XTERRA MILADATLON 2020 - děti
MÍSTO ZÁVODU
Ústí nad Labem
TYP ZÁVODU
Triatlon
DATUM ZÁVODU
22.08.2020
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Antolík Matyáš | Inlineskating.cz | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1307 | 231 | |
Arnold Jan | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1110 | 185 | ||
Bartoš Antonín | Loko Teplice | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1226 | 222 | |
Bartoš Vojtěch | Lamači skal | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1336 | 1210 | |
Blažek Jan | RoRace Team Pyšely | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1316 | 240 | |
Blažek Matěj | RoRace Team Pyšely | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1317 | 241 | |
Bradáč Ondřej | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1315 | 239 | ||
Brzková Nela | ELEVEN MERCEDES MITAS | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1203 | 199 | |
Čunátová Tereza | Tri club Česká Lípa | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1305 | 229 | |
Derynk Tomáš | Rychlostní kanoistika Ústí n/L | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1321 | 245 | |
Drahotínská Kateřina | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1108 | 183 | ||
Drahotínský Matyáš | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1215 | 211 | ||
Dušková Šarlota | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1207 | 203 | ||
Guňka Jakub | PKHK | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1118 | 193 | |
Guňka Lukáš | PKHK | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1219 | 215 | |
Haufová Sofia | Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1308 | 232 | |
Holubcová Anna | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1301 | 225 | ||
Holubec Jakub | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1210 | 206 | ||
Holubec Jan | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1211 | 207 | ||
Horňáková Aneta | Tri club Česká Lípa | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1306 | 230 | |
Hovorková Barbora | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1313 | 237 | |
Jahn Bohumil | BogasTeam | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1218 | 214 | |
Jahn Michael | BogasTeam | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1117 | 192 | |
Kadlec Lukáš | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1224 | 220 | ||
Kaliba Daniel | Plavecký oddíl Krupka | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1214 | 210 | |
Kaliba Šimon | Plavecký oddíl Krupka | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1116 | 191 | |
Kejřová Markéta | Baník Osek běžecké lyžování | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1109 | 184 | |
Kmoch Mikuláš | Tri club Česká Lípa | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1325 | 249 | |
Kmoch Štěpán | Tri club Česká Lípa | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1221 | 217 | |
Kubát Martin | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1333 | 1207 | |
LAM LAM | Slavata triatlon tour a Hromová parta | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1222 | 218 | |
Lazarova Tereza | NOVIS TK PRAHA | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1103 | 178 | |
Lazarova Veronika | NOVIS TK PRAHA | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1102 | 177 | |
Losová Maya | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1312 | 236 | |
Maják Daniel | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1327 | 1201 | ||
Maják Noemi | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1205 | 201 | ||
Majer Petr | Rychlostní kanoistika Ústí n/L | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1320 | 244 | |
Mašková Alice | Srog Nation | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1337 | 43 | |
Matouch Tadeáš | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1225 | 221 | ||
Matouch Petr | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1332 | 1206 | ||
Merle Šimon | KOME klub Kraslice | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1217 | 213 | |
Netík Tomáš | CK Slavoj Terezín | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1322 | 246 | |
Novák Jakub | Řetězy rozžhavené doběla | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1100 | 175 | |
Osvald Matyáš | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1119 | 194 | ||
Pokorná Linda | Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1208 | 204 | |
Pokorný Štěpán | Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1120 | 195 | |
Poříz Václav | gastrousti.cz | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1314 | 238 | |
Pospíšil Michal | HAPO trio team | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1216 | 212 | |
Pospíšilová Anna | HAPO trio team | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1105 | 180 | |
Praská Adéla | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1204 | 200 | ||
Prikryl Karel | SK Svarov | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1213 | 209 | |
Prikryl Kristian | SK Svarov | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1113 | 188 | |
Prikrylova Katerina | SK Svarov | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1202 | 198 | |
Procházková Adéla | Za motýlky | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1104 | 179 | |
Přenosil Marek | TJ Stadion Louny | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1326 | 250 | |
Rous Matěj | KRK Litoměřice | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1209 | 205 | |
Rousová Emma | KRK Litoměřice | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1300 | 224 | |
Ryska Jakub | Rychlostní kanoistika Ústí n/L | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1319 | 243 | |
Ryšánek Vojtěch | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1334 | 1208 | ||
Schmieder Bruno | STG Strupčice | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1114 | 189 | |
Schmieder Tobias | STG Strupčice | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1115 | 190 | |
Smrž Zdeněk | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1223 | 219 | |
Smržová Kateřina | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1310 | 234 | |
Smtěpánek Jaromír | PSK Olymp Praha | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1335 | 1209 | |
Smutná Adina | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1206 | 202 | |
Smutná Stela | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1311 | 235 | |
Stránský Ondřej | SC Kolín | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1323 | 247 | |
Synáčková Kamila | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1106 | 181 | ||
Šára Petr | AC Praha 1890 | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1212 | 208 | |
Šárová Ema | AC Praha 1890 | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1302 | 226 | |
Šárová Karolína | Rychlostní kanoistika Ústí n/L | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1303 | 227 | |
Šístková Olívie | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1107 | 182 | ||
Škoda Ludvík | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 1112 | 187 | ||
Škodová Daniela | SK ASC | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1200 | 196 | |
Škodová Denisa | SK ASC | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 1201 | 197 | |
Švejkovský Jakub | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1227 | 223 | ||
Talacko Oskar | Aquathlon Twins | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1328 | 1202 | |
Talacková Olivie | Aquathlon Twins | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1309 | 233 | |
Thu Thu | Slavata triatlon tour a Hromová parta | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1111 | 186 | |
Tonar Jan | Judo Team Střekov | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 1220 | 216 | |
Trojan Lukáš | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1329 | 1203 | |
Valenzuela Yaněz Michal | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1331 | 1205 | |
Vencálek Ondřej | PK Nisa Liberec | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1324 | 248 | |
Vojtěch Votava Matěj | SKP Sever Ústí nad Labem | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1330 | 1204 | |
Žďárská Sofie | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 1304 | 228 | ||
Živná Tereza | rychlostní kanoistika UL | Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 1101 | 176 | |
Živný Cyril | rychlostní kanoistika UL | Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 1318 | 242 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-M do 14 let | 24 |
Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-M do 11 let | 18 |
Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z14-F do 14 let | 14 |
Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-M do 8 let | 12 |
Triatlon žáci 0,05-2,5-1 | Z8-F do 8 let | 10 |
Triatlon žáci 0,1-5-2 | Z11-F do 11 let | 9 |
Celkem | 87 |