Detail závodu

XTERRA Šindelcup

Šindelová

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT

ORIGINAL

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Jiři Krušnoman Most SPRINT Muži (16-17) 32
Balatka Jaroslav LAWI Sport team z.s. ORIGINAL Muži (60+)
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov SPRINT Muži (16-17) 34
Bašus Lubomír Kolová SPRINT Muži (18-39)
Beránek Ladislav Koloshop Team Teplice SPRINT Muži (18-39)
Berka Jan CYCOLOGY ORIGINAL Muži (30-39) 9
Boubínová Michaela Bessie SPRINT Ženy (18-39)
Brož Milan Kome Klub Kraslice ORIGINAL Muži (30-39) 39
Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. ORIGINAL Muži (50-59) 20
Cyklo-spinn elite ORIGINAL Štafety (18-99)
Černá Tereza SPRINT Ženy (18-39)
Čumpelík Marek Haven team ORIGINAL Muži (18-19) 12
Děbnár Jan ORIGINAL Muži (40-49) 33
Děbnár Josef JK RACING SPRINT Muži (16-17) 37
Děbnárová Jana JK RACING SPRINT Ženy (16-17) 38
Dubcová Jana KOME klub Kraslice, BJEŽ ORIGINAL Ženy (30-39) 27
Dufek David Johoho ORIGINAL Muži (40-49) 37
Duspivová Iveta Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (40+) 45
Duspivová Klára Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 46
Dušek Jan Wrestling SPRINT Muži (16-17) 10
Dušek Karel X-team BaNo Karlovy Vary z.s. ORIGINAL Muži (20-29) 23
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Vary z.s. SPRINT Muži (40+) 54
Eberl Filip X Team BaNo K.Vary z.s. ORIGINAL Muži (30-39) 3
Ema Šimůnková TJ Atletika Klášterec nad Ohří SPRINT Ženy (16-17) 4
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži (40-49) 15
Filip Polák Cyklo Vondráček ORIGINAL Muži (20-29) 24
Gebhard Martin TSV Altenfurt ORIGINAL Muži (30-39) 35
Ginzel Petr ORIGINAL Muži (40-49) 1
Hackner Silvia TSV Katzwang 05 SPRINT Ženy (18-39) 39
Hajný Adam Wrestling SPRINT Muži (16-17) 27
Hajný Jiří Wrestling SPRINT Muži (18-39) 26
Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary SPRINT Muži (16-17) 33
Havlíček Michal ACES Team K.Vary SPRINT Muži (40+) 15
Hejzek Ondřej SPRINT Muži (18-39) 52
Herren Barbora Multisport Team ORIGINAL Ženy (30-39) 4
Hodinová Agáta Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 24
Hochmut Jaroslav Haven team ORIGINAL Muži (40-49) 13
Holomoucký Adam Elab ORIGINAL Muži (20-29) 25
Holub Jaroslav Úsobí SPRINT Muži (40+) 53
Horvát Tomáš SPRINT Muži (18-39) 21
Hrabová Lucie Born in Šumava ORIGINAL Ženy (30-39) 19
Hrabý Michal JIKO Čácha Sušice SPRINT Muži (40+) 14
Hvězda z Plzně a dvě trubky z Březové ORIGINAL Štafety (18-99) 48
Chrobáková Veronika SPRINT Ženy (40+) 40
JAHN Bohumil BogasTeam ORIGINAL Muži (40-49) 10
Jahnová Michaela BogasTeam SPRINT Ženy (40+)
Jiříková Janan Bosák Race SPRINT Ženy (40+) 16
Jiříková Lucie SPRINT Ženy (40+) 31
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň ORIGINAL Muži (18-19) 2
Kalina Martin ORIGINAL Muži (20-29) 18
Karásek Vladislav Lawi Lekce bajku ORIGINAL Muži (30-39) 17
Karásková Erbenová Helena Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL Ženy (40-49) 16
Kodras Ondřej K2 travel & tips ORIGINAL Muži (30-39) 30
Kolář Jukub Ted nebo nikdy ORIGINAL Muži (40-49) 34
KOME klub Kraslice ORIGINAL Štafety (18-99) 46
Kozáková Marie SPRINT Ženy (18-39) 51
Krs Honza 321start ORIGINAL Muži (40-49) 41
Kubecka Stanislav Ašští bajkeři SPRINT Muži (18-39)
Kubíček Jan JK Racing ORIGINAL Muži (40-49) 47
Kubín Jaromír Jáchymov pro život, z.s. ORIGINAL Muži (30-39) 11
Kučerová Eliška Triatlet Karlovy Vary SPRINT Ženy (16-17) 49
Landiga Michal TJ Slávia Karlovy Vary SPRINT Muži (40+) 2
Langhammer Tomáš Krušnoman TT Litvínov SPRINT Muži (40+) 25
Laudová Lenka Plzeň ORIGINAL Ženy (50-59) 26
Legendy karlovarská ORIGINAL Štafety (18-99) 45
Lelková Radka TJ SLAVIA KARLOVY VARY SPRINT Ženy (40+) 7
Lesina Ondřej Jiskra Humpolec SPRINT Muži (18-39)
