Detail závodu

Spořická šestka

Spořice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

03.10.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Dívky 50 m

Chlapci 50 m

Dívky 100 m

Chlapci 100 m

Dívky 700 m

Chlapci 700 m

Dívky 2100 m

Chlapci 2100 m

Ženy 6 km

Muži 6 km

Ženy 21 km

Muži 21 km

Ženy dálkový pochod

Muži dálkový pochod

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Vincze Kryštof Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
adamec leonard ARTMEDICA CENTRUM Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Adamová Klára FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Aldinová Diana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Anna Kuklová Zuzana Chomutov 4.zš Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Babka Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Baier Markéta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Baier Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Baierl Josef Žatec Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Baierlová Aneta Žatec Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Baierlová Jasmína Žatec Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Bajer Josef SEA Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Bamburák Lukáš Běhám pro hospic v Mostě Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Bardovcy Jakub Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Bardovcy Kristýnka Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Bárta Martin Kladno Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Bärtl Dominik Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Bartl Milan Krušnoborci Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st.
Bartošova Michaela Jirkov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Batková Lucie SK GYM Chomutov Dívky 50 m Dívky 2016
Batková Monika TJ VTŽ Chomutov Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Baxa Martin TJ VTŽ Chomutov Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Beck Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Becková Martina Krušnohorský výšvih Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Bednariková Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Bělíková Jaroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Beljajev Petr JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Beljajevová Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Běloubková Jaromíra Chomutov Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Bendlová Diana Teamway EU Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Beneš Petr Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Beneš Václav Kladno Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Benešová Jana Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Benešová Anna Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002
Bilák Roman Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Bížová Veronika Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Bláhová Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Blailová Barunka KK Chomutov Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Blailová Editka KK Chomutov Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Blailová Jana KK Chomutov Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Bluma Viktor Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Böhm Miroslav Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Bohuňovský Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Borovský Martin Cobram Team Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Brand Roman Sokol Spořice Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Brezinova Julie KK Chomutov Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Bronišová Denisa JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Brožová Kateřina Proffa Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Budáková Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Budský Petr Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Bucha Pavel Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Buchalová Eliška Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Buňatová Kateřina Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Bureš Jaroslav Běžci Údlice Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Bureš Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Burešová Dominika Údlice Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Burešová Jana Údlice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Burešová Metznerová Helena Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Burgerová Petra Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Buri Brigita Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Bušek Jakub Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Bystřická Kamila Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Bžochová Kateřina Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002
Camprová Tereza JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Cermanova Michaela VTZ Chomutov Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Cermanova Tereza VTZ Chomutov Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Císařová Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Čápová Linda Jirkov Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002
Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Čaprndová Ella Házenkáři v záloze Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Čečrlová Lucie Cobram Team Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Čech Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Čejková anna carnage Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Čelmák Petr Chomutov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Černá Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Černá Petra Běžci Chomutov; STG Strupčice Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Černá Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Červenková Kateřina Krasobruslařský klub Chomutov Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Červený Ladislav kk chomutov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Češka Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Čihák Jakub Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Čihák Vojtěch Chlapci 50 m Chlapci 2016
Čmejrek Mikuláš Chlapci 700 m Chlapci 2009 - 2008
Čmil Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Čmil Jan Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Daniel Vild Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Denková Kristýna Běhny Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002
Denková Mirka Běhny Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Dobiaš Vladimír La Vita Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Dobiašová Natálie La Vita Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Dolejšová Lenka Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Doležel Richard Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Domín Martin Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Drobílek Tomáš Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Drobílková Adéla Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Drozdková Nikol Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Dřevikovský Jaroslav Jirkovan on the run! Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Ďuricová Barbora Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Duskova Nikol Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Dvořáček Jiří TJ VTŽ Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Dvořák Daniel Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Dvořák Jiří Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Dvořák Marek Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Dvořák Matěj Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří Ženy 21 km Ženy B půmaraton 1970 - 1961
Dvořáková Lucie Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Dvořáková Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Dyršmíd David FC Šerm Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Džambasov Jakub Chlapci 50 m Chlapci 2016
Ehmichová Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Eisenhammerová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Emma Hlavatá Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Faiferová Martina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Faigl Jaroslav Chlapci 700 m Chlapci 2009 - 2008
