17 let 2
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-F triatlon long do 29 let 1
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KC1/K1-M kvadriatlon 18+ 1
Štafety kvadriatlon: 0,5-2-16,8-5,6 KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S18-F triatlon short do 18 let 1
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-F triatlon long do 59 let 1
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-F kvadriatlon 18+ 1
Celkem 210