Detail závodu

StoneMAN

Kamenný rybník, Plzeň

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Muži 0,7km-21km-6km

Ženy 0,35km-14km-4,5km

Pořadatel a kontakt

sk321start


Tel.: 777612577
klajnak21@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartos Petr TTK Slavia VS Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 21
Bartosova Lenka UWG Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 1
Bek Jindřich   Muži 0,7km-21km-6km Muži 22
Bielková Věra   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 2
Bílek Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 23
Bouzek Jiří Zřejmě slušnej oddíl Muži 0,7km-21km-6km Muži 24
Cipra Jiří Forrest Gump Team Muži 0,7km-21km-6km Muži 25
Ciprová Olu Forrest Gump Team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 3
Císařová Dana Forrest Gump team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 4
Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 26
Dubský Dalibor Třemošná Muži 0,7km-21km-6km Muži 27
Dvořák Víťa Plzeňští NEZMAŘI Muži 0,7km-21km-6km Muži 28
Flak David Muži 0,7km-21km-6km Muži 976
Gutwirth Adam Muži 0,7km-21km-6km Muži 977
Hanzlíková Hana Eaglovice Team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 5
Hanžl Jiří triatlonový panic Muži 0,7km-21km-6km Muži 29
Havlíček David Osmaci.cz/ Travel Free Muži 0,7km-21km-6km Muži 30
Hinterholzingerová Jana Mílaři Domažlice Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 6
Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 31
Holub Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 32
Homolová Gabriela Žabouš Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 7
Chalabala Jan Spartan Gym Praha Muži 0,7km-21km-6km Muži 33
Chudáček Zdeněk 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 34
Janoušek Petr LK Škoda Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 35
Jelínek Petr TTK SLAVIA VŠ Muži 0,7km-21km-6km Muži 36
Jonášová Natalie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 8
Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzen Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 9
Kanis Jakub Asi tady chcipnu Muži 0,7km-21km-6km Muži 37
Kašová Markéta ready2win Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 10
Klečková Štěpánka A.D.S. Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 11
Klempera Vojtěch   Muži 0,7km-21km-6km Muži 38
Kofroň Radek 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 39
Kofroňová Kateřina 456Cíl Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 12
Kokštejn Jan Kokyno Muži 0,7km-21km-6km Muži 40
Korbel Martin Baby Shark Muži 0,7km-21km-6km Muži 41
Kosinová Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 13
Kovanda Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 42
Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 43
Kubec Vašek POLARSHOP.cz Muži 0,7km-21km-6km Muži 44
Kunc Jirka 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 45
Lauer Martin Říčanská JELITA Muži 0,7km-21km-6km Muži 46
Lavička Josef Rapid Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 47
Lindmajer Adam Alteam Muži 0,7km-21km-6km Muži 48
Mach František 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 49
Mach Zbyněk Triklub Příbram Muži 0,7km-21km-6km Muži 50
Marek Daniel TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 51
Matějková Hanka Mátoha Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 14
Mátl Štěpán Slavoj Barrandov Muži 0,7km-21km-6km Muži 52
Minařík Petr Slavia TT Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 53
Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 54
Novák Petr Tachov Muži 0,7km-21km-6km Muži 55
Palíková Lucie 321start Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 15
Pašek Miloslav Lipovka Muži 0,7km-21km-6km Muži 56
Pupík Franta PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 58
Pupík Jirka PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 57
Rada Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 59
Růžička Jindřich   Muži 0,7km-21km-6km Muži 60
Sankot Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 61
Souček Filip Triklub Příbram Muži 0,7km-21km-6km Muži 62
Spálenka Petr 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 63
Staněk Jiří Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 64
Stenzl Libor Sedlaři Muži 0,7km-21km-6km Muži 65
Strejc Adam   Muži 0,7km-21km-6km Muži 66
Strejcová Adéla   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 16
Svoboda Roman RS Muži 0,7km-21km-6km Muži 67
Szabó Norbert TTK Slava VŠ Muži 0,7km-21km-6km Muži 68
Šíma Zdeněk Slivenec Muži 0,7km-21km-6km Muži 69
Štekl Adam HOKN Muži 0,7km-21km-6km Muži 70
Šturmová Barbora Forrest Gump team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 17
Švarc Pavel Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 71
Tumová Monika   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 18
Tyrnerová Martina LK Škoda Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 19
Ulč Jirka Beespee Muži 0,7km-21km-6km Muži 72
Vohradský Lukáš Tempo Makers Muži 0,7km-21km-6km Muži 73
Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 74
Zeman Jaroslav TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 75
Zemanová Jindřiška TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 20

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Muži 0,7km-21km-6km Muži 58
Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 19
Celkem 77