Detail závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Vodní nádrž Rozkoš

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.07.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Pořadatel a kontakt

Ž3 Sport


info@z3sport.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
1jmeno Triatlon Štafety 1203
Anežka Kratěnová, Jaroslav Šebesta, Milan Hlavatý Sporťáci Triatlon Štafety 210
Antonie Holubová, Jan Kunc, Aneta Khýrová Carla.kupkolo.cz Triatlon Štafety 216
Barbora Dohnalová, Karel Dohnal, Jakub Dohnal Dobakaj Triatlon Štafety 208
Bernardová Tereza Triatlon Ženy 57
Bohuněk Tomáš Triatlon Muži 8
Cejnarová Eliška Triatlon Ženy 31
Cöger Martin Triatlon Muži 49
Čáp Lukáš Triatlon Muži 13
Čechová Tereza Triatlon Ženy 105
Čermák Jan Triatlon Muži 52
Čimera Jan Triatlon Muži 21
Diviš Martin Triatlon Muži 99
Diviš Petr Triatlon Muži 100
Divíšek Jiří Triatlon Muži 80
Dostál Michal Triatlon Muži 28
Dostál Tomáš Triatlon Muži 14
Ďoubal Jan Triatlon Muži 109
Dražan Tomáš Triatlon Muži 55
Dyntar Radek Triatlon Muži 68
Eva Šrámkov,á Marek Novotný Duo Pilbych Triatlon Štafety 222
Filip Zelený, Iva Lepšová, Iva Lepšová junior LeZeLe Triatlon Štafety 204
Filipová Ivana Triatlon Ženy 82
Freiberg Petr Triatlon Muži 94
Gajdoš Dušan Triatlon Muži 66
Gajdošová, Alena Březinová, Pavlína Divišková Oluša Bohemky Triatlon Štafety 219
Gelbič Ondřej Triatlon Muži 47
Handl Michal Triatlon Muži 102
Hanzlová Markéta Triatlon Ženy 2
Harant Filip Triatlon Muži 79
Harant Jan Triatlon Muži 78
Harant Kryštof Triatlon Muži 96
Hejzlar David Triatlon Muži 107
Holas Martin Triatlon Muži 113
Holubová Antonie Triatlon Ženy 112
Horáčková Bára Triatlon Ženy 104
Housková Natálie Triatlon Ženy 91
Hübner Jiří Triatlon Muži 60
Jakoubková Karla Triatlon Ženy 81
Jakub Rybín, Jan Florián, Jan Florián Thunderbolt Triatlon Štafety 217
Jan Odehnal, Lukáš Vostrovský, Jan Ridl Dlouhý, Široký a Bystrozraký Triatlon Štafety 214
Jančová Monika Triatlon Ženy 69
Jančovič Roman Triatlon Muži 46
Jílek Lukáš Triatlon Muži 18
Jirásek Jakub Triatlon Muži 45
Jüptner Petr Triatlon Muži 35
Juran Kirill Triatlon Muži 29
Kateřina Zimová, Lukáš Jeništa, Vendula Voborníková Potěr Triatlon Štafety 215
Kaválek Michal Triatlon Muži 83
Kligl Lukáš Triatlon Muži 48
Kostyšynová Eva Triatlon Ženy 9
Košťál Petr Triatlon Muži 15
Kramlová Lucie Triatlon Ženy 101
Krátký Filip Triatlon Muži 26
Kratochvíl Marek Triatlon Muži 7
Krýsl Miroslav Triatlon Muži 89
Kůst Martin Triatlon Muži 61
Langenberger Adam Triatlon Muži 6
Langenberger Lukáš Triatlon Muži 5
Langenberger Stanislav Triatlon Muži 4
Lhotský Luděk Triatlon Muži 92
Mach Lukáš Triatlon Muži 90
Machačka Ondřej Triatlon Muži 10
Macháň Šimon Triatlon Muži 33
Markéta Sedláčková, Martina Joudalová, Lucie Romančáková Hotovo 20 Triatlon Štafety 218
Martin Jiří Triatlon Muži 12