Faiglová Aneta Proffa Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Faiglová Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Fajčíková Alice stopgaučing Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fara Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fara Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Fara Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Fauová Michaela Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fialka František Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Fialka František Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Fialová Karolína Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Filip Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Filipová Vladimíra Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Firák Bärtlová Petra Starostovi Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Firák Dominik Starostovi Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Firáková Daniela Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Fisek Roman Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Fisková Kristýna Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Fisková Martina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Fisková Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fisková Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fišer Samuel Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Fišr Zdeněk Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Folwarczná Eva JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Forman Jiří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Forman Jiřík Chlapci 700 m Chlapci 2009 - 2008
Formanová Hana Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Formanová Miroslava Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Formanova Nikola K&P Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Formanová Stanislava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Foukalová Irena Klášterec nad Ohří Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Franta Václav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Fronk Friedlová Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fronk Vratislav Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Fronková Sofie Dívky 50 m Dívky 2016
Fryč Tobias Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Fryčová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Fučík Jaromír Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Fučík Jaromír Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Fučíková Adéla TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004
Fučíková Amálie TJ VTŽ Chomutov Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Fučíková Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Funková Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Gabčanová Jana Pokratice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Gaudlová Katarína Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Gill Petr Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Giptner Jiří Teamway EU Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Gorgova Nikola Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Gorgova Pavlina Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Grycová Olga Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Gutwirthová Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hájková Jana RTO Teplice Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Haldovská Sofie Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Hamalčíková Anežka Dívky 50 m Dívky 2016
Hášová Lucie Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hauer Petr Skaut Radotín Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Havelková Klára Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002
Havlena Jiri Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Havlenová Božena Rozbéháme Most Ženy 6 km Veteránky 6 km 1960 a st.
Havlík Milan Černovice Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st.
Havlin Vaclav Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Havlinova Marie Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Havlinova Miroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Havlůjová Marcela Most Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Hejduk Jan Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Hendrych Jiří HAMRun Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Hennlichová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Herková Šárka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Heřman Josef Muži dálkový pochod Dálkový pochod muži
Hetzerová Jana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hlava Dominik Sporice Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Hlava Martin Sporice Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbořany Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Hlavatá Pavla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hlavova Lenka Sporice Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hlavová Nikol Sporice Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Hlavová Simona Perštejn Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hlisník Jan LoTe Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Hodic Luděk Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Hodicová Radka Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Hollick Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Holubová Eva JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Horská Ivana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Hošková Kateřina VTŽ Chomutov Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Hošková Soňa Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Houdová Monika Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Housková Jitka Aireye Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Houšková Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hradilová Alexandra JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Hrebeniaková Anita JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hrebincová Šárka Chomutov Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Hrubá Lucie JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Hrušecká Nikol Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Hubínek Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Hubínková Radana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Hubínková Apolena Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Hüblová Ella Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Hüblová Valerie Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Hudák Tomáš Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Hudáková Helena Hopman team Žatec Ženy 21 km Ženy B půmaraton 1970 - 1961
Humpolíček Aleš Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Humpolíčková Ema Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Hvozda Marek Levharti Chomutov Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Hvozda Martin STG Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Hykl David Spořice Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Charvát Jiří SRTG Most/Fakeer/PhysioeliteKL Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Chmelíková Hedvika Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Choděrová Karolína Choděrky Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Choděrová Veronika Choděrky Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Choděrová Zuzana Choděrky Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Chramosta Ondřej Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Chramosta Tomáš Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Chramostová Adéla Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Chramostová Alena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Chrenková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Illiková Vanessa Chomutov Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Imr Adam Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Imr Martin Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Išler Lukáš Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Jadrná