Detail závodu

Sezi Run 2020

Sezimovo Ústí

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.07.2020

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

12 km - Červená

6 km - Modrá

4 km - Zelená

1 km - Žlutá

Pořadatel a kontakt

Aleš Sedlák


sedlo88@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
BABILON Daniel Decathlon Tábor 6 km - Modrá Muži do 39 let 151
Bednárik Petr SK Čtyři Dvory 6 km - Modrá Muži nad 56 let 152
Beňasová Veronika 6 km - Modrá Ženy do 39 let 153
Benda Daniel Praga Praha 1 km - Žlutá Děti do 12 let 331
Beshir Ervin SK Zdice 12 km - Červená Muži nad 40 let 63
Bezemek Martin Sláánky 6 km - Modrá Muži do 39 let 253
Bican Vojtěch 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 295
Bicanová Karolína Atletika Tábor 4 km - Zelená Děti do 16 let 328
Bicanová Karolína Atletika Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 332
Bočková Lucie Slapy 12 km - Červená Ženy do 39 let 1
Bodláková Kamila 12 km - Červená Ženy do 39 let
Boháčová Dominika Malšice team 6 km - Modrá Ženy do 39 let 264
Bok Libor TJ MAGLA 6 km - Modrá Muži do 39 let 154
Borská Martina Planá N.L. 6 km - Modrá Ženy do 39 let 282
Bořil Ondřej ISK Zábludov 6 km - Modrá Muži do 39 let 262
Bouda Jan Fitness NA KRAJI SVĚTA 12 km - Červená Muži do 39 let 2
Bouda Martin Fitness NA KRAJI SVĚTA TEAM 6 km - Modrá Muži do 39 let 155
Broža Vojtěch 12 km - Červená Muži do 39 let 3
Budil Roman PK VYTRVALCI RB 12 km - Červená Muži do 39 let 65
Camrda Jakub www.camrda.cz 1 km - Žlutá Děti do 12 let 333
Camrda Luděk www.camrda.cz 12 km - Červená Muži nad 40 let 4
Capouchová Nina Bodylove fitness 12 km - Červená Ženy do 39 let 5
Cimburek Ondrej Tabor 46 6 km - Modrá Muži do 39 let 265
Cipin Otto Karate-P-Klub 6 km - Modrá Muži do 39 let
Císař Antonín 6 km - Modrá Muži nad 56 let 156
Černá Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 6
Černohorský Matyáš 6 km - Modrá Muži do 39 let 157
Černý Pavel 6 km - Modrá Muži nad 56 let 277
Černý Stanislav 12 km - Červená Muži nad 40 let 7
Čunát Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 158
David Martin 12 km - Červená Muži nad 40 let 127
Dedič František 1 km - Žlutá Děti do 12 let 369
Dedič Miroslav Sedlice 6 km - Modrá Muži do 39 let 159
Dlouhý Matěj SC vebr-sport 12 km - Červená Muži do 39 let 8
Doležálek Zdeněk Liga 2000 Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 68
Drahota Frantisek Nakládačky 12 km - Červená Muži do 39 let 9
Dušková Jitka Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 10
Ebertová Hana Sezimovo Ústí 2 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 301
Fáberová Anežka Decathlon Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 160
Faladová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 11
Fara Oliver Meteor Čekanice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 334
Filková Nikola Strakonice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 300
Fischer Robert TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 12
Flegl Vlastimil Spartak Vrchlabí 12 km - Červená Muži do 39 let 67
Flousek Petr TJ MAGLA 12 km - Červená Muži do 39 let 13
Foučková Hana 12 km - Červená Ženy nad 40 let 14
Friedlová Natálie Atletika Písek 6 km - Modrá Dívky do 18 let 285
Fučík Jan STG Tábor 6 km - Modrá Muži do 39 let 161
Gyürüsi Martin TJ kopu hroby 12 km - Červená Muži do 39 let 15
Habara Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let
Hadáček František GS Jistebnice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 162
Hájek Tobiáš Praha 1 km - Žlutá Děti do 12 let 366
Háková Vanessa 1 km - Žlutá Děti do 12 let 335
Háková Tereza 6 km - Modrá Ženy do 39 let 255
Havel Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 336
Havel David 12 km - Červená Muži do 39 let 16
Havel Ladislav CK černá huba 6 km - Modrá Muži do 39 let 257
Havel Radek CK černá huba 6 km - Modrá Muži do 39 let 258
Havlová Julie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 337
Havránek SK FIT 12 km - Červená Muži do 39 let 17
Hergeserll Jiří Vráčkovice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 294
Hermannová Kristýna Decathlon Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 163
Heřmanová Libuše Coda z.s. 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 164
Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 165
Hnídková Magdaléna Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 166
Hňup Karel Reinders MMA 6 km - Modrá Muži do 39 let 167
Holešovský Jiří 6 km - Modrá Muži do 39 let 290
Holovská Markéta Jindřichův Hradec 12 km - Červená Ženy nad 40 let 18
Holub Radek 6 km - Modrá Muži do 39 let 254
Homola Jakub Triatlon team Tábor 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 293
Honsa Ladislav 6 km - Modrá Muži do 39 let 168
Honsová Romana Běžecký klub Bechyně 6 km - Modrá Ženy do 39 let 169
Horner Jakub TJ MAGLA - SKI 12 km - Červená Muži do 39 let 19
Houdek Jan BK Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let 136
Houdek Vojtěch Sudoměřice u Bechyně 6 km - Modrá Muži do 39 let 170