Martina Libnarová, Pavel Lebedínský, Alena Maretová Dubáci Triatlon Štafety 211
Martincová Lucie Triatlon Ženy 50
Martínek Tomáš Triatlon Muži 114
Matouš Jiří Triatlon Muži 73
Matouš Josef Triatlon Muži 111
Matyáš Josef Triatlon Muži 84
May Petr Triatlon Muži 32
Mervart Jan Triatlon Muži 59
Miholová Anna Triatlon Ženy 76
Michaela Chmelařová, Sabina Hajdúchová, Martina Hejzlarová Černé ovce Triatlon Štafety 209
Michal Müller, Tomáš Tylš, František Škarda Babáci Triatlon Štafety 221
Michl Jakub Triatlon Muži 27
Michl Miroslav Triatlon Muži 62
Míša Pijáková, Martin Vítek, Michal Vojtěch Kobra a užovky Triatlon Štafety 203
Musil Radek Triatlon Muži 24
Nehyba Michal Triatlon Muži 97
Nosek Filip Triatlon Muži 1
Novotný Rostislav Triatlon Muži 88
Ornstová Eva Triatlon Ženy 103
Pacina Jakub Triatlon Muži 108
Pařízek Dominik Triatlon Muži 64
Peš Michal Triatlon Muži 63
Peterová Alena Triatlon Ženy 86
Petiška Ondřej Triatlon Muži 34
Petr Jeništa, Helena Břeňová, Pavlína Joudalová ROZKOŠŤATA Triatlon Štafety 212
Petr Vaneček, Jiří Gajdoš, Kuna.cz Protikunám.cz Triatlon Štafety 202
Petra Skácelová, Leona Blažková, Radka Škodová PackWay team Triatlon Štafety 207
Petráčková Adéla Triatlon Ženy 93
Pikešová Ivona Triatlon Ženy 95
Presse, Roman Štencl Michal Jedna plus jedna rovná se tři Triatlon Štafety 220
Renská Lenka Triatlon Ženy 70
Renský Michal Triatlon Muži 30
Richter Milan Triatlon Muži 25
Richtrová Anna Triatlon Ženy 16
Richtrová Eliška Triatlon Ženy 22
Richtrová Eva Triatlon Ženy 17
Romančáková Jitka Triatlon Ženy 74
Rut Jiří Triatlon Muži 43
Rut Martin Triatlon Muži 42
Rutová Hana Triatlon Ženy 41
Sandra Sychrovská, Dagmar Valentová Valentovky Triatlon Štafety 205
Silvan Tomáš Triatlon Muži 3
Staněk Honza Triatlon Muži 58
Svatošová Iveta Triatlon Ženy 39
Šabata Josef Triatlon Muži 72
Šanovcová Alena Triatlon Ženy 53
Šedivá Eva Triatlon Ženy 20
Šedivý Petr Triatlon Muži 19
Šimek Jan Triatlon Muži 54
Štěpán Václav Triatlon Muži 36
Švorcová Marie Triatlon Ženy 44
Tauberová Kateřina Triatlon Ženy 11
Taylor, David Voborník, Jana Voborníková Lorraine Archiv Triatlon Štafety 213
Tylš Marek Triatlon Muži 65
Tylšová Daniela Triatlon Ženy 56
Umlaufová Ema Triatlon Ženy 98
Valášek Patrik Triatlon Muži 106
Vanická Michaela Triatlon Ženy 85
Vanický Jiří Triatlon Muži 71
Veronika Švecová, Kateřina Švecová, Barbora Švecová Tři sestry Triatlon Štafety 201
Veronika Vojtěchová, Miroslav Vojtěch Za pět minut dvanáct Triatlon Štafety 206
Vít Richard Triatlon Muži 110
Vítek Lukáš Triatlon Muži 38
Vítková Klára Triatlon Ženy 37
Vojtas Filip Triatlon Muži 67
Volejník Václav Triatlon Muži 77
Volejníková Zuzana Triatlon Ženy 75
Zeisková Markéta Triatlon Ženy 51
Zeman Jaroslav Triatlon Muži 87
Zeman Petr Triatlon Muži 40
Zika Adam Triatlon Muži 23

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 79
Triatlon Ženy 35
Triatlon Štafety 23
Celkem 137