Detail závodu

Yellow Ribbon Run - virtuální běh 5. - 15.12.

Virtuální běh

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.12.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4km

2km

Pořadatel a kontakt

Yellow Ribbon Run


filkuka@yrr.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Charitativní běh na podporu lidí s trestní minulostí. Cílem projektu je dát těmto lidem a jejich rodinám druhou šanci na slušný život, přispět tak k prevenci kriminality, snížení recidivy a větší bezpečnosti ve společnosti. Městská část Praha 17 Řepy nabídla akci partnerství. Realizaci závodu nově zajistí sportovec a filantrop Tomáš Slavata, kterého s městskou částí spojují aktivity jeho organizace Atletika Řepy. Akci podpoří také její ambasador Petr Čtvrtníček s vězeňskou kapelou Wsedě z Kuřimi.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Česká kriminologická společnost 1 4km Poběžím 4km 65
Česká kriminologická společnost 2 2km Poběžím 2km 69
Česká kriminologická společnost 3 4km Poběžím 4km 73
Česká kriminologická společnost 1 4km Poběžím 4km 66
Česká kriminologická společnost 2 4km Poběžím 4km 70
Česká kriminologická společnost 3 4km Poběžím 4km 74
Rebelky 4km Poběžím 4km 155
Česká kriminologická společnost 1 4km Poběžím 4km 67
Česká kriminologická společnost 2 4km Poběžím 4km 71
Česká kriminologická společnost 3 4km Poběžím 4km 75
Kopta Michal 2km Poběžím 2km 288
Andrlová Jana JAMIPEKL 4km Poběžím 4km 107
Babišová Věra A-GIGA 2 4km Poběžím 4km 8
Bada Jiří 4km Poběžím 4km 289
Badalíková Kristýna A-GIGA 5 2km Poběžím 2km 16
Bartoloměj 2km Poběžím 2km 309
Bejbl Daniel Realitní makléři 4km Poběžím 4km 151
Benáčková Petra 4km Poběžím 4km 212
Beneš Vlastimil 4km Poběžím 4km 214
Benýšek Jan Kluci z cukru 4km Poběžím 4km 126
Berková Hana Trestná lavice 4km Poběžím 4km 179
Bílek Josef Svatá čtveřice 4km Poběžím 4km 171
Bílý Ondřej Společnost Podané ruce o.p.s. 4km Poběžím 4km 164
Blažek Matej Jazyk na vestě 4km Poběžím 4km 112
Bokketa Nico Hamerník runners s.r.o. 4km Poběžím 4km 97
Botová Hana D.A.S. 3 4km Poběžím 4km 87
Brablcová Lucie Společnost Podané ruce o.p.s. 4km Poběžím 4km 162
Brindza Michal Uprchlíci ze západu 4km Poběžím 4km 185
Břinková Dana D.A.S. 2 4km Poběžím 4km 81
Bubrle Vojtěch Opravdu Rychlé Lidské Zdroje 4km Poběžím 4km 146
Bunda Roman 4km Poběžím 4km 368
Cafourek Jan A-GIGA 2 4km Poběžím 4km 5
Celjaková Vlasta 4km Poběžím 4km 256
Cocek Martin Zavodnici 4km Poběžím 4km 204
Crha Radek Bachabeh 4km Poběžím 4km 39
Crha Radek 4km Poběžím 4km 360
Cvetlerová Jana Just RUN 4km Poběžím 4km 118
Čapková Petra 4km Poběžím 4km 369
Čepa Petr D.A.S. 2 4km Poběžím 4km 83
Černík Michal 2km Poběžím 2km 290
Červenková Sylva Běhny 4km Poběžím 4km 48