Hradecký Jaromír Skuteč 12 km - Červená Muži do 39 let 20
Hrnčíř Filip 6 km - Modrá Muži do 39 let 171
Hubáčková Martina Sezimovo Ústí 2 12 km - Červená Ženy do 39 let 21
Hudec Tomáš Inov-8 team 12 km - Červená Muži do 39 let 22
Hurychová Jana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 172
Chovanec David 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 173
CHrt Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 174
Chrt Tomáš Fc Táborsko 1 km - Žlutá Děti do 12 let 338
Chrumko Adam Všeň 6 km - Modrá Muži do 39 let 175
Illeova Romana Fitness NA KRAJI SVĚTA TEAM 12 km - Červená Ženy do 39 let 23
Jarolím Michal TJ Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 137
Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 176
Jermotová Michaela Praha 12 km - Červená Ženy do 39 let 134
Ježek Roman 12 km - Červená Muži do 39 let 24
Jindrová Lucie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 339
Jindrová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 177
Jiroušová Kristýna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 340
Joštová Alena SDH Lom 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 179
Kabíčková Tereza Mladá Vožice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 180
Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 251
Kadrnožka Vlastimil 6 km - Modrá Muži nad 56 let
Kahoun Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 131
Kasík Konstantin Afinpol 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 181
Kasíková Veronika Tábor 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 330
Kellner Honza Pixely pro sportovce 12 km - Červená Muži do 39 let 25
Kohout Ondřej TJ Chyšky 6 km - Modrá Muži do 39 let 182
Kohout Václav Bechyně 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 183
Komínková Ivana Sezimovo Ústí 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 184
Komma Jakub 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 323
Konášek Václav RASTY team ! 6 km - Modrá Muži do 39 let 256
Kopáček Pavel Bežerovice 6 km - Modrá Muži do 39 let 185
Kosobud Dušan Vebr-sport 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 278
Kosobudová Anna Vebr-sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 280
Kosobudová Kateřina Vebr-sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 279
Kotorová Jana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 186
Kouba Zdeněk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 187
Koubová Eva 6 km - Modrá Ženy do 39 let 188
Koukalová Claudie Atletika Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 341
Koukalová Václava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 298
Kozojedová Petra OTP Sedlčany 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 189
Králik Petr Planá nad Lužnicí 6 km - Modrá Muži nad 56 let 190
Krejčí Amálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 302
Krejčí Josef Spartak sezimovo ústí 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 191
Krejčí Magdalena Spartak sezimovo ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 342
Krejčí Petr Spartak sezimovo ústí 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 192
Krejčí Rozálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 303
Krejčí Tomáš TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 304
Krejzlík Lukáš Běžecký klub Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let 26
křížovská Adéla 4 km - Zelená Děti do 16 let 305
Křížovská Lucie Horské pumy 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 324
Křížovská šárka 4 km - Zelená Děti do 16 let 306
Kubíčková Tereza 12 km - Červená Ženy do 39 let 66
Kučera Mikuláš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 368
Kuchař Antonín Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 343
Kuchař Jan Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 27
Kuchař Vojtěch Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 344
Kuchařová Anna Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 345
Kuchařová Nea 12 km - Červená Ženy do 39 let 28
Kůrka Tomáš Rohde & Schwarz 12 km - Červená Muži do 39 let 29
Kusbach Zbyněk 1 km - Žlutá Děti do 12 let 346
Kusbach Zdeněk Sezimovo Ústí 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 329
Lacinová Sylvie ČBK Sezimovo Ustí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 361
Lauryn Miroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let 193
Le Hana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 194
Leitner Josef Příbram 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 195
Libánský Vratislav SfhkKV Havlíčkův Brod 12 km - Červená Muži nad 40 let 30
Liskova Jitka Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 196
Lišková Marta 12 km - Červená Ženy do 39 let 31
Loos Jaroslav Tabor 12 km - Červená Muži do 39 let 32
Loudín Petr 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 197
Loudínová Lucie 6 km - Modrá Ženy do 39 let 198
Lucie Dukla 12 km - Červená Ženy do 39 let
Majerčak Tomáš Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let
