Detail závodu

Rohozecký triatlon

amfiteátr Hradu Valečov

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.09.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Triatlon ženy

Pořadatel a kontakt

ABT Česana Rohozec


ludek.stepan@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Balla Zikmund Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 6
Bárta Miroslav SK Maxtri Liberec Triatlon Muži 18-49 41
Byčíková Petra Triatlon ženy Ženy 48
Cidlina Pavel Triatlon Muži 18-49 81
Cvrkal Pavel Romet Racing team Triatlon Muži 18-49 51
Červený Michal Hadač Desigin Triatlon Muži 18-49 59
Danda Michal Triatlon Muži 18-49 70
Denk Lukáš Triatlon Muži 18-49 66
Dlask Tomáš Triatlon Muži 18-49 82
Doležal Lukáš Smejda team Triatlon Muži 18-49 18
Doležal Jaroslav Triatlon Muži 18-49 53
Dvorák Bohumil Bobři Triatlon Muži 18-49 74
Fiala Jiří Cyklisti Jizera Triatlon Muži 18-49 44
Fortelka Vladimír Sací komando Triatlon Muži 18-49 42
Frydrychová Kristýna Triatlon ženy Ženy 80
Haken Jan Triatlon Muži 18-49 71
Hluže Milan Všeň Triatlon Muži 18-49 26
Hnilička Martin Lauf team Triatlon Muži 18-49 77
Holátko Karel Triatlon Mladá Boleslav Triatlon Muži 18-49 7
Jančíková Alexandra Bobři Triatlon ženy Ženy 75
Jankčík Martin Bobři Triatlon Muži 18-49 73
Jánský Matěj SDH Karlovice Triatlon Muži 18-49 86
Ječný Josef Všeň Triatlon Muži 18-49 21
Kamínek Petr Triatlon Muži 18-49 24
Kinský Martin Liberecký šampioni Triatlon Muži 18-49 38
Kocman Jan Amulet Rohozec Triatlon Muži 18-49 33
Kočí Martin Všeň Triatlon Muži 18-49 22
Kopčan Michal Kosmonosy Triatlon Muži 18-49 40
Koudelková Petra Pivovar Svijany Triatlon ženy Ženy 64
Kozínková Zuzana Triatlon ženy Ženy 12
Král Miroslav CC Vansdorf Triatlon Muži 50+ 2
Kravský Milan Triatlon Muži 18-49 13
Krejčí Lukáš DD team Triatlon Muži 18-49 84
Kučera David SK Čtyři lišky Triatlon Muži 18-49 67
Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem Triatlon Muži 18-49 76
Malý Petr Triatlon Muži 18-49 11
Malý Martin Triatlon Muži 18-49 58
Mareš Jakub Monroe Triatlon Muži 18-49 3
Mastík Jiří Triatlon Muži 18-49 88
Nevrlý Ivan České dráhy LBC Triatlon Muži 50+ 45
Novotný Milan Sací komando Triatlon Muži 18-49 43
Ošťádal Luboš Bobři Triatlon Muži 18-49 72
Outrata Vojtěch Triatlon Muži 18-49 32
Pelc Martin Triatlon Muži 18-49 14
Podhájský Petr CK statkář Triatlon Muži 18-49 34
Pospíšil Petr Amulet Rohozec Triatlon Muži 18-49 17
Přibyl Karel Triatlon Muži 50+ 29
Přibylová Tereza Triatlon ženy Ženy 30
Rabas Lukáš Divoký astma Triatlon Muži 18-49 83
Roubíček Miroslav Triatlon Muži 18-49 47
Sedláčková Jaroslava Triatlon ženy Ženy 49
Silaštík Petr Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 4
Skupa Petr Všeň Triatlon Muži 18-49 25
Slouka Matěj Severní větry Triatlon Muži 18-49 8
Smejkal Michal Šmejda team Triatlon Muži 18-49 19
Smejkalová Lenka Šmejda team Triatlon ženy Ženy 20
Sofín Luděk Sófa Triatlon Muži 18-49 50
Spurný Milan CC Vansdorf Triatlon Muži 50+ 1
Stahořová Jana Triatlon ženy Ženy 57
Stublík Zbyněk Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 5
Sychrovská Eliška CK statkář Triatlon ženy Ženy 37
Szmarakovski Michal CK statkář Triatlon Muži 18-49 36
Šámal Jan HS Čimiči Triatlon Muži 18-49 56
Šlégl Martin Sokol Podlásky Triatlon Muži 50+ 16
Šmejda Michal Šmejda team Triatlon Muži 18-49 27
Šmejdová Žaneta Šmejda team Triatlon ženy Ženy 28
Šrytrová Veronika Triatlon ženy Ženy 15
Šťastná Magdalena SK Čtyři lišky Triatlon ženy Ženy 69
Štefl Martin Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 63
Štěpánek Pavel CK statkář Triatlon Muži 18-49 35
Šulc Adam Triatlon Muži 18-49 52
Švandelka Michal Triatlon Muži 18-49 85
Švec Martin VK Choceň Triatlon Muži 18-49 10
Teplý Jan SK Čtyři lišky Triatlon Muži 18-49 68
Tvaroh Jaroslav Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 62
Urban Vladimír Triatlon Muži 50+ 9
Vacek Jakub Triatlon Muži 18-49 31
Vaníček Jiří Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 55
Vaňousek Petr Pivní čerpadlo Triatlon Muži 18-49 54
Vinduška Vladimír Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 46
Vojkovič Tomáš LBC šampioni Triatlon Muži 18-49 39
Zajíc Josef Lauf team Triatlon Muži 18-49 78
Zakouřil Miroslav Amulet Rohozec Triatlon Muži 18-49 79
Zamrzal David Triatlon Muži 18-49 60
Zamrzal Tomáš Triatlon Muži 18-49 61
Zavrtálek Petr Doubrava Triatlon Muži 18-49 23
Žďárksý Jiří Triatlon Muži 18-49 87
Žďárský Jan Podkominem Triatlon Muži 18-49 65

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 18-49 65
Triatlon ženy Ženy 13
Triatlon Muži 50+ 10
Celkem 88