Detail závodu

Pilsen trail Radeč Maraton

Volduchy, kemp Veselý Habr

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

12.11.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21km

48km

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


Tel.:
info@pilsentrail.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anna Dvořáková Grunová Michaela GRUNSPORT 21km Ženy 315
Aubrecht Miroslav Volduchy 21km Muži Veteráni 240
Audes Marek ibis hotel Plzeň team 21km Muži 101
Bartoš Petr Wirtual Group 21km Muži 135
Bartošová Lenka Wirtual Group 21km Ženy 322
Behenský Jan Rozběháme Česko 48km Muži 10
Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Muži 108
Beneš Zdeněk Beny company 48km Muži 1
Beránek Jan KOS Slavia Plzeň 21km Muži Veteráni 235
Bláha Karel iThinkBeer 48km Muži Veteráni 33
Blahut Jan SK Budeč 48km Muži 4
Blecha Josef Volduchy 21km Muži 143
Böhm Radek 48km Muži Veteráni 46
Böhmová Petra 21km Ženy 317
Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň 21km Muži 100
Brabec Miroslav Svěží jak řeka 21km Muži Veteráni 213
Brož Lukáš 21km Muži 155
Bruner Tomáš Pečky 21km Muži 122
Budina Jakub Trailrun.cz 48km Muži 6
Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 48km Muži Veteráni 31
Burda Ladislav 48km Muži Veteráni 34
Buriánek Martin HB17 21km Muži Veteráni 227
Busschere Isabelle de praha 21km Ženy Veteránky 405
Cindr Martin ABT Česana Rohozec 48km Muži 20
Cindrová Jana Mladá Boleslav 21km Ženy 319
Cirkva Lukáš Všechromy 21km Muži 328
CRETE Bastien 21km Muži 116
Cubrová Tereza Plzeň 21km Ženy 313
Čada Radim RUN'N'ROLL Podkozí 48km Muži Veteráni 49
Černý Karel RK Evropa 21km Muži Veteráni 237
Černý Radomil Volduchy 21km Muži Veteráni 209
Čížek Petr Prazdroj Plzeň 21km Muži 146
Čmolík Kuba Volduchy 21km Muži 127
Čvančara Pavel Plzeňští Tempo Makers 21km Muži Veteráni 202
Digmayerová Ivana IThinkBeer 21km Ženy Veteránky 411
Diviš Jan 21km Muži 244
Dobrý Martin 21km Muži 113
Drastík Jakub Hostivice 21km Muži Veteráni 212
Dubský Dalibor Třemošná 21km Muži Veteráni 214
Ďuk Jan Triatlon team Příbram 48km Muži 19
Duršpek Jan 48km Muži 22
Eisner Tomáš Pilsenman Club 48km Muži 21
Enžl Zdeněk Rokycany 21km Muži Veteráni 239
Filip Martin Osmaci.cz / Tachov 21km Muži Veteráni 241
Frantová Andrea Loko Beroun 21km Ženy 314
Fricová Pavlína UK FTVS 21km Ženy 309
Friedl Tomáš 321start 21km Muži 145
Fujak Martin Praha 21km Muži 152
Gábiková Zuzana Travail de Master 21km Ženy 308
Hadrava Jiří Doosan Skoda Power 48km Muži 14
Harvey India Waterbury, VT, USA 21km Ženy 318
Havlíček David 21km Muži 156
Hečko Martin Draci z Vysočiny 21km Muži Veteráni 207
Hečková Dana Draci z Vysočiny 21km Ženy Veteránky 404
Herejt Petr Plzeň 48km Muži Veteráni 32
Herradová Štěpánka Plzeň 21km Ženy 67
Hladík Josef Klánovice 21km Muži Veteráni 216
Hlinovský tomáš 21km Muži 160
Hokeš Martin 48km Muži 9
Holubec Tomáš Kollárovka 21km Muži 125
Hrubá Jana SV Stříbro 21km Ženy Veteránky 400
Hrubý Jakub 21km Muži 140
Hrubý Václav Měchenice 21km Muži Veteráni 200
Hus Jiří 21km Muži Veteráni 220
Janská Kateřina Forrest Gump Team 21km Ženy 311
Jedličková Monika Plzeň 21km Ženy 320
Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň 21km Muži 149
Jun Vaclav 21km Muži Veteráni 247