Svatava Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Jágerská Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Jamečný Kryštof Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Janeček David MOST Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Janeček Petr MOST Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Janíková Petra Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Janošíková Marta Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Janoušek Ondřej COBRAM TEAM Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Janoušek Radek COBRAM TEAM Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Jánská Petra Mama Tata Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Jaroš René Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Jarošová Lucie Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Javornický Tomáš DBK Kadan Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Jedlička František Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Jedličková Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Jelínková Jana Báječné ženy v běhu Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Jenč Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Jenč Vít Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Jílek Tomáš Havraň Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Jílek Tomáš Havraň Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Jindrová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Jiráček Petr MP Chomutov Muži 21 km Veteráni půlmaraton 1960 a st.
Jiránek Eliška Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Jirout Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Jungmann David Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Jungmann Michal Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Justrová Soňa Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Kabrle Vladimír Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kabrle Vladimír Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Kabrlová Adéla Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ956 Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st.
Kamenická Pavla Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Káňová Michaela Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004
Karásková Evelína Seňoritas Dívky 50 m Dívky 2016
Karásková Kateřina Seňoritas Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Karhan Josef Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Kaška Karel TJ Slávie Chomutov Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Kejřová Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Keplová Karolína Rozběhej Litvínov Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Khýrová Alena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Kilik Martin Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kinter Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kirschová Lucie Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Klímová Iveta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kment Pavel Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Knobloch Josef Ústí nad Labem Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Knotková Michaela Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Kobrle Daniel Mělník Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Kocúmová Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Koderová Marcela JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kochlöfl Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Koleszárová Monika Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Koleszárová Nikola Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Kolomazník Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Kopecký Aleš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kopřivová Zdeňka Rozběhejte Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Korbášová Gabriela BK Žatec Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kordulík Václav Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Korinkova Iveta Bezci Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Korol Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Kořánová Andrea Běhám pro hospic v Mostě Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Kořánová Kristýna Běhám pro hospic v Mostě Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Koskova Katerina Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Kosť Kryštof Teamway Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kostková Jitka Běžci CV - STG Hradiště Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kosťová Andrea Teamway EU Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kosťová Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Koutný Martin Děčín Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kovář Jakub Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Krajcová Martina Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Králíček Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Krátký Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kratochvíl Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Krejčíková Jana Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Krejčová Viktorie Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Krejčová Mirka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kroutilová Zuzana Statutární město Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Krulich Tomáš Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Krulichová Adéla Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Krupa Filip Jirkov Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Krýsl Fanda Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Krýslová Eliška Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Křížková Monika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Křížová Anežka TJ VTŽ Chomutov Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Kubac Miroslav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kubeš Marek Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kubica Pavel Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kubicová Jana Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Kubová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Kubrichtová Dita Chomutov Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Kučera Ladislav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kučerová Ivanka Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Kučerová Lenka JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kučerová Lucie Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kučerová Lucie Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Kuhn Robert Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Kuchařík Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Kuchařík Tomáš Jirkov Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Kuki Ernest Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Kuklová Zuzana Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Kulhánková Radka Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Kulíšek Pavel Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Kunc Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Kundratová Laura Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Kuniaková Lenka JJS Manufacturing SRO Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Lamačová Zuzana Meziboří Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Laštovka Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Liebig Vilém Chomutov Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961
Liebig Vojtěch Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Liebigová Klírová Radka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Lipmannová Blanka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Lipmannová Blanka Chomutov Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Liška Matěj Chlapci 700 m Chlapci 2009 - 2008
Lišková Jana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Lubomír Mayer Mayer Run Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st.
Lukášová Karolína Spořice Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Lukášová Tereza Spořice Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Lukes Michal Drouzkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Lukesova Adela VTZ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004
