Detail závodu

31. Glassman Triathlon 2020

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.09.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

11:00 - 12:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triathlon

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Triatlonový závod v úžasném prostředí a s rodinnou atmosférou.
To je Glassman Triathlon - plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km
Pro trénované triatlonisty, sportovní nadšence i laickou veřejnost.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Zdeněk Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 3
Adéla Secká + Aleš Hulín Triathlon Štafeta 2 členná 95
Alena Filipová + Martina Kamenská Triathlon Štafeta 2 členná 100
Barbora Hovorková USK Akademik Cheb Triathlon Ženy 1 (do 44let) 75
Bartoš Ladislav Lamači skal Triathlon Muži 2 (45-59let) 33
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 17
Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triathlon Ženy 2 (45-59let) 5
Blaschke Karel Skialp nad Hrobem Triathlon Muži 1(do 44let) 74
Brant Luboš Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 65
Bublová Naďa Koloshop Team Teplice Triathlon Ženy 1 (do 44let) 77
Cibulka Radim IRONSTARS BEROUN Triathlon Muži 1(do 44let) 42
Cibulka Stanislav IRONSTARS BEROUN Triathlon Muži 1(do 44let) 20
Cibulková Markéta IRONSTARS BEROUN Triathlon Ženy 1 (do 44let) 21
Čermák Dominik HPM Sport Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 41
Černý Ladislav Desperados Triathlon Muži 2 (45-59let) 48
Červenka Ctibor Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 53
Čintalan Martin Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 1
David Filippov Bétri Triathlon Muži 1(do 44let) 82
Dolanský Pavel Hobýci Most Triathlon Muži 2 (45-59let) 14
Drahomír Karvay + Daniela Cimermanová + Rudolf Altschul DDR Daniela Drahoš Rudolf Triathlon Štafeta 3 členná 98
Fajner Anton Acapulco team Triathlon Muži 3 (nad 60let) 29
Feix Ivo Neplavci TP Triathlon Muži 2 (45-59let) 44
Flak David CSG TRI TEAM Triathlon Muži 1(do 44let) 67
Hamata Lukáš Triatlet K.Vary Triathlon Muži 1(do 44let) 38
Hantych Petr Triathlon Muži 2 (45-59let) 8
Havel Jiří Triathlon Muži 1(do 44let) 15
Havlová Kateřina Triathlon Ženy 2 (45-59let) 49
Hlaváček Jiří Miru Racing Team Triathlon Muži 1(do 44let) 27
Hnátková Jindra Triathlon Ženy 2 (45-59let) 64
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 7
Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triathlon Muži 2 (45-59let) 26
Hrůza Michal Triathlon Muži 2 (45-59let) 34
Huněk Rudolf Triathlon Muži 1(do 44let) 63
Chott Jan Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 83
Chybová Vladimíra Čeradické B(j)ěhny Triathlon Ženy 2 (45-59let) 30
Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 11
Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec Triathlon Ženy 1 (do 44let) 9
Jana Urbanová + Jiřina Kalců + Tomáš Kalců Triathlon Štafeta 3 členná 92
Kilian Juraj Lentilky Triathlon Muži 2 (45-59let) 45
Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triathlon Muži 2 (45-59let) 12
Krcháková Irena Triathlon Ženy 1 (do 44let) 6
Kříž Petr Lannutti Triathlon Muži 1(do 44let) 25
Kubera Petr Pivní strejc Triathlon Muži 1(do 44let) 23
Kulišová Kristýna Triathlon Ženy 1 (do 44let) 40
Kvasničková Radka ŠAK CHODOV Triathlon Ženy 1 (do 44let) 39
Lang Jaroslav Fabrikaman Triathlon Muži 2 (45-59let) 69
Lehrl Tom Triathlon Muži 1(do 44let) 31
Lipenský Petr Triathlon Muži 1(do 44let) 54
Lukáš Heřman + Lukáš Heřman Triathlon Štafeta 2 členná 94
Marek Daniel Tap Triathlon Muži 2 (45-59let) 57
Marek Doval Triathlon Muži 1(do 44let) 81
Marek Jiří SPONA Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 4
Marek Matej Tap Triathlon Muži 1(do 44let) 58
Matej Holka + Ellen Elisabeth Leitermannová Loko Teplice Triathlon Štafeta 2 členná 93
Melzer Rudolf Triathlon Muži 2 (45-59let) 52
Michal Jalč Triathlon Muži 1(do 44let) 70
Michal Oppelt Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 79
Milan Vopat Milan z hor Triathlon Muži 2 (45-59let) 71
Nápravník Martin Triathlon Muži 1(do 44let) 18
Nesvadbová Eliška Hopman Team Žatec Triathlon Ženy 1 (do 44let) 32
Olah Dusan + Pavel Nový Glassman TT Teplice Triathlon Štafeta 2 členná 91
Oliver Tonder RK Vesta Triathlon Muži 1(do 44let) 78
Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 47
Paparega Jan Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 56
Pavel Vacek + Lucie Vacková + Petr Watzke Triathlon Štafeta 3 členná 99
Pavla Vacková + Lucie Jiříková + Dan Vintera TRINITY Triathlon Štafeta 3 členná 97
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 22
Petr Dycka Podrážek Triathlon Muži 1(do 44let) 80
Pomahač Tomáš Triathlon Muži 1(do 44let) 66
Preisler Michal Jablonecké Mattonky Triathlon Muži 2 (45-59let) 28
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 43
Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 3 (nad 60let) 16
Rež Adam Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 73
Rež Zdeněk SPONA Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 72
Rožánková Tereza Triathlon Ženy 1 (do 44let) 35
Řezanková Alena Triathlon Ženy 1 (do 44let) 36
Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 46
Stanislav Čečrle SK Štěpánov Triathlon Muži 2 (45-59let) 76
Stanislav Fišer O-I Triathlon Muži 2 (45-59let) 68
Susserová Lucie Krušnoman TT Litvínov Triathlon Ženy 1 (do 44let) 10
Šiml Jan Novis TK Praha Triathlon Muži 2 (45-59let) 62
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 1(do 44let) 2
Špírková Lenka MaLé-R Triathlon Ženy 2 (45-59let) 24
Tajč Jan HH Smíchov Triathlon Muži 2 (45-59let) 59
Urban Filip Hopman Team Žatec Triathlon Muži 1(do 44let) 50
Urban Jaroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 19
Urban Miroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 51
Vodráško Miroslav Triathlon Muži 1(do 44let) 60
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triathlon Muži 2 (45-59let) 13
Zdeněk Šlapák + Karel Kaška Team bike Perštejn Triathlon Štafeta 2 členná 96
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triathlon Muži 3 (nad 60let) 37
Zloská Eva Klub plavců mělnických Triathlon Ženy 1 (do 44let) 55
Zmeskal Ondrej Triade Decin Triathlon Muži 1(do 44let) 61

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triathlon Muži 1(do 44let) 35
Triathlon Muži 2 (45-59let) 28
Triathlon Ženy 1 (do 44let) 12
Triathlon Štafeta 2 členná 6
Triathlon Ženy 2 (45-59let) 5
Triathlon Štafeta 3 členná 4
Triathlon Muži 3 (nad 60let) 3
Celkem 93