Detail závodu

Glassman Triathlon 2016

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

03.09.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

09:30-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antalová Ladislava Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 55
Baciák Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 59
Bartoš Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 56
Beneš Daniel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 61
Bennett James Don't TRI Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 32
Beránek Ladislav Shit Happens Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Břečka Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42
Bublová Naďa Spona Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 63
Canal Priel Don't TRI Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29
Čecrle Standa Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 37
Černá Simona Plavecký klub Mělník Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let)
Dolanský Pavel Hobýci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 26
Fajner Anton Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 51
Feix Ivo Neplavci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 45
Fialová Jana ironroman.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let)
Frolík Jan VK Smíchov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 33
Gábiková Zuzana Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 18
Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Hanzlík Lukáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Hodina Petr 1.CTK Netolice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 15
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 71
Holeček Petr Elab Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 14
Horný Roman Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 47
Houda Pavel STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3
Hrůza Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 11
Hudek Milan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 41
Hurka Jarda Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 96
Charousek Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 70
Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 12
Jakub Ihnačinec + Martin Mrnka + Jan Čermák Krušnoman TT Litvínov, z.ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 99
Jančovič Martin Krušnoman Triatlon Team Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 30
Jiran Aleš HERE TO WIN Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Korec Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 58
Kostovič Petr RE/MAX TriTeam Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 4
Kubera Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 44
Kučera Jan VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 20
Kyral Václav Hisport Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 50
Lacina Martin Vko Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 46
Lacina Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 19
Lang Jaroslav DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 27
Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23
Losos Radek Tyn nad Vltavou Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 52
Lukáš Molnár + Veronika Musilová + Karel Vencour Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100
Malý Vojtěch SRTG Strupčice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Mansfeldová Jana Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let)
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 1
Michaela Reindlová + Barbora Lišková + Valérie Nejdlová Krušnoman TT Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98
Mildorf Jiří BK Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16
Němeček Josef Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 34
Nikodém Michal TJ Sokol Karlín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Nováček Ivan Team Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28
Olah Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 9
Oslík Milan Kanoistika Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 39
Otradovec Adam Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 62
Otradovec Radek STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 5
Ottenschläger Oto Krušnoman Triatlon Team Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 31
Partíková Ivana Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 93
Pavel Bodiš + Michal Bodiš + Michal Bodiš Rodinný klub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 95
Pavel Nový + Václav Studnička + Pavel Sobotka Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 94
Pavlík Josef SK DNF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 64
Peskova Daniela Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 54
Peterka Marek Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 36
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 67
Reindl Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 43
Rež Adam SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Rež Zdeněk SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 38
Rittich Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 40
Rovenský Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 68
Rožánková Tereza Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 48
Rybáček Miroslav Plošiny Rybáček Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 49
Sliwka Zenon Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 60
Spona Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97
Starý Vladimír STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6
Student Martin Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 22
Studený Zdeněk Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 53
Šůs Jaroslav Novis TK Praha Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 35
Švec Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 13
Tajč Jan CK Královice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17
Valter Matěj Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 57
Vaněk Pravoslav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 69
Vápeníková Jana Chironax Dental Servis Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 21
Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7
Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 10
Veselý Vít Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66
Veselý Vítězslav Děčín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 65
Vít Jakub DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 24
Vít Jiří DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 25
Vopat Milan Trifatri.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 2
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 8

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 43
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 25
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 7
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 7
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 4
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 2
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 1
Celkem 89