Luxa Michal Běžci Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Mach Šimon Forrest Gump team Chlapci 50 m Chlapci 2016
Macháčková Běta Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Majerhoferová Zuzana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Makraiová Martina Jirkov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Malcovská Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Malcovská Adéla Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Malecký Radek Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Manert Filip Rozběhej Litvínov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Manertová Radka Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Marcikán Milan Muži dálkový pochod Dálkový pochod muži
Marek Milan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Marková Nelly Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Martiník Petr Běhám pro Hospic v Mostě Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Martinková Lucie JJS Manufacturing SRO Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Mašlová Aní BK Spořice Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Mašlová Barča BK Spořice Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Mašlová Katka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Matoušek Milan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Matoušek Luboš Mattoni Freerun Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Matoušková Adéla Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Matulová Iveta Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Matušková Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Matyáš Nádaský TJ VTŽ Chomutov Chlapci 700 m Chlapci 2009 - 2008
Medunová Pavlína JJS Manufacturing SRO Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Mejtzká Veronika KK Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Michaela Marcikánová Jirkov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Mikulenčák Pavel STS Vojkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Mimovičová Soňa Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Minaříková Hana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
minaříkova Michaela Teplice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Mládková Pavlína Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Mlejnek Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Mlejnková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Moll Jan Chlapci 50 m Chlapci 2016
Molnárová Markéta Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Molnárová Petra Rozběháme Podbořany Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Morávková Alena Otvice Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Moulisova Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Mrázová Valinka Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Mrkáčková Terezka BK Spořice Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Mudrová Karla TJVS Kadaň Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Mullerová Jana Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Mullerová Markéta Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Muska Tadeáš Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Mutlová Eva FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Mydlář Josef Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Mydlářová Amélie Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Námešná Darina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Natálie Němečková Veronika Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Nedvedova Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Nela Novotná Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Nela Novotná Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Němec Marek Jirkov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Němeček Jakub Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Neradová Emma Dívky 50 m Dívky 2016
Neruda Jiří Muži dálkový pochod Dálkový pochod muži
Nestler Miroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Nestlerová Andrea Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Nesvadbová Eliška Hopman Team Žatec Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Nevolová Kateřina Seňoritas Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Nezbeda Matěj Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Nezbedová Eliška Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Nikol Faiglová Proffa Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Nobst Pavel Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Nobstová Dita Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Novák Pavel Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Novák Vojtěch Vymetači Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Nováková Magdalena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Nováková Pavlína Teamway EU Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Nováková Zuzana Rozběháme Most Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Novotná Antonie Novotňáci Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Novotná Markéta Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Novotný Michal Orasín Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Novotný Mikuláš Novotňáci Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Novotný Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
NOVOTNÝ RADEK Novotňáci Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Novotný Tomáš Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Novotný Vojtěch Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Olajcová Renata Hobbytti Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Oravcová Miluše Běhny Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Ouzký Stanislav Krušnohorci Jirkov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Palinčák Jan - Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Palinčáková Jana Chomutov Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Palinčáková Michaela Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Panoška Štěpán Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Panošková Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Pašek Dominik Judo VTŽ Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Pašek Milan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Pátek Tomáš Friday Team Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Patrik Nádaský Droužkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Patroch Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV, z.s. Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Pavel Faigl Proffa Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Pejchar Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Pejcharová Leona Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Pejcharová Zuzana Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Penk Ondřej Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Penková Klára Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Perglovs Alena Chomutov Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Pešta Michal Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Petr Daniel Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Petrásková Lenka SD Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Petržílka Tomáš Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Petržílková Diana Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Petříková Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Pichlík Lukáš Ohřecká osmička Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Pinkr Josef Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Pizová Eva TJ VTŽ Chomutov Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Pleštilová Anna M.@_A..H Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Plos Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Plzáková Anna Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Počta Martin Forrest Gump team Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Podběhlá Věra Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Podhorná Eliška TJ VS Kadaň Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Podhorná Soňa TJ VS Kadaň Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Podhorný David TJ VS Kadaň Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961
