Detail závodu

Hopman triatlon

Nechranice

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.07.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Sprint triatlon

Olympijský triatlon

Pořadatel a kontakt

Hopman team Žatec, z.ú.


hopmantriatlon@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Brožek František Witte bike team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 63
Dráb Jiří NEVIX Olympijský triatlon Muži nad 40 let 182
Forejtová Dagmar Olympijský triatlon Ženy do 40 let 105
Insausti Javier Madrid Olympijský triatlon Muži do 40 let 156
Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny/ UJEP Rowing Team Sprint triatlon Ženy do 40 let 87
Kadleček Daniel WeTriDa Sprint triatlon Muži nad 40 let 166
Krůtova Eliška TT Příbram Sprint triatlon Dorostenky 89
Marholdová Klára Olympijský triatlon Ženy do 40 let 136
Nesvadbová Eliška Žatec Olympijský triatlon Ženy do 40 let 85
Preisler Michal Jablonecké Mattonky Olympijský triatlon Muži nad 40 let 185
Rosa Zdeněk Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 75
Schlibener Zdeněk Kladno Sprint triatlon Muži do 40 let 22
Šíma Zdeněk Slivenec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 14
Tichý Václav Cobram Team Sprint triatlon Muži do 40 let 180
Tobek František Olympijský triatlon Muži do 40 let 39
Urbanová Šárka Hopman team Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 3
Voltr Tomas 2bW Olympijský triatlon Muži do 40 let 146
Adam Zdeněk Česká republika Olympijský triatlon Muži do 40 let 101
Adamec Petr Sweepsport Sprint triatlon Muži nad 40 let 163
Ágh Lukáš Sprint triatlon Muži do 40 let 161
Bartoň Vojtěch Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 80
Bartoňová Veronika Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Ženy do 40 let 70
Bartoš Ladislav Lamači skal Sprint triatlon Muži nad 40 let 73
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Sprint triatlon Dorostenci 107
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 77
Belha Miroslav Měcholupy Sprint triatlon Muži do 40 let 206
Bendl Martin Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 129
Beránková Libuše Glassman TT Teplice Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 74
Berenguer Ferri Santiago Onil (Spanelsko) Olympijský triatlon Muži do 40 let 157
Bláha Petr Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 79
Borovský Martin Cobram Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 196
Březina Martin Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 188
Bulecová Petra Žatec Sprint triatlon Ženy nad 40 let 61
Bureš Jaroslav Údlice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 208
Canal Priel No Ragrets Sprint triatlon Muži do 40 let 159
Cibulka Stanislav Ironstars beroun Olympijský triatlon Muži do 40 let 133
Cibulkova Marketa IRONSTARS BEROUN Olympijský triatlon Ženy do 40 let 141
Cígler Jaromír Cobram Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 162
Cipra Jiří FORREST GUMP Team Sprint triatlon Muži do 40 let 195
Císařová Dana Forrest Gump team Sprint triatlon Ženy nad 40 let 150
Cvrkal Pavel Hodkovice nad Mohelkou Olympijský triatlon Muži do 40 let 142
Čermák Dominik Duchcov Olympijský triatlon Muži do 40 let 102
Černík Vítězslav Česká republika Olympijský triatlon Muži nad 40 let 176
Červenka Ctibor Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 9
Dušek Karel X-team BaNo Karlovy Vary z.s Olympijský triatlon Muži do 40 let 49
Dvořáčková Anna Česká republika Olympijský triatlon Ženy do 40 let 204
Dvořák Martin Hopman team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 47
Fanta Lukáš Cobram Team Sprint triatlon Muži do 40 let 132
Fišer Libor Enduro kadan Sprint triatlon Muži nad 40 let 37
Franc Jaroslav Jirkovan on the run Olympijský triatlon Muži do 40 let 112
Franc Petr Triatlon Mladá Boleslav Olympijský triatlon Muži nad 40 let 19
Glaubauf Aleš Triatlon Slaný Sprint triatlon Muži do 40 let 26
Guttek Jiří NSTT Rixensart, Belgie Olympijský triatlon Muži nad 40 let 84
Hajas Pavel Podbořanský Rohozec Sprint triatlon Muži do 40 let 8
Hakl Marek Chomutov Sprint triatlon Muži do 40 let 123
Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary Sprint triatlon Dorostenci 113
Hanzlíková Hana Eaglovice Team Sprint triatlon Ženy do 40 let 187
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Sprint triatlon Muži nad 40 let 109
Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Sprint triatlon Dorostenky 83
Havlicek Michal ACES Team K.Vary Sprint triatlon Muži nad 40 let 57
Hlavička Ondřej Sprint triatlon Muži do 40 let 23
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 202
Holec Petr Edwards Triatlon Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 40
Horáček Zdeněk CK Kolokrám Olympijský triatlon Muži do 40 let 64
Hornová Kateřina Hopman Žatec Olympijský triatlon Ženy do 40 let 118
Hrůza Michal Teplice Sprint triatlon Muži nad 40 let 68
Hudek Milan Výškov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 121
