Detail závodu

STRABAG Rail MILADATLON 2021

Ústí nad Labem

Terénní triatlon a kvadriatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.08.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00 – 9:15 žáci (mohou i ostatní) 10:50 – 12:15 dorost a dospělí

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2

Triatlon short 0,25-12,7-2,8

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6

Triatlon long 1,5-33,6-8,4

Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6

Štafety middle: 0,5-28,3-5,6

Štafety kvadriatlon: 0,5-2-16,8-5,6

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Motto „To dáš!“ platí, protože tu svojí distanci si vybere každý. Nevěříte si, že na to máte? Máte zábrany prubnout svůj první terénní triatlon nebo kvadriatlon před zraky ostatních podle Vás našláplých sporťáků? Hoďte předsudky a případný stud za hlavu! Přijďte si užít pohybu a možná i poprvé v životě vyzkoušet krásný a opojný sport. Nezapomeňte na Vaše dítka a skoro dospěláky, ti mají také svoje kategorie. Pokud se "necítíte" na absolvování celého závodu, neváhejte oslovit členy Vaší rodiny, přátele, kamarády, a postavte štafetový tým. Na startu se na Vás těší tým Miladatlon!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Arnold Jan Plavání Krupka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let
Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Burdík Jan eMsport Slaný Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Burdik Stepan Slany Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let
Čechová Valentina Fitness by Věra Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Doležálek Lukáš Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Hanzl Vincent Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let
Havlíčková Denisa Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-F triatlon long do 29 let
Karhan Josef Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let
Kumžák Martin Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-M triatlon long do 59 let
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Nováková Olga Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+
Pazderová Renata 2B Winner Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-F triatlon long do 59 let
Pilek Jakub A&K SweetHome Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Pokorná Klára Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let
Pokorná Linda Moderní Pětiboj Kralupy Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let
Pokorny Marek 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Pokorný Štěpán Moderní Pětiboj Kralupy Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let
Roztomilá Petra Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let
Rudolf Tomáš Energy Team Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let
Šedová Lucie RT sport Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Tyl Jiří Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+
Vážná Anna Župa Budečská Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-F triatlon short do 29 let
Vážná Lucie Župa Budečská Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+
Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let
Vožeh Ludvík Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S49-F triatlon short do 49 let 3
Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 KSUP-M kvadriatlon 18+ 3
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA49-M triatlon long do 49 let 3
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M39-M triatlon middle do 39 let 2
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-F triatlon short 50+ 2
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M49-F triatlon middle do 49 let 2
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 2
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA39-M triatlon long do 39 let 2
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA29-F triatlon long do 29 let 1
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-M triatlon long do 59 let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S50-M triatlon short 50+ 1
Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 M29-M triatlon middle do 29 let 1
Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 1
Triatlon short 0,25-12,7-2,8 S29-F triatlon short do 29 let 1
Triatlon long 1,5-33,6-8,4 TCA59-F triatlon long do 59 let 1
Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 1
Celkem 27