Detail závodu

XTERRA MILADATLON 2020 - děti

Ústí nad Labem

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon žáci 0,05-2,5-1

Triatlon žáci 0,1-5-2

Pořadatel a kontakt

Xterra squadra s.r.o.

Jiří Sýkora

info@miladatlon.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antolík Matyáš Inlineskating.cz Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1307
Arnold Jan Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1110
Bartoš Antonín Loko Teplice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1226
Bartoš Vojtěch Lamači skal Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1336
Blažek Jan RoRace Team Pyšely Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1316
Blažek Matěj RoRace Team Pyšely Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1317
Bradáč Ondřej Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1315
Brzková Nela ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1203
Čunátová Tereza Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1305
Derynk Tomáš Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1321
Drahotínská Kateřina Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1108
Drahotínský Matyáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1215
Dušková Šarlota Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1207
Guňka Jakub PKHK Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1118
Guňka Lukáš PKHK Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1219
Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1308
Holubcová Anna Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1301
Holubec Jakub Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1210
Holubec Jan Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1211
Horňáková Aneta Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1306
Hovorková Barbora SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1313
Jahn Bohumil BogasTeam Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1218
Jahn Michael BogasTeam Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1117
Kadlec Lukáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1224
Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1214
Kaliba Šimon Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1116
Kejřová Markéta Baník Osek běžecké lyžování Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1109
Kmoch Mikuláš Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1325
Kmoch Štěpán Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1221
Kubát Martin SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1333
LAM LAM Slavata triatlon tour a Hromová parta Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1222
Lazarova Tereza NOVIS TK PRAHA Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1103
Lazarova Veronika NOVIS TK PRAHA Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1102
Losová Maya SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1312
Maják Daniel Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1327
Maják Noemi Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1205
Majer Petr Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1320
Mašková Alice Srog Nation Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1337
Matouch Tadeáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1225
Matouch Petr Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1332
Merle Šimon KOME klub Kraslice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1217
Netík Tomáš CK Slavoj Terezín Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1322
Novák Jakub Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1100
Osvald Matyáš Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1119
Pokorná Linda Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1208
Pokorný Štěpán Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1120
Poříz Václav gastrousti.cz Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1314
Pospíšil Michal HAPO trio team Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1216
Pospíšilová Anna HAPO trio team Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1105
Praská Adéla Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1204
Prikryl Karel SK Svarov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1213
Prikryl Kristian SK Svarov Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1113
Prikrylova Katerina SK Svarov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1202
Procházková Adéla Za motýlky Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1104
Přenosil Marek TJ Stadion Louny Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1326
Rous Matěj KRK Litoměřice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1209
Rousová Emma KRK Litoměřice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1300
Ryska Jakub Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1319
Ryšánek Vojtěch Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1334
Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1114
Schmieder Tobias STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1115
Smrž Zdeněk SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1223
Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1310
Smtěpánek Jaromír PSK Olymp Praha Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1335
Smutná Adina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1206
Smutná Stela SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1311
Stránský Ondřej SC Kolín Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1323
Synáčková Kamila Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1106
Šára Petr AC Praha 1890 Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1212
Šárová Ema AC Praha 1890 Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1302
Šárová Karolína Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1303
Šístková Olívie Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1107
Škoda Ludvík Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1112
Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1200
Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1201
Švejkovský Jakub Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1227
Talacko Oskar Aquathlon Twins Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1328
Talacková Olivie Aquathlon Twins Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1309
Thu Thu Slavata triatlon tour a Hromová parta Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1111
Tonar Jan Judo Team Střekov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1220
Trojan Lukáš SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1329
Valenzuela Yaněz Michal SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1331
Vencálek Ondřej PK Nisa Liberec Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1324
Vojtěch Votava Matěj SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1330
Žďárská Sofie Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1304
Živná Tereza rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1101
Živný Cyril rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1318

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 24
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 18
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 14
Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 12
Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 10
Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 9
Celkem 87