Podzimková Jaroslava Samochodky Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Poprovská Aneta A proč ne? Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Potrebuješ Jan Chomutov Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Prager Michal Muži 6 km Junioři 2003 - 2002
Pravcová Alexandra SportRaces Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Prejzová Markéta Spořice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Presslová Kristyna Litvínov Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Procházka Marek Běhny Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Procházková Eva Chomutov Ženy 6 km Veteránky 6 km 1960 a st.
Prokešová Renata Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Prokopcová Eliška Tata Mama Dívky 50 m Dívky 2016
Prokopec Vit Tata Mama Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Provazník Martin Hopman team Žatec Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Puršová Simona Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Pytlík Marek Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Radimský Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Raisr Jaromír Krušnohorci Jirkov Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st.
Recmanová Rozálie Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Reissová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Rejsová Monika Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Renata Nádaská Droužkovice Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Repáčová Marcela Otvice Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Repáčová Simona Otvice Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Rezkova Viktorie Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Robelová Lucie Nestůj a běž Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Rodina Vojtěch Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Rosecký Jan VTŽ Chomutov Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Round Filip Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Rusičová Andrea Rozběháme Most/ SRTG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Rybáčková Soňa MK Kladno Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Rydl Petr Cobram Team Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Rychetský Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Rychnovský Tomáš SKP Sever Teplice Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Řádková Lucie Ústí nad Labem Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Řeháková Jitka Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Řezníček Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Řezníčková Eliška Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Řimsa Patrik Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Řimsa Radim Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Sabo Ján Žatec Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st.
Segeč Karol Žatec Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Seidlová Pavla Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Senftová Isa JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Schubertová Martina Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Sládek Vladimír Stg Strupčice Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Sladká Petra Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Slapničková Aneta Rozběháme Chomutovsko Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Slapničková Aneta Rozběháme Chomutovsko Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Slívko Pavel hobbyti Žatec Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Smiško František FLS health s.r.o. Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Smišková Liliana FLS health s.r.o. Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Smišková Linda FLS health s.r.o. Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Smrž Ladislav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Smrž Ladislav Chomutov Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Sobotková Marie Mattoni Freerun Most Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Sobotková Marie Mattoni Freerun Most Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Sofie Brezinova Anna KK Chomutov Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Sombota Jiří Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Sombota Martin Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Sombota Petr Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Sombotová Nikol Dívky 50 m Dívky 2016
Splitková Laura Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Staněk Tomáš Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Staňková Tina Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Stará Tereza Samochodky Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Steckerová Barbora Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Steckerová Iva Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Steckerová Klára Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Steinerova Nikola Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Straková Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Studená Klára Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Studničková Iveta Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Studničková Lucie Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Sušická Julie Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004
Sušický Ondřej Muži 6 km Junioři 2003 - 2002
Sušienková Natálie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Sýkora Libor Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Sýkorová Andrea FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šebek Alois Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961
Šebesta Jakub FRKDN Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Šedová Lucie RT sport Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Šidlochová Eliška Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šilhová Ev Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šimanová Pavla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šimanová Pavla Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Šimek Maxim Chomutov Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Šimek Petr Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Šimík Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Šimková Kamila Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Šimková Melanie Chomutov Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Šimonek Petr Hluboš Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Šindelář Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Šindelář Jiří Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Šindelářová Nela Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981
Šístek Lukáš Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Šístek Milukáš Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Šístek Štěpán Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Škaloudová Petra Stg Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Škodová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Škota Jan BK Spořice Chlapci 50 m Chlapci 2016
Škota Jan BK Spořice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Šlemer Marek Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Šlemerová Magdaléna Dívky 50 m Dívky 2016
Šlenc Miroslav žádný Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Šmídová Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šofrová Natálie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Špaček Jan JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Šroubová Hana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šroufek Lenka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
Štáfková Marie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šťastná Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Šťastný Petr Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Štefanov Milan stefanov.cz Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Štefanová Eliška Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Štěrbová Kristina Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Šulíková Markéta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Šultová Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Švikruhová Alena JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Taušnerová Alena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Tejml Radek Webeko.cz Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971