Chalupa Dani Veslaři Bohemians Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 114
Charvátová Kateřina Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 6
Chládek Jan VK Bohemians Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 58
Chudáček Zdeněk 321start Olympijský triatlon Muži nad 40 let 96
Chvátal Vladimír Úvaly Sprint triatlon Muži nad 40 let 126
Chybová Vladimíra Čeradické b(j)ehny Sprint triatlon Ženy nad 40 let 99
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov Sprint triatlon Muži do 40 let 115
Imríšek Lukáš Sprint triatlon Muži do 40 let 5
Jágerská Kateřina Klášterec nad Ohří Sprint triatlon Ženy do 40 let 35
Jančovič Tomáš Edwards Triatlon Team Sprint triatlon Muži do 40 let 52
Janoušek Radek COBRAM TEAM Sprint triatlon Muži nad 40 let 69
Jindřich Martin Most Olympijský triatlon Muži do 40 let 62
Jogin Helebrant Vlastimil ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži nad 40 let 197
Kadleček Tomáš Praha Sprint triatlon Muži do 40 let 110
Kalný Jiří Olympijský triatlon Muži nad 40 let 25
Kaplan Vladimír Cobram Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 201
Kapoun Tibor Most Sprint triatlon Muži do 40 let 124
Karabut Vadim Astana Olympijský triatlon Muži do 40 let 164
Karabut Vitaliy Astana Olympijský triatlon Muži do 40 let 170
Kašková Ivana Láca tým Sprint triatlon Ženy do 40 let 130
Kerner Jan TJ Lokomotiva Louny Sprint triatlon Muži nad 40 let 184
Kindl Marek Kindl Team Sprint triatlon Dorostenci 165
Kindl Marek Kindl Team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 167
Kobík Martin Běžci Chomutov Olympijský triatlon Muži do 40 let 154
Kohl Otakar Happyloopteam Olympijský triatlon Muži nad 40 let 106
Kokiňo Varbanovski Zdravko ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži do 40 let 198
Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Olympijský triatlon Muži nad 40 let 122
Konrád Jakub Česká republika Olympijský triatlon Muži do 40 let 151
Korcová Pavla Česká republika Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 24
Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary Sprint triatlon Muži nad 40 let 100
Kouba Radek Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 1
Krátký Luboš Ak Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 190
Krátký Luboš Ak Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 192
Krobová Eliška BTT Libochovice Sprint triatlon Dorostenky 174
Kroupa Štěpán Café Racers Sprint triatlon Muži nad 40 let 152
Krůta Martin Matlákov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 108
Kříž Miloš SK Vlčí Olympijský triatlon Muži nad 40 let 125
Kubová Michaela Triatlon Mladá Boleslav Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 16
Kudrnáč Pleticha Richard ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži nad 40 let 194
Kukla Josef Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 104
Kuklová Květa Báječné ženy v běhu Sprint triatlon Ženy do 40 let 98
Kvasničková Radka ŠAK Chodov Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 120
Lacina Jan Láca Team Olympijský triatlon Muži do 40 let 131
Lacina Martin Olympijský triatlon Muži do 40 let 144
Laur Zbyněk Sprint triatlon Muži nad 40 let 71
Lavický Ondřej Edwards Triatlon Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 31
Loulová Markéta Veslařský klub Ohře Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 86
Luč Jaroslav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 50
Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 193
Mastný Martin Černošice Sprint triatlon Muži nad 40 let 28
Matějíček Ondřej Slavia Karlovy Vary Sprint triatlon Muži do 40 let 91
Menza Martin Forrest Gump Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 143
Michalk Michael Olympijský triatlon Muži nad 40 let 175
Mika Ondřej Cowdog Sprint triatlon Muži do 40 let 127
Mikula Miroslav Iron Stars Beroun Olympijský triatlon Muži nad 40 let 134
Mikulová Martina Třtěno Sprint triatlon Ženy do 40 let 7
Ňachaj Pavol Maracaná de Teraque Olympijský triatlon Muži nad 40 let 60
Neuman Martin Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 65
Nosek Lukáš Swim Academy Bora Olympijský triatlon Muži do 40 let 95
Novák Jakub VK Bohemians Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 94
Novotný Jan TTT Sprint triatlon Muži nad 40 let 153
Ocelák Martin Praha - Hostavice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 29
Oldřiška Ciprová FORREST GUMP Team Sprint triatlon Ženy nad 40 let 189
Olšan Martin Prestigio Triathlon Team Sprint triatlon Muži do 40 let 119
Omrai Jan Triatlet Karlovy Vary Sprint triatlon Muži nad 40 let 169
Opolecká Pavla Opolteam Olympijský triatlon Ženy do 40 let 203
Oslík Milan Kanoistika Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 137
Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži do 40 let 66
Pabišta Petr BKJ MOST Sprint triatlon Muži nad 40 let 90
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Sprint triatlon Ženy do 40 let 155