Červený Benjamín Kráska a zvířata 4km Poběžím 4km 132
Čížková Martina BB team 4km Poběžím 4km 43
Čurejová Zuzana A-GIGA 8 4km Poběžím 4km 26
Dalibor 4km Poběžím 4km 274
Danešová Kristýna D.A.S. 1 4km Poběžím 4km 79
Dangal Maja ADoMaV 4km Poběžím 4km 34
Daniel 4km Poběžím 4km 275
David 2km Poběžím 2km 354
Dědková Jaroslava A-GIGA 6 4km Poběžím 4km 17
Denis 2km Poběžím 2km 310
Diana Kolářová Valerie Hamerník s.r.o. již počtvrté :-) 4km Poběžím 4km 101
Dienelt Jan KAMIKAZE 4km Poběžím 4km 122
Divišová Eva A-GIGA 2 4km Poběžím 4km 7
Dolakova Jana 4km Poběžím 4km 223
Dominik 2km Poběžím 2km 311
Dominik 2km Poběžím 2km 316
Doubravová Dagmar 2km Poběžím 2km 370
Drtina Jan 4km Poběžím 4km 219
Drtinová Víťa 4km Poběžím 4km 221
Dušan 2km Poběžím 2km 312
Dvořáčková Tereza 4km Poběžím 4km 267
Ferreira Jean Team Norway 4km Poběžím 4km 174
Forstová Barbora Just RUN 4km Poběžím 4km 120
Friedbergová Dominika A-GIGA 1 4km Poběžím 4km 2
Fuksová Šárka Výběr z hroznů 4km Poběžím 4km 196
Furišová Tereza 2km Nepoběžím, ale zaplatím 217
Ganická Helena Team Norway 4km Poběžím 4km 176
Gruber Michaela Opravdu Rychlé Lidské Zdroje 4km Poběžím 4km 145
Grus Jan Kráska a zvířata 4km Poběžím 4km 129
Guilarte Kryštof A-GIGA 3 4km Poběžím 4km 10
Habrdla Dominik ADoMaV 4km Poběžím 4km 35
Hájek Jakub 4km Poběžím 4km 363
Haluzová Soňa 4km Poběžím 4km 262
Haluzová Soňa 4km Poběžím 4km 207
Ham Ilona JILM 4km Poběžím 4km 114
Hamerník Václav Hamerník s.r.o. již počtvrté :-) 4km Poběžím 4km 104
Hamrla René 4km Poběžím 4km 254
Hamrlová Dominika 4km Poběžím 4km 276
Hanych Monika Vlci v rouše beránčím 4km Poběžím 4km 190
Hasch Karel Just RUN 4km Poběžím 4km 119
Hemr Jan 4km Poběžím 4km 291
Hloušek Martin 4km Poběžím 4km 210
Hofmanová Petra 4km Poběžím 4km 361
Holík David A-GIGA 7 4km Poběžím 4km 21
Hort Magdalena 4km Poběžím 4km 246
Hourová Aneta Výběr z hroznů 4km Poběžím 4km 195
Hovorková Renata 4km Poběžím 4km 268
Hradecká Tereza 4km Poběžím 4km 226
Hrazdera Michal Bachabeh 4km Poběžím 4km 37
Hronová Eliška KVZ – Kancelář vládních zpomalenců 4km Poběžím 4km 143
Hronova Radka 2km Poběžím 2km 372
Hroudová Martina 2km Poběžím 2km 373
Hrubá Lenka A-GIGA 1 4km Poběžím 4km 4
Hrubý Josef A-GIGA 3 4km Poběžím 4km 12
Hrušková Jitka 4km Poběžím 4km 364
Hynek 2km Poběžím 2km 317
Chalúpková Lucia D.A.S. 5 4km Poběžím 4km 96
Chizzola Jitka D.A.S. 1 4km Poběžím 4km 80
Chlouba Luboš JILM 4km Poběžím 4km 113
Chodorová Eliška Realitní makléři 4km Poběžím 4km 150
Chukwuma 2km Poběžím 2km 313
Jakub 4km Poběžím 4km 277
Jan 2km Poběžím 2km 314
Jan 2km Poběžím 2km 318
Jan 2km Poběžím 2km 319
Jandík Oldřich 4km Poběžím 4km 218
Jandová Lucie 2km Poběžím 2km 374
Janečková Markéta A-GIGA 8 4km Poběžím 4km 27
