Detail závodu

XTERRA DACHSMAN

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.06.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Original

Pořadatel a kontakt

XPG Bohemia s.r.o.


Tel.: +420 725944979
michal@xterra.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamec Radek 2BWINNER TEAM Original Muži 20-29 65
Aktivit TRI team Original Štafety 15-99 (3x) 202
Arnie Zdeněk Haven team Original Muži 40-49 33
Balatka Jaroslav LAWI Sport team z.s. Original Muži 60-99 45
Barthová Petra Liberec Original Ženy 40-49 121
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Original Muži 16-17 52
Bečvařík Aleš Original Muži 40-49 74
Bím Marek Triatlon Liberec Original Muži 40-49 49
Bisová Štěpánka Triclub Česká Lípa Original Ženy 20-29 103
Bonk Roman Fighting monkey_Příbram Original Muži 20-29 27
Brož Milan Kome klub Kraslice Original Muži 30-39 17
Břitvy Original Štafety 15-99 (3x) 209
Cmunt Ondřej Bitters superior cyklolive team Original Muži 16-17 24
Cmunt Petr Tri club Česká Lípa Original Muži 20-29 1
Cyklo-spinn elite Original Štafety 15-99 (3x) 201
Čech Ladislav RSFK Original Muži 40-49 48
Černý Ondřej Živkovský tigři Original Muži 30-39 96
Čumpelík Marek Haven team Original Muži 18-19 22
Děbnár Jan JK RACING Original Muži 40-49 57
Děbnár Josef JK RACING Original Muži 16-17 18
Děbnárová Jana JK RACING Original Ženy 16-17 109
Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež Original Ženy 30-39 117
Dvořan Stanislav Triatlon Hrádek nad Nisou Original Muži 30-39 21
Fanturová Lenka Original Ženy 40-49 118
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Original Muži 40-49 50
Fiala Ales Slavia Praha Original Muži 50-59 34
Filip Srbecký Original Muži 20-29 28
Foukal Libor Sportcomplex Břeclav Original Muži 40-49 39
Francke Michal Haven team Original Muži 30-39 5
Ginzel Petr Original Muži 40-49 26
Grabmuller BH Triatlon ČB Original Muži 50-59 80
Grabmüllerová Aneta B&H České Budějovice Original Ženy 20-29 102
Graman Michal Individuální Original Muži 40-49 41
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Original Muži 40-49 43
Hellmich Jonáš Original Muži 16-17 69
Herby Servis Original Štafety 15-99 (3x) 208
Herren Barbora Multisport team Original Ženy 30-39 110
Hochmut Jaroslav Haven team Original Muži 40-49 23
Holinka Jan Original Muži 50-59 73
Holomoucky Adam ELAB Original Muži 20-29 83
Holubová Šárka 29 1/2 osla Original Ženy 20-29 119
Hosnedl Marek Café Racers Original Muži 20-29 85
Hrouda Milan Multisport Team Original Muži 40-49 4
Chott Jan Koloshop Original Muži 40-49 95
Janata Boris Kompava H-Triathlon Team Original Muži 20-29 66
Jandera Petr Triclub Jablonec Original Muži 50-59 79
Jindra Pavel Multisport team Original Muži 40-49 2
Jirák Karel Tri club Česká Lípa Original Muži 40-49 11
Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň Original Muži 18-19 42
Jordán Daniel Tri club Česká Lípa Original Muži 20-29 10
Kalina Martin Original Muži 20-29 72
Kališko Ondřej Individuální Original Muži 20-29 12
Karásková Erbenová Helena Lawi Sport Team z.s. Original Ženy 40-49 101
Klakurka Václav AD team z.s. Original Muži 30-39 20
Klapka Štěpán Original Muži 40-49 75
Knejzlík Marek Tri club Česká Lípa Original Muži 40-49 14
Kočař Lukáš Konrad Tools Triathlon team Original Muži 20-29 3
Kohoutek Pavel SK Vyžlovka Original Muži 30-39 59
Kovář Petr ABB Tri Original Muži 40-49 8
KSM HRÁDEK Original Štafety 15-99 (3x) 203
Kuchciak Robert SIENIAWKA TEAM Original Muži 50-59 68
Lang Jaroslav Original Muži 40-49 77
Langhammer Tomáš Krušnoman TT Litvínov Original Muži 40-49 51
Lebeda Petr TT Astra Benešov Original Muži 40-49 47