Teodor Mráz Matyáš Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004
Tereza Fialová Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010
Tichá Anežka Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Tichá Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Tichý Jan Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Titlová Karolína Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Tláskal Jan Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006
Tláskalová Johana Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Tobiáš Nádaský TJ VTŽ Chomutov Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Toth Tobiáš Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Toth Tomáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Trčálek Jan Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Trešlová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Trnková Štěpánka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Truneckova Agata Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Tržická Terezka Běžci Chomutov Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Tržický Lukáš Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Tržický Tomáš Běžci Chomutov Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Tschochnerová Petra stopgaučing Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Tučková Jana Rozběháme Chomutovsko Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Tůma Martin Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981
Tůma Oliver Junior Chomutov Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Tůmová Klára Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Tůmová Olivia Sk gym Chomutov Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Tvrdá Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Tvrdková Jana Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Týr Tadeáš Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší
Týr Tobiáš Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Tyrpekl Pavel Cobram Team PPC Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Tyrpeklová Romana Cobram Team PPC Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Uldrichová Zdeňka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Ulrich Martin Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Vačlenová Nikol KKChomutov Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Vaninová Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Váňová Karolína Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Vašáková Natálie Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Vašková Nikola Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Vávrů Liliana TJ VTŽ Chomutov Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Večeřa František VTŽ Chomutov Muži 21 km Veteráni půlmaraton 1960 a st.
Večeřová Rebeka Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Vepřeková Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Veselá Lucie Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Veselý Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Vild Daniel VTŽ Chomutov Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Vildová Jana VTŽ Chomutov Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971
Vilímská Štěpánka Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Vilímská Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Vilímský Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Vincze Adam Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012
Višová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Vítková Zuzana Rozběháme Most Ženy 21 km Veteránky půlmaraton 1960 a st.
Vlček Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Vlček Martin Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014
Vlček Michal TJ Slávie Chomutov Muži 6 km Junioři 2003 - 2002
Vlčková Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Vlčková Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Vodička Pavel Rozběháme Most Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Vodička Pavel Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961
Vondráskova Jaroslava Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961
vondraskova Karolina Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Vostrá Vladimíra JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Vozdecká Natálie Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Vozdecký Lukáš Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010
Vožehová Eliška Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Vožehová Gabriela Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Vrábelová Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Vrbova Andrea STG CHOMUTOV Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Vrbová Ema VTŽ Chomutov Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Vrbová Karolina Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012
Vrbová Terezie Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006
Vrzalová Václava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Vysopalová Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Weineltová Karolína Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008
Würz Bohuslav Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971
Zahálková Michaela Fitness M club Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Zacharová Šárka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Záleská Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Zálešáková Aneta Carnage cross training Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Zelená Kateřina Jedinec Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002
Zelenková Veronika Slávie Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004
Zemánková Klárka Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014
Zenko Jana Puls Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Zezulová Alena Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Zíková Zoe Dívky 50 m Dívky 2016
Zmeškalová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Zoe Hablovičová Jirkov Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší
Zollpriesterová Barbora Hrušovany Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Zoulova Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981
Zumr Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981
Žihlová Nelly Klášterec nad Ohří Dívky 50 m Dívky 2016
Žihlová Lenka Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971
Žižková Marcela Spořice Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy
Žohová Zuzanka KK Chomutov Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 121
Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 82
Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 63
Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 58
Ženy dálkový pochod Dálkový pochod ženy 45
Dívky 100 m Dívky 2015 - 2014 25
Dívky 100 m Dívky 2013 - 2012 24
Dívky 700 m Dívky 2011 - 2010 22
Chlapci 100 m Chlapci 2015 - 2014 20
Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 19
Chlapci 100 m Chlapci 2013 - 2012 19
Chlapci 700 m Chlapci 2011 - 2010 17
Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 14
Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 14
Chlapci 50 m Chlapci 2017 a mladší 14
Dívky 700 m Dívky 2009 - 2008 14
Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 12
Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 10
Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004 10
Dívky 50 m Dívky 2016 10
Dívky 2100 m Dívky 2007 - 2006 9
Dívky 50 m Dívky 2017 a mladší 9
Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 7
Chlapci 2100 m Chlapci 2007 - 2006 7
Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 6
Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 6
Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 5
Chlapci 50 m Chlapci 2016 5
Chlapci 700 m Chlapci 2009 - 2008 5
Muži dálkový pochod Dálkový pochod muži 3
Muži 6 km Junioři 2003 - 2002 3
Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961 3
Ženy 21 km Ženy B půmaraton 1970 - 1961 2
Ženy 6 km Veteránky 6 km 1960 a st. 2
Muži 21 km Veteráni půlmaraton 1960 a st. 2
Ženy 21 km Veteránky půlmaraton 1960 a st. 1
Celkem 688