Janík Tadeáš Hamerník runners s.r.o. 4km Poběžím 4km 100
Janousek Zdenek Zavodnici 4km Poběžím 4km 202
Janoušek Pysk Vladimír Vlci v rouše beránčím 4km Poběžím 4km 191
Janoušková Anežka Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 53
Janoušková Anežka Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 54
Janoutová Barbora Team Norway 4km Poběžím 4km 173
Jaroslav 2km Poběžím 2km 315
Jaroš Libor A-GIGA 5 4km Poběžím 4km 13
Jarošová Lucie 4km Poběžím 4km 269
Jarošová Zdeňka Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 55
Jarošová Zdeňka Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 56
Ježek Jiří D.A.S. 1 4km Poběžím 4km 77
Ježková Nikola Kráska a zvířata 4km Poběžím 4km 131
Ježková Soňa D.A.S. 1 4km Poběžím 4km 78
Jirásková Adéla ADoMaV 4km Poběžím 4km 36
Jirsová Martina KVZ – Kancelář vládních zpomalenců 4km Poběžím 4km 141
Jiří 4km Poběžím 4km 292
Jonášek Jaroslav Yellowbeh 4km Poběžím 4km 199
Jonášová Monika D.A.S. 5 4km Poběžím 4km 95
Josef 4km Poběžím 4km 278
Josef 2km Poběžím 2km 320
Juřiček Petr Yellowbeh 4km Poběžím 4km 197
Kábrt Pavel 2km Poběžím 2km 293
Kakáček Tomáš A-GIGA 1 4km Poběžím 4km 1
Kalenda David Kráska a zvířata 4km Poběžím 4km 130
Karel 2km Poběžím 2km 321
Karel 2km Poběžím 2km 322
Kaštyl Miroslav KVZ – Kancelář vládních zpomalenců 4km Poběžím 4km 142
Kaulfers Filip 2km Poběžím 2km 294
Kavková Eva 4km Poběžím 4km 235
Kevin 2km Poběžím 2km 333
Klabačka Ondřej 4km Poběžím 4km 227
Klas Ladislav 4km Poběžím 4km 279
Kliner Jiří Hamerník s.r.o. již počtvrté :-) 4km Poběžím 4km 103
Klingelová Adéla 4km Poběžím 4km 252
Kocanda Samuel 4km Poběžím 4km 250
Kočnar Pavel 4km Poběžím 4km 224
Kočnar Pavel 4km Poběžím 4km 242
Kohout Jíří Cirk La Putyka 4km Poběžím 4km 62
Konůpka Petr Vlci v rouše beránčím 4km Poběžím 4km 192
Korhoň Ondřej Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 59
Korhoň Ondřej Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 60
Košková Lenka A-GIGA 3 4km Poběžím 4km 11
Kotek Petr 4km Poběžím 4km 362
Kotrs Jan 4km Poběžím 4km 245
Kotrsová Blažena 4km Poběžím 4km 244
Kottková Kristýna A-GIGA 6 4km Poběžím 4km 18
Koucky Patrik Kurimaci 4km Poběžím 4km 139
Kratochvíl Roman A-GIGA 5 4km Poběžím 4km 15
Krofta Jiří JILM 4km Poběžím 4km 116
Kroftová Miroslava JILM 4km Poběžím 4km 115
Kroupa Ondřej 4km Poběžím 4km 255
Krupkova Kateřina Stará garda z Legerky 4km Poběžím 4km 166
Krupová Tereza Jazyk na vestě 4km Poběžím 4km 111
Kučerka Miroslav Trestná lavice 4km Poběžím 4km 180
Küfhaber Jan A-GIGA 9 4km Poběžím 4km 32
Kuchařova Pavlina Yellowbeh 4km Poběžím 4km 200
Kulhan Petr 2km Poběžím 2km 241
Kundrát Tomáš D.A.S. 5 4km Poběžím 4km 94
Kůrková Šárka Rebelky 4km Poběžím 4km 156