Liška David Forrest Gump Team ORIGINAL Muži (40-49)
Lux Jakub VTC Pyskočely SPRINT Muži (40+) 47
Marek Jiří SPONA Teplice ORIGINAL Muži (30-39) 14
Marinková Viktorie Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 29
Matějovský Jan USK Akademik Cheb ORIGINAL Muži (40-49)
Moštěk Dominik ORIGINAL Muži (30-39)
Mullen Sylva ORIGINAL Ženy (40-49) 22
Netík Lukáš ORIGINAL Muži (30-39) 50
Odl Jakub Kome Klub Kraslice ORIGINAL Muži (30-39) 29
Odlová Hana Kome Klub Kraslice ORIGINAL Ženy (20-29) 28
Ovesná Rosalie SPRINT Ženy (18-39) 42
Ovesný Mikoláš Rudá křídla ORIGINAL Muži (30-39) 36
Petra František SPRINT Muži (18-39) 11
Pilný Miroslav SPRINT Muži (40+) 57
Podruh Václav SK Nezbavetice SPRINT Muži (16-17) 43
Podruhová Kateřina SK Nezbavetice SPRINT Ženy (16-17) 44
Praská Vendulka WeTriDa ORIGINAL Ženy (40-49) 6
Pravcová Věra Šneci v běhu SPRINT Ženy (40+) 17
Prevendarčíková Katarína SPRINT Ženy (40+)
Prouza Jan ČOUZATECH SPRINT Muži (40+) 20
Radka Kvasničková ŠAK Chodov ORIGINAL Ženy (40-49)
Rež Adam KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM LITVÍNOV SPRINT Muži (16-17) 35
Robert Kučera Witte Bike Team SPRINT Muži (40+) 50
Rod František VANAMAN Kladno SPRINT Muži (40+) 18
Rodová Eliška VANAMAN Kladno SPRINT Ženy (16-17) 19
Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary SPRINT Muži (40+) 1
Rybanská Dagmar SPRINT Ženy (18-39) 13
Rybanský Jakub SPRINT Muži (18-39) 12
Ryneš Lukáš SPRINT Muži (18-39) 41
Řepa Villem Profi Sport Cheb SPRINT Muži (16-17) 22
Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team ORIGINAL Muži (40-49) 5
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži (18-19) 31
Sládek Ondřej TJ Plamen Chodov SPRINT Muži (18-39)
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži (20-29) 8
Soukup Pavel Wrestling SPRINT Muži (16-17) 28
Srogoňová Alena Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 23
Stupková Barbora Triatlon Plzeň SPRINT Ženy (18-39) 9
Svoboda Jiři CK Team Bike Březová ORIGINAL Muži (20-29) 40
Ščerba Marek MOUNTAINTIME Kross Tri Team ORIGINAL Muži (50-59) 49
Šilhan Jiří WITTE Bike Team SPRINT Muži (40+) 36
Šimůnek Václav Kadaň SPRINT Muži (40+) 6
Šimůnková Eliška Kadaň SPRINT Ženy (18-39) 3
Šimůnková Štěpánka Kadaň SPRINT Ženy (18-39) 5
Škrabánek Jiří SPRINT Muži (18-39) 58
Šplinarová Jana Sn Karlovy Vary SPRINT Ženy (40+) 55
Šrámková Martina SPRINT Ženy (18-39)
Talacko Jaroslav AQUATLON TWINS SPRINT Muži (40+)
Talacková Alexandra AQUATHLON TWINS SPRINT Ženy (40+)
Tokár Jiří TJ Jiskra Nejdek SPRINT Muži (40+) 48
Tomanec Filip ORIGINAL Muži (30-39) 38
Tomáš Masopust TJ Baník Krásno SPRINT Muži (40+) 8
Trnková Natálie SPRINT Ženy (18-39) 56
Tůma Zdeněk VANAMAN Kladno ORIGINAL Muži (50-59) 21
Turek Zdenek DEX Team ORIGINAL Muži (40-49)
Vacková Pája Koloshop Team SPRINT Ženy (18-39) 30
Vagner Daniel Cyklo Vape ORIGINAL Muži (40-49) 32
Včeliš Michal RUN magazine team ORIGINAL Muži (30-39)
Volf Jakub Hnízdil Team SPRINT Muži (18-39)
Volf Miroslav Běžci Chomutov SPRINT Muži (40+)
Vrátná Alena Krušnoman Triathlon Team Litvinov ORIGINAL Ženy (50-59) 7
Walter Jan TRI-SKI Horní Počernice ORIGINAL Muži (20-29) 44
Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň ORIGINAL Muži (50-59) 43
Zemanová Jindřiška ORIGINAL Ženy (40-49) 42
Zika Jan ZdarBar IM Team ORIGINAL Muži (40-49)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Muži (40+) 18
ORIGINAL Muži (40-49) 15
ORIGINAL Muži (30-39) 14
SPRINT Muži (18-39) 13
SPRINT Ženy (18-39) 12
SPRINT Ženy (40+) 10
SPRINT Muži (16-17) 10
SPRINT Ženy (16-17) 9
ORIGINAL Muži (20-29) 7
ORIGINAL Ženy (40-49) 5
ORIGINAL Štafety (18-99) 4
ORIGINAL Muži (50-59) 4
ORIGINAL Ženy (30-39) 3
ORIGINAL Muži (18-19) 3
ORIGINAL Ženy (50-59) 2
ORIGINAL Muži (60+) 1
ORIGINAL Ženy (20-29) 1
Celkem 131