MAREK Miloš Pelhřimov 12 km - Červená Muži do 39 let 33
Mareš Josef #radimovicepomahaji 6 km - Modrá Muži do 39 let 199
Martinová Iveta 4 km - Zelená Děti do 16 let 325
Martinová Markéta 4 km - Zelená Děti do 16 let 326
MED František TJ Floquet 12 km - Červená Muži do 39 let 34
MED Matěj 1 km - Žlutá Děti do 12 let 347
MEDOVÁ Alžběta 1 km - Žlutá Děti do 12 let 348
Michaela Jerhotová TJ Magla 12 km - Červená Ženy do 39 let 35
Mocová Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 200
Návara Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 201
Návara Tomáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 349
Nedvěd Jan 1 km - Žlutá Děti do 12 let 350
Nedvěd Martin 6 km - Modrá Muži do 39 let 202
Nedvěd Pavel 1 km - Žlutá Děti do 12 let 351
Novák Daniel TJ Doksy 12 km - Červená Muži do 39 let 64
Novák Jan Tábor 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 203
Novák Stanislav TJ Kocourkáč 12 km - Červená Muži nad 40 let 36
Nováková Michaela 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 204
Novotna Barbora SC Vebr sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 205
Novotná Markéta MM Team 6 km - Modrá Ženy do 39 let 206
Novotný Alois 1 km - Žlutá Děti do 12 let 352
Novotný Ivan 12 km - Červená Muži nad 40 let 37
Novotny Jan SC Vebr sport 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 207
Novotný Petr nanook 12 km - Červená Muži nad 40 let
Nový Lukáš Atletika Písek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 284
Nowakovsky Rafal Varšava 12 km - Červená Muži nad 40 let 133
Oplatek Eduard KTP Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 281
Oupicová Eva Sezimovo Usti 12 km - Červená Ženy do 39 let 38
Panovská Anna Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 362
Panovský Josef Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 363
Panovský Vladimír Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 296
Pekárková Karin 1 km - Žlutá Děti do 12 let 365
Pěknic David 6 km - Modrá Muži do 39 let 208
Pěknic Radek 6 km - Modrá Muži do 39 let 210
Petráková Klára 6 km - Modrá Ženy do 39 let 211
Petráňková Veronika 6 km - Modrá Dívky do 18 let 283
Picha Matouš Praha 8 4 km - Zelená Děti do 16 let 307
Píchová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 122
Píchova Monika Praha 8 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Pivcová Michaela 4 km - Zelená Děti do 16 let 308
Pivec František 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 212
Podlaha Miroslav HC Radimov 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 213
Polák Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 214
Polakova Jolana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 215
Polišenský Karel Autoškola Polišenský 12 km - Červená Muži do 39 let 39
Pračke Matislav CK černá huba 6 km - Modrá Muži do 39 let 259
Přibylová Monika 12 km - Červená Ženy do 39 let 40
Purman Aleš Policie ČR 12 km - Červená Muži do 39 let 135
Purmanová Sofie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 364
Rákosník Jonáš TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 42
Reinischová Iveta OTP Sedlčany 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 216
Rejlek Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 43
Rokos Ivan Jiskra Třeboň 6 km - Modrá Muži nad 56 let 217
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let 44
Roža Radek 12 km - Červená Muži nad 40 let 129
Růzmová Věra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 287
Rýdl Vladimír Hanyclub 12 km - Červená Muži nad 40 let 45
Říhová Eliška Triatlon Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 46
Sedlák Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 353
Sedláková Iveta 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 218
Sedláková Kateřina TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 309
Sedláková Pavla TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 219
Sedláková Tereza TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 310
Selnerová Lucie Nakládačky 12 km - Červená Ženy do 39 let 47
Semrád Stanislav Kardašova Řečice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 220
Schandl Pavel 12 km - Červená Muži do 39 let 132
Schandlová Aneta 6 km - Modrá Ženy do 39 let 292
Schwarz Denis HC Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 354
Sitek David České Budějovice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 221
Sitková Nikola BK České Budějovice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 222
Skoupá Andrea ISK Zabludov 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 260
Skoupá Michaela ISK Zábludov 6 km - Modrá Ženy do 39 let 261
Skoupý Ivo ISK Zabludov 6 km - Modrá Muži nad 56 let 263
Smažík Tomáš FC MAS Táborsko 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 297
Smažíková Alena Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 48
Somogy Benedek Třeboň 1 km - Žlutá Děti do 12 let 367
Somogy Teodor Třeboň 1 km - Žlutá Děti do 12 let 370
Somogyi Dániel Trebon 12 km - Červená Muži nad 40 let 49