Kváča Vladimír A-GIGA 9 4km Poběžím 4km 3
Kvile Robert Team Norway 4km Poběžím 4km 175
Kyjanica René 4km Poběžím 4km 270
Kyznar Martin Yellowbeh 4km Poběžím 4km 198
Ladislav 2km Poběžím 2km 334
Ladislav 2km Poběžím 2km 335
Langweil Michal 2km Poběžím 2km 304
Levy Martin 4km Poběžím 4km 240
Lidmila Zdeněk KU Butchers 4km Poběžím 4km 136
Liebigová Klírová Radka 4km Poběžím 4km 232
Líkařová Klára Opravdu Rychlé Lidské Zdroje 4km Poběžím 4km 147
Lojková Romana 4km Poběžím 4km 239
Lokvenc Pavel 4km Poběžím 4km 365
Lokvenc Pavel 4km Poběžím 4km 366
Luděk 4km Poběžím 4km 280
Luxemburk Libor 4km Poběžím 4km 295
Macková Zuzana 2km Poběžím 2km 375
Macura Pavel A-GIGA 8 4km Poběžím 4km 28
Majerčík Lubo 4km Poběžím 4km 273
Malvotová Pavla 4km Poběžím 4km 251
Malý Ondra Cirk La Putyka 4km Poběžím 4km 63
Maňáková Lenka Realitní makléři 4km Poběžím 4km 149
Manda David A-GIGA 7 2km Poběžím 2km 24
Marian 2km Poběžím 2km 336
Marián 2km Poběžím 2km 337
Martin 4km Poběžím 4km 281
Martin 4km Poběžím 4km 296
Martin Švec 4km Poběžím 4km 297
Masaryk Matěj 2km Poběžím 2km 298
Matas Martin Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 57
Matas Martin Bratrstvo kočičí pracky 4km Poběžím 4km 58
Matouskova Andrea 4km Poběžím 4km 247
Matoušková Soňa D.A.S. 4 4km Poběžím 4km 89
Melicharová Barbora A-GIGA 6 4km Poběžím 4km 19
Michaela Kykalová 4km Poběžím 4km 299
Michal 2km Poběžím 2km 338
Michal 2km Poběžím 2km 339
Michal 2km Poběžím 2km 340
Michal 2km Poběžím 2km 341
Michal 2km Poběžím 2km 355
Michálek Petr Kluci z cukru 4km Poběžím 4km 127
Milata Pavel Beznoska 4km Poběžím 4km 52
Milata Petr Beznoska 4km Poběžím 4km 49
Miroslav 4km Poběžím 4km 282
Miroslav 2km Poběžím 2km 342
Miśta Grzegorz 4km Poběžím 4km 257
Mlynaříková Iva D.A.S. 3 4km Poběžím 4km 88
Moravcová Monika D.A.S. 4 4km Poběžím 4km 90
Moravcová Veronika Rebelky 4km Poběžím 4km 154
Müllerová Ilona BB team 4km Poběžím 4km 44
Myslilova Tereza 4km Poběžím 4km 248
Navrátil Tomáš 4km Poběžím 4km 253
Neliba Rudol Uprchlíci ze západu 4km Poběžím 4km 187
Nemcova Vladimira Kurimaci 4km Poběžím 4km 137
Nikolas 2km Poběžím 2km 343
Nová Michaela A-GIGA 9 4km Poběžím 4km 31
Novák Jiří UNITED BAKERIES 4km Poběžím 4km 182
Nováková Ludmila 4km Poběžím 4km 249
Oberreiter Martin KU Butchers 4km Poběžím 4km 135
Obruba Tomáš Stará garda z Legerky 4km Poběžím 4km 167
Olšar Tomáš 4km Poběžím 4km 237
Ondráčková Lena 4km Poběžím 4km 300
Ondřej 4km Poběžím 4km 283
Ošlejšková Barbora 4km Poběžím 4km 225
Ourednicek Martin 4km Poběžím 4km 263
Ourednicek Radek 4km Poběžím 4km 367
Ouředníčková Lenka 4km Poběžím 4km 228
Pajurek Jan 2km Poběžím 2km 305
Pastuszek Jakub Rychlé spojky 4km Poběžím 4km 158
