Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 24 WINTER 2021

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.01.2021

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Trailcamps.cz


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

2021
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Babák Josef Tantrum Monstra DVOJICE Dvojice muži
Balážová Sabina adidas Runners Prague TÝMY Pětice ženy
Bulantová Hana JEDNOTLIVEC Ženy
Čížek Pavel JSR TÝM DVOJICE Dvojice mix
Dědková Šárka Dycky Ještěd JEDNOTLIVEC Ženy
Drozdová Martina Valbek Team TÝMY Pětice mix
Dvořák Martin Extra Brno JEDNOTLIVEC Muži
Dvořáková Lenka Boot Camp Team TÝMY Čtverice ženy
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka JEDNOTLIVEC Ženy
Fojtů Karolína TÝMY Čtverice mix
Heneberg Šimon JEDNOTLIVEC Muži
Herrmannová Petra JEŠTĚD SKYRACE TÝM TÝMY Trojice mix
Hrabalová Jitka Extra Brno TÝMY Pětice ženy
Hyka Karel DVOJICE Dvojice muži
Chalabala Jan Sparťan Gym Praha JEDNOTLIVEC Muži
Jedlička Radek JEDNOTLIVEC Muži
Ježek Jakub Shining Stars OCR Team DVOJICE Dvojice muži
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy JEDNOTLIVEC Muži
Kalusová Sabina Ty&Já JEDNOTLIVEC Ženy
Karban Markéta JEDNOTLIVEC Ženy
Kavka Martin 40+ DVOJICE Dvojice muži
Klvaňa Milan OB Chrast TÝMY Pětice mix
Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži
Krejčová Lucie ČBK JEDNOTLIVEC Ženy
Loudát Václav JEDNOTLIVEC Muži
Lukeš Roman JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži
Malina Lukáš VENATORES TÝMY Pětice muži
Matěj Kubrt Ing. TÝMY Čtverice muži
Mazouch Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Odehnal Jan Yellow Ribbon run - FCZ JEDNOTLIVEC Muži
Ondracek Hynek Ja&ty JEDNOTLIVEC Muži
Paducha Jakub Mountain griffons JEDNOTLIVEC Muži
Poláčková Zuzana Shiby Liberec DVOJICE Dvojice ženy
Pročka Peter Spartan Gym JEDNOTLIVEC Muži
Repáňová Lucie TÝMY Trojice ženy
Řezníček David DVOJICE Dvojice mix
Sedláčková Martina Milovičtí běžci JEDNOTLIVEC Ženy
Slovák Tomáš DHL ITS Running Club JEDNOTLIVEC Muži
Stejskalová Irena JEDNOTLIVEC Ženy
Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou JEDNOTLIVEC Ženy
Szlauer David keep calm and run TÝMY Pětice mix
Šafránek Tomáš KLIMATEX Running Team DVOJICE Dvojice mix
Šeda Radek Partyzán Vrchlabí JEDNOTLIVEC Muži
Šípek Martin Gladiators TÝMY Čtverice mix
Šiška Jan UWG Praha JEDNOTLIVEC Muži
Šmejkalová Hana ACES Team Karlovy Vary JEDNOTLIVEC Ženy
Štembera Jiří JSR Tým TÝMY Čtverice mix
Štěpánková Veronika SRTG PRAHA JEDNOTLIVEC Ženy
Švarcová Alena DVOJICE Dvojice ženy
Trawinská Lenka DVOJICE Dvojice ženy
Trnečka Pavel Dýchavičné duo JEDNOTLIVEC Muži
Tůma Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf DVOJICE Dvojice muži
Vaněčková Martina JEDNOTLIVEC Ženy
Vašek Petr JEDNOTLIVEC Muži
Vávrová Milena STG Mělník JEDNOTLIVEC Ženy
Večerek Martin Open Gym Brandýs TÝMY Trojice muži
Vele Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Vystrčilová Věra TÝMY Trojice ženy
Waloszek Vlastislav DVOJICE Dvojice mix
Zapketal Petr TJ liga 100 Praha JEDNOTLIVEC Muži

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 21
JEDNOTLIVEC Ženy 13
DVOJICE Dvojice muži 5
DVOJICE Dvojice mix 4
DVOJICE Dvojice ženy 3
TÝMY Pětice mix 3
TÝMY Čtverice mix 3
TÝMY Trojice ženy 2
TÝMY Pětice ženy 2
TÝMY Trojice mix 1
TÝMY Čtverice muži 1
TÝMY Čtverice ženy 1
TÝMY Trojice muži 1
TÝMY Pětice muži 1
Celkem 61