Detail závodu

XTERRA Krušnoman Most - KIDS

Most

Troiatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.08.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

namočení - 100m - 50m

50m - 100m - 50m

100m - 3km - 1km

250m - 7km - 3km

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Auf Jakub TJ Spartak Třebíč 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 505
Auf Jan TJ Spartak Trebic 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 506
Benda Matěj Triatlet Karlovy Vary namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 512
Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 510
Bendová Anna Triatlet Karlovy Vary 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 511
Dobiášová Rebeka CSG Triteam 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 504
Drábek Denis namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 522
Drábková Amálie 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 521
Dvořáková Kateřina Triatlon Team Tábor 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 507
Erbenová Marianna Lawi Lekce bajku 100m - 3km - 1km Holky (10-11)
Frinta Samuel SK Svárov 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 535
Fuchsová Eliška Baník Osek 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 520
Fuchsová Marie Baník Osek běžecké lyžování 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 519
HAMATA LUKÁŠ Triatlet Karlovy Vary z.s. 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 507
Hašlar Oldřich 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 555
Haufová Klaudia 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 553
Haufová Klaudia 50m - 100m - 50m Holky (6-7)
Haufová Sofia 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 552
Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 250m - 7km - 3km Holky (12-13)
Hejl Petr Hunterb Litvínov namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 560
Holka Maťej 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 556
Homola Jakub Triathlon Team Tábor z.s. 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 527
Homola Matěj Triathlon Team Tábor z.s. 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 526
Chalupníková Valeria Triski Horní Počernice 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 530
Jakubcová Veronika namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 554
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov 250m - 7km - 3km Kluci (14-15)
Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 551
Jungmannová Kateřina Triatlet Karlovy Vary z.s. 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 525
Kašpar Jakub 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 558
Kašparová Pavlína namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 559
Kejřová Markéta Baník Osek běžecké lyžování 100m - 3km - 1km Holky (8-9) 531
Klakurka Václav MG Bike Team namočení - 100m - 50m Kluci (0-5)
Klakurková Anna MG Bike Team 50m - 100m - 50m Holky (6-7)
Kovařiková Edita Kavoříci namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 515
Křivánková Annabel namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 545
Makovec Filip namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 539
Makovec Matěj namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 538
mařík Jakub TJ Sokol Senohraby 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 514
Moravec Tomáš 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 508
Netíková Lilly namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 557
Nováková Adéla Strong Přibram namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 549
Nováková Amálie Strong Přibram namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 550
Osvald Lukáš 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 543
Osvald Matyáš 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 541
Osvaldová Eliška 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 542
Prikryl Karel SK Svarov 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 532
Prikryl Kristian SK Svarov 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 531
Prikrylova Katerina SK Svarov 100m - 3km - 1km Holky (8-9) 533
Přenosil Marek TJ Stadion Louny 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 509
Rež Adam KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM LITVÍNOV 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 540
Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 516
Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 517
Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 518
Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov 250m - 7km - 3km Holky (14-15) 537
Sýkora Jakub 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 523
Sýkorová Zuzana 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 524
Šilhan Krištof Witte bike team 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 546
Šimon Dobiáš David CSG Triteam 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 503
Šiška Adam Triatlon team Tábor 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 529
Šiška Matěj Triatlon team Tábor 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 528
Štolba Matěj Ski Cheb Litvínov 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 534
Tala Erik MG Bike Team 250m - 7km - 3km Kluci (14-15)
Talacko Oskar AQUATHLON TWINS 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 502
Talacková Olivie AQUATHLON TWINS 250m - 7km - 3km Holky (12-13)
Tichá Rozárie Ticháčci Stradonice 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 547
Tichý Jan Ticháčci Stradonice namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 548
Tomášková Victoria Triatlet Karlovy Vary namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 536
Topková Ester LK Jasan AS 100m - 3km - 1km Holky (8-9) 544
Turčanová Julie 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 501

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 10
50m - 100m - 50m Holky (6-7) 8
250m - 7km - 3km Holky (12-13) 8
namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 8
namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 7
100m - 3km - 1km Holky (10-11) 6
250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 5
100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 5
100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 4
50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 4
100m - 3km - 1km Holky (8-9) 3
250m - 7km - 3km Holky (14-15) 1
Celkem 69