Detail závodu

XTERRA Krušnoman Most

Most

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT (0,4-16-3)

ORIGINAL (1,2-32-10)

ŠTAFETY (0,4-16-3)

Setkání přátel

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamec Radek 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 26
Baroch Lukáš + Löbl Jakub + Barochová Lenka SRTG Most ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 365
Bárta David SK Svárov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 114
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 305
Beck Pavel Krušnohorský výšvih ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 66
Becker Hendrik Team Collhyaleen SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 391
Bednarský Václav Titan Trilife ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 104
Bednarský Vojtěch Titan Trilife ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 105
Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 385
Berka Jan CYCOLOGY ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 22
Binovsky Patrik 2BWinner ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 19
Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 90
Blažek Martin Rorace team Pyšely SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49)
Borovský Martin Cobram team SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 404
Borská Alexandra Setkání přátel Handicap 337
Brant Luboš Koloshop.cz SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 364
Brož Milan Kome klub Kraslice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 79
Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 350
Bublová Naďa Koloshop.Team SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 397
Cmunt Ondřej Bitters superior cyklolive team SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 334
Cmunt Petr Tri club Česká Lípa ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 91
Čech Ladislav RSFK ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 46
Čermák Dominik ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 85
Čumpelík Marek Haven team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 58
David Dobias CSG TRI TEAM z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49)
Děbnár Jan JK RACING ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 86
Dedek Martin ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 4
Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Dobiasova Sarka CSG TRI TEAM z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49)
Dobiáš Šimon + Zima Ota + Huras Jan CSG Triteam ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 303
Dolanský Pavel ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59)
Drábek Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 304
Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 61
Dušek Karel X-team BaNo Karlovy Vary z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 60
Dušková Vendula Setkání přátel Handicap 327
Dvořák Jakub Hopman team SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 330
Dvořák Luděk SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 335
Dvořák Martin Hopman Team Žatec ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 68
Dvořák Tomáš Haven Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 308
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 88
Fiala Ales Slavia Praha ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 3
Fikrle Josef Soběkury ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 56
Fikrle Zdeněk IN-LINE Plzeň SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 354
Flek Pavel Horní Lhota ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 63
Foukal Libor Sportcomplex Břeclav ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 34
Francke Michal Haven team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 35
Frinta Kuba SK Svárov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 13
Fulka Jiří ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 37
Gebhard Martin TSV Altenfurt ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 7
Ginzel Petr ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 67
Glaubauf Aleš Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 379
Grzegorz Wojtczak SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 351
Hackner Silvia TSV Katzwang 05 ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 9
Haišman Radek Hopman Team Žatec SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 396
Hasilík Tomáš SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39)
Hašlar Oldřich KL Sport Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 328
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 314
Hejl František + Rambousková Eva + Vít Vítek Hunters Litvínov ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 312
Hellmich Jonáš Bižuterie Jablonec SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 322
Hešín Tomáš Instalace Liešík Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 360
Hlaváček Jiři SK Hoštice SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 332
Hochmut Jaroslav Haven team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 65
Holomoucký Adam Elab ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 93
Holubová Šárka SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 349
Hromádka Ondřej Jihlava SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 357
Hrouda Milan Multisport Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 17
Hudeček Ondřej SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 393
Chalupecká Tamara + Kříž Petr + Typltová Anna Koloshop Team ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 381
Charvátová Kateřina SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 342
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 366
Jan Chott Koloshop ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49)
Janata Boris Kompava H-Triathlon Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 76
Janovská Linda SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 394
Jaroslav Zeman TAP Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59)
Jarošová Ingrid DB Tragédky SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 352
Jindra Pavel Multisport Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 15
Jiránek Tomáš Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 107
Jiránková Lenka Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 106
Jiříková Lucie + Jiřík Martin + Vacková Pavla MaLuPa ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 309
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19)
Josef Zelenka SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 376
Kadleček Daniel WeTriDa SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 386
Kadlečík Pavel I.PKO ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Kaiser Jan Kaiserteam ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 111
Kaiser Matěj Kaiserteam SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 353
Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 102
Kališko Ondřej Individuální ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 23
Kalous Václav ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 29
