Detail závodu

Přestavlcký vlk

Přestavlky

MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.09.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3 okruhy

Pořadatel a kontakt

Zdeněk Ráliš


zdenekralis@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bureš Jan CK Slavoj Terezín - Cyklo city 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 69
Bureš Jan CK Slavoj Terezín - cyklo city 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981)
Bušek Jiří Litoměřice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 68
Bušek Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 71
Cmunt Petr Provodín 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991)
cvejn Jan HZS UL-DC 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 19
Čapková Monika Elite Woman team 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 11
Čarný Josef MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971)
Čuchal Petr Lovosice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 56
Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 48
Došek Pavel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 13
Doucha Aleš 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 27
Dvořák Kryštof Mika training 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 32
Dvořák Petr Mika training 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 31
Erler Aleš KL SPORT Most 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 33
Foltin Jakub KL SPORT Most 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 10
Gruber Radek MORA More Bike 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981)
Hájek Martin BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971)
Hampl Michal KOLOSHOP TEAM 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 42
Hampl Ondřej úSTECKÉ CENTRUM CYKLISTIKY 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 43
Hašlar Oldřich KL SPORT Most 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 14
Hendrychova Petra Litomerice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku)
Hlom Tomáš CKP Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 76
Hohzátko Jiří Vysoká 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 65
Holub Libor Triatlon TEAM Měchenice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 58
Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou, Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 63
Horáček Pavel Sahara Vědomice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 64
Hrabica Karel Lovosice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 60
Hrebinka Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 70
Hrubý Jaroslav KL sport Most 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 9
Huja Miloš Ředhošť 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 3
Hylský Jiří Třebenice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 20
Jakubičková Hana ŘLP 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 26
Jambor Luděk CK Lovosice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 49
Janda Petr Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 34
Jindřich Pavel BMX Bilina 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 5
Jurča Karel KL SPORT Most 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 8
Kavalír Jakub KC Kutná Hora 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 24
Kirschner Václav Nerd Team 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 54
Klupák Milan MMB Třebenice 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 62
Kokoška Jan BTT Libocaovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 72
Kopecký Jan Veslaři Roudnice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 29
Krob Zdeněk Bike point Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 45
Kroufek Martin Core Team 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 55
Linet Pavel Most 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 4
Linetová Kateřina Most 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku)
Mařík Antonín Tri Ski Horní Počernice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 73
Michalík Tomáš Tj Podbradec 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981)
Mráček Pavel RoomsterClub 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981)
Nekvasilová Lenka MMB Třebenice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 37
Němec Zdeněk Bike point.eu 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 41
Nestler Josef KL SPORT Most 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 59
Netík Ivo Bike Sport Ústí n. L. 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 18
Netík Tomáš CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 16
Novák Josef CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 78
Pavlíček Zdeněk Polevsko 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 22
Pecánek Jiří MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 51
Pechar Bob Bike point Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 44
Prchlík Josef CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 52
Prchlík Matěj ASK Lovosice 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 53
Prochádzka Bohumil 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 38
Příhoda Marcel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 6
Rada Jan KC Kutná Hora 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 25
Roud Oldřich Cyklisticky klub Litvinov, z.s. 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 1
Rous Přemysl KRK Litoměřice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 75
Rousová Emma KRK Litoměřice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 74
Rozsypal Ladislav MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 39
Ruas Olda MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 61
Rudiš Filip CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 21
Rusý Kuba FofrParta Litoměřice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981)
Rybář Ivo CK Loko Rakovník 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 15
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 23
Salač Miroslav CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 28
Schovanec Jan Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 36
Skuček Jan CK Přestavlky 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991)
STREUBEL LEO Ústí nad Labem 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 2
Svoboda Jaroslav CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 77
Svoboda Ondřej CKP Přestavlky 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 81
Šálek David Sport TEAM Brozanh 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 79
Šatra Zdeněk bike-point, SOREX team Roudnice n.L. 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 17
Šatrová Klára bike-point, SOREX team Roudnice n.L. 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku)
Šimpach Radek 5L 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 66
Šlégel Josef KL sport Most 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 12
Trunschka Tomáš Kl SPORT MOST 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 30
Trux Miloš Bike-Point Roudnice n/L 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 40
Tyle Tomáš CYKLO MAX 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 7
Valtr Vladimír MP Praha 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 35
Vanča Martin CK Lovosice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 57
Vaněk Pravoslav Dubí 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 50
Woš Jří RCE 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 67
Znamenáček Petr CKP Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 46
Znamenáčková Adéla CKP Přestavlky 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 47

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 32
3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 15
3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 14
3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 10
3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 9
3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 6
3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 6
Celkem 92