Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 24 2021

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.08.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Honza Dušánek


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Babák Josef Tantrum Monstra DVOJICE Dvojice muži 101
Babulík Marek DVOJICE Dvojice muži W2022
Balážová Sabina adidas Runners Prague TÝMY Pětice ženy 201
Bauštein Milan Milan JEDNOTLIVEC Muži 2
Beran Miroslav Laufaři Lokálního Významu TÝMY Trojice muži 202
Bičík Tomáš ToBi Team/ČBK JEDNOTLIVEC Muži W2022
Bílek Martin JEDNOTLIVEC Muži 4
Brož Pavel JL TRI Coaching JEDNOTLIVEC Muži 74
Cerny Jakub JEDNOTLIVEC Muži 5
Cihlář Pavel JEDNOTLIVEC Muži 6
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM TÝMY Čtverice mix 203
Čížek Pavel JSR TÝM DVOJICE Dvojice mix 102
Dědková Šárka Dycky Ještěd JEDNOTLIVEC Ženy 7
Dinga Miroslav DVOJICE Dvojice mix 103
Dostálová Gabriela DVOJICE Dvojice ženy 104
Drahokoupil Jakub JEDNOTLIVEC Muži 8
Drozdová Martina Valbek Team TÝMY Pětice mix 204
Dvořák Martin Extra Brno JEDNOTLIVEC Muži 9
Dvořáková Lenka Boot Camp Team TÝMY Čtverice ženy W2022
Eigl Michal TÝMY Trojice muži 205
Fejtek Oto JEDNOTLIVEC Muži 75
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka JEDNOTLIVEC Ženy 10
Flíčková Alice DVOJICE Dvojice mix 105
Fojtů Karolína TÝMY Čtverice mix W2022
Habel Miroslav RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Muži 777
Halbich Česlav JEDNOTLIVEC Muži 34
Hegr Tomáš Ultra Run Lbc JEDNOTLIVEC Muži 0
Heneberg Šimon JEDNOTLIVEC Muži 11
Herrmannova Karolina JEDNOTLIVEC Ženy 12
Hervertová Klára DVOJICE Dvojice ženy 107
Holoubek Vít JEDNOTLIVEC Muži 13
Hrabalová Jitka Extra Brno TÝMY Pětice ženy W2022
Hrachovec Honza Bizon City Group DVOJICE Dvojice muži 108
Hrdinková Monika Ještě jednou?! DVOJICE Dvojice ženy W2022
Hronek Jiří JEDNOTLIVEC Muži 14
Hyka Karel DVOJICE Dvojice muži 109
Chalabala Jan Sparťan Gym Praha JEDNOTLIVEC Muži 15
Jakl Aleš DLAM DVOJICE Dvojice muži 110
Janík Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 16
Janová Zuzana BKČS JEDNOTLIVEC Ženy 17
Jedlička Radek JEDNOTLIVEC Muži W2022
Ježek Jakub Shining Stars OCR Team DVOJICE Dvojice muži 111
Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK JEDNOTLIVEC Muži 18
Jírovec Martin Dynamic masáže JEDNOTLIVEC Muži 19
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy JEDNOTLIVEC Muži 20
Kalusová Sabina Ty&Já JEDNOTLIVEC Ženy 21
Kaňkovský Jan DVOJICE Dvojice mix 122
Karban Markéta JEDNOTLIVEC Ženy 22
Kasík Lukáš DLAM DVOJICE Dvojice muži 112
Kaucký Oldřich Inspekce z protikopcovýho JEDNOTLIVEC Muži 23
Kavka Martin OCR Čelákovice DVOJICE Dvojice muži 113
Kekrt Lukáš Ještěd SkyRace JEDNOTLIVEC Muži 24
Kelbichová Vendula KL sport Most JEDNOTLIVEC Ženy 25
Kloda Ladislav JEDNOTLIVEC Muži 26
Klvaňa Milan OB Chrast TÝMY Pětice mix 206
Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži 27
Kovářík Petr TF RUN JEDNOTLIVEC Muži 28
Krejčí Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 29
Krejčová Lucie ČBK JEDNOTLIVEC Ženy 30
Krumbholzová Ála jinej gang JEDNOTLIVEC Ženy W2022
Kubálek Lukáš Run Magazine Team JEDNOTLIVEC Muži 31
Kubrt Matěj TÝMY Čtverice muži 210
Landová Hedvika JEDNOTLIVEC Ženy 79
Leoš Mastník ing. OneWayTicket.team DVOJICE Dvojice mix 114
Lindner Tomáš Ještěd SkyRace Tým JEDNOTLIVEC Muži W2022
Loudát Václav JEDNOTLIVEC Muži 32
Lukeš Roman JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži 33
Luxemburg Jan TÝMY Čtverice mix 207
Mahel Petr Sk Běžec team JEDNOTLIVEC Muži 208
Malina Lukáš VENATORES TÝMY Pětice muži 209
Maršíková Linda Nýdecká horalka JEDNOTLIVEC Ženy 35
Mazouch Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 36