Paťha Tomáš Trestná lavice 4km Poběžím 4km 177
Patočka Michal KAMIKAZE 4km Poběžím 4km 121
Patrik 2km Poběžím 2km 344
Paulusová Věra 4km Poběžím 4km 301
Pavel 2km Poběžím 2km 345
Pavel 2km Poběžím 2km 346
Pavel 2km Poběžím 2km 347
Pavel 2km Poběžím 2km 348
Pavlas Petr A-GIGA 3 2km Poběžím 2km 9
Pavlínová Romana BB team 4km Poběžím 4km 42
Pavlovská Veronika A-GIGA 9 4km Poběžím 4km 29
Pavlovský Evžen A-GIGA 9 4km Poběžím 4km 30
Pavlů Dagmar KAMIKAZE 4km Poběžím 4km 123
Pazdera Roman Hamerník runners s.r.o. 4km Poběžím 4km 98
Petr 4km Poběžím 4km 284
Petr 2km Poběžím 2km 349
Petrová Veronika 4km Poběžím 4km 258
Pokorný Josef Opravdu Rychlé Lidské Zdroje 4km Poběžím 4km 148
Pomp Jaroslav UNITED BAKERIES 4km Poběžím 4km 184
Pöschl Jan 4km Poběžím 4km 285
Pražáková Kristýna D.A.S. 5 4km Poběžím 4km 93
Prchal Pavel A-GIGA 2 4km Poběžím 4km 6
Prkna Vojtěch 4km Poběžím 4km 243
Prkna Vojtěch BB team 4km Poběžím 4km 41
Psohlavec Rudolf Zavodnici 4km Poběžím 4km 203
Putnocká Lucia Běhny 4km Poběžím 4km 47
Radová Kateřina Vlci v rouše beránčím 4km Poběžím 4km 189
Richter Martin Kluci z cukru 4km Poběžím 4km 125
Róbert 2km Poběžím 2km 356
Robert 2km Poběžím 2km 357
Rod František Beznoska 4km Poběžím 4km 51
Roháč Milan Uprchlíci ze západu 4km Poběžím 4km 188
Roman 4km Poběžím 4km 286
Roman 2km Poběžím 2km 350
Rubeš Daniel KU Butchers 4km Poběžím 4km 133
Rudolf Jan 4km Poběžím 4km 238
Růžičková Alena Běhny 4km Poběžím 4km 46
Růžičková Klára Běhny 4km Poběžím 4km 45
Rytina Marek D.A.S. 4 4km Poběžím 4km 91
Řehounek Dominik D.A.S. 3 4km Poběžím 4km 85
Řepka Vladimír ADoMaV 4km Poběžím 4km 33
Sablik Zdenek Zavodnici 4km Poběžím 4km 201
Sasz Michal KAMIKAZE 4km Poběžím 4km 124
Saydiová Ramia Svatá čtveřice 4km Poběžím 4km 169
Sedláčková Kristína Jazyk na vestě 4km Poběžím 4km 110
Sedlák Rudolf Hamerník s.r.o. již počtvrté :-) 4km Poběžím 4km 102
Serhiy 2km Poběžím 2km 351
Schuster Pavel D.A.S. 2 4km Poběžím 4km 82
Sita Martin Kluci z cukru 4km Poběžím 4km 128
SKOPALÍK PETR 4km Poběžím 4km 222
Slachová Tereza 4km Poběžím 4km 216
Slavata Tomáš Cirk La Putyka 4km Poběžím 4km 64
Slavatová Pavlina Cirk La Putyka 4km Poběžím 4km 61
Slováková Gabriela 4km Poběžím 4km 306
Smiggels Kavková Jana 4km Poběžím 4km 233
Smolík Tomáš D.A.S. 4 4km Poběžím 4km 92
Sobotková Klára JAMIPEKL 4km Poběžím 4km 108
Spálenková Josefína 2km Poběžím 2km 236
Spozdilová Karolina Výběr z hroznů 4km Poběžím 4km 194
Staněk Tomáš 4km Poběžím 4km 271
Stránská Zuzana 4km Poběžím 4km 264
Sůva Lukáš A-GIGA 5 4km Poběžím 4km 14
Svoboda Milan 4km Poběžím 4km 208
Svobodová Blanka 2km Poběžím 2km 259
Svobodová Tereza Rebelky 4km Poběžím 4km 153
Sýkora Marek 2km Poběžím 2km 307
Šafaříková Karolina 4km Poběžím 4km 272