Junková Kristýna Plzeňští běžci 48km Ženy 62
Kačenka Michal 48km Muži 5
Kadeřábek Jiří Revolmove 21km Muži 105
Kaiser Luboš 21km Muži Veteráni 245
Kalina Zdeněk TJ Sušice 21km Muži 151
Kamaryt Tomáš KOS Plzeň 21km Muži 142
Karban Zdeněk Pražská kavárna 21km Muži 154
Kavijová-Dolejšová Petra Atletika Klatovy 48km Ženy 65
Kejík Miroslav 21km Muži 159
Kmeč Michal 21km Muži 103
Knobová Lucie Chrášťany 21km Ženy 329
Kocek Petr osmaci.cz 21km Muži 150
Kočandrlová Petra KOS Slavia Plzeň 48km Ženy Veteránky 82
Kohoutek Ondřej 48km Muži 3
Kohoutková Lucie 48km Ženy 60
Kohut Jan Praha 21km Muži 128
Kolářová Hana Starý Plzenec 48km Ženy 66
Kondrová Petra 21km Ženy Veteránky 403
KORYTÁR JÁN AC Falcon Rokycany 21km Muži Veteráni 223
Kotrba Lukáš 21km Muži 107
Kouřimská Zdeňka Metrostav 48km Ženy 68
Kouřimský Marek 21km Muži 131
Kovář Martin Rokycany 21km Muži Veteráni 211
Kovářová Jitka 21km Ženy Veteránky 412
Kremsa Petr KPD 21km Muži 104
Krs Jan 321start 21km Muži Veteráni 232
Kubicová Ivana Halouny 21km Ženy 325
Kubrová Ida Pilsenman Club 21km Ženy 324
Kučera Jiří Plzenští Tempo Makers 21km Muži Veteráni 203
Kučera Otakar Sokol Přeštice 21km Muži Veteráni 230
Kučva Jiří Author Team Stupno 21km Muži 8
Kudlič Josef 21km Muži 248
Kunc Jiří 321start 21km Muži 121
Langrand Frederic 21km Muži Veteráni 210
Larionov Pavel Russia 21km Muži Veteráni 219
Lederer Jan 48km Muži Veteráni 30
Ledererová Kamila Plzeň 48km Ženy Veteránky 80
Lew Kevin 21km Muži Veteráni 217
Lexa Lukáš Pilsenman Club 21km Muži 138
Lisner Jakub 21km Muži 124
Lorieul Marion 21km Ženy 307
Loukotová Lenka 21km Ženy 302
Loula Stanislav Tatiná 21km Muži 141
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Muži 11
Mach David Ostrava 48km Muži 16
Machová Jana 321start 48km Ženy 64
Maleňák Miroslav Plzeň 48km Muži Veteráni 51
Málková Želechovská Jana 48km Ženy 61
Maloun Petr Plzeň 21km Muži Veteráni 201
Malý Jiří 48km Muži 12
Mannová Elena Tábor 48km Ženy 63
Mareš Martin Zruč-Senec 21km Muži Veteráni 208
Márová Klára 21km Ženy 326
Martínek Pavel 48km Muži Veteráni 45
Matouš Daniel Praha 21km Muži 115
Matouš Jaromír Utržena lavina Plzen 21km Muži Veteráni 215
Medřický Radek XTR team Karlovy Vary 21km Muži 118
Mensa Václav tym 48km Muži Veteráni 50
Michelet Magali Switzerland (Fribourg) 21km Ženy 306
Miljkov Nikola 21km Muži 112
Minařík Petr 48km Muži Veteráni 94
Minařík Vladimír Cintorín Rollers 48km Muži Veteráni 37
Moudrý Ondřej 321start 21km Muži 136
Moulisová Helena 21km Ženy Veteránky 402
Mrnková Věra BK Louny 48km Ženy Veteránky 81
Müller Tomáš Plzeň 21km Muži Veteráni 234
Muller Zdenek Rokycany 21km Muži 123
Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Ženy Veteránky 410
Němcová Eva 21km Ženy 330
Němeček Jiří 21km Muži 144
Novák Vojtěch 21km Muži 243
Novotná Zuzana Zlínské kamzice 21km Ženy 303
Oliveriusová Monika Plzeň 21km Ženy 301
Orlić Nikola Karlovac 48km Muži Veteráni 35
Palacký Václav Forres Gump team 21km Muži Veteráni 226
Pašek Jan Plzeň 21km Muži 129
Perez Celso Fort Bend Fit 48km Muži Veteráni 36
Peroutka Tomáš 21km Muži 157
Petřík Dušan 48km Muži 18
Phan Lynda 21km Ženy 321
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhu 21km Ženy 304