Melka Filip JEDNOTLIVEC Muži W2022
Melková Šárka JEDNOTLIVEC Ženy W2022
Mifková Lenka BK Semily TÝMY Trojice ženy 211
Motacek Zdeněk 2. rota TÝMY Trojice mix 212
Odehnal Jan Yellow Ribbon run - FCZ JEDNOTLIVEC Muži 37
Ondracek Hynek Ja&ty JEDNOTLIVEC Muži 38
Opičková Evelína JEDNOTLIVEC Ženy 39
Orság Dominik JEDNOTLIVEC Muži 40
Paducha Jakub Mountain griffons JEDNOTLIVEC Muži 41
Pastor Daniel DVOJICE Dvojice muži 115
Pavelka Jiří JEDNOTLIVEC Muži 42
Pavelka Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži 43
Pilz Karel Jakoby Team JEDNOTLIVEC Muži 47
Pleva Zdeněk Team Česká Tlama JEDNOTLIVEC Muži 158
Poláčková Zuzana Shiby Liberec DVOJICE Dvojice ženy W2022
Pročka Peter Spartan Gym JEDNOTLIVEC Muži 44
Procházková Zuzana TÝMY Čtverice ženy W2022
Repáňová Lucie TÝMY Trojice mix 76+77+78
Rozínková Martina JEDNOTLIVEC Ženy 45
Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TEAM JEDNOTLIVEC Muži 46
Řasa Josef Mršiny JEDNOTLIVEC Muži 48
Řezníček David DVOJICE Dvojice mix 116
Říha Tomáš Ještěd Skyrce JEDNOTLIVEC Muži 49
Sedláčková Martina Milovičtí běžci JEDNOTLIVEC Ženy 50
Schandl Pavel MRAKOMOR TEAM DVOJICE Dvojice muži 117
Skalka Jakub DVOJICE Dvojice mix 118
Souček Jan Dýchavičné duo JEDNOTLIVEC Muži 51
Stejskalová Irena JEDNOTLIVEC Ženy 52
Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou JEDNOTLIVEC Ženy 53
Strouhal Petr R2D2 jde sám JEDNOTLIVEC Muži W2022
Suchá Romana JEDNOTLIVEC Ženy W2022
Svoboda Petr RSáci Příbram JEDNOTLIVEC Muži W2022
Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec TÝMY Pětice mix 214
Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben DVOJICE Dvojice mix W2022
Šafránek Tomáš KLIMATEX Running Team DVOJICE Dvojice mix 119
Šeda Radek Partyzán Vrchlabí JEDNOTLIVEC Muži w2022
Šedina Martin JEDNOTLIVEC Muži 55
Šípek Martin Gladiators TÝMY Čtverice mix 216
Šiška Jan UWG Praha JEDNOTLIVEC Muži 56
Škarka Daniel Nový Jičín JEDNOTLIVEC Muži 57
Šmejkalová Hana ACES Team Karlovy Vary JEDNOTLIVEC Ženy 58
Špaček Luděk Extreme Obstacle Runners DVOJICE Dvojice muži 120
Štembera Jiří JSR Tým TÝMY Čtverice mix 217
Štěpánková Veronika SRTG PRAHA JEDNOTLIVEC Ženy 59
Švarcová Alena BĚHNY DVOJICE Dvojice ženy 121
Tekeliová Linda Kilpiracing Team JEDNOTLIVEC Ženy 60
TEST TÝMY Pětice muži 1000
Trawinská Lenka DVOJICE Dvojice ženy 215
Trnečka Pavel Dýchavičné duo JEDNOTLIVEC Muži 61
Tryzna Tomáš DVOJICE Dvojice mix W2022
Tůma Pavel JEDNOTLIVEC Muži 62
Turzynski Michael 100 Marathon Club JEDNOTLIVEC Muži 63
Ulrich Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 80
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf DVOJICE Dvojice muži W2022
Vaněčková Martina JEDNOTLIVEC Ženy 64
Vašek Petr JEDNOTLIVEC Muži 65
Vávra Rudolf JEDNOTLIVEC Muži 66
Vávrová Milena STG Mělník JEDNOTLIVEC Ženy 67
Večerek Martin Open Gym Brandýs DVOJICE Dvojice muži 218
Vele Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 68
Verster Rigardt JEDNOTLIVEC Muži 69
Vodičková Nikola Jablonecký Mattonky JEDNOTLIVEC Ženy 70
Vokulič Jan Selatkoleze JEDNOTLIVEC Muži 71
Vršan Jakub JEDNOTLIVEC Muži 72
Vystrčilová Věra TÝMY Trojice ženy 0
Waloszek Vlastislav Dycky Beskydy voleee JEDNOTLIVEC Muži 73
Wolf Jiří DVOJICE Dvojice mix 106
Zajíček Jiří JEDNOTLIVEC Muži 0
Zámečník Zbyšek Rokytka JEDNOTLIVEC Muži 3
Zapletal Petr TJ liga 100 Praha JEDNOTLIVEC Muži 54

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 67
JEDNOTLIVEC Ženy 24
DVOJICE Dvojice muži 13
DVOJICE Dvojice mix 11
DVOJICE Dvojice ženy 6
TÝMY Čtverice mix 5
TÝMY Pětice mix 3
TÝMY Trojice mix 2
TÝMY Pětice ženy 2
TÝMY Čtverice ženy 2
TÝMY Trojice ženy 2
TÝMY Pětice muži 2
TÝMY Trojice muži 2
TÝMY Čtverice muži 1
Celkem 142