Loubkova Ivana TT Cyklorenova Cvikov Original Ženy 40-49 111
Lukeš Jiří Original Muži 40-49 71
Lux Jakub VTC Pyskočely Original Muži 40-49 16
Lužný Ivo FTC Olomouc Original Muži 50-59 90
Macák Miroslav Splavita Original Muži 30-39 93
Marek Jiří SPONA Teplice Original Muži 30-39 13
Martínek Jan TG Vyšehrad Original Muži 50-59 92
Merle Jakub KOME klub Kraslice Original Muži 30-39 6
Metlumy Original Štafety 15-99 (3x) 207
Miko Marcel Green Bike Aloha team Bratislava Original Muži 40-49 67
Muller Václav Hovychlemtal Original Muži 30-39 94
Neshyba Roman Original Muži 40-49 56
Nesrsta Michal 2bWinner team Original Muži 30-39 62
Netík Lukáš SKRN Original Muži 30-39 82
Novák František TRI-SKI Horní Počernice Original Muži 20-29 46
Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Original Muži 16-17 53
Ondrej Michal 2BWinner Original Muži 30-39 63
Otto Tobias Tobi’s Projekt Original Muži 40-49 37
Oyáte Wóape Original Štafety 15-99 (3x) 205
Petiška Ondřej Cykloby Original Muži 20-29 81
Petr Ondřej Cycology Bike Shop Original Muži 20-29 7
Pokorný Marek 2BWINNER TEAM Original Muži 40-49 60
Pospíšil Martin KČT Slavoj Praha Original Muži 60-99 86
Praská Vendulka WeTriDa Original Ženy 40-49 112
Prokop Jan Original Muži 40-49 70
Richter Klaus Original Muži 40-49 78
Richterová Nicol DB Tragetky Original Ženy 30-39 120
Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team Original Muži 40-49 19
Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov Original Muži 18-19 54
Schwager Klaus O-SEE Sports e.V. Original Muži 50-59 31
Sichálková Jana punk tým Original Ženy 30-39 115
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Original Muži 20-29 55
Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP Original Muži 20-29 9
Studený Radek Unlimited nutric clinic Original Muži 40-49 91
Stupková Barbora Triatlon Plzeň Original Ženy 18-19 105
Suchý Pavel TT Cyklorenova Cvikov Original Muži 50-59 32
Synapka Pavel Original Muži 40-49 87
Šlégr Jiří LOKO TRUTNOV Original Muži 60-99 29
Šneberger Jan TT Příbram Original Muži 30-39 35
Švarc Pavel 2 a 1/2 osla Original Muži 30-39 89
Téháes Original Štafety 15-99 (3x) 204
Triathlon stars Original Štafety 15-99 (3x) 206
Trnková Natálie Original Ženy 20-29 116
UGARTE JON Original Muži 40-49 15
Vacek Josef KLEMPEX Team Cheb Original Muži 30-39 30
Vagner Václav Lokomotiva Teplice Original Muži 16-17 88
Vágnerová Viktorie Lokomotiva Teplice Original Ženy 16-17 108
Vaňková Agáta Krušnoman TT LItvínov Original Ženy 50-59 107
Vargová Pavlína kola-bbm.cz Original Ženy 20-29 113
Včeliš Michal RUN magazine team Original Muži 30-39 36
Věchet Ladislav Original Muži 50-59 38
Vetešník Original Muži 30-39 84
Vít Jiří Original Muži 40-49 76
Vlasák Karel Triatlon Plzeň Original Muži 18-19 44
Vokurka Pavel VOKOLOPOLE TRI TEAM Original Muži 40-49 40
Voltr Tomáš 2bW Original Muži 20-29 61
Vorlíčková Jana 2BWINNER TEAM Original Ženy 20-29 114
Vrátná Alena Krušnoman Triathlon Team Litvinov Original Ženy 50-59 106
Vybíral Lukáš 2BWINNER TEAM Original Muži 30-39 64
Walter Jan TRI-SKI Horní Počernice Original Muži 20-29 25
Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň Original Muži 50-59 58
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň Original Ženy 40-49 104

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Original Muži 40-49 35
Original Muži 30-39 19
Original Muži 20-29 18
Original Muži 50-59 11
Original Štafety 15-99 (3x) 9
Original Muži 16-17 6
Original Ženy 40-49 6
Original Ženy 20-29 6
Original Muži 18-19 4
Original Ženy 30-39 4
Original Muži 60-99 3
Original Ženy 50-59 2
Original Ženy 16-17 2
Original Ženy 18-19 1
Celkem 126