Kapoun Tibor SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 400
Karásková Erbenová Helena Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 51
Kassas Christoph 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 55
Kaška Karek Slavie Chomutov SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 317
Knapová Gabriela Setkání přátel Handicap 399
Knefner Sebastian Triathlon Gera ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 50
Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec SPRINT (0,4-16-3) Ženy (50-59) 320
Kobík Martin + Rýdl Petr + Čečrlová Lucie Cobram Team ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 370
Kocková Tereza HISPORT Team SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 344
Kodras Ondřej K2 travel & tips ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 82
Kohoutek Pavel SK Vyžlovka ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 53
Koleszár Jan SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 336
Konárek Zdeněk SuTri ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Kostelecký Josef Los Gigoalos ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49)
Kotecká Lenka AK Malesice Running Freaks SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 388
Kouba Radek Hopman Team Žatec ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 84
Kousek Michal HC Slovan Louny SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 362
Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Kratochvíl Marek STG Kadaň SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 403
Krenn Katja FC Donald SPRINT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 345
Kritzbach Jan AK Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 329
Kuefner Ronald ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 42
Kuchciak Robert SIENIAWKA SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 311
Kukla Josef ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 74
Laudová Lenka ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (50-59) 83
Lebeda Petr TT Astra Benešov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 16
Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 348
Liemessing Cedric-Asseh ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 28
Louda Zdenek ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 101
Lukeš Jiří TJ Benešov u Semil ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49)
Lužná Anna OPLT Cycling ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 40
Lužný Filip ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 39
Makovcová Petra Fitmami Kunratice SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39)
Makovec Martin LTC Modřany 2005 ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 57
Marek Jiří SPONA Teplice SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 374
Martin Čmerda + Lucie Čmerdová + Kateřina Švecová Most ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 347
Matoušová Michaela Elitavers Jihlava ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 32
Merle Jakub KOME klub Kraslice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 6
Michal Mour Ramala Rakovník ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 44
Michal Urbánek Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 405
Miluničová Rita Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 395
Mlčák Lukáš SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 343
Moštěk Dominik ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Najman David Joskatel Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 409
Nesrsta Michal 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 36
Netík Lukáš SK RN Hradec Králové ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 21
Nosek Martin TAP SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 392
Novák Josef Krušnoman TT Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 307
Novák Radek SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 401
Novotný Rostislav Bebíčka SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 407
Nový Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 333
Odl Jakub KOME Klub Kraslice SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 372
Odlová Hana KOME Klub Kraslice SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 373
Olszewski Marek TriDivision ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 92
Ondrej Michal 2BWinner ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 80
Oppelt Michal Krušnoman TT ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 109
Orner Zdeněk Titan SC Zlín ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 73
Ostrasz Bartek GVT ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49)
Osvaldová Šárka SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 310
Pabišta Petr BKJ Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 315
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 402
pavel šimík Běžci Chomutov SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49)
Pazderová Renáta ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 41
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 75
Peter Tomáš TEAM PAUL MITCHELL® ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 52
Peterka Marek Triade Děčín ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 20
Petiška Ondřej Cycology ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 94
Petr Ondřej Cycology Bike Shop ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 108
Pichlikova Janca CSG TRI TEAM z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 1
Pilek Jakub A&K SweetHome SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 361
Piloušek Michal + Soldátek Jaroslav st. + Buganská Petra X-Terra Czech Team ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 355
Plhoň František ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 71
Plhoň Patrik Elite Sport Boskovice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 45
Pohanka Tomáš Setkání přátel Handicap 398
Poláčková Pavlína Konrad Tools Team SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 356
Polecová Sabina Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 380
Pospíšil Martin KČT Slavoj Praha ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 43
Pozner Tomáš + Poznerová Edita EDPO Team Lázně Bohdaneč ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 410
Praská Vendulka WeTriDa ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 77
Pros Vladimír ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 112
Přikryl Tomáš SK Svárov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 12
Putna Jaroslav SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49)
Rebro Alex Triatlon Team Trnava ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 30
Richterová Nikol SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39)
Rosenbaum Michal ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 62
Rossi Francesco Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 359
Roubalová Markéta Kol Víšek ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 64
Ruzicka Pavel ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 48
Ryba Lukáš ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 97
Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 8
Sebastian Kuefner Triathlon Gera ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 5
Serbus Alois Setkání přátel Handicap 378
Sirotek Jiří Krušnoman TT Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49)
Slabý Jan Eleven Blabc ET ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 113
Sládeček David Individuální ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49)
Slavata Tomáš Author SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 316
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 100
Souček Filip Triklub Příbram ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 24
Soukup Michael Grit & Grind ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29)
Sovíček Jan JanTheMan ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 72
Spurný Jiří SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 406
Srbecký Filip Team CykloTrener ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 25
Staněk Marek Individuální ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 14
stankova ivana SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 321
Stoces Ondrej bez psíslušnosti ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 110
Strnad Petr KSM Hrádek SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 319
Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 103
Stupková Barbora Triatlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (18-19) 54
Svačina Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 358
Svoboda Jiří CK Team bike Březová ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 78
Šejstal Vít KL Sport Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 369
Šilhan Jiří WITTE Bike Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 318
Šimík Pavel Běžci Chomutov SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 363
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 340
Štajnc David ANTI SKS SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 371
Švec Michal Rozběhěj Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 346
Talacko Jaroslav AQUATLON TWINS SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 301
Talacková Alexandra AQUATHLON TWINS SPRINT (0,4-16-3) Ženy (50-59) 302
Tobek František ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 47
Tomanec Filip - ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 18
Trnková Natálie SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 338
Trutz Svetozár SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 341
Tůma Matouš TJ Lars Kladno ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 95
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 324
Turčová Adéla ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 96
Turek Milan Krušnoman Setkání přátel Handicap 411
Tymichova Ivana SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 325
Urban Filip Hopman team Žatec SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 383
Urban Miroslav Hopman team Žatec SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 384
Vacek Josef KLEMPEX Team Cheb ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 10
Vágner Jan Fitness Zimák Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 323
Valda Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 368
Vargová Pavlína kola-bbm.cz ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 70
Vávra Tomáš Kola Ledeč NIs ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 87
Venzara David SK OMT ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 49
Vesecká Nicol Pankration gym SPRINT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 390
Vesecká Renáta Pankration gym SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 389
Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 367
Viki Jan 2B Winner ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 11
Vinický Petr SWEEP OCR TEAM SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39)
Vít Jiří FABRIKAMAN SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 375
Vlach Michal STG Hradiště SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 377
Vlášek Michal CSG TRI TEAM z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39)
Vlček Pavel Kovo Belfín cyklo team SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59)
Vobr Martin SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 313
Volf Jakub Hnízdil Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 339
Volf Miroslav Běžci Chomutov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 81
Vondra Vítězslav Sporticus Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 98
Vopat Milan Delta Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 27
Vopat Václav TJ Sokolo Podlázky ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 59
Vorel Jaroslav SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 408
Vorlíčková Jana 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 38
Voska Jiří + Susserová Lucie + Chalupný Jakub Rychlíci ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 387
Vrátná Alena Krušnoman Triathlon Team Litvinov ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (50-59) 99
Vyleta Jakub + Oplt Michal + Dvořák Michal KOME klub Kraslice ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 382
Walter Jan TRI-SKI Horní Počernice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 69
Zámečník Ondřej ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 89
Zbuzek Michal Unipetrol SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 331
Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava SPRINT (0,4-16-3) Ženy (18-19) 306
Zeman Jaroslav Triathlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 33
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 31
Zlatuška Martin SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 326

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 40
ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 35
SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 27
SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 26
ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 19
ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 11
SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 9
ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 9
SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 7
ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 7
SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 7
SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 7
Setkání přátel Handicap 6
ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 6
ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 6
SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 6
SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 6
ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 3
ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 3
SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 3
SPRINT (0,4-16-3) Ženy (50-59) 2
ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (50-59) 2
SPRINT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 2
ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (18-19) 1
SPRINT (0,4-16-3) Ženy (18-19) 1
Celkem 251