Pokorný Ondřej SK Praga 21km Muži Veteráni 224
Pop David Forres Gump Team 21km Muži Veteráni 204
Pospíšil Lukáš 21km Muži Veteráni 229
Prakash Gupta Satya Prague 21km Muži 133
Procházka Daniel Doosan Skoda Power 21km Muži Veteráni 228
Procházková Irena TJ Háje 21km Ženy Veteránky 406
Průšová Martina BŽB 21km Ženy Veteránky 401
Pšenička Viktor Praha 9 21km Muži 114
Rapp Štěpán HPI-CZ 21km Muži Veteráni 236
Reiprich Daniel 21km Muži Veteráni 206
Rýdl Filip 21km Muži 109
Říha Vladimír 21km Muži Veteráni 233
Schneider Miloslav SV Stříbro 21km Muži Veteráni 238
Sikora Roman 21km Muži Veteráni 221
Smatana Lubomír Běžecký klub Přeštice 48km Muži Veteráni 48
Souček Martin Bábydou 21km Muži 119
Součková Monika Bábydou 21km Ženy 310
Soudná Lenka Praha 21km Ženy Veteránky 409
Stachová Pavla SV Stříbro 21km Ženy 327
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Ženy Veteránky 83
Stowasser Filip 21km Muži 158
Stržínková Markéta BK Capra 21km Ženy Veteránky 408
Střelka Robert 21km Muži Veteráni 242
Stuchlíková Kateřina Praha 21km Ženy 316
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Muži Veteráni 44
Šemotl Robin Mariánské Lázně 48km Muži 2
Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Ženy Veteránky 407
Škarda Milan AC Falcon Rokycany 21km Muži Veteráni 231
Škrleta Pavel RunSport Team 48km Muži Veteráni 43
Šlapák Michal TK Hanspaulka 21km Muži Veteráni 218
Šlouf Jan Běžecká škola Miloše Škorpila 21km Muži 106
Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 48km Muži 23
Špoutilová Pavlína Běžecká škola Miloše Škorpila 21km Ženy 300
Šrédl Pavel Stříbro 21km Muži 117
Štefl Miroslav Baroko maraton 48km Muži Veteráni 39
Šůcha Jan SK 321start 21km Muži 137
Šulc Zdeněk Valcha 48km Muži 17
Švácha Filip NADACE VESELÍ POZŮSTALÍ 48km Muži Veteráni 40
Tichota David Nýrsko 21km Muži 153
Tošner Michal KOS Slavia Plzeň 21km Muži 139
Třasák Jan Újezd nad Lesy 48km Muži 24
Ungerová Aneta praha 21km Ženy 305
Václavík Jan KOS Slavia Plzeň 21km Muži 126
Vágner Vlastimil Plzeň - Valcha 48km Muži 13
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 102
Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň 48km Muži 15
Váňa Jaroslav SK Plzeň Bolevec 21km Muži 148
Vildman Tomáš 21km Muži 110
Vincent Lukas zlin 21km Muži 111
Vitík Martin Hannah 21km Muži 132
Vlček Václav 21km Muži Veteráni 246
Vodenka Marek 48km Muži Veteráni 38
Vodička Luká Svěží jak řeka 21km Muži 120
Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň 21km Muži 134
Vrabec Jiří Plzeň 21km Muži Veteráni 225
Weissar Petr Pilsenman 21km Muži Veteráni 205
Wendler Viktor TRIATLON SPORT STUPNO 48km Muži Veteráni 42
Wiesner Konstantin Rumningklap 48km Muži Veteráni 47
Zámostný Pavel iThinkBeer 48km Muži Veteráni 41
Zatloukal Jan Stary Plzenec 21km Muži 130
Zborníková Veronika Tymákov 21km Ženy 323
Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 21km Muži 147
Zemanová Jindřiška spoke.cz 21km Ženy 312
Žákovec Jiří BKPB Plzeň 21km Muži Veteráni 222
Žítek Miroslav STS PŘEŠTICE 48km Muži 7

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
21km Muži 66
21km Muži Veteráni 46
21km Ženy 31
48km Muži Veteráni 23
48km Muži 23
21km Ženy Veteránky 13
48km Ženy 8
48km Ženy Veteránky 4
Celkem 214