Soukup Jiří Hluchý místa 4 km - Zelená Děti do 16 let 311
Soukup Petr Hluchý místa 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 223
Soušek Martin 12 km - Červená Muži do 39 let 50
Strnadová Tereza 12 km - Červená Ženy do 39 let 51
Studnař Lukáš Triathlon team Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 52
Studnařová Marcela 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 312
Svoboda Erik PK vytrvalci RB 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 224
Svoboda Milan 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 225
Sýkora František Dobřejovice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 299
Šatavová Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 53
Šatný Petr 6 km - Modrá Muži do 39 let 226
Šilhavecká Lucie Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 227
Šimeček Martin Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 355
Šimová Michaela Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 228
Šimová Míša Bechyně 12 km - Červená Ženy nad 40 let
Šíp Jaromír PK vytrvalci RB 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 229
Škoda Sofie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 356
Škrdletová Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 291
Šottniková Lucie Nakládačky 12 km - Červená Ženy do 39 let 54
Štěpán Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 230
Štěpán Zdeněk 6 km - Modrá Muži do 39 let 231
Švecová Markéta Coda 6 km - Modrá Ženy do 39 let 232
Táborský Michal TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 55
Tichý Stanislav SKS 12 km - Červená Muži nad 40 let 56
Tomandl Radek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 233
Toufarová Ivana Prostě běž 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 234
Tůma Jan SKP Nymburk 6 km - Modrá Muži do 39 let 235
TVRDÍK JAN SPONA TEPLICE 12 km - Červená Muži nad 40 let 57
Uhlířová Miroslava TT Tábor 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 236
Václavík Karel 12 km - Červená Muži nad 40 let 128
Václavík Robin 1 km - Žlutá Děti do 12 let 357
Vaclavikova Silvie 12 km - Červená Ženy do 39 let
Václavíková Silvie 12 km - Červená Ženy do 39 let 123
Václavíková Valerie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 358
Vair Paolo 12 km - Červená Muži nad 40 let 58
Valenta Petr 12 km - Červená Muži nad 40 let 130
Válková Eliška 4 km - Zelená Děti do 16 let 327
Válková Jana 12 km - Červená Ženy do 39 let 126
Varmuža Petr žádný 4 km - Zelená Děti do 16 let 313
Vašíček Petr Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 59
Vášová Lenka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 252
Vášová Veronika Veselí nad Lužnicí 6 km - Modrá Ženy do 39 let 237
Vavreček Miroslav Běžecký klub Bechyně 12 km - Červená Muži nad 40 let 60
Věncek Matěj 6 km - Modrá Muži do 39 let 289
Vernerová Zuzana TJ Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 238
Veselý Martin 6 km - Modrá Muži do 39 let 288
Vitha Jan Sezimovo Ústí 6 km - Modrá Muži do 39 let 239
Vocílka Tomáš TSV Detag Wernberg 6 km - Modrá Muži do 39 let 240
Vodstrčil Pavel 6 km - Modrá Muži do 39 let 286
VOJTĚCHOVÁ Tereza 1 km - Žlutá Děti do 12 let 359
Vojtěchová Zuzana 12 km - Červená Ženy do 39 let 62
Vondrů Jaroslav Pacov 6 km - Modrá Muži do 39 let 241
Vyorálek Petr Sedlice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 242
Vyorálková Marie Sedlice 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 243
Vyskočil David Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 244
Vyskočil Pavel Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 245
Vyskočil Vítek Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 246
Woldřichová Anna Sezimovo Usti 1 km - Žlutá Děti do 12 let 360
Woldřichová Marie Sezimovo Usti 1 km - Žlutá Děti do 12 let 999
Zadražil Adam FC MAS Táborsko 6 km - Modrá Muži do 39 let 247
Zíka Luděk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 248
Zíková Natálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 314
Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 61
Zítová Alena MM Team 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 249
Zodererová Václava Sokol Zizkov Praha 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 250
Žibřid Michal HO Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 125
Žibřidová Lucie HO Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 124

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6 km - Modrá Muži do 39 let 44
1 km - Žlutá Děti do 12 let 41
12 km - Červená Muži do 39 let 37
12 km - Červená Ženy do 39 let 26
6 km - Modrá Ženy do 39 let 25
6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 24
12 km - Červená Muži nad 40 let 22
6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 18
4 km - Zelená Děti do 16 let 15
6 km - Modrá Muži nad 56 let 10
6 km - Modrá Chlapci do 18 let 8
4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 8
6 km - Modrá Dívky do 18 let 7
12 km - Červená Ženy nad 40 let 5
6 km - Modrá Ženy nad 56 let 3
Celkem 293