Šámalová Aneta 4km Poběžím 4km 234
Šamová Monika KVZ – Kancelář vládních zpomalenců 4km Poběžím 4km 144
Šanovec Přemysl Výběr z hroznů 4km Poběžím 4km 193
Šarköziová Petra A-GIGA 6 4km Poběžím 4km 20
Šepsová Petra 4km Poběžím 4km 206
Šimerova Alice Stará garda z Legerky 4km Poběžím 4km 168
Šindelka Vojtěch 4km Poběžím 4km 220
Škoda Martin 4km Poběžím 4km 302
Škodová Kamila 4km Poběžím 4km 229
Škorík Martin D.A.S. 3 4km Poběžím 4km 86
Šrytrová Kateřina Rychlé spojky 4km Poběžím 4km 157
Štefan 2km Poběžím 2km 358
Štětinová Marie Trestná lavice 4km Poběžím 4km 178
Šťovíček Martin 4km Poběžím 4km 230
Šustrová Olga Společnost Podané ruce o.p.s. 4km Poběžím 4km 161
Talafova Růženka Stará garda z Legerky 4km Poběžím 4km 165
Tayeb 2km Poběžím 2km 359
Terichová Irena 4km Poběžím 4km 376
Tesárek Tomáš Beznoska 4km Poběžím 4km 50
Tichá Veronika A-GIGA 8 4km Poběžím 4km 25
Tomasek Jan Česká kriminologická společnost 1 4km Poběžím 4km 68
Tomasek Jan Česká kriminologická společnost 2 4km Poběžím 4km 72
Tomáš 2km Poběžím 2km 352
Tomáš 2km Poběžím 2km 353
Tomášek Jan Česká kriminologická společnost 3 4km Poběžím 4km 76
Tomášek Pavel 4km Poběžím 4km 265
Toulová Šárka 4km Poběžím 4km 287
Toulová Šárka Svatá čtyřka 4km Poběžím 4km 172
Trešlová Johana Jazyk na vestě 4km Poběžím 4km 109
Trux Miloš KU Butchers 4km Poběžím 4km 134
Týr Vojtěch Just RUN 4km Poběžím 4km 117
Vacková Irena Svatá čtveřice 4km Poběžím 4km 170
Václav Celjak 4km Poběžím 4km 260
Vala Denis UNITED BAKERIES 4km Poběžím 4km 181
Valenta Michal UNITED BAKERIES 4km Poběžím 4km 183
Valoušková Lucie Rychlé spojky 4km Poběžím 4km 160
Vandrovec Václav Hamerník runners s.r.o. 4km Poběžím 4km 99
Váňo Josef 4km Poběžím 4km 303
Vašková Petra Bachabeh 4km Poběžím 4km 40
Vecsey Michal JAMIPEKL 4km Poběžím 4km 106
Velecka Hana Kurimaci 4km Poběžím 4km 138
Velecka Hana 4km Poběžím 4km 266
Vesela Andrea Kurimaci 4km Poběžím 4km 140
Veselá Žaneta Společnost Podané ruce o.p.s. 4km Poběžím 4km 163
Vladik Jan Bachabeh 4km Poběžím 4km 38
Vltavská Kateřina 4km Poběžím 4km 231
Vodička Jakub Realitní makléři 4km Poběžím 4km 152
Volák Petr JAMIPEKL 4km Poběžím 4km 105
Volák Petr 4km Poběžím 4km 371
Vondra Jiří 4km Poběžím 4km 261
Vostoupalová Karolína Rychlé spojky 4km Poběžím 4km 159
Vrba Pavel 2km Poběžím 2km 308
Vrchotová Olga 4km Poběžím 4km 215
Wasniowski Marian A-GIGA 7 4km Poběžím 4km 23
winterblumová Irena Uprchlíci ze západu 4km Poběžím 4km 186
Zdráhalová Petra D.A.S. 2 4km Poběžím 4km 84
Železná Lenka 4km Poběžím 4km 211
Žiklová Jana A-GIGA 7 4km Poběžím 4km 22

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4km Poběžím 4km 300
2km Poběžím 2km 62
2km Nepoběžím, ale zaplatím 1
Celkem 363