Detail závodu

Pilsen trail Letkovská čtyřicítka

Letkov, vodní nádrž

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.06.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

44km

33km

22km

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


Tel.:
info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anděl Jan 22km Muži 104
Anděl Robert KOS Slavia Plzeň 22km Muži 115
Antoš Jan Praha 22km Veteráni 122
Audes Marek ibis hotel Plzeň team 22km Muži 100
Bartáková Anna Praha 22km Ženy 208
Bartovský Jan Plzeň 22km Muži 110
Beneš Zdeněk Beny company 44km Muži 1
Borecká Alena Nýřany 33km Veteránky 261
Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň 33km Muži 150
Cirkva Lukáš Všechromy 33km Muži 7
Čečil Milan Plzeňští běžci 22km Veteráni 123
Čmelík Ladislav Jílové u Prahy 22km Veteráni 124
Čmolík Jakub 22km Muži 133
Daněk Michal Six-pack Holubice 22km Muži 111
Diviš Jan Carda Jedomelice 44km Veteráni 23
Dolejš Tomáš Sokol Mochtin 33km Muži 154
Faltejsek Martin Plzeň 22km Muži 113
Fialová Ivana Plzeň 22km Ženy 211
Fínková Eva Hard Rock Runners 44km Ženy 50
Hadrava Jiří Doosan Skoda Power 44km Muži 2
Helus Jakub 22km Muži 130
Herejt Petr Plzeň 44km Veteráni 21
Herradová Štěpánka Plzeň 44km Ženy 53
Hokeš Martin 44km Muži 4
Horský Jaromír Plzeň 44km Muži 10
Hrách Michal Plzeň 33km Muži 155
Hulka Lukáš Faster Than Refugee 44km Muži 11
Junková Kristýna Plzeňští běžci 22km Ženy 201
Jurek Jiří 22km Muži 105
Kamaryt Tomáš KOS Plzeň 33km Muži 157
Kavijová Petra Atletika Klatovy 44km Ženy 52
Kmeč Michal 22km Muži 102
Knobová Lucie Chrášťany 33km Ženy 254
Kočandrlová Petra 33km Veteránky 260
Kolářová Hana Starý Plzenec 22km Ženy 210
Koller Pavel Bezdědice 44km Veteráni 24
Kovář Michal tj sokol unhošť 44km Veteráni 25
Králová Kateřina Plzeň 33km Ženy 255
Krausová Monika Plzeň 22km Ženy 202
Krauz Jakub SK Atlantis Plzeň 22km Muži 103
Lacigová Silva KOS Slavia Plzeň 22km Veteránky 222
Lederer Jan OutFish Team / Město Touškov 44km Veteráni 20
Ledererová Kamila Plzeň 44km Veteránky 60
Lisner Jakub Rokycany 22km Muži 107
Louženský Ladislav KAP Runners 33km Muži 151
Lubomír Smatana Běžecký klub Přeštice 33km Veteráni 163
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 44km Muži 6
Mada Alexandro 22km Muži 118
Mada Bogdan 22km Muži 117
Mada Flavius 22km Muži 119
Majer Jan Silvini Madshus team 22km Veteráni 126
Málek Ondřej 44km Muži 5
Maleňák Miroslav Plzeň 44km Veteráni 28
Málková Želechovská Jana 33km Ženy 252
Malý Jiří Planet Toys 44km Muži 13
Maňhalová Denisa KPD 33km Ženy 250
Martínková Věra KOS Slavia Plzeň 22km Veteránky 221
Matějek Jaromír Atletic Třebíč 44km Veteráni 32
Matějka Miloš SVS Stříbro 33km Veteráni 165
Mensa Václav tym 33km Veteráni 162
Moulisová Marketa Fit&Funny 22km Ženy 207
Naxerová Jana USK CS Plzeň 22km Veteránky 220
Novák Vladimír Roučkovice City 22km Muži 112
Oliveriusová Monika 22km Ženy 206
Pavlíček Richard Plzeň 22km Muži 109
Pěčková Markéta KAP Runners 33km Ženy 251
Peštová Martina runi.to 22km Ženy 203
Petřík Dušan Přeštice 33km Veteráni 161
Pilař Karel KOB Baník Sokolov 22km Muži 114
Polívka Roman Hořovice 44km Muži 8
Polívka Roman Hořovice 44km Muži 9
Procházka Daniel Doosan Skoda Power 22km Veteráni 125
Prušinovský Zdeněk Plzeň Božkov 22km Veteráni 120
Přikrylová Johana BKV Holýšov 22km Ženy 200
Rapp Štěpán HPI-CZ 22km Veteráni 131
Řehořek Jakub VŠB :D 33km Muži 156
Říha Vladimír 22km Veteráni 128
Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha 44km Veteráni 27
Schaarschmidt Ute Team Gassenlauf 33km Ženy 253
Sobotová Jana KOS Plzeň 22km Veteránky 223
Soumarová Markéta 22km Veteránky 212
Staša Roman Praha 44km Muži 3
Střelka Robert Bohdašín 33km Veteráni 160
Svoboda Václav Plzeň 22km Veteráni 129
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 44km Veteráni 26
Šmídovec Patrik Plzeň 44km Veteráni 30
Šollar Richard 22km Veteráni 132
Špírek Jaroslav 33km Veteráni 164
Šplíchal Marek 44km Muži 12
Tauberová Šárka 44km Ženy 51
Turčová Adéla 22km Ženy 205
Ulma Tomáš 44km Veteráni 29
Václavík Jan KOS Slavia Plzeň 22km Muži 116
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 22km Muži 101
Vildman Tomáš 22km Muži 106
Vlčková Vlasta Štěnovický Borek 22km Ženy 204
Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun 33km Muži 153
Weissar Petr Pilsenman 22km Veteráni 121
Wendler Viktor TRIATLON SPORT STUPNO 44km Veteráni 22
Wiesner Konstantin Rumningklap 44km Veteráni 31
Zeman Jaroslav Spoke 22km Veteráni 127
Zemanová Jindřiška Spoke 22km Ženy 209
Ženka Marek 22km Muži 108
Žítek Miroslav STS Přeštice 33km Muži 152

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
22km Muži 22
44km Veteráni 13
44km Muži 12
22km Veteráni 12
22km Ženy 12
33km Muži 9
33km Ženy 6
33km Veteráni 6
22km Veteránky 5
44km Ženy 4
33km Veteránky 2
44km Veteránky 1
Celkem 104