Detail závodu

Běh Nepomukem - 10.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

12.09.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1550m

5000m

10000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK s. r. o.


Tel.: 728757443
Iva.liskova@unibrick.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Zahradník Martin TJ Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 4
Balek Matyáš 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 60
Baumruk Lukáš 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 69
Belancová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 108
Beníšek Patrik 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 89
Beníšková Natálie 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 90
Beyer Daniel 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 62
Bouše Karel 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 91
Braumová Barbora 10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 161
Braumová Eliška 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 92
Broučková Nikola 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 127
Brož Filip Kramolínský rváči 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 44
Brožovský Petr 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 159
Bulan Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 34
Bulanová Anastázie 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 26
Bursík František 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 66
Cikánková Emma 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 83
Černá Barbora 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 63
Černý Matěj 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 64
Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 132
Drbohlavová Michaela Rozběháme Nepomuk 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 102
Duraj Jaroslav 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 97
Duraj Jaroslav 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 96
Eichler Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 93
Franc Štěpán 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 129
Greguš Matěj 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 35
Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 5000m Muži 36-44 let (1984-1976)
Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 166
Hanzlíková Anna 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 9
Hec Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 58
Hecová Adéla 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 59
Honsa Antonín 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 164
Honsa Pavel 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 114
Honsová Anežka Fischer ski klub Šumava Vimperk 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 113
Honsová Olga 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 133
Hornek Daniel 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 13
Hornek Filip 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 6
Hrubý Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 65
Hřídel Jakub 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 118
Janoch Štěpán 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 15
Janoch Petr - 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 167
Jiránek Tobiáš TJ Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 46
Jiránek Josef TJ Slavoj Dvorec 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 47
Jiřinec Martin 5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 7
Kadlec Ondřej 5000m Muži 19-35 let (2001-1985)
Kantor Max 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 53
Kantorová Lucie 10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 157
Kašparová Tereza 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 68
Kašparová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 107
Kilbergr Martin 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 67
Klášterka Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 86
Klášterková Jana 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 87
Klášterková Laura 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 56
Klášterková Viktorie 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 55
Klůs Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 10
Kohoutová Emma FIT BODY Klatovy 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 40
Kohoutová Zuzana FIT BODY Klatovy 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 39
Končel Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 37
Končel Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 36
Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 38
Kotěšovcová Eliška 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 106
Kotěšovec David Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 57
Kotěšovec Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 105
Kotlan Milan 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 152
Kotlanová Eliška 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 18
Kovanda Martin 321start 5000m Muži 19-35 let (2001-1985)
Kovanda Martin 321start 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 160
Kovář Dominik 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 11
Kovář Jonáš 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 12
Kratochvílová Renáta 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 95
Krumpholcová Marie 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 72
Kubíčková Sofie 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 100
Kulhánek Tomáš 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 94
Kyrál Matěj Ski Sokol Stachy 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 78
Kyrál Petr Sušice 5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 74
Kyrál Šimon Sušice 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 75
Kyrálová Alena 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 76
Lenc Libor 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 128
Liška Antonín 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 98
Lišková Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 99
Machová Ivana 10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 153
Machová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 112
Machová Saša 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 115
Marešová Tereza Rozběháme Nepomuk 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002)
Marešová Tereza Rozběháme Nepomuk 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 50
Matějka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 73
Matějka Josef 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 77
Nečasová Dominika 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 54
Nezbeda Honzík 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 84
Nezbedova Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 85
Novák Patrik 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 43
Nováková Petra Pohyb s úsměvem 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 95
Palacká Kristýna Rozběháme Nepomuk 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 61
Palavská Vanda 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 103
Panuška Ladislav AC Horažďovice 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 27
Panuška Václav Malý Bor 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 29
Panušková Vendula Strakonice 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 28
Pavlásek Šimon 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 154
Pavlásek Zbyšek 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 48
Pavlášková Anežka 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 49
Pavlíčková Sofie 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 16
Pupík Jiří 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 23
Schmidt Pavel 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 156
Schmidt Filip 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 158
Strejc Václav 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 162
Strejc Václav 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 162
Svejkovská Marie 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 104
Svejkovský Pavel Cyklan Kakov 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 163
Svejskovská Pavla 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 101
Šabatová Romana 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 130
Šabatová Romana 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více)
Šálek Josef 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 155
Šašek Petr 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 82
Šelmát Zdeněk 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 151
Šimána Josef 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 131
Šimek Hynek 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 88
Šímová Andrea 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 32
Šímová Michaela 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 31
Šindelář Adam 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 120
Šindelář Jiří 5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 122
Šindelářová Lucie 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 121
Škardová Alena 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 125
Škardová Aneta 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 126
Škardová Veronika 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 124
Šmerák Tadeáš 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 119
Šmeráková Stela 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 117
Šmíd David 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 111
Šolc Radek 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 81
Štěpánik Stanislav 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 33
Švejdová Eliška 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 116
te t 5000m Muži 19-35 let (2001-1985)
Tichá Klarka 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 41
Trhlík Teo 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 5
Trubková Jaromíra 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 110
Třeštík Matyáš 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 123
Václavková Ema 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 1
Václavková Nikol 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 2
VALACHOVÁ PAVLA AC Horažďovice 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 30
Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 17
Vaněček Patrik TJ Slavoj Dvorec 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 51
Vaněček Pavel TJ Slavoj Dvorec 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 52
Vavřička Jan 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 165
Veselá Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 20
Veselá Monika 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 21
Veselá Monika 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 19
Veselý Petr 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 22
Vilhelm Erik 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 42
Vokounová Lucie 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985)
Voříšek Štěpán 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 71
Voříšková Johana 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 70
Vyorálek Petr Sedlice 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 24
Vyorálková Marie Sedlice 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 25
Wallenfels Adam 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 79
Wallenfels Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 80
Weinfurter Jiří 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 109
Zahradník Jaroslav Ski Klub Šumava Vimperk 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 3

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 15
10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 14
1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 14
1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 14
5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 12
5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 10
5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 9
5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 9
5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 9
1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 9
1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 7
1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 7
1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 6
5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 6
5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 4
5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 4
1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 4
10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 3
Celkem 156