Paparega Jan Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži do 40 let 88
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 103
Pilc Daniel TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Sprint triatlon Muži do 40 let 67
Pliva Petr Olympijský triatlon Muži nad 40 let 78
Podběhlý Ondřej Kadaň Olympijský triatlon Muži do 40 let 191
Podlašecký David Sprint triatlon Muži nad 40 let 186
Pochman Tomas Aisan Sprint triatlon Muži nad 40 let 32
Porubčanová Anna Láca tým Sprint triatlon Ženy do 40 let 135
Procházka Martin Hopman Team Sprint triatlon Muži do 40 let 2
Provazník Martin Hopman team Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 59
Pustina Pavel Ladermon Team Sprint triatlon Muži do 40 let 97
Puškaš David Česká republika Olympijský triatlon Muži do 40 let 82
Reindl Michal krušnoman triatlon team Litvínov Sprint triatlon Muži nad 40 let 27
Riedl Lukáš Louny Sprint triatlon Muži do 40 let 147
Rožánková Tereza TRICOLORS Sprint triatlon Ženy nad 40 let 171
Rýdl Petr Cobram Team Sprint triatlon Muži do 40 let 183
Řezníčková Marcela Cyklo Fride Sprint triatlon Ženy nad 40 let 173
Segeč Karol Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 44
Sekanina Aleš Olympijský triatlon Muži do 40 let 72
Schmidt Michal Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 11
Smejkal Marek Olympijský triatlon Muži nad 40 let 149
Sojka Pavel TJ Sokol Údlice Sprint triatlon Muži do 40 let 172
Stejskal Beránek Aleš ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži nad 40 let 199
Straka Martin Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 12
Straka Vladimír Olympijský triatlon Muži do 40 let 20
Strnad Rostislav Sokol Nechranice Sprint triatlon Muži nad 40 let 30
Stříbrský Vlastimil Rakovník Olympijský triatlon Muži nad 40 let 46
Suchánek Jan Sprint triatlon Muži nad 40 let 138
Suchánková Kateřina Sprint triatlon Ženy nad 40 let 139
Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov Sprint triatlon Ženy nad 40 let 168
Svoboda Martin Kačeři Olympijský triatlon Muži nad 40 let 41
Ščamborová Katarína Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 111
Šimůnková Eliška Kadaň Sprint triatlon Ženy do 40 let 17
Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Sprint triatlon Dorostenky 18
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 10
Šmeráková Petra Hopman Team Žatec Sprint triatlon Ženy nad 40 let 48
Šťastný Ondřej Louny Sprint triatlon Muži do 40 let 15
Šturmová Barbora Forrest Gump team Sprint triatlon Ženy do 40 let 128
Štych Jan Olympijský triatlon Muži do 40 let 178
Tkadlec Štěpán Únětičtí ležáci Olympijský triatlon Muži nad 40 let 34
Trávníčková Bára Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 140
Trč Stanislav Roudnice nad Labem Olympijský triatlon Muži do 40 let 93
Tumová Monika Plzeň Sprint triatlon Ženy nad 40 let 21
Tuzar Martin Sprint triatlon Muži nad 40 let 81
Ullmann Michal Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži do 40 let 181
Urban   Jaroslav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 33
Urban Filip Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 4
Urban Tomáš Hopman Team Sprint triatlon Muži do 40 let 13
Vaníček Adam Edwards Triatlon Team Olympijský triatlon Muži do 40 let 43
Vargová Pavlína kola-bbm.cz Olympijský triatlon Ženy do 40 let 117
Vizinger Karel Mesto andelu Olympijský triatlon Muži nad 40 let 76
Volf Jakub Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 200
Volf Miroslav Česká republika Olympijský triatlon Muži nad 40 let 38
Voltr Petr Sprint triatlon Muži do 40 let 148
Vopat Milan Milan z hor Olympijský triatlon Muži nad 40 let 55
Vostřel Michal Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži do 40 let 145
Vydra Karel TJ Sokol Žebrák Olympijský triatlon Muži nad 40 let 53
Wainer Jan Cyklo Friede Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 158
Wainerová Jitka Cyklo Fride Sprint triatlon Ženy nad 40 let 160
Wohl Pavel Mika Training Olympijský triatlon Muži do 40 let 116
Zelenka Pavel Sprint triatlon Muži do 40 let 36
Zeman David BEKO Bike Team Liberec Olympijský triatlon Muži do 40 let 179
Zlatohlávek Filip Praha 10 Sprint triatlon Dorostenci 92
Zloská Eva Klub plavců mělnických Sprint triatlon Ženy nad 40 let 51
Zloský Petr Sprint triatlon Muži nad 40 let 45
Zmeškal Ondřej Olympijský triatlon Muži do 40 let 56
Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje Sprint triatlon Muži nad 40 let 177
Žatecký Václav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 42
Žitný Karel 2bwinner Team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 54

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Sprint triatlon Muži nad 40 let 42
Olympijský triatlon Muži do 40 let 41
Olympijský triatlon Muži nad 40 let 38
Sprint triatlon Muži do 40 let 37
Sprint triatlon Ženy do 40 let 13
Sprint triatlon Ženy nad 40 let 12
Olympijský triatlon Ženy do 40 let 9
Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 6
Sprint triatlon Dorostenky 4
Sprint triatlon Dorostenci 4
Celkem 206